forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Ridjobradi - Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/08/2007 : 07:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ima li kaj novo ?

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Bazooka_Joe
Starting Member



Slovenia
85 Posts

Member since 02/08/2004

Posted - 12/08/2007 : 11:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Bazooka_Joe a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by risbozg

ima li kaj novo ?

Novo je još uvijek isto a to je da Riđobradi izlazi u 7 mjesecu, samo nisu rekli koje godine



Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 12/08/2007 : 15:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Jedno malo pitanje. Da li još uvijek važi, da če izači i albumi 5 i 6 pred kraj godine ili ovo kašnjenje brojeva 3 i 4 automatično znači i kašnjenje brojeva 5 i 6 ?
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 12/08/2007 : 20:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
ja pretpostavljam da nece imati uticaja na ostale, s obzirom da nije do prevoda i sl. vec do stampanja i godisnjih odmora

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Bazooka_Joe
Starting Member



Slovenia
85 Posts

Member since 02/08/2004

Posted - 12/08/2007 : 20:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bazooka_Joe a Private Message  Reply with Quote
Da da prioriteta je školski program pa tek onda šund literatura
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/08/2007 : 15:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Mi nismo u planu buducih izdanja do kraja godine stavili Ridjobradog 5 i 6,
ali smo rekli ako bude sve uredu da bi i to mogli ostvariti, i da nam je to zelja.
Kasnjenje tiska nece utjecati na izradu iducih brojeva.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/08/2007 : 15:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
NAVODIM : "ali smo rekli ako bude sve uredu da bi i to mogli ostvariti,"
kaj ti pa to znaći

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/08/2007 : 15:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
NAVODIM : "ali smo rekli ako bude sve uredu da bi i to mogli ostvariti,"
kaj ti pa to znaći

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/08/2007 : 15:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Znaci to da nismo te knjige uvrstili u sluzbeni plan izdanja do kraja godine, sto se moze jasno
vidjeti i u katalogu, ali smo prilikom jedne diskusije na forumu rekli kako postoji
mogucnost da se objave i knjige 5 i 6 do kraja godine.
Dakle nama je zelja to i objaviti do kraja godine i podici Ridjobradog na 4 knjige godisnje.
Medjutim uvijek mogu postojati objektivni razlozi koji bi nas mogli u tome sprijeciti
(a vjerujemo kako nece) ali da kasnjenje tiska nije jedan od tih razloga.
Je li sad jasnije?
Zelio sam to samo navesti, kako nebi bilo na kraju rekli ste sigurno ce biti i slicno.
Za sada sve ide po redu i analogno tome nece biti zapreka da ove godine ukupno izadju 4 Ridjobrada.
Dodje li do kakvih promjena na vrijeme cemo Vas obavijestiti.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/08/2007 : 15:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
I ne nabijaj duple postove, ti stari purgeru...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/08/2007 : 08:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Za sada sve ide po redu i analogno tome nece biti zapreka da ove godine ukupno izadju 4 Ridjobrada


e to sam htio ćut


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/08/2007 : 08:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
dupli post je potvrda pitanja

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 16/08/2007 : 10:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by verter

"Tek danas sam vidio ovu "duhovitost". Ako se može u crveno, zašto ne. Ne mijenjam ja boje kao kameleon, niti se stidim što sam bio i ostao. A radi onih drugih su se rastavili izrazi "pička" i "pizda". Prvo je spolni organ, a drugo karakterna osobina."

bez ljutnje wiskey, ovo je nastavak na onu zajebanciju iz sarajeva od zimus ;-)
PS: pa i iz PS-a vidis da nije rijec o provokaciji ;-)
PPS: pozdravio sam prof. melitu ahic-djokic, jos davno, odmah se sjetila o kome je rijec :-)


Vertere, ne ljutim se uopche, odakle ti ta primisao? Ono sam napisao samo da bih to napisao. Razumijesh? Samo sebi svrha. A neka ostane
moja tajna na koga se to tochno odnosi. On zna i "uzhiva".


Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 21/08/2007 : 04:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wiskey

[quote]Originally posted by verter

"Tek danas sam vidio ovu "duhovitost". Ako se može u crveno, zašto ne. Ne mijenjam ja boje kao kameleon, niti se stidim što sam bio i ostao. A radi onih drugih su se rastavili izrazi "pička" i "pizda". Prvo je spolni organ, a drugo karakterna osobina."

bez ljutnje wiskey, ovo je nastavak na onu zajebanciju iz sarajeva od zimus ;-)
PS: pa i iz PS-a vidis da nije rijec o provokaciji ;-)
PPS: pozdravio sam prof. melitu ahic-djokic, jos davno, odmah se sjetila o kome je rijec :-)


Vertere, ne ljutim se uopche, odakle ti ta primisao? Ono sam napisao samo da bih to napisao. Razumijesh? Samo sebi svrha. A neka ostane
moja tajna na koga se to tochno odnosi. On zna i "uzhiva".





--..a,biće na mene,baš sam se nekako tu prepoznao!
--Ima i "težih" opcija,..recimo "pičkurina" i "pizdurina"!?
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 22/08/2007 : 09:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Dveribad, žao mi je što odmah nisam vidio ovo tvoje "prepoznavanje", jer sam na godišnjem. Uopće nisam mislio na tebe, niti tako o tebi mislim. Mi nismo istomišljenici po nekim pitanjima u stripu, ali mi to ne daje za pravo da te tako nazivam. Ne znam zašto si uopće tako reagirao. Mislio sam u stvari najprije općenito, a pošto sam prije nekog vremena saznao da jedan moj bivši radni kolega radi mene ulazi na ove stranice (NIJE LOGIRAN, SAMO ČITA), to sam namijenio njemu. Eto, neka sada zna direktno.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 23/08/2007 : 01:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Kako vidim izašlo je sve OSIM Riđobradog.
Kad otprilike možemo očekivati njegov izlazak iz tiskare?

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/08/2007 : 01:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Sutra ce te dobiti vise informacija...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/08/2007 : 02:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
moš mislit

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/08/2007 : 15:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Kao sto sam i rekao, danas nesto vise novosti... dakle, od danas i Ridjobradi u prodaji!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/08/2007 : 16:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

moš mislit

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Eto ti sad!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 23/08/2007 : 18:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Kao sto sam i rekao, danas nesto vise novosti... dakle, od danas i Ridjobradi u prodaji!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Hvala
hvala
hvala
Go to Top of Page

Bazooka_Joe
Starting Member



Slovenia
85 Posts

Member since 02/08/2004

Posted - 23/08/2007 : 19:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bazooka_Joe a Private Message  Reply with Quote
Cijena ????
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 23/08/2007 : 19:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bazooka_Joe

Cijena ????


Vidi prvu stranicu topica....
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/08/2007 : 21:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Curunir

moš mislit

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Eto ti sad!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne




ma šta? aj pogledaj kad si postao najavu i kad si najavio, paš vidit na što sam mislio

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/08/2007 : 22:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Pa sto, da sam informaciju dan ranije, prosla je bila ponoc...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000