forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Komentari recenzija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2007 : 22:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Evo malog pregleda komentara
Biramo najbolje!!!!!!!!!!!


SUPER! Fantasticno! Izvrsno! To su moje rijeci. Onim kretenima kao sto su Brdar i Stinky se ova epizoda nija bas dopala,ma naravno uvik se nadu neki kreteni koji zele biti popularni po tome sto samo seru uokolo. Za sve one idiote koji seru uokolo porucujem 2 stvari: 1. AKO VAM SE NE SVIDAJU ZAGORI KOJU PICKU MATERINU IH KUPUJETE I CITATE?? 2. A KAD STE VEC TOLIKE FACE DA SERETE UOKOLO O CRTEZU I RADNJI ONDA LIPO IDITE U ITALIJU I PRIJAVITE SE ZA CRTACA ZAGORA PA DA VIDIMO KAKAV CE BITI VAS PERFEKTAN CRTEZ. Pun kurac mi je vise tih budala koji se prave neke face,ako ti se epizoda nije svidila nemoj nista slati za recenziju a ne ka neki sivonja se iserets po epizodama. To su rijeci duha sa sjekirom. AAAAAHHHHHHHHHHJJJAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKK


Zaista je bedno koristiti recenziju za iznosenje politickih stavova.Onaj ko je ovo uradio nije za osudu vec za zaljenje.Bas PROZIRNO.

Bolje bi bilo manje prićanja i umjesto toga veća uloga piratskim zombijim.

Ponovo ponavljam svima,ako vam se Zagor ne svida nemojte ga citati!!Neko ljudi su iznimno glupi uvik seru nesto protiv Zagora a procitali su skoro sve brojeve.i zasto Srbi uvik seru protiv Zagora to sam bas primjetija???Takve citatelje poput vas koji ocrnjuju Zagora ja NE PRIZNAM ka Zagor fanove.Vjerovatno nemate pojima ni o cemu se radi u stripu.Sve u svemu jest da je crtez malo skrenuo s puta ali ja ipak dajem ocjenu 88% jer to i zasluzuje.Svim Zagor fanovima veliki pozdrav i savjet:NE OBAZIRITE SE NA ONE BUDALE STO DODU PA PIZDE NESTO,MI ZNAMO KO JE PRAVI JUNAK I KO NASE SLOBODNO VRIME CINI ZANIMLJIVIM!! AHHHHHHHHHHHHHHJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

...meni ovo nije remek djelo al nemam nijednu lošu stvar za reč...Ocjena: (10,10,10,10) 100%

gamba je plazma televizor u odnosu na ljigu zagorovih crtača(andreucci i chiarolla),epizoda zanimljiva...

"Krug života je izgubio svoj centar." Nemoguće je ukratko sažeti broj stvari koje je Sclavi rekao sa ovom pričom. Dao nam je kraj Zagora. Dao nam je sumrak boga našeg detinjstva. Dao nam je Manitua. Dao nam je oduzimanje dečije nevinosti. A to je samo početak. Ali taj krug koji je izgubio taj centar, to mi je ostavilo najjači utisak. Odmah iza toga ide ludilo sa paralelnim dimenzijama i epskim arhetipovima Zagora i Hellingena, ali taj krug...! U načelu, Zagor je samo imao jedan loš dan. Samo jedan loš dan, i sve što je decenijama zidao u Darkwoodu se raspalo, i našao se u jednom drugačijem, realnijem, surovijem svetu, našem svetu. Samo jedan loš dan (ili mesec, bolje rečeno), kakav nam se svima dešavao, i krug života je ostao bez centra. Zar nam je toliko lako da ostanemo bez naših spiritus moevnsa? Zar je toliko lako da sve ode bestraga, čak i kod Zagora, a kamoli kod nas, običnih smrtnika? Naravno da jeste, i jednom desetogodišnjem klincu koji je navikao na uvek pobedonosnog Zagora ovo bi mogla biti prva naznaka za mračnija vremena koja će ga čekati kada malko poratse i ostavi Zagora u nevinom dobu koje neki nazivaju detinjstvom. Ovo je, što bi rekao mcn, darknajtizacija Zagora, i kao i kod Batmana, osim ličnog, tu je i kolektivno, ai postmoderno. Šetnja Zagora kroz nekoliko dimenzija/narativnih pristupa, dok je sve to u stvari priča matorog vrača svojim unucima, uvođenje blatantnog post-modernizma i lavirinta priča u Zagora, raspravljanje o samom smislu postojanja tokom jedne mega epopeje na 500 i kusur strana je nešto čemu svi ostali stripovi mogu da teže, ali retko da dostignu. Sclavi nam kroz večni sukob Zagora i Hellingena priča o prirodi dobra i zla, o prirodi Boga maskiranog u malog indijanca, o prirodi same priče. Ovo nije jedan od najboljih Zagora ikada, kako kažu neki, ovo je jedan od najboljih stripova ikada, i sve što sledi je beldi surogat, a sve što je prethodilo, ma kako na momente debilno bilo, opravdano je jer je izrodilo ovu priču. Da nismo uz Zagora odrasli ne bi nam Divovi dobra i zla toliko značili, kao što je slučaj i sa Batmanom i Dark Knightom. Ali, Sclavi ide dalje nego što bi Miller ikada usudio, i poređenja nema. Da li je ovoj priči mesto u Zagoru? Jeste, jer svaki Bog ima svoj Sumrak, jer i mi moramo da odrastemo, i Sclavi nam to bolni stavlja do znanja. Sa ovom pričom je Zagor od jeftine kopije Tarzana prešao u legendu.



