forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nove recenzije/tekstovi/razno sa sajta...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 280

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/03/2006 : 16:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Tema predviđena za recenzije, tekstove i ostale sadržaje sa ovog sajta!






Šteta bi bilo ne pozdraviti novog recenzista koji se skriva pod poznatim nam imenom ACO! Probija led Bernardom Prinsom i novim Tex Gigantom...

TX Usamljeni jahač
http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=TX&StoryID=443

BP Trka za utvarom
http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=BP&StoryID=442


Tu je i vice, također novopečeno recenzista koji je debitirao "Kandraxovim povratkom" i namjera mu je recenzirati sve zagorove epizode. Sretno vice! Manje poroka više recenzija

ZG Božica mjeseca
http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=ZG&StoryID=441


I moja malenkost s malim doprinosom Alanu FOrdu kojemu je ovo tek druga recenzirana epizoda. Gdje ste Fordovci!?

AF Skok na skok
http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=AF&StoryID=440

Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - solar on 20/01/2020 23:24:12

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 29/03/2006 : 17:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
hajde evo red je da čestitam sve trojici. ipak moram vas malo i "naružiti" , jer odavno nema niti jedne nathanove recenzije.
Go to Top of Page

zVIR
Junior Member

Croatia
324 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 29/03/2006 : 17:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zVIR a Private Message  Reply with Quote
čestitke.posebno vici


We're the first ones to starve, we're the first ones to die
The first ones in line for that pie-in-the-sky
And we're always the last when the cream is shared out
For the worker is working when the fat cat's about
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 29/03/2006 : 19:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Tek sad kad sam napisao svoju prvu recenziju vidim koliko je to u stvari zahtjevan posao.Nemojte me previše kritizirati,jer ipak su mi to prve;-)).Naravno,velika hvala Markosu koji mi je pomogao oko Kubertovog Texa.Probat ću napisat još koju ne-Bonelli recenziju.

Što se ostalih recenzenata tiče,Zagor je nakon poprilične stagnacije opet solidno zastupljen,i to prije svega zahvaljujući vici,koji radi odličan posao.

Što se Deecaya tiče,on je kako i dolikuje top-recenzentu krenuo u širinu pa recenzira sve i sva(Blek,Mark,Alan Ford itd.).Bilo bi dobro kad bi se što više ljudi uključilo u pisanje i komentiranje jer samo tako možemo dobiti neku realnu sliku o određenom stripu odnosno o odazivu publike.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/03/2006 : 19:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pozdrav za acine prvijence.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 29/03/2006 : 19:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message  Reply with Quote

Pa kad je već otvoren ovakav topic da pitam iskusne recenzente nešto oko čega se već dugo razmišljam. Kad neko odluči pisati recenzije kakvu je proceduru potrebno obaviti da bi one završile na site-u? Volio bih se malo pozabaviti recenziranjem američkog stripa kojeg sam veliki poklonik pa me zanima što mi je činiti
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/03/2006 : 20:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, tu je kuharica:
http://www.stripovi.com/ShowArticle.asp?URL=asp/regrutacija.html

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/03/2006 : 20:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na pohvalama,i ne brini I like girlz,evo samo za tebe moja sljedeća bit će Reiserova tajna,pa ako prođe,prođe,nadajmo se da oće.I hvala DeeCayu na otvaranju ovog topica i čestitam i drugoj dvojici recenzenata,bilo je i vrime Aco da napišeš i koju recenziju,to ti stvarno ide

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 29/03/2006 20:04:03
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 29/03/2006 : 20:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message  Reply with Quote

Puno hvala Markose... mislim da bi mogao probati
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 29/03/2006 : 20:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Evo, tu je kuharica:
http://www.stripovi.com/ShowArticle.asp?URL=asp/regrutacija.html

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Uff..tek sad vidim da sam zaboravio navesti broj stranica te edicije u kojima je strip objavljen.Ispričavam se,nisam namjerno i ubuduće se to neće ponoviti.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 29/03/2006 : 20:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pozdrav za acine prvijence.

