forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 smijesne aukcije (?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 106

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/02/2018 : 18:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ne bih toliko dao ni za onaj famozni žuti...
Go to Top of Page

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 23/02/2018 : 20:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
A što ima zavisnih ljudi,moja cijena je bila ok,kupci su sami odredili koliko im vrijedi,
svima onima koji pametuju predlažem da odu u Srbiju i kupe svoj primjerak po redovnoj cijeni.

Kada je libellus izdao zagor broj 23 i koji je rasprodan za 5 minuta niste pametovali na pojedince koji su kupili nekoliko primjerka i preprodavali po višestrukoj cijeni
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/02/2018 : 21:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Sorry, dragon, ali promašio si loptu i to podebelo. Nitko nije niti riječ spomenuo tvoju početnu cijenu. A forum je slobodan pa imamo pravo komentirati. Nije nitko zavidan, ne znam na čemu...

Uostalom, i sam si ponekad slično komentirao, eto, sad za Lib 23. Po tvojoj logici ti si zavidan jer ti nije blizu SKAB pa da uzmeš veći broj. A nisi u pravu ni za to da se nije komentiralo lešinarenje na istom, naprotiv. Imaš nekoliko topica u Bonelli podforumu o tome. Ja sam ostavio nekoliko komentara po tom pitanju, i iz principa sam prestao skupljati Libellusove stripove baš zbog takvih likova koji pokupuju pa preprodaju. Možda jesam malo munjen, ali ovca za šišanje sigurno nisam.

Nama je neobičbno da se ljudi nadmeću za kiosk izdanje, što ovaj VC ZS svakako jest (ovaj, ne žuti). Stojim i dalje iza toga da ne bih 70 kn dao ni za žutog. No to veze nema s tobom.
Go to Top of Page

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 23/02/2018 : 21:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
Moj odgovor je općenit,na nikog nije asociran,nemoj se naći uvrijeđen,nepratim sve stranice na forumu,uglavnom popratim smiješene aukcije i rekorde,
s tobom se u potpunosti slažem što se tiče libellusovog zagora jer i ja sam prestao kupovati jer nisam uspio kupiti broj 23,a trebao sam samo jedan broj za sebe,
a sad mi nepada napamet dati 300-400 pa nadalje kuna za taj strip kao ni za jedan drugi jer kad tad če se pojaviti jeftiniji primjerak
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/02/2018 : 14:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
I ja se baš pitam otkud ti zaključak da ti je netko ljubomoran?
Postavljanje linka dotične aukcije na onom topiku (Rekodi aukcija - bar sam je ja tamo okačio) je apsolutno ok a mislim i 100% opravdano - baš zato jer je to dosadašnji rekord prodaje za taj strip, pa makar bio i prvi.

P.S.
Što se mene tiče, ja sam svoje primjerke već davno nabavio - obe naslovnice, pa čak i duplirano. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/02/2018 : 15:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast svakome ali po meni je ovo nepotrebno, davati tolike novce na nešto što nije rasprodano i vrlo lako za nabaviti.
Još mi je čudnije što se ljudi natječu za taj strip.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/02/2018 : 19:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
pa sto nije jos cudnije/nepotebnije da si ti dao 700kn za strip kojem je cijena bila 100tinjak kn na koricama sto je 6-7 puta veca ??!!
i meni je jos cudnije kad vidim da se ljudi natjecu za neki strip kao sto si se ti natjecao,ali shvacam te,pocea si skupljati nesto sto zelis imati i sve ok,tako i ova ekipa oko ovog stripa....
ljudi zele nesto odmah i nezanima ih cijena,nemaju mozda veze vezice kao neki da mogu nabaviti laksim putem

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 00:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam to želio odmah i sada a usporedi koliki je tiraž mister noa LL 3 i ovog stripa za koji se ljudi natječu i onda usporedi dostupnost tih stripova.
Usporedio si najnovije izdanje s četri-pet puta većim tiražem od stripa kojemu je tiraž 500 i koji je davno, davno rasprodan, da ne govorim da se u zadnjih godinu dana pojavio dva puta na aukcijama,ako se ne varam i da vrlo vjerovatno sve primjerke posjeduju samo kolekcionari što u prijevodu znači da se strip prodaje kad nekome od kolekcionara stvarno zagusti...
Ja ne opravdavam što sam dao tolike novce za jedan strip ali da ga se moglo nabaviti za manje misliš da ne bi uzeo?
Problem je što sam rovao po netu pola godine i nisam mogao naći nigdje primjerak za nikakav novac.
I to uspoređivati sa stripom koji je izišao doslovno jučer i kojem je tiraž ako se ne varam nekoliko tisuća.
I da, mojih 700 kn je rekord...ali ubrzo neće biti pod uvjetom da se strip uopće pojavi na tržištu.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 00:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/aukcije/tex-libellus-2/14292978/