Listen very carefully, I shall say this only once

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2007 : 22:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni procitao, ali moram podrzzati Ferrija. Ocjena: (10,10,10,10) 100%

Golo govno. Nešto najgore što se može napisati, i još gore, objaviti. Otkud im samo snaga za forsiranjem ovog debilizma??!! Jedino ako u tome ima neke metodičnosti, nekog prikrivenog značenja, onda bih im mogao oprostiti. Recimo, na svakih n Zagora, dolazi jedna «trgovciviskijem» priča. Kad bih imao viška slobodnog vremena, volje i želje, uradio bih elaborat o Zagorovim epizodama prodavača pića i njihov utjecaj na ostale epizode s korelacijom utjecaja na strip općenito. Ovdje fali ocjena 0 za priču, crtež bi bio podnošljiv, ali ga priča srozava pa se čini gori nego što ustvari je. Pepe je inače klasični dupelizac, klasa Ferri, Donateli. Najveća (i jedina) zanimljivost ove epizode, vezana je uz našeg dragog prijatelja s foruma, Magica. Naime, ne znam kakvim spletom okolnosti, dotični mi je rekao da mu je ovo jedan od najdražih stripova općenito (uz Korta, naravno), jer ga fino opušta i potiče na razmišljanje???, a i pomoglo mu je kad ga je mučio zatvor)))))))))

Ima Boga!

Stivo za punoglavce.

HEHEHE,ZAGOR NA RUBU ŽIVČANOG SLOMA

e moj dimi s čim se ti zamaraš....

HELLINGEN JE USTVARI NIKOLA TESLA

Zagor je ratni zločinac!

Listen very carefully, I shall say this only once
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/04/2007 : 22:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
pa kako možeš ovu djoletovu mini recenziju demona ludila stavit u isti rang s onim gore biserima
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/04/2007 : 22:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by manhunter

Evo malog pregleda komentara
Biramo najbolje!!!!!!!!!!!


