forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dragonero
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 132

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/01/2018 : 14:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar


...još sam uspio vrbovati Sarghana koji je izrazio spremnost da u budućnosti odradi barem jednu priču...



Imao sam u planu pokriti ostatak druge knjige nakon što tvoje dvije recenzije budu objavljene, no ako uspiješ još nekoga vrbovati, ne bi mi bio problem prepustiti nekome jednu od te preostale dvije priče... još kad bi ti uspio nekako motivirati DeeCay-ja da dovrši Dragonero & Zagor Team up kojeg je rezervirao prije podosta vremena, vrlo brzo bi pokrili sve što je VČ (trenutno) objavio.

Naravno čim/kad/ako izađe 3. knjiga, iz te knjige ću također odraditi po par priča s obzirom da mi je Dragonero nakon prve 0+2 knjige bio toliko dobar da se svaki put deprimiram kad pogledam hrvatske kioske i vidim kako tamo više-manje ima mjesta samo za "starudiju" (30+ godina stari serijali), a ne i za jedan moderni i nevjerojatno kvalitetan serijal poput Dragonera.

Mada, ne bih imao ništa protiv da Fibra počne izdavati neku vrstu omnibusa u stilu Walking Dead (npr. jedna knjiga godišnje sa po 10-ak epizoda) ali svjestan sam kako je sve to samo jedan previše nerealni wishfull thinking...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2018 : 14:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Nema problema, lako ćemo se mi dogovoriti, što nas više to bolje.
Što se mene tiče možete se odmah baciti na posao, premda ne bi bilo loše da ova moja uvodna recenzija bude prva objavljena čisto zbog informacija o serijalu.

DeeCay ima posla preko glave sa uređivanjem sajta tako da nemam hrabrosti bilo što mu reći.

Odlična ideja za Fibru, ali ipak budimo realni.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2018 : 15:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#47 - Bambini perduti

Uf, nisu se šalili Nathanovci kad su govorili da je Ivan Calcaterra čudo od crtača! Nakon Olivaresa, još jedna velika "krađa" Stefana Viettija i nije mi uopće žao radi toga (), sad znam kako se osjećaju Teksovci kad Boselli krene u pohode na Zagorov crtački staff.
Koliko sam shvatio Calcaterra je prilično spor što i nije čudo jer je njegov crtež dosta precizan i realističan. Njegova priča se samo proteže na prvih 36. str., ali kakvih! Ponovno se vraćamo u Baijadan, grad gdje je sve počelo u prvoj epizodi.
Vietti je odlučio da zaključi otvoreni sukob koje je ostavio u broju 17. gdje su Jan i Gmor također imali posla sa jednim prilično neugodnim negativcem sa magijskim moćima.
Drugi dio priče je tzv. spin-off koji bi u prijašnjim brojevima obično služio da bolje upoznamo neki od likova koji bi se pojavljivali u tim avanturama, a ovdje je to mjesto primarno rezervirano za Gmora i njegove dogodovštine u ta dva dana u Baijadanu. Ovo je Viettiju poslužilo i kao svojevrstan uvod u paralelni serijal namijenjen za mlađe čitatelje jer je Riccardo Crosa, (ujedno glavni crtač i naslovničar Dragonero Adventuresa), odradio jedan akcijski flešbek gdje su Jan i Gmor bili djeca. Fabio Babich je bio zadužen za ostatak ove pripovijesti i odradio je solidan posao, priča također nije ništa posebno ali je poslužila svrsi.

Bez obzira na pomalo mutne slike s mobitela opet se vidi vrhunsko kadriranje Calcaterre

Edited by - solar on 01/01/2018 18:33:56
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2018 : 15:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote

Edited by - solar on 01/01/2018 15:26:15
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2018 : 15:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Baijadan, istočna prijestolnica nomadskih satrapija
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 01/01/2018 : 16:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Ludilo ovaj Dragonero izgleda, pa da ga nitko ne može preuzeti u nekom normalnom tempu, zar nam je izdavaštvo toliko jadno...

