forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nove recenzije/tekstovi/razno sa sajta...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 280

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 03/04/2006 : 16:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fantom

Mladi recenzenti-ne dajte se!

Go to Top of Page

Arwen
Starting Member



Croatia
36 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 03/04/2006 : 16:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Arwen a Private Message  Reply with Quote
Rekoše iskusni...

Carpe diem!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 04/04/2006 : 08:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message  Reply with Quote
Opa, Aco je opasno krenuo, još malo pa si u Top 10!

Dikej, svaka čast, štancaš k'o makina! Stotka se bliži!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 04/04/2006 : 14:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Iskoristio sam slobodne dane i dao svoj skromni doprinos ali zasad su ove 3 recenzije sve.Kad opet nađem vremena,napisat ću još neke.

Thommo,kud si našao recenzirati ove prastare Texove koje nemam pa ih ne mogu komentirati(jebiga,to me boli;-)))?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 04/04/2006 : 14:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message  Reply with Quote
Boli, a?! Posudi od nekog pa komentiraj!

Ma neke ove starije priče su super, kao ta o Luceru. A ova "Tajanstveni totem" je ipak legendarna prva priča Texa, pa sam mislio da bi je morali imati recenziranu.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/04/2006 : 14:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thommo

Boli, a?! Posudi od nekog pa komentiraj!

Ma neke ove starije priče su super, kao ta o Luceru. A ova "Tajanstveni totem" je ipak legendarna prva priča Texa, pa sam mislio da bi je morali imati recenziranu.



Ja imam sken, sad ću ti podijeliti niske ocjene, he, he pa žeš se opet malo ljutiti na DeeCay

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 04/04/2006 : 14:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Ja imam sken, sad ću ti podijeliti niske ocjene, he, he pa žeš se opet malo ljutiti na DeeCay

Wealth beyond measure, outlander...

Ma neću, samo ti piči, nisam emotivno vezan za komentare na recenzije...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 04/04/2006 : 15:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thommo

Boli, a?! Posudi od nekog pa komentiraj!



Imam je u Nuova Ristampa pa bi mogao malo vježbati talijanski.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/04/2006 : 15:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Alan Ford je humorističan strip, te se kvaliteta njegovih epizoda ponajprije očituje u količini uspješnih gegova te humornih scenarističkih dijaloga, te se dojmovi o njoj mogu svesti samo na "ovo je (ili nije) smiješna, duhovita epizoda". Upravo takav koncept ograničava recenzenta što nam dobro pokazuju deecayeve recenzije AF-a, gdje kao da se i sam bori sa sobom da još nešto kaže, ali osim kratko opisa i uistinu kratkih (subjektivnih) dojmova o uspješnosti epizode te ubacivanja pokojeg recenzentu duhovitog dijaloga, tu se nema o čemu raspisati. Stoga su upravo deecayeve recenzije AF-a njegove dosada najslabije recenzije. Ali nije tome deecay kriv, kriv je Alan Ford, strip koji očito ne dozvoljava recenzentu da se baš raspiše o njemu i koji nije nešto naročito "recenzibilan".

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/04/2006 : 15:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
A nije sad da se i nešto posebno trudim to recenzirati, u biti opažanja nakon pročitanog... Kratke epizodice u kojima su akteri članovi grupe TNT o čijim članovima znamo već sve. Probaj ti jednu, pa ćeš osobno iskusiti na koži, nemoj pretpostavljat

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/04/2006 : 16:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Upravo zbog gore napisanog se neisplati pisat recenzije AF-a, pa niti neću. Mene već primjerice i konstantno recenziranje DD-a ograničava, jer nemam više šta novog reći niti o Sclaviju, Rujuu, Kjaviju... kao što se i oni konstantno ponavljaju iz epizode u epizodu, osječam kao da se konstantno i ja ponavljam...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/04/2006 : 17:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Al je AF brzo gotov, i baza znanja na stripovi.com se popunila za još jednu epizodu. Nek bude najveća na prostoru bivše Juge...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/04/2006 : 17:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Posvetit ću se Michelle Meddi, recenzirati ubuduće njegove epizode da približim ovoj strip generaciji veličinu tog pomalo samozatajnog bonellijevskog genija.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 04/04/2006 : 17:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s kikyjem da je recenzirati AF-a pomalo neinspirativno,ali ipak čestitam DeeCayu na recenzijama Alana kao i na onima Bleka i Marka.Mislim da se ne treba libiti i kraćih recenzijica kad se strip ne može naširoko analizirati.Thommi čestitam i na izboru i na kvaliteti recenzija!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 04/04/2006 : 19:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Da, malo je nespretno recenzirati AF-a. Meni su osobno sve epizode vrlo slične, tek malo jedna odskače od drugih, ali nije baš da bi se moglo govoriti da "mi je ova epizoda bolja nego ona". Naglasak je na humoru, a radnja zavisi. A i primjetio sam da ljudi stavljaju (pa i ja sam) puno veće ocjene za scenarij nego priču.
Mislim da je slično kod Diabolika.