["Krug života je izgubio svoj centar." Nemoguće je ukratko sažeti broj stvari koje je Sclavi rekao sa ovom pričom. Dao nam je kraj Zagora. Dao nam je sumrak boga našeg detinjstva. Dao nam je Manitua. Dao nam je oduzimanje dečije nevinosti. A to je samo početak. Ali taj krug koji je izgubio taj centar, to mi je ostavilo najjači utisak. Odmah iza toga ide ludilo sa paralelnim dimenzijama i epskim arhetipovima Zagora i Hellingena, ali taj krug...! U načelu, Zagor je samo imao jedan loš dan. Samo jedan loš dan, i sve što je decenijama zidao u Darkwoodu se raspalo, i našao se u jednom drugačijem, realnijem, surovijem svetu, našem svetu. Samo jedan loš dan (ili mesec, bolje rečeno), kakav nam se svima dešavao, i krug života je ostao bez centra. Zar nam je toliko lako da ostanemo bez naših spiritus moevnsa? Zar je toliko lako da sve ode bestraga, čak i kod Zagora, a kamoli kod nas, običnih smrtnika? Naravno da jeste, i jednom desetogodišnjem klincu koji je navikao na uvek pobedonosnog Zagora ovo bi mogla biti prva naznaka za mračnija vremena koja će ga čekati kada malko poratse i ostavi Zagora u nevinom dobu koje neki nazivaju detinjstvom. Ovo je, što bi rekao mcn, darknajtizacija Zagora, i kao i kod Batmana, osim ličnog, tu je i kolektivno, ai postmoderno. Šetnja Zagora kroz nekoliko dimenzija/narativnih pristupa, dok je sve to u stvari priča matorog vrača svojim unucima, uvođenje blatantnog post-modernizma i lavirinta priča u Zagora, raspravljanje o samom smislu postojanja tokom jedne mega epopeje na 500 i kusur strana je nešto čemu svi ostali stripovi mogu da teže, ali retko da dostignu. Sclavi nam kroz večni sukob Zagora i Hellingena priča o prirodi dobra i zla, o prirodi Boga maskiranog u malog indijanca, o prirodi same priče. Ovo nije jedan od najboljih Zagora ikada, kako kažu neki, ovo je jedan od najboljih stripova ikada, i sve što sledi je beldi surogat, a sve što je prethodilo, ma kako na momente debilno bilo, opravdano je jer je izrodilo ovu priču. Da nismo uz Zagora odrasli ne bi nam Divovi dobra i zla toliko značili, kao što je slučaj i sa Batmanom i Dark Knightom. Ali, Sclavi ide dalje nego što bi Miller ikada usudio, i poređenja nema. Da li je ovoj priči mesto u Zagoru? Jeste, jer svaki Bog ima svoj Sumrak, jer i mi moramo da odrastemo, i Sclavi nam to bolni stavlja do znanja. Sa ovom pričom je Zagor od jeftine kopije Tarzana prešao u legendu.

[
daj i meni toga na čem je bio ovaj
pa češ vidit onda komentara
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2007 : 22:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Dobro uradjen posao,bar mi se Bignottijev stil nikad nije dopadao.

EL TIGRE,ZA RAZLIKU OD OSTALIH...

Listen very carefully, I shall say this only once
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2007 : 22:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

pa kako možeš ovu djoletovu mini recenziju demona ludila stavit u isti rang s onim gore biserima



Pa nisam rekao da su sve recenzije biseri..Djoletova recenzija na "Demone.." mi je nešto najbolje što sam pročitao na ovom sajtu...

Listen very carefully, I shall say this only once

Edited by - manhunter on 28/04/2007 22:39:33
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 28/04/2007 : 22:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi dobro da se uz svaki "osebujan" komentar stavi iz koje recenzije je uzet, ne?

Čemo navodit ime komentatora uz komentar?
Ma... bolje ne, ha?

DD - USPOMENE NEVIDLJIVOG

1 - Evo nekih sranja koja su scenaristi napravili:1.gdje je uopće nevidljivi,ja vidim samo nekog čudaka.2.ubojica je dešnjak

2 - Kad sam prvi put pročita ovaj strip nisan ništa skužija a kasnije san svatija da je ovo najbolji dd ikada obožavan ga

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2007 : 22:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ma ne...bolje je bez ostavljanja naslova, poneke tek onda dodju do izražaja..;-)))

Listen very carefully, I shall say this only once
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/04/2007 : 22:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by ken2

pa kako možeš ovu djoletovu mini recenziju demona ludila stavit u isti rang s onim gore biserima



Pa nisam rekao da su sve recenzije biseri..Djoletova recenzija na "Demone.." mi je nešto najbolje što sam pročitao na ovom sajtu...

