forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Zona sumraka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/12/2006 : 20:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Marko, nemam pojma dal' to imaš dve forum baze, al' forum koji ja gledam i na kome ovo postujem nije isti kao forum koji gledam preko mobilnog, a koji i neki drugi gledaju. Današnjih postova (ne samo mojih) koje vidim preko kompa nema preko mobilnog, i vice versa, onih kojih ima na mobilnom, nema na kompu...

Dakle, dve forum baze, ili paraleni vremenski tok? U DECIDE! ;)

--
"Svetog mi Haralampija!"

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/12/2006 : 20:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Inače, sve ovo ne bih zapazio da nisam konačno okačio link za DD 242, a onda mi Dušman javlja kako on taj link ne vidi...

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/12/2006 : 01:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ne da nam se pa to ti je. :)

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 04/12/2006 : 09:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Nešto slično sam i ja primjetio, nestajanje i pojavljivanje postova?

Upri tute, rodijače!
http://rico.bloger.hr/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28965 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/12/2006 : 09:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Prebacivao se server, prebacivale su se baze i neko vrijeme su postojala 2 foruma, jer su neki ljudi vidjeli stari, neki novi. Ekipa koja hosta sajt je to dosta traljavo izvela i ne znam da li cu uspjeti povratiti postove koji su poslani u medjuvremenu. Uglavnom, ovaj je sad tu i tu mozete nastaviti sa pricom...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8226 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 04/12/2006 : 22:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
To znaci da su se i neki moji komentari na recenzije takodje izgubili? Da iskomentarisem opet?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28965 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/12/2006 : 09:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nazalost, da:(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000