forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lazarus Ledd
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/05/2010 : 22:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wicked


Texe, nisam znao da si ljubitelj Lazarusa.
Meni je jedan od najomiljenijih italijanskih stripova. Velika steta sto vise ne izlazi...




Tex mi je najdrazi ali ne i najbolji strip,jbg nostalgija,voleo sam ga najvise i kao klinac.
A LL mi je jedan od najboljih uz KP i MV sto se tice te neke Bonelli skole(znam da LL nije Bonelijev ali kao da jeste ako se zna ko ga je osmislio i odakle je otisao u Star Comics)
A i gde se vratio

Velika mi je zelja da krene LL od prvog broja u bilo kakvom izdanju(SC,HC...svejedno samo da izlazi) i da ima malo brzi tempo
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/05/2010 : 22:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

kako misliš? pa oni skupa su izdali 61 broj.to je oko pola serijala čini mi se



Ma da,ali sa preskakanjem
Izaslo je negde oko 140 regularnih brojeva i jos oko 50 extra i specijala,a ima i kratkih prica.
Ma nema smisla nastavljati,jer je preskoceno dosta brojeva.
Samo hronoloski i sve
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 17/05/2010 : 22:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Velika mi je zelja da krene LL od prvog broja u bilo kakvom izdanju(SC,HC...svejedno samo da izlazi) i da ima malo brzi tempo



I meni. Ali da to izlazi zajedno i sa extra serijom i specijalcima, odnosno sve kompletno...
Bice valjda...

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/05/2010 : 23:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
@Lwood & Wicked
I kratke price,ne znam koliko ih ima ali ih ima
Ko da me za srce ujede neko svaki put kad se pojavi neki topic o LL
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/05/2010 : 23:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Ko da me za srce ujede neko svaki put kad se pojavi neki topic o LL


Mislis li da ovo citaju ovi iz Phoenix pressa?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/05/2010 : 23:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

Ko da me za srce ujede neko svaki put kad se pojavi neki topic o LL


Mislis li da ovo citaju ovi iz Phoenix pressa?



Nadam se
A mogu i oni iz Darkwooda
Dve kuce u povoju,treba im jak strip da malo poveca prodaju
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/05/2010 : 23:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

Ko da me za srce ujede neko svaki put kad se pojavi neki topic o LL


Mislis li da ovo citaju ovi iz Phoenix pressa?



Nadam se
A mogu i oni iz Darkwooda
Dve kuce u povoju,treba im jak strip da malo poveca prodaju



Ajmo izdavaci, mislite na Texovo srce. Dajte LL.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/05/2010 : 23:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ne slažen se da bi Larry triba ić od početka. Ako je već prodaja premala ili u najboljem slučaju rizična, triba se oslonit na fanove i nastavit di se stalo, naravno, počevši od prve rupe od 14 brojeva između Otrova snjeguljice i Smrtonosnog napada. Ili se može radit ka i s Nick Raiderom, al budimo realni, Libellus ovo neće nikad radit, jer im se junak ne sviđa (a nemali broj puta sna ih pita), Ludens je već pokuša, od ovih ostalih ne triba ni trošit riči, jedino ostaju srpski izdavači ala VČ, Phoenix i ko već misli izdat Geu. Al budimo opet realni, neće ga ni oni izdat, jer u čemu je stvar- previše toga je ostalo. Lako je krenit s Geom, Caravanom koji su miniserijali, Larry povlači veeeeeliku odgovornost za sobom. Jedina šansa je bija Libellus, al tu priču već znamo. Jebeš ga kad smo bezukusna masa. Da je vječno Zagora, kruva i masti.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/05/2010 : 23:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Jedino ostaju srpski izdavači ala VČ, Phoenix i ko već misli izdat Geu. Al budimo opet realni, neće ga ni oni izdat, jer u čemu je stvar- previše toga je ostalo. Lako je krenit s Geom, Caravanom koji su miniserijali, Larry povlači veeeeeliku odgovornost za sobom. Jedina šansa je bija Libellus, al tu priču već znamo. Jebeš ga kad smo bezukusna masa. Da je vječno Zagora, kruva i masti.