Listen very carefully, I shall say this only once



je, mali ume da piše
a ovo mu je jedan od boljih radova
uz onaj esej o spajdiju i recenziju dugačkog pozdrava
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 28/04/2007 : 22:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
DD - MISTERIOZNA STVAR KOJA ŽIVI IZA FRIŽIDERA

Smeće nultog reda. Nezabavno i nesmiješno. Dakle, pravo štivo za poštovanog recenzenta (ujedno, slušača Madonne). Piccatta inače cijenim, pa mu dajem ocjenu više (inače, zaslužuje sav prezir što je radio na ovoj stupidnosti). Sclavi, kako si se srozao. Ako želiš raditi istinski humor, natrag k korijenima - za početak, 20 filmova Buda Spencera i T. Hilla.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/04/2007 : 22:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
E ja stvarno ne razumijem čemu ovolike ocjene ovome. Epizoda je ajde dobra ali da je tako dobra - nije! Berardi me uopće nije impresionirao, ne može se na 100 str. napraviti toliko dobar strip. Ma daj, pa ima puno boljih epizoda,priča od ovoga... Ona Pat me nervira, u nekim scenama je nacrtana kao baba. Opet kažem, Berardi me nije iznenadio. Kad sam vidio ove ocjene, mislio san ko zna što je ovo, nešto najbolje kad ono...Loše, priča je opuštajuća, zabavna ali da je nešto posebno - nije! I neka mi oprosti recenzent, ali onaj nijemi kadar na str. 23 mi je naprosto smiješan. Hoću reći da se ne može čitatelja iznenaditi ili ostaviti neki duboki utisak na samo 100 str. Treba nešto više od toga da bi se čitatelj oduševio!

jedan od jačih
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/04/2007 : 22:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
ajde ajde
napušio se ko stoka pa razvaljotka
a vi sad dramu oko toga
jel lovče
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 28/04/2007 : 23:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

DD - MISTERIOZNA STVAR KOJA ŽIVI IZA FRIŽIDERA

Smeće nultog reda. Nezabavno i nesmiješno. Dakle, pravo štivo za poštovanog recenzenta (ujedno, slušača Madonne). Piccatta inače cijenim, pa mu dajem ocjenu više (inače, zaslužuje sav prezir što je radio na ovoj stupidnosti). Sclavi, kako si se srozao. Ako želiš raditi istinski humor, natrag k korijenima - za početak, 20 filmova Buda Spencera i T. Hilla.


Ma ajde, slobodno napiši kontranapad, mislim da malo revanšizma neće nikom zasmetati.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2007 : 23:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toninho

ajde ajde
napušio se ko stoka pa razvaljotka
a vi sad dramu oko toga
jel lovče





Listen very carefully, I shall say this only once
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/04/2007 : 23:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Vidim da manhunter ima vremena za bacanje... A da ti utrosis to isto vreme na jednu recenzijicu martija, a, ljubi ga senka?:-P

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/04/2007 : 23:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Toninho

ajde ajde
napušio se ko stoka pa razvaljotka
a vi sad dramu oko toga
jel lovče





Listen very carefully, I shall say this only once



vidi sin city

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2007 : 23:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

Vidim da manhunter ima vremena za bacanje... A da ti utrosis to isto vreme na jednu recenzijicu martija, a, ljubi ga senka?:-P

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.



Ju,ju šta će ljudi da pomisle...
Ma kakvo bacanje, kakvo vreme..nisam napisao recenziju ima eto..ohoho..
Ajd pogledaću, ali šta da radim kad su već sve zanimljive epizode otišle već..

Listen very carefully, I shall say this only once
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/04/2007 : 23:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
i ovo je trud
i dobro nas je trznija
zanimljiv topic
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/04/2007 : 23:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by prozirna senka

Vidim da manhunter ima vremena za bacanje... A da ti utrosis to isto vreme na jednu recenzijicu martija, a, ljubi ga senka?:-P

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.



Ju,ju šta će ljudi da pomisle...
Ma kakvo bacanje, kakvo vreme..nisam napisao recenziju ima eto..ohoho..
Ajd pogledaću, ali šta da radim kad su već sve zanimljive epizode otišle već..

