forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Metabaruni Integral
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2007 : 19:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Kao što je već bilo najavljeno na Fibrinim stranicama, krajem travnja izlazi iz tiska kompletna saga o Metabarunima podijeljena u dva integrala od po 264 stranice.

Hvala Darku na sjajnom prijevodu i Melini na prekrasnom dizajnu.

Ovdje su samo naslovnice oba albuma, a sve ostale informacije, uključujući i podeblji preview možete vidjeti na http://www.fibra.hr/index.asp?cat=3&SeriesID=4





Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 21/03/2007 : 19:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
Meni link koji si stavio skida preview Crvenog Gospodara???

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 21/03/2007 : 19:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Otiđi na Download sekciju i klikni na metabarun naslovnicu dok Marko ne popravi link.

Hitulididi! Hitulididiiiii! Hitulididiiiiii!: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/03/2007 : 19:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ruke mi se tresu od ovakvih najava Keep on!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/03/2007 : 19:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
Ovo je ludilo! Upravo procitao preview i jedva cekam da uzmem svoje primjerke!

Bravo Marko!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2007 : 19:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Prodigy

Meni link koji si stavio skida preview Crvenog Gospodara???

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!



Popravit cu, sorry.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 21/03/2007 : 19:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Marko, 19ta strana metabaruna nema teksta u oblačićima...
Idem dalje.

Hitulididi! Hitulididiiiii! Hitulididiiiiii!: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2007 : 19:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Svasta.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 21/03/2007 : 19:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message  Reply with Quote
Isuse Kriste kako ovo dobro izgleda!!!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 21/03/2007 : 20:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Svasta.


Misliš, tvoja kopija ima ili se samo slažeš sa mojom prethodnom konstatacijom da ko radi taj i griješi?

Hitulididi! Hitulididiiiii! Hitulididiiiiii!: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2007 : 20:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ko radi, taj i grijesi:) No, dobro, popravljeno je, sad cu zamijeniti PDF.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 21/03/2007 : 20:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Nije bitna toliko stranica za praćenje radnje, ali neka ljudi sve vide kad mogu.
Inače, ne sjećam se sada šta si rekao na onom starijem topicu: koliko će koštati integrali Metabaruna?

Hitulididi! Hitulididiiiii! Hitulididiiiiii!: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2007 : 20:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pise gore sve: 250 kn (u Libellusu).

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/03/2007 : 20:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Prekrasno!!!!!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/03/2007 : 20:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ko radi, taj i grijesi:) No, dobro, popravljeno je, sad cu zamijeniti PDF.



nema milosti, nema sazaljenja!
upisivacha na lomachu zbog greha neoprostivog!

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 21/03/2007 : 20:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Strašno! Ovo bih htio imati iako nikad nisam čitao. To je neka fantazija/ fantstika?
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 21/03/2007 : 21:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

Strašno! Ovo bih htio imati iako nikad nisam čitao. To je neka fantazija/ fantstika?



Ma nije, to ti je vjerna povjesna rekonstrukcija iz doba Maja/Inka/Asteka.
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 21/03/2007 : 21:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message  Reply with Quote
Marko, zaj*bo si me sa preview-om. Vidim da je ovo ludilo od stripa, dakle, uzimaš mi djeci 500,00 kuna.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 21/03/2007 : 21:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
Milina od crteza,a prica... nadam se najboljem jer si jednostavno ne zelim kvariti gust citanja ovako preko monitora.
S obzirom da jos nisam naisao na SF u stripu koji bi mi legao(mozda "Silage"),dat cemo sansu Metabarunima!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2007 : 21:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by deangelis

Marko, zaj*bo si me sa preview-om. Vidim da je ovo ludilo od stripa, dakle, uzimaš mi djeci 500,00 kuna.


Ako te to tjesi, uzimam i ja svojoj, ali malcice vise, 70.000,00

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 21/03/2007 : 21:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by deangelis

Marko, zaj*bo si me sa preview-om. Vidim da je ovo ludilo od stripa, dakle, uzimaš mi djeci 500,00 kuna.


Ako te to tjesi, uzimam i ja svojoj, ali malcice vise, 70.000,00

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


--------------------------------------------------------------------
Uzet ćeš ti mojoj dječici kroz cijelu godinu preko 2000,00 kuna, a ako mi to žena dozna, naje*at ću ja, ali bogami i ti.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1111 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 21/03/2007 : 22:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote

FANTASTIČNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PREDIVNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEZAMISLIVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AL OVI SU ODLIČNI A POSLIJE OVIH SLIJEDE JOŠ ODLIČNIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5929 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 21/03/2007 : 22:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by veber


FANTASTIČNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PREDIVNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEZAMISLIVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AL OVI SU ODLIČNI A POSLIJE OVIH SLIJEDE JOŠ ODLIČNIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok, dat ce ti Marko popust, ne moras se ulizivat. :P

Go to Top of Page

veber
Senior Member



1111 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 21/03/2007 : 22:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by veber


FANTASTIČNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PREDIVNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEZAMISLIVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AL OVI SU ODLIČNI A POSLIJE OVIH SLIJEDE JOŠ ODLIČNIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok, dat ce ti Marko popust, ne moras se ulizivat. :P





NE ULIZUJEM SE, KAD VIDIŠ METABARONE KOJI IZLAZE POSLIJE OVIH BIT ĆE TI SVE JASNO I ONDA ĆE TI BITI ŽAO ZBOG OVIH RIJEČI KAMERAD

NIJE MENI ZBOG MARKA I POPUSTA DRAGO VEĆ ZBOG MOJEG NEČEG
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 21/03/2007 : 22:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by veber


FANTASTIČNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PREDIVNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEZAMISLIVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AL OVI SU ODLIČNI A POSLIJE OVIH SLIJEDE JOŠ ODLIČNIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok, dat ce ti Marko popust, ne moras se ulizivat. :P





NE ULIZUJEM SE, KAD VIDIŠ METABARONE KOJI IZLAZE POSLIJE OVIH BIT ĆE TI SVE JASNO I ONDA ĆE TI BITI ŽAO ZBOG OVIH RIJEČI KAMERAD

NIJE MENI ZBOG MARKA I POPUSTA DRAGO VEĆ ZBOG MOJEG NEČEG




UUUU, TAJNE. JA ZNAM ONO ŠTO VI NE ZNATE, A KAD BI VI ZNALI SVE ŠTA JA ZNAM.

A JA VAM SKUPLJAM I ŽICAM ORIGINALE. A DA VIDITE ŠTA JA SVAŠTA IMAM. A TEK DA VIDITE ŠTA DOLAZI POSLIJE ONOG ŠTA DOLAZI POSLIJE.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/03/2007 : 22:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pliz, ako moze bez prepucavanja na ovom topicu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000