Misliš li da ljudi iz zabave daju po 500 kn za nešto što košta-koliko? 160?
I to ima još 10 sati do isteka aukcije
Ova gore aukcija koju sam komentirao je čista suprotnost ovoj i mojoj koju si spomenuo.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 25/02/2018 : 03:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
nije bas 6miseci ali je niti godina dana
http://www.stripovi.com/aukcije/libellus-mister-no-3-posljednji-cangaceiro-5/13089127/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-3-posljednji-cangaceiro-libellus/12965220/
tiraz nema veze koliki je,bitno je koliko je netko spreman isprsiti se za nesto sto zeli,u ovom slucaju ti koji si ga trazia i sad si ga nasa po meni previsoko kao i sto je ovaj kupac uzea tex za isto previse,ali nije mozda ima izbor ili vezu da mu neko donese za 35-40kn kao sto ni ti nisi ima nikog da ti ga ponudi za duplo manje npr.
e da,moga sam ga i mogu ga dobiti sada za upola tvoje cjene,ja svoj imam iako ne skupljam MNO LL
zelia sam reci da dosta ljudi na aukcijama nemaju mozda iz prve ili druge ruke ljude koji mogu nabaviti izdanja pa placaju taj danak na aukcijama,ali to je sve legalno,nitko nikog ne tira da placa tolike sume
sto se tice ovog tex,nije nikakva suprotnost,ista stvar kao i s tvojom aukcijom,moze se naci za manje,uvik,samo triba malo procesljati,povezati se s drugima ...
a prica da samo kolekcionari posjeduju te stripove nije istina,tih stripovaima,mozda ne ovih koje navodis po striparnicama,ali znam da ih ima,pogledaj samo za primjer MM LL,MNO,TEX,pa i Zagor,svaki br rasprodan a imas ih na aukcijama stalno po cijenam ispod aukcijske u prva 2 miseca
sto ti to govori??
striparnice,preprodavaci,lesinari kako ih neki zovu,uzmu i plate Libellusu(vjerojatno??!!) odredenu kolicinu i normalno da je njima na skladistu (0),sto je njima super,placeno,rasprodano i idu dalje s novim izdanjima,to je bit njihova postojanja,da se prodaju i rasprodaju!!!

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2018 : 15:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

http://www.stripovi.com/aukcije/tex-libellus-2/14292978/

Misliš li da ljudi iz zabave daju po 500 kn za nešto što košta-koliko? 160?
I to ima još 10 sati do isteka aukcije
Ova gore aukcija koju sam komentirao je čista suprotnost ovoj i mojoj koju si spomenuo.


Ova cijena nije ni toliko previsoka kada uzmeš u obzir za koliko se znao prodati u prošlosti, ali ja svejedno ne bih dao toliko iako je jedini Tex koji mi fali iz te biblioteke.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Swiper
Starting Member



30 Posts

Member since 03/10/2010

Posted - 25/02/2018 : 15:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Swiper a Private Message  Reply with Quote
https://www.letgo.hr/item/dylan-dog-br1-iid-1408007

evo jedan iz klase optimist, što mislite isplati li ovo kupiti?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 16:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

nije bas 6miseci ali je niti godina dana
http://www.stripovi.com/aukcije/libellus-mister-no-3-posljednji-cangaceiro-5/13089127/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-3-posljednji-cangaceiro-libellus/12965220/
tiraz nema veze koliki je,bitno je koliko je netko spreman isprsiti se za nesto sto zeli,u ovom slucaju ti koji si ga trazia i sad si ga nasa po meni previsoko kao i sto je ovaj kupac uzea tex za isto previse,ali nije mozda ima izbor ili vezu da mu neko donese za 35-40kn kao sto ni ti nisi ima nikog da ti ga ponudi za duplo manje npr.
e da,moga sam ga i mogu ga dobiti sada za upola tvoje cjene,ja svoj imam iako ne skupljam MNO LL
zelia sam reci da dosta ljudi na aukcijama nemaju mozda iz prve ili druge ruke ljude koji mogu nabaviti izdanja pa placaju taj danak na aukcijama,ali to je sve legalno,nitko nikog ne tira da placa tolike sume
sto se tice ovog tex,nije nikakva suprotnost,ista stvar kao i s tvojom aukcijom,moze se naci za manje,uvik,samo triba malo procesljati,povezati se s drugima ...
a prica da samo kolekcionari posjeduju te stripove nije istina,tih stripovaima,mozda ne ovih koje navodis po striparnicama,ali znam da ih ima,pogledaj samo za primjer MM LL,MNO,TEX,pa i Zagor,svaki br rasprodan a imas ih na aukcijama stalno po cijenam ispod aukcijske u prva 2 miseca
sto ti to govori??
striparnice,preprodavaci,lesinari kako ih neki zovu,uzmu i plate Libellusu(vjerojatno??!!) odredenu kolicinu i normalno da je njima na skladistu (0),sto je njima super,placeno,rasprodano i idu dalje s novim izdanjima,to je bit njihova postojanja,da se prodaju i rasprodaju!!!