Listen very carefully, I shall say this only once


Nek misle sta hoce
Ajde bre, vidi izbora:
Sedam ubistava (jedini sklavijev mm), Tragovi Naske, U zemlji Dogona, Nasa tajanstvena Zemlja, Vaniniji... A da ne pominjem ita: Carev paun, npr...
Biraj pricu a onda i pice u Makarskoj Deal?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2007 : 23:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Piće može naravno!!!
A ovi Dogoni mi zvuče zanimljivo, videću šta mogu da uradim...znaš da sam ti ja loš kod MM..ali eti, imam 4 dana slobodno, pa možda i bude nečeg..;-)

Listen very carefully, I shall say this only once
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1111 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 28/04/2007 : 23:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
ajd metni još ovih komentara ,
ovo je presmiješno :)!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2007 : 23:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Zadovoljavajuće, ali CLINT EASTWOOD JE PUUUUUUUNO VEĆA FACA OD TEXA!!!

Malo naivan kraj ali pravim ljubiteljima Texa to nesmeta.



Ticci majstore! Nizzi legendo! Galep, znaš.

Ostao sam nekoliko minuta skamenjen kada je Tiger Jack pao na koljena sa bolnim uzvikom i izrazom lica.

Texa i Carsona je natjeralo u WC, ali se to srame pokazati. To je naslovnica. Ostalo prosječno.

Nije to trebalo stavljati u Texa!!

FUUUUUUUUUUUUUUUUUJ! Pa u kojem to još stripu ima da muškarac hoće da budi (polugolog) glavnog junaka serenadom?! A Zagorova reakcija kao kod žene koja je prespavala kod ljubavnika. :I Elem, sve skupa, epizoda prilično loša, pogotovo jer ja ne mogu smisliti Pescea. Ono što me zaintrigiralo jest pojava valjda prve sponzoruše u historiji strip-junaka sa Divljeg zapada: govorim o Roweni (Crvena orhideja) koja je otpilila Jima zbog bogatog bankara. Jedna je Frida... :(

Po meni je ovo OK ali to je moglo biti bolje kako god bilo...

Listen very carefully, I shall say this only once
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 29/04/2007 : 00:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
Po meni je ovo OK ali to je moglo biti bolje kako god bilo...


Vrhunac, definitivno!

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/04/2007 : 00:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Piće može naravno!!!
A ovi Dogoni mi zvuče zanimljivo, videću šta mogu da uradim...znaš da sam ti ja loš kod MM..ali eti, imam 4 dana slobodno, pa možda i bude nečeg..;-)

Listen very carefully, I shall say this only once


Dogoni, pa pice, naravno

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/04/2007 : 00:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
..pa to su trebali stavit sve u jenu epizodu od 6 stripova a ne rascjepkat...isti kom. ko i za nastavljajuće tri...Ocjena: (10,10,10,10) 100%

ovo su jedni od rijetkih zagora koje sam ja pročitao(ne volim zagora baš previše).Ne znam je li spada u lošije ili bolje ali meni je sasvim dobra

Priča je dosta kliše i predvidljiva, ali je glavni negativac totalno kul, pa zato više ocjene.

...nije mi baą sjela...Ocjena: (9,9,9,9) 90%

Crtez mu ne lezi.

Priča nije niš posebno, izuzetno idiotan naziv stripa ČOVJEK S PUŠKOM (što je on neki zajeban)?

Priča mi je odlična jer volim priče po snijegu. Ferrijev crtež je odličan, a scenarij je napet i to je dobro. Nije odmah otkriveno lice protivnika pa je zato i tajnovito, dobro je što su imali i dosta nezgoda po putu. Trebalo bi biti više priča po snijegu.

nisu loše epizode,ali mogle bi biti i bolje

...likovi odlični,al mi okoliš nekak nije sjeo...al vidi se da se zagorova počela dizati...Ocjena: (10,10,10,10) 100%
Listen very carefully, I shall say this only once

Edited by - manhunter on 29/04/2007 00:18:15
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/04/2007 : 01:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Ima dobrih komentara: "Nisam ni procitao, ali moram podrzzati Ferrija. Ocjena: (10,10,10,10) 100%"
Genijalno ! :-)))
Crtez mu ne lezi. Kome? Crtacu? :-)))

"Nous n'héritons pas la Terre de nos parents, nous l'empruntons a nos enfants!" --Antoine de Saint-Exupéry--
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000