forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Metabaruni Integral
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

borg
Senior Member



Serbia
1671 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 16/06/2021 : 23:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Ma Himenez je crtački meni jako dopadljiv.
Scenaristički- mlako...
U Metabaronima imamo i scenario i crtez. Ma, uživancija.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 29/10/2021 : 18:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje za pomoc/preporuku
Jako mi se svidio Inkal, ali Prije i Poslije Inkala su mi bili osrednji.
Da li bi mi se ovo moglo onda svidjeti ili da bjezim od ovoga?

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/10/2021 : 18:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Jedno pitanje za pomoc/preporuku
Jako mi se svidio Inkal, ali Prije i Poslije Inkala su mi bili osrednji.
Da li bi mi se ovo moglo onda svidjeti ili da bjezim od ovoga?



Za ne povirovat, ima nekih sat vrimena sam išao postaviti gotovo identično pitanje, ali kontam ajde neću gnjaviti ljude Uglavnom, priključujem se upitu, mene isto zanima kakvi su Metabaruni u odnosu na Inkala.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 29/10/2021 : 18:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam pročitao Metabarune 1 i 2. Inkal mi je bio dobar, a Metabaruni su mi još bolji (možda jer su svježi). Sad bih opet ponovio Inkala...

Edited by - Zula on 29/10/2021 18:59:30
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/10/2021 : 18:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Metabaruni su scenaristicki bolji od inkala.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/10/2021 : 19:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Kod mene je ovako.

Prije Inkala mi je bolje od Poslije Inkala.

Metabaruni su bolji od Prije i Poslije Inkala.

Po sjećanju Inkala bih stavio prije Metabaruna, iako svaki ima svoje prednosti.

Koliko pamtim Metabaruni mi u zadnjoj trećini lutaju, padaju.

Dakle, Inkal i Metabaruni vrh, Prije Inkala vrlo dobar i Poslije Inkala malo manje dobar ali odlično crtan.

Edited by - Peyo on 29/10/2021 20:00:04
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 29/10/2021 : 20:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Matabaroni su dosta drugačiji od Inkala, imaju vrlo različitu atmosferu. Manje filozofije, a mnooogo više brutalnosti i patnje. Sve u svemu - itekako vredi!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/10/2021 : 20:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Metabaruni su posebna kategorija, odličan strip, puno bolji od inkala u svakom pogledu.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 29/10/2021 : 20:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by don_draper

Jedno pitanje za pomoc/preporuku
Jako mi se svidio Inkal, ali Prije i Poslije Inkala su mi bili osrednji.
Da li bi mi se ovo moglo onda svidjeti ili da bjezim od ovoga?



Za ne povirovat, ima nekih sat vrimena sam išao postaviti gotovo identično pitanje, ali kontam ajde neću gnjaviti ljude Uglavnom, priključujem se upitu, mene isto zanima kakvi su Metabaruni u odnosu na Inkala.



Mene su potakle ove majice da se sjetim uopce da postoje Metabaruni


Hvala vam na savjetima, vjerojatno da ce se i to naruciti u skorije vrijeme.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 29/10/2021 : 21:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Vidim da mnogi vise vole, hvale Metabarone, mogu da razumem, vise su straightforward, sokantni, jos nekome ko je do tada citao samo boneli, predstavljaju jednu epsku avanturu. Ali oni gube na drugo citanje, gube na sokantnosti, dok je Inkal vanvremenski, i na svako novo citanje dobija novu dimenziju, viseslojevit, viseznacan, remek delo stripa, gde sve funkcionise besprekorno...jedino mi ovde Jodo ostao na vrhunskoj razini, sve ostalo sam rasprodao, razmenio, sta ce mi...uzecu iduve godine box set, da ponovim Pre i Zavrsnog...
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/10/2021 : 22:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Vidim da mnogi vise vole, hvale Metabarone, mogu da razumem, vise su straightforward, sokantni, jos nekome ko je do tada citao samo boneli, predstavljaju jednu epsku avanturu. Ali oni gube na drugo citanje, gube na sokantnosti, dok je Inkal vanvremenski, i na svako novo citanje dobija novu dimenziju, viseslojevit, viseznacan, remek delo stripa, gde sve funkcionise besprekorno...jedino mi ovde Jodo ostao na vrhunskoj razini, sve ostalo sam rasprodao, razmenio, sta ce mi...uzecu iduve godine box set, da ponovim Pre i Zavrsnog...



Pitaj da samo za tebe izdaju jedan meki SC box set
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 29/10/2021 : 22:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Ako bude odlicno uradjen sto da ne ;-)
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000