Da sam mogao za manje uzeti sigurno bi uzeo za manje, budi uvjeren

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/02/2018 : 17:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Swiper

https://www.letgo.hr/item/dylan-dog-br1-iid-1408007

evo jedan iz klase optimist, što mislite isplati li ovo kupiti?



zajeba je dvi nule

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 25/02/2018 : 17:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Kao u onom jednom filmu - mnogo je, kume.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 25/02/2018 : 18:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Swiper

https://www.letgo.hr/item/dylan-dog-br1-iid-1408007

evo jedan iz klase optimist, što mislite isplati li ovo kupiti?



zajeba je dvi nule



Pa to je PRVI broj - salu na stranu, puno ljudi je uvjerenja, da je prvi broj nesto posebno, pa otud i takve stvari. Kao amerikanci npr. cijene kad se neki lik prvi put pojavi - tu idejo cijene u...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 25/02/2018 : 22:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by markotamara

nije bas 6miseci ali je niti godina dana
http://www.stripovi.com/aukcije/libellus-mister-no-3-posljednji-cangaceiro-5/13089127/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-3-posljednji-cangaceiro-libellus/12965220/
tiraz nema veze koliki je,bitno je koliko je netko spreman isprsiti se za nesto sto zeli,u ovom slucaju ti koji si ga trazia i sad si ga nasa po meni previsoko kao i sto je ovaj kupac uzea tex za isto previse,ali nije mozda ima izbor ili vezu da mu neko donese za 35-40kn kao sto ni ti nisi ima nikog da ti ga ponudi za duplo manje npr.
e da,moga sam ga i mogu ga dobiti sada za upola tvoje cjene,ja svoj imam iako ne skupljam MNO LL
zelia sam reci da dosta ljudi na aukcijama nemaju mozda iz prve ili druge ruke ljude koji mogu nabaviti izdanja pa placaju taj danak na aukcijama,ali to je sve legalno,nitko nikog ne tira da placa tolike sume
sto se tice ovog tex,nije nikakva suprotnost,ista stvar kao i s tvojom aukcijom,moze se naci za manje,uvik,samo triba malo procesljati,povezati se s drugima ...
a prica da samo kolekcionari posjeduju te stripove nije istina,tih stripovaima,mozda ne ovih koje navodis po striparnicama,ali znam da ih ima,pogledaj samo za primjer MM LL,MNO,TEX,pa i Zagor,svaki br rasprodan a imas ih na aukcijama stalno po cijenam ispod aukcijske u prva 2 miseca
sto ti to govori??
striparnice,preprodavaci,lesinari kako ih neki zovu,uzmu i plate Libellusu(vjerojatno??!!) odredenu kolicinu i normalno da je njima na skladistu (0),sto je njima super,placeno,rasprodano i idu dalje s novim izdanjima,to je bit njihova postojanja,da se prodaju i rasprodaju!!!



Da sam mogao za manje uzeti sigurno bi uzeo za manje, budi uvjeren


steta,ali eto imas komplet,malo si pretplatia ,ali imas vrhunski serijal
mislim da ce mi to sljedeci pothvat biti kupiti komplet

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Swiper
Starting Member



30 Posts

Member since 03/10/2010

Posted - 25/02/2018 : 22:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Swiper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Swiper

https://www.letgo.hr/item/dylan-dog-br1-iid-1408007

evo jedan iz klase optimist, što mislite isplati li ovo kupiti?



zajeba je dvi nule



Pa to je PRVI broj - salu na stranu, puno ljudi je uvjerenja, da je prvi broj nesto posebno, pa otud i takve stvari. Kao amerikanci npr. cijene kad se neki lik prvi put pojavi - tu idejo cijene u...



Pa ,rekao je da bi, eto, spustija do 250kn, ne više
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 22:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ti nemaš?
Ma ispunio sam što sam si zadao i vjerujem da neću požaliti kad počnem čitati

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/02/2018 : 22:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Swiper

quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Swiper

https://www.letgo.hr/item/dylan-dog-br1-iid-1408007

evo jedan iz klase optimist, što mislite isplati li ovo kupiti?



zajeba je dvi nule



Pa to je PRVI broj - salu na stranu, puno ljudi je uvjerenja, da je prvi broj nesto posebno, pa otud i takve stvari. Kao amerikanci npr. cijene kad se neki lik prvi put pojavi - tu idejo cijene u...



Pa ,rekao je da bi, eto, spustija do 250kn, ne više



To bi onda značilo ono da cijena nije fiksna
Car...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 03/03/2018 : 12:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Željac je u naslovu puno toga uspio promašiti...
http://www.stripovi.com/aukcije/aster-blistok-zvijezdana-ropotarnica-marketprint-strip-u-boji-sc/14330917/

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

dudo1
Starting Member

21 Posts

Member since 07/12/2014

Posted - 20/03/2018 : 18:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dudo1 a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-lot-1-procitaj/14431805/
Bojim se komentirati...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/04/2018 : 11:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dudo1

http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-lot-1-procitaj/14431805/
Bojim se komentirati...



Ako ovo nije optimizam, da ne kažem nešto drugo...
Go to Top of Page

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 12/04/2018 : 19:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
https://www.njuskalo.hr/stripovi/mister-no-1-42-broj-oglas-25271867
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/04/2018 : 21:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
357 kn po broju?
Hvala, ali mislim da ću i dalje skupljati Libellus.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 106  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000