forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Komentari recenzija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 23/07/2009 : 21:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Kako smo samo mogli izostaviti ovo:


Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 14/11/2010 : 15:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
npetros2@htnet-dsl:


Strah na Visokoj Sierri:

Loše odrađena priča, crtež totalno sjeban. Ona retarda Moses je ludi lik.


Spletka u Santa Feu:

Tex na drugoj naslovnici izgleda ka da se upravo ispovraća, jebote


Veracruz:

Priča uopće ne valja.. A onaj debilski Pesce nema pojma crtati!!
stvarno je debil! Crtež je za povraćanje!!! Ali doslovno!!!



Anđeo smrti:

Veliko razočarenje! Crtež - očaj, naslovnica još i može proći ali priča ne valja. Naslov epizode bi se trebao promijeniti u "Anđeo smeća". Vidin da se ova epizoda nekima puno svidjela, a nekima zgadila. E, pa meni se zgadila! loooll...šala


Božić Kalibra 45:

Ma Nollita nije zna što će napisati pa je stavija neke djed božičnjake


to be continued...

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 14/11/2010 : 15:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

npetros2@htnet-dsl:


Strah na Visokoj Sierri:

Loše odrađena priča, crtež totalno sjeban. Ona retarda Moses je ludi lik.


Spletka u Santa Feu:

Tex na drugoj naslovnici izgleda ka da se upravo ispovraća, jebote


Veracruz:

Priča uopće ne valja.. A onaj debilski Pesce nema pojma crtati!!
stvarno je debil! Crtež je za povraćanje!!! Ali doslovno!!!



Anđeo smrti:

Veliko razočarenje! Crtež - očaj, naslovnica još i može proći ali priča ne valja. Naslov epizode bi se trebao promijeniti u "Anđeo smeća". Vidin da se ova epizoda nekima puno svidjela, a nekima zgadila. E, pa meni se zgadila! loooll...šala


Božić Kalibra 45:

Ma Nollita nije zna što će napisati pa je stavija neke djed božičnjake


to be continued...



najjači su komentari na Veracruz i Spletka u Santa Feu

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 14/11/2010 : 17:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Sjena koja je izazvala Sherlocka Holmesa:

U kojem svijetu ovi žive?


Misteriozna stvar koja živi iza frižidera:

Misteriozno smeće koje živi iza frižidera. HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!


Nesmiljeni Hook:

nesmiljeno smeće...


Stravična invazija:

jad i bijeda.... u stvari ispravak: rigotina!


Glas u oluji:

Dosada......baren je Galep iša ća!


Vuk Samotnjak (Sclavi):

Neuspjeli pokušaj imitiranja Nollite u njegovim remek-djelima. Scenarij je blago rečeno - SRANJE! Naravno, epizoda nije ni do koljenu velikom, prevelikom i veličanstvenom "gnevu osaga". U ovakvim pričama je samo Nollita majstor a ne neki Sclavi. Nema previše likova, priča se čita u dahu, sve u svemu nije ništa posebno. Donatelli uobičajen ni dobar ni loš, možda bi bolje ispalo da je Ferri sve nacrta. Naslovnice samo za pohvalu i to mi se jedino sviđa u cijeloj ovoj paradi sranja, ali dobro u ono vrijeme je svaka naslovnica bila odlična.


Zarobljenici Crvene Vještice:

Ma priča je odlična. NOLLITA JE LEGENDAAA!!!!!!! Ma fenomenalno ljudi!! Jednostavno fenomenalno! Nakon ove epizode serijal se jednostavno prelomio i dolazila su bolja vremena, bolje epizode! Priča obiluje najkvalitetnijom dozom humora: -"Mene zanima što mi možete reći o hrani? -Jesti ćete svaki dan svježu ribu. -Uh, toga sam se bojao. Ja sam vegetarijanac." I smiješno je sve ono s chicom u kuhinji... Pa onda ono: -"Steffen hajde skači! Sad je lako kao ubrati tratinčice! -dobro, kapetane... ali jesmo li sigurni da je neman mrtva? -Skači, rekao sam!!! ...da, gospodine. hahahahhaha! Iz stranice u stranicu Nollita dokazuje da je legenda! I još nešto: mornar Gitanillo kroz cijelu priču spašava kapetana i pomaže mu... Nilsen: odlično Gitanillo, bravo Gitanillo... A onda ga na samrti ubije kad su bježali od indijanaca: "Žao mi je Gitanillo, ali na samo jedan način ti mogu olakšati patnju! Ovaj! bang,bang!! -Chico: Jesi li vidio zagore, onom Nilsenu ništa nije sveto!"