Nadam se da jednog dana kada ga pročitam neću ostati ravnodušan kao što sam ostao na Orfane na koje sam se također hajpao.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/01/2018 : 17:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Nema problema, lako ćemo se mi dogovoriti, što nas više to bolje.
Što se mene tiče možete se odmah baciti na posao, premda ne bi bilo loše da ova moja uvodna recenzija bude prva objavljena čisto zbog informacija o serijalu.

DeeCay ima posla preko glave sa uređivanjem sajta tako da nemam hrabrosti bilo što mu reći.

Odlična ideja za Fibru, ali ipak budimo realni.



Kako je 2. knjiga dosta teško nabavljiva u HR, možeš li mi prepustiti jednu od priča iz 1. knjige, ukoliko još nisi pisao recku? A Sarghan nek onda odradi 2. knjigu u kompletu. Recenziju bi napisa već ovaj tjedan, samo reci koju epizodu da uzmen. :)

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 01/01/2018 17:10:17
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2018 : 18:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by solar

Nema problema, lako ćemo se mi dogovoriti, što nas više to bolje.
Što se mene tiče možete se odmah baciti na posao, premda ne bi bilo loše da ova moja uvodna recenzija bude prva objavljena čisto zbog informacija o serijalu.

DeeCay ima posla preko glave sa uređivanjem sajta tako da nemam hrabrosti bilo što mu reći.

Odlična ideja za Fibru, ali ipak budimo realni.



Kako je 2. knjiga dosta teško nabavljiva u HR, možeš li mi prepustiti jednu od priča iz 1. knjige, ukoliko još nisi pisao recku? A Sarghan nek onda odradi 2. knjigu u kompletu. Recenziju bi napisa već ovaj tjedan, samo reci koju epizodu da uzmen. :)


Prva VČ knjiga se sastoji od četiri epizode koje čine jednu veliku priču, npr. kao što se i Bosellijev Hellingen sastoji od četiri epizode, tako da je nemoguće bilo što prepustiti, ali ne brini se riješit ćemo mi vrlo jednostavno nabavku druge knjige, poslat ću ti PM.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/01/2018 : 18:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by solar

Nema problema, lako ćemo se mi dogovoriti, što nas više to bolje.
Što se mene tiče možete se odmah baciti na posao, premda ne bi bilo loše da ova moja uvodna recenzija bude prva objavljena čisto zbog informacija o serijalu.

DeeCay ima posla preko glave sa uređivanjem sajta tako da nemam hrabrosti bilo što mu reći.

Odlična ideja za Fibru, ali ipak budimo realni.



Kako je 2. knjiga dosta teško nabavljiva u HR, možeš li mi prepustiti jednu od priča iz 1. knjige, ukoliko još nisi pisao recku? A Sarghan nek onda odradi 2. knjigu u kompletu. Recenziju bi napisa već ovaj tjedan, samo reci koju epizodu da uzmen. :)


Prva VČ knjiga se sastoji od četiri epizode koje čine jednu veliku priču, npr. kao što se i Bosellijev Hellingen sastoji od četiri epizode, tako da je nemoguće bilo što prepustiti, ali ne brini se riješit ćemo mi vrlo jednostavno nabavku druge knjige, poslat ću ti PM.



Može :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2018 : 18:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ludilo ovaj Dragonero izgleda, pa da ga nitko ne može preuzeti u nekom normalnom tempu, zar nam je izdavaštvo toliko jadno...

Ako nije Zagor, Dilan ili neki od starijih serijala dosta se teško prodaje, nažalost.
quote:
Nadam se da jednog dana kada ga pročitam neću ostati ravnodušan kao što sam ostao na Orfane na koje sam se također hajpao.

