forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Metabaruni Integral
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 15/06/2007 : 21:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
ajmo ljudi s inkalom u starom koloru
nemojte dangubiti nego radite :)

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28915 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/06/2007 : 21:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sto nisi Idol, pa da ti pevamo:)
Retko te viđam sa devojkama
A viđam te svaki dan...
;)))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 15/06/2007 : 21:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
CCCC, pa meni ljudi u zadnje vreme prebacuju sto me stalno vidjaju sa devojkom, a nikad samog. :P
Pitaj Bobana!

Ti si bas licno primio onu gej prozivku, a? :P

______________________
Freeeze! Vegan police!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28915 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/06/2007 : 21:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
To ti je samo kamuflaza:)

Nisam licno, nego osobno:PPPPP

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 15/06/2007 : 22:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message  Reply with Quote
Realno, u svemu ovome imamo samo jedan problem: ako napravimo dil s Markosom i damo mu stari kolor (koji je upravo u tranziciji da postane moje vlasništvo) da li će ljudi koji inače bojkotuju Beli Put, bojkotovati i ovo izdanje, zbog porekla filmova.

__________ Nema povratka, nema predaje, nema oprosta.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28915 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/06/2007 : 23:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa trebali bi:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 15/06/2007 : 23:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Ja cu napraviti upravo obrnuto: pocet cu bojkotirati BP zato sto su popustili i napravili posao s Fibrom

Progress, changing
Growing then giving up
Go to Top of Page

Nightflier
Starting Member

25 Posts

Member since 15/06/2007

Posted - 15/06/2007 : 23:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Nightflier a Private Message  Reply with Quote
@witchblade

Ako budes bojkotovala i jedne i druge, gde ces kupovati stripove?

Žedan sam, pseto – a kad sam žedan, ja pijem... a kad moj mac ožedni – on se krvi napija!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 15/06/2007 : 23:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Heh. Witchblade je musko, ako se ne varam. :)

______________________
Freeeze! Vegan police!
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 15/06/2007 : 23:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
quote:
@witchblade

Ako budes bojkotovala i jedne i druge, gde ces kupovati stripove?


Nigdje.
Postajem sljedbenik tzv. logickog stinkyzma i odricem se Zvijeri iz Bezdana. Spalit cu sve svoje stripove, osim onih najlosije ocuvanih (s mekim koricama), a onda cu i njih spaliti.

quote:
Heh. Witchblade je musko, ako se ne varam. :)


Nisu mogli nista da mi dokazu

Progress, changing
Growing then giving up
Go to Top of Page

Nightflier
Starting Member

25 Posts

Member since 15/06/2007

Posted - 16/06/2007 : 00:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Nightflier a Private Message  Reply with Quote
Izvinjavam se. Izveo sam pogresan zakljucak poveden istoimenim stripom. No, jedino do cega ces doci spaljivanjem jeste da ponovo dajes pare na ozivljavanje kolekcije.

Žedan sam, pseto – a kad sam žedan, ja pijem... a kad moj mac ožedni – on se krvi napija!
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 16/06/2007 : 08:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
quote:
Realno, u svemu ovome imamo samo jedan problem: ako napravimo dil s Markosom i damo mu stari kolor (koji je upravo u tranziciji da postane moje vlasništvo) da li će ljudi koji inače bojkotuju Beli Put, bojkotovati i ovo izdanje, zbog porekla filmova.



pa naravno
već čujem pozive na barikade za obranu digniteta Inkala

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 18/06/2007 : 10:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Brate, ako vec prepricavas strip, makar naglasi to.
Ima nas koji jos nismo procitali strip.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 18/06/2007 : 11:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by beli luk

Brate, ako vec prepricavas strip, makar naglasi to.
Ima nas koji jos nismo procitali strip.


molim te da procitas na mojem proslo postu, prvi redak sto pise...

covjek je zamijenio spoiler i spojler

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 18/06/2007 : 14:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pa trebali bi:)


Ti daji pare kojoj god gamadi hoćeš, ja svoje ne dam. Ako ćeš već plaćati neke materijale onda bi ti trebao biti jasan izbor između onoga što je srcu drago i onoga što je pogrešno na toliko nivoa da se ne daju pobrojati ni u knjizi a kamoli u par postova.

Emipa Casar, Civgolf Cetvrti od Šumecih tableta: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28915 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/06/2007 : 15:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nemam namjeru ulaziti s tobom u rasprave sto je ispravno i sto je pogresno. Reci cu ti samo dvije stvari: 1) prilicno sam siguran kako ces bar jednom u zivotu morati suradjivati s osobom koja ti na toliko nivoa ne odgovara i 2) način na koji zastupas i branis svoje politicke stavove je strahovito antipatican i odbojan.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/06/2007 : 17:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

Mogući spoileri - OPREZ!!!

quote:
Originally posted by Raven84

Evo i ja sam procitao prvi album i moram reći da mi je to najbolji europski album koji sam ikada procitao...


s ovim se slazemo apsolutno, stvarno remek-djelo, velicanstveno. Kada sam zavrsio citanje prvog albuma stvarno sam ostao ugodno iznenadjen snagom priče, crteža!!! jednom riječju - fenomenalno

quote:

U biti, najlosija stvar kod toga je da sam kupio samo prvi integral i da moram jos malo pricekat za drugi. Cetvrti album zavrsava tako napeto i epski grandiozno da jednostavno moras kupit drugi integral. Eh da, i roboti su odlicni.


ali druga knjiga... druga knjiga smara, jedva ga pročitao do kraja, onaj dio sa zeljeznom glavom je uništio svu čar prvog albuma, pa kad onda ispadne da Lothar nije Lothar...
Prosto je nevjerojatno da jedan metabarun, najveći intergalaktički ratnik, bezosječajni ubojica žrtvuje sina, nasljednika kaste za tuđu kćer... pa onda one perverzije oplođivanje sa stanicom mozga i bitka za vrijeme poroda...

ali ti svejedno kupi drugi album, ovo je samo moje skromno mišljenje nakon pročitanog


Meni je druga knjiga potpuno iste kvalitete kao i prva...
"Prosto je nevjerojatno"... Da li si ti taj strip možda shvatio kao nešto ozbiljno? Meni je upravo jedan od najvećih kvaliteta stripa što je u pitanju totalna zajebancija. Možda griješim.

Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.

Edited by - Obi-wan on 18/06/2007 17:04:09
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 18/06/2007 : 19:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by beli luk

Brate, ako vec prepricavas strip, makar naglasi to.
Ima nas koji jos nismo procitali strip.


molim te da procitas na mojem proslo postu, prvi redak sto pise...



Izvinjavam se, preleteo mi je pogled preko prve recenice. Od silnih quote-ova citam samo ono sto pise ispod, pa ni ne primecujem ono iznad.
Sorry.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beli luk

Brate, ako vec prepricavas strip, makar naglasi to.
Ima nas koji jos nismo procitali strip.



Dule brate što se Metabarona tiče nema šanse da ti neko spoiluje to remek djelo u par rečenica. Koliko god neko opisivao radnju, crtež i ostale stvari jednostavno ih ne može dočarati na pravi način, tako da nemaš brige. Viđećeš o čemu pričam kad budeš čitao strip.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/06/2007 : 17:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Obi-wan
... Da li si ti taj strip možda shvatio kao nešto ozbiljno? Meni je upravo jedan od najvećih kvaliteta stripa što je u pitanju totalna zajebancija. Možda griješim.


ja sam kao zajebanciju shvatio jedino ona prepucavanja izmedju Lotara i Tonta i stvarno su me uspjeli nasmijati, ali nisam nasao nigdje smjesnih elemenata u dijelu koji se tice samih metabaruna i njihove kaste


Nisam mislio na humor.
Meni je taj čitav strip jedna velika zezancija (u najpozitivnijem smislu). Čim je Oton u prvom albumu pobio neznamkoliko vojnika sam samcijat mačem, shvatio sam da tu ne treba tražiti neke pretjerane realnosti. A stvarčice kao što su: preživljavanje bez glave, ptice pjevaju glasovima čistih kastrata, troglosocijalisti (imaju i Marx-ov kip čini mi se), ubijanje 200 protivnika u sekundi, posjedovanje gomile oružja od kojih svako može uništiti galaksiju :-) itd, itd, da ne nabrajam dalje, skoro sve je u istom tonu.
Meni je to strip koji jednostavno ne mogu shvatiti kao nešto ozbiljno već kao totalno zezanje (od strane Jodorowskog pretpostavljam).
Naravno, ne tvrdim da sam u pravu, možda to netko vidi drugačije.

Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 20/06/2007 : 14:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
[/quote]

Dule brate što se Metabarona tiče nema šanse da ti neko spoiluje to remek djelo u par rečenica. Koliko god neko opisivao radnju, crtež i ostale stvari jednostavno ih ne može dočarati na pravi način, tako da nemaš brige. Viđećeš o čemu pričam kad budeš čitao strip.
[/quote]

Ma ja bas ne volim apsolutno nista da znam unapred. Volim kad mi je sve novo.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 30/06/2007 : 13:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Stiglo mi jučer. Jako lijepo izgleda. Vjerojatno najljepše knjge koje sam kupio dosad. Možda je moglo biti još malo više dodataka i nekakav predgovor u prvoj knjizi ali sve u svemu OK. Jedino mi uvez prve knjige djeluje nekako krhko.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 01/07/2007 : 10:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
mogao je biti neki predgovor, to bi zbilja dobro leglo
da netko opiše utjecaj inkala, metabaruna i jodorovskog na strip scenu, pa malo veće biografije... za ovakvo izdanje to bi bilo zbilja u redu
znam da je to problem pisati ako nema u originalu, jer treba odličnog poznavaoca istog, ali takvih ima...

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28915 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/07/2007 : 10:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Stavio sam 7 stranica teksta u drugu knjigu, nije bilo vise mjesta:(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 02/07/2007 : 13:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Mislim, ja sam skroz zadovoljan ali bio bih još više da ima maaaalo više popratnog materijala. Recimo na listovima gdje su naslovnice, na drugoj stranici koja zjapi prazna mogo je stati neki kratki osvrt, zanimljivosti i sl. To bi bilo još dodatnih 8 str.

Edited by - Vorador on 02/07/2007 13:50:25
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000