-Nilsen: Hej ti, koliko tu ima robe?
-malo kapetane, hrane malo, budući da nas je šest hrane ima za dva dana
-Nilsen: Da ali bit će dovoljno za dvanaest dana za samo jedna usta! Moja naravno! Bang,bang!...
Ovo je priča koja ne bi dosadila ni nakon 20 puta čitanja! Ili ono kad nisu mogli doći do bisera pa kad je Nilsen rekao: -"Ha,ha,ha! Što mislite ljudi, treba li se brinuti o hobotnici kad je među nama čovjek koji morske pse sređuje kao sardine?!" Misli na zagora, naravno! Ma zakon! Sve je dobro, sve se odvija na najbolji mogući način i epizodi ću dati stotku jer ovo je nešto zaista genijalno u svakom pogledu!!! Nollita se u ovoj epizodi jednostavno razmahao, poludio je kad je napravio ovako dobru priču! Svakako se slažem sa recenzentom da onaj ko nikad nije čita zagora pročita prvo ovu epizodu! I naravno ono je n-e-i-z-o-s-t-a-v-n-o:

-Eno ga, dolazi... Bolje reći leti! Ma lud je ljudi , rekao sam ja da je on lud! I tko je on zapravo? Taj njegov kostim...način kretanja...sve je tajanstveno...
-Nilsen: "Zagor je samo čovjek koji na osobit način ujedinjuje mnoge atletske talente!!!"
Zagor je najbolji od svih!!! Najbolji!!! AAAAAAAAHHHHHHHHHJJJJJJJJAAAAAAAAAAAKKK!!!

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 14/11/2010 : 17:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote

npetros vs MM:



Ljudi u crnom:

Odma ću na početku reći da mi nebi bilo ni na kraj pameti da ovo kupim budući da mi se gadi ovaj junak i sve skupa s njin! Najviše zasluga za vrijeme potrošeno za ovo čitanje ima Libellus sa fantastičnim dizajnom koji me prvenstveno i natjerao da ovo uzmen iz knjižnice... Ova prva epizoda je jednostavnim riječnikom rečeno - izrod! vidićemo kako će kasnije priče biti...


Osveta Boga Ra:

Nije me se puno dojmila ova priča, sve se brzo raspada hram na kraju, o onom globusu nije skoro ništa rečeno, sve u svemu - prekratko. Ništa, daj nešto bolje!


Zločin u prapovijesti:

Idiotizam veliki, ali još više zaslugom ružnog crteža - Cassaro! Ovo je možda njihov najgori crtež, ali tek će se 20 godina poslije skroz popraviti i to kod Zagora. To već liči na nešto!


Užas u Providenceu:

Na trenutke dobra priča, ali rasplet je jeftin, jadan, Nikakav! Zašto sam išao ovo čitati? Nikad više! Šteta što je Lovecraft iskorišten na ovako glup način...


Prokleto pleme:

Uf,uf, da nije ovo u Libellusovom izdanju nebi nikad ovo smeće čita


Čovjek koji je otkrio Europe:

Ha, ideja je vrlo dobra, ali imam dojam da je priča prekratka, tek 200 stranica, ali kroz cijelu avanturu onaj starac zajebava Misterea i skoro cijelo putovanje se oko toga vrti. Jedino što podiže ocjenu samom stripu je fenomenalni Bignotti koji je svoj vrhuac ostavio u Zagoru i Mister NOu. Premalo elemenata ima priča, jedino što mi se sviđa je sam kraj, pri tom mislin na baš sam kraj tj, zadnje 2 stranice(jer i urušavanje špilje je prilično slabo i brzo urađeno).I pogledajte samo Sedam gradova Cibole od Bosellija! Samo da malo usporedimo koliko je Boselli puno,puno bolji od Castellija. Koliko je ona avantura veća, inovativnija, s više likova, duža, i zapravo bolja od ove! Samo jedan primjer majstora Maura..