Dragonero je za razliku od Orfana tzv. "beskonačan serijal" poput Dilana, što automatski znači da ima popriličan broj filera jer je mjesečni ritam neumoljiv.
Za casual čitatelja poput tebe, ako nemaš volje pratiti sve po redu, najbolje bi bilo ovo graphic novel izdanje koje Talijani izbacuju jednom godišnje. Enoch i Vietti svake godine izaberu najbolju priču koja onda bude vrhunski obojana i prepakirana u veći format sa velikim brojem dodatnih materijala.

dosad izašlo:
http://shop.sergiobonelli.it/scheda/39252/Dragonero--Le-origini.html
http://shop.sergiobonelli.it/libro/libri/41223/dragonero-nelle-terre-dei-ghoul.html
http://shop.sergiobonelli.it/dragonero/2017/08/21/libro/dragonero-minaccia-all-impero-1001525/

Ovaj prvi "Le Origini" je reprint romanzi a fumetti priče s kojom je 2007. sve počelo i mogu ti reći da je doživljaj potpuno drugačiji, nevjerovatno je koliko kvalitetan kolor i veći format pomažu kod ovakvog fantasya.

primjer:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=26670&REPLY_ID=1989522

Edited by - solar on 03/01/2018 01:31:00
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/01/2018 : 18:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#49 - I sotterranei di Roccabruna
#48 - Le ali dell´Erondar

Nemoguće je prenaglasiti kvalitetu crteža Luce Malisana, jednostavno rasturačina! Stavit ću dolje par primjera da se uvjerite.
Mjesto radnje je Carska akademija gdje se školuju letači koji će postati tzv. Dragonieri, oni koji će letjeti na leđima pernatih živina te kontrolirati i braniti nebo Carstva. Ali to je samo jedan detalj, jer je Luca Enoch u priču unio ogromnu količinu zanimljivosti, tako da se čini da taj cijeli mikro-univerzum zaista postoji.
Priča počinje silaskom u dubinu Akademije misterioznog majstora Thaurasa gdje vidimo na koje se načine ovi leteći stvorovi drže pod kontrolom i koje je cijena života u tim uvjetima...

Edited by - solar on 02/01/2018 18:21:43
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/01/2018 : 18:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
i onda otkrivamo da su dragocjena jaja iz kojih se izljegaju ove beštije ukradena...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/01/2018 : 18:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
...poslije ove table ta narativna nit se prekida, prošlo je nešto vremena a mi smo sada sa Janom i Gmorom koji putuju prema Akademiji...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/01/2018 : 18:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
...a prije dolaska, njih dvojica prolaze kroz grad koji se nalazi blizu i tu talent Luce Enocha dolazi na vidjelo gdje on u nekih četrdesetak stranica njih dvojicu ubacuje u razno-razne situacije gdje se pokazuje njihov karakter, bile to neke šaljive situacije sa Gmorom, njegov afinitet za hranu gdje se on na prijateljski način prepire sa prodavačima kraj štandova ili kratka akcijska scena gdje je motiv za borbu bio njegov davno poginuli prijatelj, pa ima tu i odličnih scena sa Janom koji pomaže nekim građanima da spase imanje koju su trebali izgubiti jer su se kladili na neku vrstu leteće verzije sinjske alke, uglavnom sve su to mali ali značajni momenti zbog koji je npr. Enochova Gea bila zakon, jer je taj cijeli svijet živ, pun energije, smijeha, zabave, sitnih interesa i ostalih životnih nagona.

Jedan od brojnih splah-pageova

Edited by - solar on 02/01/2018 18:23:52
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/01/2018 : 18:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
poslije toga Jan i Gmor kreću prema Akademiji i tu susreću jednog starčeka i onda se ispostavlja da je on poznavao Jana još od djetinjstva jer je ovaj bio član Akademije pa radi toga imamo i jedan kratak flešbek koji je opet iskorišten za najavu Dragonero Adventuresa, jer je Riccardo Crosa odradio tu kratku sekvencu, a u sljedećem broju čak polovica stripa je posvećena vremenu koje je Jan proveo u Akademiji.
Naravno, ranije spomenuti starček ima poprilično papren jezik to je Gmoru išlo na živce a posebno činjenica što je morao preživjeti (za njega) stravično spuštanje do same zgrade...