Tako je govorio Zagortustra.



Ajde vrati se pisanju recenzija i komentiranju.Posebno komentiranju jer nije mi zanimljivo ovako uvjerljivo voditi;-))Da ne govorim kako su tvoji komentari zakon..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/03/2006 : 20:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Constantine33


Puno hvala Markose... mislim da bi mogao probati


Samo hrabro!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/03/2006 : 20:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by Markos

Evo, tu je kuharica:
http://www.stripovi.com/ShowArticle.asp?URL=asp/regrutacija.html

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Uff..tek sad vidim da sam zaboravio navesti broj stranica te edicije u kojima je strip objavljen.Ispričavam se,nisam namjerno i ubuduće se to neće ponoviti.

Bond.James Bond.


Nema problema, ja to rjesavam, ako se ne posalje...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/03/2006 : 20:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
je, iskoristio si moj silazak sa stripova i više te nitko ne može stići.
a budem, dok me opet uhvati...sad samo horori, film-noiri, westerni i njemački filozofi = dobitna kombinacija!

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 29/03/2006 : 21:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
čestitam svima. samo tako nastavite!(pogotovo sa Zagorom i Texom)

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 29/03/2006 : 21:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message  Reply with Quote
hallo!!! vice, aco i deecay!!! sta radite na forumu!!! hajmo na pisanje recenzija!!! cestitam!!! da docekamo 500-te vase recenzije!!!

ZAGOR PRIČA...
all_boom@hotmail.com
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/03/2006 : 21:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

I moja malenkost s malim doprinosom Alanu FOrdu kojemu je ovo tek druga recenzirana epizoda. Gdje ste Fordovci!?



Mislis treca?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/03/2006 : 21:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Bravo Aco!!!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/03/2006 : 22:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Čestitam recenzentima, jer znam da nije lako pisati recenzije, pogotovo ako poslije sveg truda dobiješ par paprenih komentara koji ti zagorče dan.

___________________________________________________________________
"...svaki indijanski šator je prazan bez malo dobre stare vatrene vodice, bez nje šamani ne mogu predviđati budućnost, što mislite, kako oni stupaju u kontakt sa duhovima predaka - pa s bocom dobre rakije..."

Edited by - solar on 29/03/2006 23:02:33
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/03/2006 : 23:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Aco, dobrodosao!!!

Nadam se da ce s vremena na vreme pasti i po koji Marti;)

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/03/2006 : 23:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Gdje ste Fordovci!?
Evo nas,evo
al redovnog Forda nema na kiosku.....
Nego,svaka čast!Ugodno si me iznenadio.
Možda bi bilo i vrijeme da se i ja malo prihvatim....
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 30/03/2006 : 07:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by DeeCay

I moja malenkost s malim doprinosom Alanu FOrdu kojemu je ovo tek druga recenzirana epizoda. Gdje ste Fordovci!?



Mislis treca?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

I meni se činilo da Gaston ima dvije o AF. Ružičasta majica je zakon!
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 30/03/2006 : 08:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Recenzije su odlične,zato svaka pohvala, i nastavite...

"Velikodušnost bez premca"
"Dalmatinci su najbolji vozači"-Aljoša (Zuhra)
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/03/2006 : 08:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by DeeCay

I moja malenkost s malim doprinosom Alanu FOrdu kojemu je ovo tek druga recenzirana epizoda. Gdje ste Fordovci!?



Mislis treca?



Mogla je biti i četvrta da si ti potrudio napisati još jednu

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/03/2006 : 11:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Mogla je biti i 84. da sam se potrudio napisati. Bitno je da nije druga.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - Gaston on 30/03/2006 11:25:26
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 30/03/2006 : 11:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Aci!

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page
Page: of 280 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000