forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 602

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/03/2020 : 22:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Da li je ikada Hajduk u HNL-u imao samo dvije pobjede na gostovanjima kao ove sezone?



To je cijela jedna više od Osijeka, koji ima jednu. Sramota za oba kluba!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 09/03/2020 : 21:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Da li je ikada Hajduk u HNL-u imao samo dvije pobjede na gostovanjima kao ove sezone?


To je dokaz jake lige?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/06/2020 : 23:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ovo na sta je Hajduk spa ka klub je zalosno, koja je to razina samounistavanja ja to nikad necu shvatit..bolje ga ugasit ili amaterizirat nego ovo, ovo je nesto najgore..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 16/06/2020 23:13:50
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/06/2020 : 00:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Spasili smo ga da bi ga Brba moga opet uništit.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/06/2020 : 00:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Niste mogli prošlo kolo izgubiti, nego baš sad....
Grrrr
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/06/2020 : 06:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Niste mogli prošlo kolo izgubiti, nego baš sad....
Grrrr


Mogli smo i proslo,nažalost

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/06/2020 : 09:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote

pa što niste??
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/06/2020 : 10:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark


pa što niste??


Slučajno,stativa,greda...
Duka...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/06/2020 : 15:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Ovo na sta je Hajduk spa ka klub je zalosno, koja je to razina samounistavanja ja to nikad necu shvatit..bolje ga ugasit ili amaterizirat nego ovo, ovo je nesto najgore..


Sinoć san kliknija reply na tvoj post, i onda po ure buljija u ekran i mislija šta napisat, odakle uopće počet, da bi nakon po ure izaša iz topica jer nema smisla pisat ništa.
Inače, ovo sranje nije od jučer. Raspad traje sad već dobrih 3-4 godine.
Kako ne volin gutat govna, a dovoljno san ih proguta, već 2 godine niti san član niti san pretplatnik.
Došlo je dotle da san jučer zaboravija da Hajduk igra. Zalipija san na poslu do 11 i sitija se utakmice kad san pročita sumohrvatov post na strip kviz topicu jer je napisa da je gleda Rijeku.
Otiša na livescore i umra od smija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 17/06/2020 15:35:29
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/06/2020 : 15:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

Ovo na sta je Hajduk spa ka klub je zalosno, koja je to razina samounistavanja ja to nikad necu shvatit..bolje ga ugasit ili amaterizirat nego ovo, ovo je nesto najgore..


Sinoć san kliknija reply na tvoj post, i onda po ure buljija u ekran i mislija šta napisat, odakle uopće počet, da bi nakon po ure izaša iz topica jer nema smisla pisat ništa.
Inače, ovo sranje nije od jučer. Raspad traje sad već dobrih 3-4 godine.
Kako ne volin gutat govna, a dovoljno san ih proguta, već 2 godine niti san član niti san pretplatnik.
Došlo je dotle da san jučer zaboravija da Hajduk igra. Zalipija san na poslu do 11 i sitija se utakmice kad san pročita sumohrvatov post na strip kviz topicu jer je napisa da je gleda Rijeku.
Otiša na livescore i umra od smija.




Ma ja uvik jos sve pratim, cak i kad sam na brodu informiram se o svemu i gledam sazetke, ne znam valjda je to neka bolest u glavi koja mi neda da se ostavim te price..nikad nisam bija ovako bezvoljan po pitanju Hajduka, ali hebes sve idemo tuc tu feratu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/06/2020 : 22:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ma brni, odavno sam ja prebolio ovu bolest. Valjda ide s godinama da otupiš od lošeg vođenja kluba dugi niz godina. Da mi nije sina ne bi se nikad niti sjetio da Hajduk igra.

Nego bolje se okrenimo LeBronu hoće li se ove godine približit tati. Ima odlične šanse. ;)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 18/06/2020 : 22:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Teška vremena....
[url=https://postimg.cc/zV4QFvqX][/url]
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/06/2020 : 00:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Hajduk dobar, namucio Lokomotivu.....😊
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 01/07/2020 : 02:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
Predlažem vam novu navijačku pjesmu: "Odavno više ne plačem zbog tebe..."

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 01/07/2020 : 07:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Gledam Hajduk protiv Gorice.....

Ima tu materijala za novi serijal "Walking Dead" ......

Ali dobro, nije sve tako crno....pa osigurali su opstanak 5. kola prije kraja prvenstva :)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/07/2020 : 13:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Prije čitanja teksta nekoliko važnih napomena:
- molim vas bez indignacija i osobnih uvreda, što skrivenih što izravnih, iste će biti vraćene na adresu s koje je došlo tako da vam odmah uštedim vrijeme i trud.
- tekst može izazvati ozbiljne posljedice kao što su napadi ludila, bjesnila, ljutnje, frustracije, pretjerano uzimanje tableta, alkohola itd...

Čitanje poslanice Svetoga Zdravka apostola Kmečavcima!