Ono što je Gmor napravio starčeku kad su na kraju uspjeli doći u samu zgradu me baš lijepo nasmijalo, ali neću spojlati, uglavnom to je taj Enochov osjećaj za komediju i još neke aspekte world-buildinga kojeg Vietti nema u toj mjeri.

Edited by - solar on 02/01/2018 18:36:33
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/01/2018 : 18:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Pred kraj prvog dijela Jan reflektira o događajima iz prošlosti sa ženskom koja je zajedno sa njim proživjela traumatična iskustva koja će u sljedećem nastavku biti tema spin-offa kojeg je jako dobro nacrtao Manolo Morrone.
U drugoj epizodi se zaključuje priča oko krađe jaja iz Akademije na prilično neočekivan način koji je usko vezan za veliki rat koji je počeo u 56. broju.

Bilo je još tu svašta ali ne želim previše spojlati, ukratko, velika preporuka za ovu odličnu priču...

...sljedeće na redu - jubilarni 50-ti broj u boji!

Edited by - solar on 02/01/2018 18:28:36
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/01/2018 : 15:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da su u Bonelliju odlučili povećati broj ovih HC Dragonero izdanja jer je dosad izlazio samo jedan godišnje za Lucca comics. Ovo je priča iz prvog Magazina i prilično je kvalitetna ako se dobro sjećam.

Scenarij: Stefano Vietti
Crtež: Manolo Morrone, Gianluca Gugliotta, Emanuele Gizzi, Fabrizio Galliccia, Fabio Babich
Kolor: Ketty Formaggio, Simone Garizio, Paolo Francescutto, Piky Hamilton, Francesca Vivaldi
Naslovnica: Gianluca Pagliarani (kolor: Paolo Francescutto)
Format: 19x26, kolor, 128 str. (HC)

http://shop.sergiobonelli.it/libri/2018/01/03/libro/dragonero-oltre-i-confini-dell-erondar-1002252/

table:
http://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1514972402755.jpg--.jpg?1514972404000
http://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1514972404979.jpg--.jpg?1514972407000
http://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1514972407124.jpg--.jpg?1514972409000
http://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1514972409470.jpg--.jpg?1514972413000

Edited by - solar on 19/01/2018 17:36:22
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 03/01/2018 : 15:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, ostaje nam samo slinjenje za ovim stripom, barem koji ne znamo talijanjski. Da nije Zagora ni onaj jedan kolor ne bismo vidjeli.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/01/2018 : 18:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
buduća Enochova priča
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/01/2018 : 19:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
E koja stripčina ovaj jubilarac, Vietti odvalio, par puta sam se baš naježio... poslije ću napisati osvrt.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/01/2018 : 19:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#50 - La vendetta

Polumrtav "netko" se pojavio na jednoj od velikih utvrda na zidu koji dijeli Erondar od zemlje Ledenih i taj "netko" je zaklao jadnu djevojku koja mu je pokušala zaliječiti rane i onda je nestao.
Tu se prebacujemo u Solian, gdje Sera i Gmor ispraćaju Jana koji kreće na neku vrstu mini godišnjeg odmora u planine gdje se sastaje sa Brianom koju smo imali prilike upoznati u jednoj od prošlih epizoda (mislim da je bio broj 5 ako se dobro sjećam) a ne trebam vam previše opisivati čime su se bavili.
Tu se prebacujemo na jedan riječni prijelaz gdje Mirva u ulozi poslanika Carstva kontrolira napredovanje obnove mosta i usput doznajemo da se u najvišim krugovima vlasti očekuje invazija i neizbježni rat zato su i krenuli sa strateškim projektima poput ovog.
Baš na tom mjestu pojavljuje se taj misteriozni, nakazni "netko" i doslovce prebija Mirvu na mrtvo ime, lomi joj obadvije šake, izbija joj zube i sl., te scene su me zaista uhvatile nespremnog jer ne očekujem da će se takvo nešto dogoditi jednom od glavnih likova koji je praktički prisutan u većini avantura.
Jan koji još uvijek uživa u blagodatima godišnjeg odmora, na potpuno drugom mjestu, budi se usred noći i onda se sjeti da mu je kurir još u Solianu dao neko pismo koje se ispostavlja da je od Mirve. Naravno da on odmah kreće prema njoj ali stiže sa ogromnim zakašnjenjem. Odmah mu pokazuju mjesto zločina i on tu pripovijeda Briani tko je ustvari taj polumrtav "netko" i što se dogodilo između njih dvojice a sve to je vezano uz Janov ožiljak na lijevom oku.
Razriješenje priče se događa na jednoj udaljenoj ruševini tvrđave do koje su Jan i Briana došli pomoću leteće živine. Neću ispričati sam kraj radi spojlera, ali važno je spomenuti da tu nije u pitanju obični sukob između dobrog i lošeg lika, Jan u toj cijeloj situaciji uopće nije nevinašce a samo finale je spektakl boja, crteža i scenarističkih odluka koje bacaju novo svjetlo na prirodu junaka i sila koje ga obuzimaju.
Bilo je tu i poveznica sa prvom Dragonero pričom izašlom prije deset godina... sve u svemu svaka čast Viettiju na odličnom jubilarcu!

