forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Metabaruni Integral
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/07/2007 : 23:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Iako nisam ljubitelj buducnosti jer mi sve djeluje logicno,tako da mi je trebalo vremena da procitam prve 62 str.kad sam se nakanio
onda sam obznanio da je strip odlican,lijep crtez dok je prica puna dinamike.




Porter
Go to Top of Page

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 12/03/2008 : 06:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
Ako ovo nije najuspješniji kam-bek nekog topica, onda stvarno... Kako bi se reklo iz samog podruma ovog podforuma do samog vrha .
Kako ovo dobro izgleda, a i strip je dobar... Meračim se na Metabarune par mjeseci, stalno u planovima za kupovinu ali 'ko će dat' 500Kn. Konačno sam si ih priuštio. Tj. minus na računu mi je dopustio. Čestitke FIBRA-i na uspješnom izbijanju lovice iz džepa .

Inače bilo bi super kad bi znao kad je koji strip na izdisaju u skladištima pa da njega kupim prije nego mi pobjegne.

quote:
Originally posted by Obi-wan


Ovo je najbolji strip koji sam čitao od kada sam se prije 2-3 godine po drugi put zaljubio u stripove...




Kod mene slična situacija, samo ja unazad pola godine. I od tada samo gledam koliko love mogu potrošiti na stripove tekući mjesec. Malo mi to liči na ovisnost.

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 12/03/2008 : 21:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
E pa baš sam sa merakom ponovo iščitao ovu temu. Nostalgičan sam pomalo. Kao da je juče bilo kad je stigla ova najava za Metabarone. Negde u to vreme mi se potpuno promenio pogled na stripove.
Bili su to dobri dani, doooobri!

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 06/05/2008 : 22:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/05/2008 : 14:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Prije nekoliko dana sam imao priliku usporediti američko i Fibrino izdanje Metabaruna.

Mogu samo čestitati Fibri na izvrsno obavljenom poslu.

Razlike nema, što više u Fibrinom izdanju možemo uživati u većim slikama ovog izvrsno nacrtanog stripa.

Izdanje za preporuku ...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/05/2008 : 14:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Prije nekoliko dana sam imao priliku usporediti američko i Fibrino izdanje Metabaruna.

Mogu samo čestitati Fibri na izvrsno obavljenom poslu.

Razlike nema, što više u Fibrinom izdanju možemo uživati u većim slikama ovog izvrsno nacrtanog stripa.


Zar americko izdanje nije cenzurirano?

Trouble will find me
Go to Top of Page

nazgul
Starting Member



Croatia
81 Posts

Member since 24/03/2002

Posted - 07/05/2008 : 22:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nazgul a Private Message  Reply with Quote
moji americki tpb jesu cenzurirani, mamu im njihovu konzervativnu...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 07/05/2008 : 23:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
procitao prvi broj....no comment!!!!!ako nathana nevera ne volim,niti ishta u buducnosti...ovo mi se cini realnim i fantasticnim,pogotovo shto se tice konja...kako je krenulo i mravi ce biti ugrozena vrsta...

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 08/05/2008 : 14:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Peyo

Prije nekoliko dana sam imao priliku usporediti američko i Fibrino izdanje Metabaruna.

Mogu samo čestitati Fibri na izvrsno obavljenom poslu.

Razlike nema, što više u Fibrinom izdanju možemo uživati u većim slikama ovog izvrsno nacrtanog stripa.


Zar americko izdanje nije cenzurirano?



Ma naravno da je američki cenzuriran, barem prvo izdanje koje sam kupio, ne znam za one reprinte kasnije na slabijem papiru (oni navodno nisu) ...

Mislio sam na kvalitetu tiska, da tu nema razlika, a Metabarune si zaista tiskao vrhunski ...

Pročitao sam na jednom drugom forumu da su kao presvijetlo otisnuti i tako nešto. Sada sam vidio da je ta tvrdnja bez veze.

Još jednom čestitam na izvrsno obavljenom poslu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/05/2008 : 14:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti na ovome, bas sam nedavno opet imao tu raspravu o kvalitetu tiska Metabaruna i zaista mi nije jasno kako neki ljudi imaju obraza tvrditi nesto sto ocito nije tocno (da ne kazem nesto teze).

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 08/05/2008 : 19:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
I sam imam Fibrine Metabarune, i ako nekome kvaliteta nije o.k, onda mu je vrijeme za hitan posjet okulisti i dermatologu.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 09/05/2008 : 07:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

...ovo mi se cini realnim...



Jes da nemas godina ali imaš ogromnu aspiraciju za atomske gluposti.