Sinoć smo u nikad zanimljivijoj završnici HT Prve lige svjedočili jednoj povijesnoj činjenici, koja me osobno iz racionalnih razloga žalosti. Sinoć je jedan veliki hrvatski sportski brend HNK Hajduk iz Splita dotaknuo dno i zacementirao svoje 5. mjesto na tablici u ovoj sezoni - sezoni u kojoj su u Europi uspjeli ispasti od malteških ribara i kuhara, od Gorice u osmini finala iz kupa, te su kao krunu sezone uspjeli dogurati do 5. mjesta u ligi. U ligi u kojoj ih od zagrebačkih kvartova nije pobijedilo još jedino Vrapče, samo zato što ne igra u prvoj ligi. Klub je to koji godišnje troši 20 milijuna eura, a zadnjeg igrača je za ozbiljni iznos, mimo projekta obitelji Vlašić, stvorio i prodao u prošlom desetljeću, dok su zadnje ozbiljne novčane nagrade za nastupe u Europi dobili prije uvođenja eura u upotrebu. Klub je to moralnih vertikala i sjajnih kvazi stručnjaka koji su drugima spremni suditi o svemu - od novinarstva do politike. Klub je to koji od grada koji ima gotovo pet puta manje stanovnika od Zagreba u posljednjih 10 godina dobio 450 milijuna kuna, a nastup u skupinama europskih natjecanja im je rijeđi od pojave Halleyjevog kometa. Klub je to koji se svake godine i na svakoj skupštini skriva iza navijača i izmišlja neprijatelje koji ih onemogućuju u obavljanju posla u kojem su sve lošiji i lošiji. Klub je to koji će za svoju nesposobnost stvaranja igrača okriviti čudne likove iz Hercegovine. A nisu ni svjesni da im nema Dinama, Zdravka Mamića i ljudi koji znaju raditi s talentiranom djecom da bi ove godine kvalifikacije za Europa Ligu sa svojim zaslugama, radom i rezultatima vidjeli samo na televiziji, jer ih ni na Playstationu nema. E moj Hajduče, ...


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/08/2020 : 13:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Prica se da u Hajduku treneri plaćaju klubu samo da mogu pobjeći iz kluba :P
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/10/2020 : 16:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Nakon poraza od Šibenika, vidi se da će i ove godine "uspješni" Hajdukov model donijeti "neizvjesnu" borbu za 5 mjesto za Šibenikom i Varaždinom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/10/2020 : 17:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bolje peti s navijačkim modelom nego prvi sa braćom.
Svakom svoje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/10/2020 : 18:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Bravo Sibenik, zasluzena pobjeda..

Sta se tice Hajduka nema se tu vise nista za analizirati i pisati, neka zadnji ugasi svitlo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/10/2020 : 18:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Bolje peti s navijačkim modelom nego prvi sa braćom.
Svakom svoje.



Samo neka vama vašeg "modela".

Očito da braća nisu ni približna pošast i šteta ko vaša udrugica - u maratoncima bi rekli "ostali samo dugmići"

Kaže mi klinac za ovaj novi hajdukov album sa sličicama kojeg su nazvali "I kad gube i kad tuku...." da su mogli i kraće samo "I kad gube"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/10/2020 : 18:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
logo ne kakaj, tukli smo Renovu i Granicara..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/10/2020 : 18:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa ako si zadovoljan da mi imamo naš model zašto se onda uvijek javljaš?
Muči te nešto?
Ili si toliko bijedan da ti triba klan kriminalaca da te pokažu nadmoćnijim od obićne raje?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/10/2020 : 18:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Salu na stranu, apsolutno sam protiv ovog modela upravljanja Hajdukom, totalno je promasen..vec ako biramo predsjednika/odbor ajmo ga birat direktno kako to recimo radi Barcelona, a taj ce morat svojom imovinom dat garanciju..jbt u ovog Hajduka dojdju baje opustose klub u svakom pogledu, pokupe se ca sa otpremninama i nikom nista..od odgovornosti ni o..

I definitivno sam sad da grad proda svoje dionice drugoj strani, grad kao vecinski vlasnik i jest uzrok svega tj. njegova nebriga za vlastitu imovinu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 18/10/2020 18:53:11
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/10/2020 : 19:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiv je "fenomen slijepila" takvih kao ti Jaki koji će uvijek naći utjehu u Dinamu.

I to takvom Dinamu koji je prvi, najbolji, igra u Europi, pobjeđuje, stvara mlade igrače..... Dok god se bavite Dinamom i Mamićem a ne svojim "krimosima" biti ćete tu gdje jeste pa i niže.

Nego, lako ćemo mi za Dinamo tu davno niste konkurentni, brinite vi za Rijeku, Osijek, Goricu i ostale klubovima koji su daleko ispred Hajduka.

I ne javljam se uvijek kad Hajduk izgubi jer zaista nemam toliko slobodnog vremena za pisanje po forumu....

Edited by - logo111 on 18/10/2020 19:06:57
Go to Top of Page
Page: of 602 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.5 seconds. Snitz Forums 2000