VC nema sanse,ali ova dva nova izdavaca moguce. Samo da se malo zahuktaju.
I meni je zao sto to nije radio Libellus,ali bih onda voleo da ide po principu NR ili jos bolje 2-2 zbog onih koji nisu citali SD/LU. Jer,ima dosta toga sto treba povezati a nemoguce je bez tih ranijih brojeva.
Nadu da neki srpski izdavac to pokrene mi uliva i to da su se u Srbiji mnogi vratili stripu sa pojavom VC. I tek onda culi i za hrvatske izdavace. Ranije smo za LL iz Srbije znali samo nas nekolicina koji smo u to vreme bili na forumu,malo ko od onih van foruma je uopste cuo u to vreme za SD,pa i kasnije za Lu.
Vece su sanse sad da to krene i izgura se ceo serijal
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/05/2010 : 13:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
I ja bih bio najsretniji da netko krene izdavati LL ispočetka (za početak i da samo krene), ali stvarno ne znam koliko je to vjerojatno, jer se stari brojevi SD/LU lako mogu nabaviti na aukcijama i to jeftino.
Ono što je rekao vice, bilo bi najbolje da se krene kao s Nick Raiderom. Plus nemojmo zaboravati extra seriju koja se isprepliće s redovnom, a od kojih su kod nas izašla samo 3 (4) broja.
Nadam se da će ovaj tal reprint pratiti kronološki i extra seriju.
U svakom slučaju, u isčekivanju domaćeg, pokušat ću nabavit ova tal izdanja.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 19/05/2010 00:09:17
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 19/05/2010 : 21:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Ja bih volio da netko nastavi od tamo gdje je SD stala; ne sviđaju mi se ove početne epizode...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

UMPAH
Starting Member

Croatia
4 Posts

Member since 25/11/2004

Posted - 31/05/2010 : 20:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send UMPAH a Private Message  Reply with Quote
preko http://ifedizioni.it/if/ se izgleda može naručivati, ali neka je greška prilikom izbora metode pošiljke...
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/06/2010 : 11:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Najprije nekoliko korisnih topica o Lazarusu...

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=33341&whichpage=2

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=27778&whichpage=4

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19013&whichpage=1&S

Surfajući po internetu naletio san na par korisnih informacija...
Premda se Larry, službeno kod Starcomics-a, ugasio u kolovozu 2009, Ade je izdao ješ jednu epizodu u vlastitoj nakladi za prethodni festival u Lucci u 11. mjesecu s kojom je htio pokazati da je Lazarus Ledd ŽIV



Lazarus Ledd Arizona Moon
S: Ade Capone
C: Matteo Mosca


Što se tiče reprinta IF-edizione, za sada su zamišljna samo 6 brojeve , pa će se kasnije viditi ovisno o prodaji da li će se nastavit s reprintom.
Uz reprint starih epizoda Ade misli ubaciti i neke nove kratke epizode koje će biti osmišljne za tu priliku.

Trenutno Ade radi na novoj priči radnog naziva "Reality Show" koja se proteže na veći broj stranica, te će se tek vidit kada i na koji način će se je objaviti.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 21/06/2010 01:42:18
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/06/2010 : 20:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Nisam nikako ni drža Lazu u ruci do prije 3 mjeseca, na prijedlog kuma. I gle čuda! Iako nisam neki ljubitelj SF-a (mislim da se tu Lazo može svrstat), meni se dopao odmah. I tako ga je pocnem skupljat i fali mi jos malo. Zanima me jel ima itko od vas brojeve od Ludens izdanja 59, 60 i 61? Ako netko ima iti jedan od ovih da mu je dupljak, nek mi se javi. Unaprijed hvala.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 19/06/2010 : 12:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by vice

Jedino ostaju srpski izdavači ala VČ, Phoenix i ko već misli izdat Geu. Al budimo opet realni, neće ga ni oni izdat, jer u čemu je stvar- previše toga je ostalo. Lako je krenit s Geom, Caravanom koji su miniserijali, Larry povlači veeeeeliku odgovornost za sobom. Jedina šansa je bija Libellus, al tu priču već znamo. Jebeš ga kad smo bezukusna masa. Da je vječno Zagora, kruva i masti.