Ali nema veze, Deecay samo naprijed, dapače.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"

Edited by - Koresh on 04/04/2006 19:59:07
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/04/2006 : 20:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Evo ljudi,šta kažete da napišen recenziju trodijelne epizode upravo izašle u izdanju Strip-Agenta o povratku Superhika,pa rezerviran tu epizodu za sebe,a uskoro(ovaj vikend) će i dvi nove(naravno,ako budu valjale):Reiserova tajna i Kraljica Mrtvog grada,nakon toga ću onda Superhika,pa Ratnice savane,pa novog Zagora Demonska knjiga i onda se bacan na Lazarusa,prvo Tajanstvena šuma/Obračun i Druga polovica neba,pa dalje šta mi se svidi.Evo,ovo je moj plan za skore recenzije pa bi molija da ih niko ne recenzira

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/04/2006 : 20:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
vice, tvoj entuzijazam je zarazan..

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/04/2006 : 20:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

vice, tvoj entuzijazam je zarazan..

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."




Nek nas se onda zarazi šta više,ovako ćemo brzo do 500. recenzije a dođe li do epidemije i do 600.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 04/04/2006 : 21:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Ja sam egoist!
MENI ne dirajte MN-e Slobodne Dalmacije, i to počevši od negdje broja 10. Nadalje, ne dirajte ni Texove Zlato Klaatua, Suparničke bande ni Springfield kalibar 45.
A od ostaloga, što se pokupi...


"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 04/04/2006 : 23:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
naši mladi prijatelji i forumaši pokazuju trijumf volje nad razumom! pozdravljam kao Zagortustra Trismegistos - Tri Puta Najveći!!!

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7719 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/04/2006 : 00:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
još jednom ponavljam-samo naprid Vice, Koresh, Deecay i ostali-LEGENDE STE!!
recenzija nikad dosta!

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 05/04/2006 : 00:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Posvetit ću se Michelle Meddi, recenzirati ubuduće njegove epizode da približim ovoj strip generaciji veličinu tog pomalo samozatajnog bonellijevskog genija.

in the evidence of its brilliance




samo naprijed.... ali ne zaboravi usput ni drugog genija - serru!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 05/04/2006 : 08:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message  Reply with Quote
@ Fantom: tnx! Opali i ti koju!

@ ostali recenzenti: razmislite o ubacivanju sličica iz priče uz tekst recenzije - razbije monotoniju i odmah se zna o čemu recenzent govori!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/04/2006 : 08:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thommo

@ Fantom: tnx! Opali i ti koju!

@ ostali recenzenti: razmislite o ubacivanju sličica iz priče uz tekst recenzije - razbije monotoniju i odmah se zna o čemu recenzent govori!



Znan da bi sa slikama bilo lipše,ali recimo da bi skenira neku vinjetu iz stripa mora bi ga dosta savit da bi je cilu uvatija

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/04/2006 : 09:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Evo ljudi,šta kažete da napišen recenziju trodijelne epizode upravo izašle u izdanju Strip-Agenta o povratku Superhika,pa rezerviran tu epizodu za sebe,a uskoro(ovaj vikend) će i dvi nove(naravno,ako budu valjale):Reiserova tajna i Kraljica Mrtvog grada,nakon toga ću onda Superhika,pa Ratnice savane,pa novog Zagora Demonska knjiga i onda se bacan na Lazarusa,prvo Tajanstvena šuma/Obračun i Druga polovica neba,pa dalje šta mi se svidi.Evo,ovo je moj plan za skore recenzije pa bi molija da ih niko ne recenzira



Nije da ti kradem recenzije, no evo ja sam već počeo Reiserovu tajnu pa da mi to ostaviš, možda? Znam da si nabrijan i tako to, al evo ustupak meni...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
Page: of 280 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000