...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/05/2008 : 15:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
moj stari ne cita stripove, ali ja volim govoriti o njima pa ga svako malo zaglavim i pokazujem mu nove albume
tako sam ga neki dan uhvatio i pokazivao mu brotherse, toms bar, eternauta itd., a on je komentirao crteze
"ovaj je ok; ovaj je dobar- sviđaju mi se crno-bijeli...", dok je na metabarunima stao i rekao: "e ovo je već umjetnost!"
toliko o losem otisku
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 09/05/2008 : 18:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

moj stari ne cita stripove, ali ja volim govoriti o njima pa ga svako malo zaglavim i pokazujem mu nove albume
tako sam ga neki dan uhvatio i pokazivao mu brotherse, toms bar, eternauta itd., a on je komentirao crteze
"ovaj je ok; ovaj je dobar- sviđaju mi se crno-bijeli...", dok je na metabarunima stao i rekao: "e ovo je već umjetnost!"
toliko o losem otisku


Isto kao i moj otac!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 09/05/2008 : 22:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Hvala ti na ovome, bas sam nedavno opet imao tu raspravu o kvalitetu tiska Metabaruna i zaista mi nije jasno kako neki ljudi imaju obraza tvrditi nesto sto ocito nije tocno (da ne kazem nesto teze).



E to je to, kada uvečivaš i pocrnivaš
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 14/06/2008 : 00:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=MqYEgpaSaWQ
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/06/2008 : 11:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

http://www.youtube.com/watch?v=MqYEgpaSaWQ



Koji sretnik ko je to dobio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/06/2008 : 12:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se te stvari u Americi placaju. Tesko ces dobiti crtez for free na konvencijama. (jer sve poslije zavrsi na ebayu pa su autori popizdili)

Trouble will find me
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 14/06/2008 : 17:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
pa tko nebi popizdio
Čovjek se mući, crta, posvetu napiše a onda neki điber to stavi na aukciju
Zato mi je totalno glupo kad neki ljudi kupuju stripove s posvetom ili tako nešto...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/07/2008 : 15:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
strip je ludilio, mom burazu i nije nesto posebno, ali ja sam uzivao u svakoj stranici
gimenezov crtez prekrasan i samo bih slike mogao gledati, a onda jos i jodorowskyev (ili kako vec) scenarij...
500, ali isplati se, zbog ovakvih stripova i jesam stripofil
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 17/07/2008 : 17:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Neponovljivo dobro! Posebno prve dve priče. I koliko god da košta, to je jedan od onih stripova koji se iznova čitaju sa istim uzbuđenjem kao i prvi put. Ne znam da li-mada pretpostavljam da da-Fibrino izdanje sadrži dodatak Kuća predaka...?

Je l' zna neko šta bi s onom MB pričom što je trebalo naš Zoran Janjetov da crta? Trebalo bi ove godine da se pojavi.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/09/2008 : 23:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Huu jebote tek sam sad procitao prva dva albuma. Genijalno, nema sta da se doda. Sad pre svega nabavljam drugu knjigu..

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/10/2008 : 01:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Jao, svrsavam pri šestom albumu. Jebote ovo je stvarno remek djelo!

Jack the Black.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 07/08/2009 : 04:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
iskoristio sam posetu niskoj decijij biblioteci da uz Hajduk Stanka i ostalu lektiru za 6 razred, proverim i kako stoje sa stripovima. sve od BP imaju! zakon! i pokupim prvu knjigu.

znaci vako, vizuelni raskos je nesto na sta tesko iko moze ostati imun (povremena stekanja sa ljudskim prikazima lako se daju progutati, Bilal sindrom)
sama prica nije bas ono sto me posebno odusevljava, porodicne loze, klanovi i dinastije nisu bas moj fah, sve i kad su pobacani u najfantazmagoricniji univerzum ikad. takodje strip ne bih svrstao u klasicni sf, jel se vazi space -opera?
slicnosti/posvete Dini su neizbezne, a ja nisam fan cak ni Dine :/
Jodorovski je totalno lud, to valjda ne trebam nikom sad objasnjavati, pa su tako "opsta" mesta zacinjena negovim bizarnim resenjima samo jos vise napumpana.

zabavno je bilo citati, pri sledecoj poseti Nisu, zajmicu i drugi deo (nije bas da jedva cekam da vidim sta ce biti)
kupiti sigurno necu.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 14/03/2010 : 08:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Da izložim problem. Išao sam pogledati onaj Moebiusov pokušaj rada na Metabarunima, što je završilo na prelistavanju prve priče. Upala mi je jedna stvar u oko:

U prvoj priči je Bezimeni dobio u "posjed" onu bebu, koja bi trebala biti njegov nasjljednik, a u osmoj koja govori o njemu te bebe neme, a čini mi se da se nigdje ni ne spominje. Ne radi se o kontunuitetu, taj događaj s bebom se odigrao prije završnih događaja iz osme knjige.

Možda mi je negdje promaklo jer sam samo prelistao, ali... WTF?

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000