VC nema sanse,ali ova dva nova izdavaca moguce. Samo da se malo zahuktaju.
I meni je zao sto to nije radio Libellus,ali bih onda voleo da ide po principu NR ili jos bolje 2-2 zbog onih koji nisu citali SD/LU. Jer,ima dosta toga sto treba povezati a nemoguce je bez tih ranijih brojeva.
Nadu da neki srpski izdavac to pokrene mi uliva i to da su se u Srbiji mnogi vratili stripu sa pojavom VC. I tek onda culi i za hrvatske izdavace. Ranije smo za LL iz Srbije znali samo nas nekolicina koji smo u to vreme bili na forumu,malo ko od onih van foruma je uopste cuo u to vreme za SD,pa i kasnije za Lu.
Vece su sanse sad da to krene i izgura se ceo serijal



... pa i nisi bas u pravo, to je sve redovno dolazilo u Darkwood i Alan Ford, tako da je poprilican broj ljudi znao, a ne samo "vas nekolicina"...


Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/06/2010 : 12:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ima Capone još kreativnog duha u sebi, mada piše akcijske stvari, voli zaći u horor, SF i pseudopovijest. Imam ih sve koji su izašli kod nas, trebalo bi samo nastaviti...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 20/06/2010 : 17:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message  Reply with Quote
Koliko je ukupno brojeva Lazarus Ledda izaslo u Italiji. Zna li ko?

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 20/06/2010 : 17:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tiberije

Koliko je ukupno brojeva Lazarus Ledda izaslo u Italiji. Zna li ko?


i mene to zanima?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/06/2010 : 17:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
U Italiji je do sad izašlo:
Redovna serija : 0 - 151
Extra serija: 1 - 27
Specijalni brojevi: 10-tak
Reprint If- edizione 1

S time da ovi Extra brojevi dođu nešto kao specijalci kod Bonellijevih junaka, a ovi specijalci su raznorazne kratke (ili duže) priče objavljene za neke posebne prilike (konvencije, festivali, godišnjice...)

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

PJ24MKD
New Member



Fyro Macedonia
275 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 21/06/2010 : 02:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit PJ24MKD's Homepage  Send PJ24MKD a Private Message  Reply with Quote
Ja se vec dugo potajno nadam da bi Veseli Cetvrtak, kad-tad, mogao da pocne sa Lazarusa od br.1...
Mislim da u ovo vreme Lazarus bi se bolje prodavao. Akciona/SF tematika koja preovladuje u LL je vrlo popularna zadnjih godina posebno kod filmove, a i smatram da bi se novi strip citatelji, lakse navukli i zainteresirali da citaju Lazarusa nego Teksa ili Bleka! To je moje subjektivno mislenje!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/06/2010 : 19:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Evo, danas je trebao izaći i drugi broj reprinta od If edizione-a.

Naslovnica:




Evo i prve stranice nove Larry-jeve epizode "Reality show", koju crta Matteo Mosca

http://lazarusnews.files.wordpress.com/2010/06/ll_realityshow_013.jpg

...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 25/06/2010 20:11:44
Go to Top of Page

Disko
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
314 Posts

Member since 14/09/2005

Posted - 26/06/2010 : 10:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Disko a Private Message  Reply with Quote
Lazarus mnogo nedostaje
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 28/06/2010 : 16:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Kada sve u svemu pogledamo i nije tako los.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

PJ24MKD
New Member



Fyro Macedonia
275 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 28/06/2010 : 22:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit PJ24MKD's Homepage  Send PJ24MKD a Private Message  Reply with Quote
Bas mi je drago sto Capone se ne otkazuje tako lako od Lazarusa. Isto se nadam da se ovi reprinti dobro prodaju u Italiji, da opstoje, pa da jednog dana neki balkanski izdavac pocne sa LL u neki slican format.

Ova naslovnica za LL(IF Edizioni) br.2 je nova verzija za redovnu epizodu br.4 "Axis", prva LL epizoda koju sam procitao od SD i koja mi je bila super-kul(i prica i crtez) pa sam se preko nje zainteresirao i zavoleo Lazarusa.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/06/2010 : 18:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
VIdio sam ga sad na kioscima na Italiji prošli tjedan... Baš sam pomislio, gle, zar to još izlazi?! Vjerojatno je to bio neki reprint, samo što je bio tanji strip? Izlazi li još neki reprint osim ovog spomenutog?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000