Grad prozirnih sjenki:

Koa glupost, Mystere ne zna što će s Kramerom pa će ga ubiti da nebi rekao drugima za tajni grad????????


Babilonska kula:

Mučim se s ovim sranjem, nigdje kraja. A i marti baš naleti na aerodromu na onu arheologinju,kako ne... I nemam ideje zašto toliko hvalite recenziju, radi puno zanimljivosti, što li? Ako ćemo je po tome ocjenjivat, onda stvaarno... A i malo ste pretjerali s ocjenama za crtež, a?


Vampir u NY:

Drukčiji pogled na vampira a sve mi se čini da je Castelli pokupio od Nollite sam kraj priče, misli se na fenomenalnu magiju užasa... Svaka čast Bignottiju, da njega nema bilo bi jiš gore.


Lubanja sudbine:

Poprilično lošnjikavo, dosadno, neloš Villa,prvih 10-tak epizoda na istu refulu,otmice,ovo,ono, k tome nedorečena lubanja sa Zulmom....


Mač Kralja Arthura:

Dobra brza epizoda, samo nedorečena...
a da ju je pisao Nolitta, onda bi bila savršena :))))


Bermudski trokut:

Dosadno, plus iritira crtež i to naveliko..

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 14/11/2010 17:55:27
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 15/11/2010 : 13:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Lov na vještice:

Ja gore sranje u životu ne pročitah! Idiot sclavi! Pa barem je nasilje maštovito na početku epizode...


Nema niš loše u tome ak ti se ne sviđa neka epizoda, ali ovako vrijeđanje autora tipa da je on kreten, debil, idiot te da je strip sranje, zadnje smeće, bljuvotina po papiru i sl. Ma daj. Nisu valjda ovi komentari ozbiljni?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 30/12/2010 : 05:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Graničari

"Moram priznati da se ove epizode baš i ne sjećam, ali mi se sviđa recenzija."

Archy



Edited by - solar on 30/12/2010 05:48:31
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/12/2010 : 09:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
a tek komentari poisona koji je očito oličenje lakonizma na sajtu, samo što momak nikako da shvati da se komentari ostavljaju za dotičnu recenziranu epizodu, a ne cijeli strip

U ponoru pamćenja
Ukupna ocjena 78%
8, 8, 8, 6
odlicno

Carsonova prošlost
Ukupna ocjena 10%
1, 1, 1, 1
dosadno

Zvijeri
Ukupna ocjena 81%
8, 8, 8, 9
super

Divovi dobra i zla
Ukupna ocjena 100%
10, 10, 10, 10
feri i sklavi

Dugački pozdrav
Ukupna ocjena 100%
10, 10, 10, 10
moj omiljeni strip

Fort Ghost
Ukupna ocjena 89%
9, 9, 9, 8
dobar je magicni

Bilo jednom u New Yorku
Ukupna ocjena 77%
8, 8, 7, 8
dobra prica

Američka odiseja
Ukupna ocjena 100%
10, 10, 10, 10
super

Morgana
Ukupna ocjena 100%
10, 10, 10, 10
super

Dok vas smrt ne rastavi
Ukupna ocjena 100%
10, 10, 10, 10
dilan je najbolji

(NE) glasajte za Notaxa
Ukupna ocjena 10%
1, 1, 1, 1
nema nista smesno

Zora živih mrtvaca
Ukupna ocjena 100%
10, 10, 10, 10
legenda

Sin đavla
Ukupna ocjena 86%
9, 9, 8, 8
dobar je dampir ali dilan je bolji

Chico šerif
Ukupna ocjena 100%
10, 10, 10, 10
najsmesniji strip ikad

VRC iz Perecburga
Ukupna ocjena 28%
3, 3, 3, 1
Za ovo nije valjda ni čuo, pa nije ni komentiro

Dani more
Ukupna ocjena 100%
10, 10, 10, 10
moj prvi roman

Zagor protiv Supermikea
Ukupna ocjena 100%
10, 10, 10, 10
majk je najjaci

I tako dalje i tako dalje u istom tonu

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 30/12/2010 09:54:25
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/04/2011 : 21:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Velka031! Njegov komentar je bio jubilarni 23000 - ti!



Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/04/2011 : 21:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
And the winner is.....
Jbte sprco sam se za dva mjesta, damn

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 14/04/2011 21:37:01
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 21/07/2011 : 10:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote

Evo jedan Parov komentar...

Epizoda:Udar munje



Bunker odlično satirizira djelo Ludovica Ariosta ˝Bijesni Orlando˝Podloga te priče je imaginarna opsada Pariza oko koje je Ariosto velicanstveno zapleo klupko događaja i zbivanja. Saraceni pod vodstvom africkog kralja Agramantea i španjolskog kralja Marsilia u nastojanjima da osvoje Francusku opsjedaju Pariz. Na čelu kršćanske vojske koja brani Pariz je franački kralj Karlo Veliki. Njegova dva najsjajnija paladina (viteza) su Orlando i njegov rođak Rinaldo. Oni su obojica, kao i mnogi drugi vitezovi, zaljubljeni u kćerku velikog kitajskog kana Angelicu, koju je Orlando doveo s Istoka. Iako rodaci, Orlando i Rinaldo su veliki suparnici u borbi za Angelicu. Angelica je prije voljela Rinalda, ali nesreca je bila u tome što su oboje pili vodu iz magičnog izvora. Ona je pila vodu ljubavi, a on vodu prezira. Angelica je, povrijeđena, kasnije pila vodu prezira, a Rinaldo vodu ljubavi. Tada zaljubljeni Rinaldo počinje tražiti Angelicu, koja mu, puna mržnje, stalno uzmiče, kao i također zaljubljenom Orlandu. Videći kako njegovi najbolji vitezovi, a i mnoštvo drugih, obožavaju Angelicu, Karlo Veliki pokušava iskoristiti situaciju. Naime, odlučio je zadržati Angelicu kao nagradu onom ratniku koji ubije više poganskih Saracena, smatrajući da ce Angelica kao nagrada dodatno stimulirati njegove vojnike. Međutim, Angelica, odbijajući sve najslavnije vitezove na čelu s Orlandom, uspijeva pobjeći i od tog trenutka počinju brojne pustolovine za Orlanda i Rinalda, koji kreću u potragu za njom. Rinaldo, u bjesomučnoj potrazi potican velikom ljubavlju, doživljava mnoge čudesne i fantastične pustolovine. Videći da Angelica nije u Parizu želi ju nastaviti tražiti, ali Karlo Veliki mu naloži da ode u Englesku i potraži pomoć. U svom traganju ponovno dolazi do magicnog izvora i popivši vodu izliječi se od ljubavi. Tako se rješavaju Rinaldove ljubavne brige i on je opet spreman pridruziti se ostalim vitezovima u velikim bitkama.
Paralelno s tom radnjom pratimo ljubavnu priču o Bradamanti, ratnici i Rinaldovoj sestri, te saracenskom vitezu Ruggieru. Bradamante je silno zaljubljena u Ruggiera, a ni on nije hladnokrvan. Bradamanti je bilo prorokovano da će ona i Ruggiero postati rodonačelnici i utemeljitelji obitelji d`Este. Spletom okolnosti Ruggiero doživljava brodolom, ali ga je na nekom otoku spasio kršćanski isposnik, koji ga je ujedno i preobratio na kršćanstvo. Nakon brojnih peripetija, zapleta i raspleta, Bradamante i Ruggiero svojom ženidbom ispunjavaju proročanstvo.
Za to vrijeme borbe za Pariz su sve žešće. Saracenski kralj Agramante podmeće požar u Parizu. Kada situacija izgleda bezizlazna i kada bi logički bilo da Saraceni nadjačaju vojsku Karla Velikog, Ariosto pokazuje da su svi događaji plod njegove iluzije i poigravanja likovima i situacijama.Javlja se motiv čudesne kiše, koja uspijeva ugasiti požar. U tom trenutku, ponovno se vraća Rinaldo i pomaže Karlu Velikom da nadjača pogane i spriječi osvajanje grada.
U pozadini tih događaja, Angelica, u svom bijegu pred zaljubljenim vitezovima, nailazi na ranjenog mladića, saracenskog pastira Medora. Angelica se zaljubi u Medora, čije je rane njegovala. Kasnije, simboličnim urezivanjem svojih imena u koru drveta, njih dvoje se vjenčaju.
Vratimo se sada na Orlanda. U svojim lutanjima on naiđe na drvo u kojemu su bila urezana imena Angelice i Medora. Videći to Orlando pomahnita, izbezumljen od ljubomore. U svom ludovanju doživio je mnoge pustolovine. Prvo juri za Angelicom u Španjolsku, prepliva Gibraltar i dospije u Afriku. Obdaren je neranjivošću i tu Ariosto uvodi motiv Ahileja, drevnog grčkog junaka, koji je poput Orlanda poludio, ali od boli za izgubljenim prijateljem. Obojica su počinili zlodjela iz osobne osvete. Orlando je ipak, osim velikih zlodjela i ubijanja nedužnih seljaka u čijim licima vidi Medora, učinio mnoga junaštva. Orlando je na rubu propasti izjedan ljubomorom. Nakon tri mjeseca ludovanja, pojavljuje se plemeniti engleski vitez Astolfo, čijom pojavom Ariosto dovodi do vrhunca svoju maštu i fantastiku. Astolfo na krilatom konju odleti na Mjesec i tamo pronađe Orlandov razum zatvoren u boci. Zbog svoje fanatične ljubavi, Orlando je izgubio razum, koji je odlutao na Mjesec. Time Ariosto želi pokazati snagu i veličinu Orlandova ludila, u kojem je Mjesec motiv velike udaljenosti kao što je Orlando daleko od razumnog čovjeka. Sada se Orlando, oslobođen ljubavnih okova, može vratiti u borbu.
Astolfo prenosi borbu u Afriku, a Orlando ga prati i pridružuje mu se u borbi. Natjeraju u bijeg Agramantea, koji kasnije pogiba. Ep se završava velikom bitkom za Pariz. Ona završava pobjedom kršćanske vojske Karla Velikog. Orlando i Rinaldo više ne luduju za Angelicom jer je ona s Medorom pobjegla na Istok.
Tako bismo sažeto mogli prikazati zbivanja u ovom konstrukcijski vrlo složenom, ali umjetnički neprocjenjivom Arostovu djelu.



Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 21/07/2011 : 11:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Ovo bismo trebali poslati Bunkeru. Anketa:što mislite o sadašnjim AF epizodama?


Pax Vobis:

ken2
2,2,2,2 (20%)
narvno da nisam čitao ovo, niti držao u rukama, dvojke samo zato što nitko ko se bavi stripovima ne zaslužuje 1a ti dikej, nemoj rasipat energiju i talent na ovakve stvari, ako doma nemaš više ništa za recenzirat, moja ti je kolekcija na raspolaganju, ozbiljno



Zamorac:

flamboyant soul
1,1,2,2 (14%)
Kako je rečeno u recenziji: kad Broj 1 ne lupa Boba palicom po glavi - nešto tu nije u redu.

kico
2,2,8,2 (38%)
Bob i Alan Frankenštajni.....bah...

cibalia
1,1,1,1 (10%)
Kurac



Prokletstvo mjeseca zelenog poput jabuke:

mpavin
1,1,8,8 (38%)
Ne podržavam raspad grupe TNT, kao što ne podržavam ni idiotski način na koji je do njega došlo. Da je to bila jedna tužnija epizoda u kojem bi članovi zaključili da je vrijeme da se raziđu i naprave novi korak u životu (Jeremija korak prema grobu), onda bi to još i prošlo. A ne ovako... :( Ovo je kraj Alana Forda kakvog smo poznavali, Bunker uništava sve naše lijepo provedene trenutke uz ovaj strip. A s onom pohlepom je uništio i Broja Jedan, pa nije on toliko glup. Barem mislim da nije. Sad slijedi Minuettino doba i doba letećih sireva i vještica. Krasno. Izdvojio bih i najsmješniju scenu u stripu, a to je ona sa strijeljanjem. Perucca je ovaj put dobro nacrtao ovu prvu naslovnicu.