Evo i trailera broja 50



Ovdje imate popriličan broj tabli iz priče:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=26670&REPLY_ID=2073923

Edited by - solar on 05/01/2018 19:54:12
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/01/2018 : 19:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Nije zgorega podsjetiti da je koautorica kolora popularna Giada Marchisio...
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 05/01/2018 : 22:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Sudeći po ovome što viđamo na topicu, sviđa mi se u kojem Bonelli smjeru ide. Zapošljavanje novih, mladih, likovno izuzetno atraktivnih crtača, dodijavanje mlađim generacijama, puno veća sloboda u kreaciji stripa, hrpa merchandisea, nadam se da tu neće stati. Eto pa su i počeli reformirati starije serijale: Dylan prolazi kroz stralne promjene, Martin je također dobio makeover (iako neuspješni, kako čitam), Mister No dobiva novi, svježi serijal... Još samo da nam od Zagora nešto naprave. :)
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/01/2018 : 18:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Kadar iz Enochovog Dragonera koji izlazi u 6. mjesecu!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/01/2018 : 23:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#51 - L´inferno senza luce

Ova priča je direktan nastavak na 36. broj kojeg sam ja u komentaru proglasio filerom sa primjesom kontinuiteta a sada se Enoch vraća toj temi i ispostavlja se da tu ima puno više za ispričati nego što se meni na prvi pogled činilo.
Početak je s neba pa u rebra, doslovno, Jana spuštaju u neki zatvor kojih po Carstvu ima masu, znači to su neka napuštena, izolirana mjesta tipa rudnika gdje se zatvaraju najgori od najgorih ali cijela poanta je u tome da nema unutarnjih stražara nego zatovrenici sami sebi biraju hierarhiju znači "tko jači taj tlači". To je cijeli "ekosistem" sa najjačim na čelu a u ovom slučaju je to organizacija Crnih sječiva protiv koje se Jan borio u 36. broju. Ta skupina je imala svoje prste u napadu na princa koji se dogodio u 15. i 16. broju (također Enochove priče). Jan je tu baš radi toga a nalog mu je dao carski kancelar Ausofer ali u zatvoru ima status anonimca, običnog zatvorenika koji mora proći sve torture i na taj način svjedočimo svim užasima toga mjesta gdje starci, žene, djeca... svi su podvrgnuti okrutnostima. Neću ulaziti u previše detalja, u svakom slučaju, Enoch je opet napisao jednu jako zanimljivu priču, za crtež je bio zadužen Salvatore Porcaro (pretpostavljam mladi crtač) koji je prilično dobar, naravno nije na razini onih najboljih ali čovjek definitivno ima talenta i vidi se da napreduje.
Preporuka.

Edited by - solar on 07/01/2018 23:50:58
Go to Top of Page
Page: of 132 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000