forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 METABARUNI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 04/02/2010 : 09:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Nakon toliko godina ja jos uvijek nisam procitao incala. Metabarune volim koliko i "kakao".
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/02/2010 : 11:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Nakon toliko godina ja jos uvijek nisam procitao incala. Metabarune volim koliko i "kakao".



Ista prica. Samo sam pregledavao na kompu ali mi se nije dalo da citam Incala tako. Vidim da ce integral ubrzo pa eto prilike.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 04/02/2010 : 15:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

Ipak moram reci da mi nije promaklo ono mcnovo " No, sljeduje mi uskoro pazzljivo issccitavanje pa mozzda promijenim missljenje." A znamo dobros to stoji iza toga!




Znači da će da bude objavljen, ne?

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 02/05/2010 : 13:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
da li su metabaruni rasprodati od fibre interesuje me .... zainteresovali ste me o njima

feka
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/05/2010 : 14:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=30487

Trouble will find me
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 11/05/2010 : 10:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Metabaruni su vjerovatno sjajan izdavački poduhvat. Sjajna naslovnica, vjerovatno i scenario
(pogledao Fibrin prevju i pomislio na prvu ovo treba imati u svojoj kolekciji), prolazi vrijeme ja kupujem druge albume i druga izdanja; s vremena na vrijeme sjetim se Metabaruna i skontam na kraju da tip uopće ne crta po mom ukusu. Figure su mu ukočene, kao i Enkijeve, a posebno me ne zanima kompjutersko kolorisanje...

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 11/05/2010 : 15:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
crtež-genijalan, metaVeličina pripadnika metakaste je prenaglašena, divovskih razmera, kao mikelanđelo da je crtao.... ali priča... ah taj hodorovski sa svojom metapsihomitoalhemijom: te anime, te metamojsije, te androgini... te svakojaki falusi.... pretrpano svim i svačim... sve u svemu još jedno tužno i nevešto brljanje po mitologiji i psihoanalizi... diletantizam svojstven hodorovskom

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."

Edited by - noemis on 11/05/2010 17:50:21
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/05/2010 : 22:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Zar ovaj strip nitko nije doživio kao čistu zajebanciju i otkačeni humor?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ilka
Starting Member

Croatia
5 Posts

Member since 29/04/2010

Posted - 12/05/2010 : 14:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ilka a Private Message  Reply with Quote
vrhunski humor, ne onak' mahnito dobar k'o u presvetom srcu...
nedavno pročitala i oduševila se.
a tek asocijacije na suvremenu politiku i društvo;
jodorowsky je genijalni psihodeličar i humanist i beskrajno duhovit..




Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 12/05/2010 : 16:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Zar ovaj strip nitko nije doživio kao čistu zajebanciju i otkačeni humor?


Ja ni dan danas nisam nacisto da li je taj strip jedna velika zajebancija, ili ima ozbiljnosti u njemu. U biti mi se cini ko da je ozbiljan u svojoj neozbiljnosti. Ili nije. Nemam pojma.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/05/2010 : 21:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
metabaruni su mi bolji od incala, ustvari, metabaruni su mi jedan ok strip, sjajno nacrtan i funkcionira kao priča
a incal, to mi je tako kvazi, pseudo, ovo, ono, zamorno do daske, nedavno sam se zainatio da to ponovo pročitam i bio sam sretan kad sam došao do kraja, toliko sretan da sam sebi obećao da više ne nabavljam stripove ovog autora
znam da u tim doživljajima johna difula ima zajebancije, kritike društva i slično, možda je to krajem osamdesetih i bilo ok, ali niti je jodorowski bio prvi, niti je najbolji u tome, pokupio je puno toga od valerijana i još više od aster blistoka, plus još gomile nestripovske sf literature, dina prvenstveno, i onda to upakirao u vrhunsku opremu, s najboljim mogućim crtačem i... eto, da ne dužim, to je samo moje mišljenje

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/05/2010 : 22:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

metabaruni su mi bolji od incala, ustvari, metabaruni su mi jedan ok strip, sjajno nacrtan i funkcionira kao priča
a incal, to mi je tako kvazi, pseudo, ovo, ono, zamorno do daske, nedavno sam se zainatio da to ponovo pročitam i bio sam sretan kad sam došao do kraja, toliko sretan da sam sebi obećao da više ne nabavljam stripove ovog autora
znam da u tim doživljajima johna difula ima zajebancije, kritike društva i slično, možda je to krajem osamdesetih i bilo ok, ali niti je jodorowski bio prvi, niti je najbolji u tome, pokupio je puno toga od valerijana i još više od aster blistoka, plus još gomile nestripovske sf literature, dina prvenstveno, i onda to upakirao u vrhunsku opremu, s najboljim mogućim crtačem i... eto, da ne dužim, to je samo moje mišljenje




Pa i nisi daleko od istine, mada se radi o nesumnjivo jako kvalitetnom autoru, jbg, triba znat i upakirat stvari.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 20/09/2010 : 20:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je meni jebeno dobar strip:D
Pre neki dan procitao prvu knjigu,juce poceo drugu.
Do sad je znao i da me nasmeje i da me zgrozi i da me iznervira sa ona dva robota...
Ja nisam procitao mnogo stripova pa da mogu dobro da procenjujem ali je ovo po mom utisku mnogo dobro.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000