Novi dan:

flamboyant soul
1,1,3,2 (17%)
Novo jutro jednog davnog sumraka...

kico
1,1,7,4 (31%)
....i sve ode u kurac....

alen
1,1,1,1 (10%)
...i to vrlo uspjesno.



Pri finoj pizzeriji:

kico
2,1,4,1 (22%)
smiluj se

flamboyant soul
1,1,2,2 (14%)
''Pri finoj pizzeriji''. Pametnome dosta.



Troje za jednoga:

kico
1,1,1,1 (10%)
ajme

flamboyant soul
1,2,2,2 (17%)
Ova je stvarno bolja od ostalih.



Stari papir:

kico
2,2,7,5 (38%)
Propast.

mars1
2,1,4,3 (24%)
Strašno, kako se AF srozao. Ovo je toliko loše da se to riječima ne može izreći. Imam osjećaj da bih i ja mogao napraviti bolju epizodu od ove iako sam potpuno netalentiran. Ostaje nam čitati samo klasik (stara dobra vremena).

flamboyant soul
2,2,4,3 (27%)
Valjda su zlobnici koji su oduvijek kritizirali Alana Forda napokon došli na svoje. ;)

mpavin
5,1,7,6 (45%)
...Scenariju ću dati jedan zbog glupe zadnje scene sa čarolijom "bio je uvjeren da se upucava".... Kako da ne. A Alan i dalje postaje sve gluplji i gluplji.



Dar ili kvar:

legaz
1,1,1,1 (10%)
Ovo je sadomazohizam,



Supersirko:

prop_ovednik
2,1,4,6 (27%)
Bio jednom jedan strip, zvaše se "Alan Ford" i bijaše genijalan!
Bio jednom, više ga nema!
Minutom šutnje odajmo počast pokojniku!
Počivao u miru!




Bandana rock band:

legaz
1,1,1,1 (10%)
Pa ovo je da ne poveruješ, ovo nije TNT. OVO JE SRANJE.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 21/07/2011 13:40:59
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 21/07/2011 : 12:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote

Dugin most


lagani
1,1,1,1 (10%)
drago mi je da su najvechi neprijatelji mog najboljeg prijatelja zhidovi


Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/07/2011 : 15:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
e dobro da ste iskopali ovu temu, posto sam taman slucajno nabasao na jedan komentar za koji mislim da je i vise nego neprimeren, pogotovu jer je upucen od strane moderatora na forumu, saradnika na sajtu, sta sve jos ne....



http://www.stripovi.com/recenzije/spirou-spi-dn-7-vrc-iz-perecburga/1051/

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/07/2011 : 17:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

e dobro da ste iskopali ovu temu, posto sam taman slucajno nabasao na jedan komentar za koji mislim da je i vise nego neprimeren, pogotovu jer je upucen od strane moderatora na forumu, saradnika na sajtu, sta sve jos ne....



http://www.stripovi.com/recenzije/spirou-spi-dn-7-vrc-iz-perecburga/1051/



Komentar je nastao poslije uobicajenog napada jedne osobe na moju licnost na forumu na kojem si ti moderator. Siguran sam da znas o kome se radi i kako je doslo do komentara.
Ono sto je za mene neprimjerno je da se jedan moderator kao ti sluzi ovako podlim i jeftinim trikovima.
Sve sto ti mogu i zelim reci je - Svaka ti cast!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/07/2011 : 18:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
o cemu bre pricas ti, kakvi trikovi?

prvo, "trikovi" su sredstvo za postizanje nekog cilja, da se napakosti nekome kad su u pitanju ovi forumi, itd.... a ne znam kako si ti uopste uspeo da rastumacis da iza moje primedbe stoji napad na tebe licno?

drugo, ja sam na DW forumu postao moderator skoro mesec dana nakon sto si ti ostavio ovaj komentar, tako da ne vidim kakve to veze ima sa bilo cime?

trece, dok nisam bio moderator, nisam se bavio aktivnim citanjem kafane, bolnice, i ostalih mesta gde dolazite da se pljujete i prozivate, stoga, do pre par meseci nisam bio upoznat kakav je odnos izmedju tebe i Bob Rocka

cetvrto, slucajno se pogodilo da sam na njegovu recenziju nabasao, jer sam poceo malo sa iscitavanjem Spiroua zadnjih dana; samim tim, slucajno i naleteh na taj komentar



konacno, kakve god da je prozivke tebi upucivao, ili vec oko cega ste se kacili, pojma nemam....mislim da je poprilicno deplasirano da prenosis to dalje na njegove recenzije, em jer tome tamo nije mesto (to mi je najvise zasmetalo), em jer nema mogucnosti da ti odgovori, em sto sam komentar uopste nije na mestu, jer je tekst (kao i drugi njegovi tekstovi) odlican.
jedino, jedino, ako je on to (ili nesto slicno) prvi uradio, pa ti "uzvracas", onda povlacim komentar, i premestam ga na njega; jbg, ne citam recenzije svih junaka.


nadam se sad da shvatas sta sam hteo da kazem
uputio sam na tebe kao "moderatora" (zapravo, manje bitno) i "saradnika" (vise bitno) jer valjda ti (a i svi vi ostali, naravno) prvi ne bi trebao da radis takve stvari.
eto

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/07/2011 : 18:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

o cemu bre pricas ti, kakvi trikovi?

prvo, "trikovi" su sredstvo za postizanje nekog cilja, da se napakosti nekome kad su u pitanju ovi forumi, itd.... a ne znam kako si ti uopste uspeo da rastumacis da iza moje primedbe stoji napad na tebe licno?

drugo, ja sam na DW forumu postao moderator skoro mesec dana nakon sto si ti ostavio ovaj komentar, tako da ne vidim kakve to veze ima sa bilo cime?

trece, dok nisam bio moderator, nisam se bavio aktivnim citanjem kafane, bolnice, i ostalih mesta gde dolazite da se pljujete i prozivate, stoga, do pre par meseci nisam bio upoznat kakav je odnos izmedju tebe i Bob Rocka

cetvrto, slucajno se pogodilo da sam na njegovu recenziju nabasao, jer sam poceo malo sa iscitavanjem Spiroua zadnjih dana; samim tim, slucajno i naleteh na taj komentar



konacno, kakve god da je prozivke tebi upucivao, ili vec oko cega ste se kacili, pojma nemam....mislim da je poprilicno deplasirano da prenosis to dalje na njegove recenzije, em jer tome tamo nije mesto (to mi je najvise zasmetalo), em jer nema mogucnosti da ti odgovori, em sto sam komentar uopste nije na mestu, jer je tekst (kao i drugi njegovi tekstovi) odlican.
jedino, jedino, ako je on to (ili nesto slicno) prvi uradio, pa ti "uzvracas", onda povlacim komentar, i premestam ga na njega; jbg, ne citam recenzije svih junaka.


nadam se sad da shvatas sta sam hteo da kazem
uputio sam na tebe kao "moderatora" (zapravo, manje bitno) i "saradnika" (vise bitno) jer valjda ti (a i svi vi ostali, naravno) prvi ne bi trebao da radis takve stvari.
eto


Sve ja shvacam, Vejderu. Sve je jasno kao dan, sada vise nego ikada prije, zato ti samo ponavljam
Svaka ti cast!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/07/2011 : 18:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
....

ajde objasni da i meni bude jasno, molim te, ako znas uopste o cemu pricas

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 21/07/2011 18:56:52
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 29/07/2013 : 17:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Znam da dižem topic iz groba, ali ovo mi je prejako da bi se zanemarilo:


Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 29/07/2013 17:45:20
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 30/07/2013 : 13:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Zagor - Kuća užasa 10,10,10,10 100% (mali od palube)

Kako mi je ovo jedna od prvih epizoda nemogu ne dati desetku. Sječam se, imao sam 6 godina i kada bi došla Priscilla ja sam se upišao u gaće. Naravno nisam znao čitati nego mi je sestra čitala.

Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/07/2013 : 14:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
"ovo je kupus,ali eto ima tu i tamo pokoji moment s poantom"


Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 02/08/2013 : 13:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Bljuzga od epizode kao i sve od tate Bonelija (u Zagoru). Ali ruku na srce i ova epizoda me je lijepo nasmijala. Ne znam koji mi je ovo put da čitam ove stare epizode, brijem 3.ili 4. E nakon toliko čitanja ovih gluparija čovjek pukne pa mu je sve smiješno.

Ovaj strip proglašavam stripom koji treba dobiti oskara za najluđe psovke. Ta kategorija ima žestoku konkurenciju. (Sjetimo se samo predhodnih Ferrijevih priča u kojima Australac psuje "Svih mu klokana" , Kinez "Tako mi Konfucija", Rus " Tako mi uralskih vrhova", Ciganin Mađar "Tako mi plavog Dunava"...)

U ovoj epizodi oskarovske psovke izrekao je Big Gion.

"Gromovi, munje i bačve pune ruma!"

"Rogovi, gromovi i sviježe pivo!"

"Kugo, kolero i vrući rume!"

Koja je to kombinacija alkoholno - elementarno nepogodno - epidemiološki kombiniranih psovki!


Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/07/2014 : 12:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Znam da dizem mrtvi topic, ali ovo je urnebes!
quote:
Originally posted by manhunter




SUPER! Fantasticno! Izvrsno! To su moje rijeci. Onim kretenima kao sto su Brdar i Stinky se ova epizoda nija bas dopala,ma naravno uvik se nadu neki kreteni koji zele biti popularni po tome sto samo seru uokolo. Za sve one idiote koji seru uokolo porucujem 2 stvari: 1. AKO VAM SE NE SVIDAJU ZAGORI KOJU PICKU MATERINU IH KUPUJETE I CITATE?? 2. A KAD STE VEC TOLIKE FACE DA SERETE UOKOLO O CRTEZU I RADNJI ONDA LIPO IDITE U ITALIJU I PRIJAVITE SE ZA CRTACA ZAGORA PA DA VIDIMO KAKAV CE BITI VAS PERFEKTAN CRTEZ. Pun kurac mi je vise tih budala koji se prave neke face,ako ti se epizoda nije svidila nemoj nista slati za recenziju a ne ka neki sivonja se iserets po epizodama. To su rijeci duha sa sjekirom. AAAAAHHHHHHHHHHJJJAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKK



[b]Ponovo ponavljam svima,ako vam se Zagor ne svida nemojte ga citati!!Neko ljudi su iznimno glupi uvik seru nesto protiv Zagora a procitali su skoro sve brojeve.i zasto Srbi uvik seru protiv Zagora to sam bas primjetija???Takve citatelje poput vas koji ocrnjuju Zagora ja NE PRIZNAM ka Zagor fanove.Vjerovatno nemate pojima ni o cemu se radi u stripu.Sve u svemu jest da je crtez malo skrenuo s puta ali ja ipak dajem ocjenu 88% jer to i zasluzuje.Svim Zagor fanovima veliki pozdrav i savjet:NE OBAZIRITE SE NA ONE BUDALE STO DODU PA PIZDE NESTO,MI ZNAMO KO JE PRAVI JUNAK I KO NASE SLOBODNO VRIME CINI ZANIMLJIVIM!! AHHHHHHHHHHHHHHJJJJAK





Ludnica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/07/2014 : 12:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky


DD - USPOMENE NEVIDLJIVOG

1 - Evo nekih sranja koja su scenaristi napravili:1.gdje je uopće nevidljivi,ja vidim samo nekog čudaka.2.ubojica je dešnjak

2 - Kad sam prvi put pročita ovaj strip nisan ništa skužija a kasnije san svatija da je ovo najbolji dd ikada obožavan ga




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/07/2014 : 12:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter



[b]Priča mi je odlična jer volim priče po snijegu. Ferrijev crtež je odličan, a scenarij je napet i to je dobro. Nije odmah otkriveno lice protivnika pa je zato i tajnovito, dobro je što su imali i dosta nezgoda po putu. Trebalo bi biti više priča po snijegu.




Po snijegu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000