forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Aliens & AvP OMNIBUS (Dark Horse)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 29/08/2007 : 13:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Citkam ovih dana to novo (odlicno) izdanje Dark Horsea, nakon procitanog Aliens Omnibusa jucer sam presao na AvP. Jos od malih nogu i filmova koji su me odusevljavali taj mi se univerzum dopada mozda i vise od SW ili reicmo Star Treka. Verheiden je napravio totalni crnjak u Alienima (malo me smeta ona zavrzlama s imenima, ali neka...), tako nesto necemo vidjeti skoro na filmu (gdje MORA biti happyand). Dvojke oba omnibusa su vec najavljene, to se mora imati...

Instalirao sam pred neko vrijeme i AvP2 igru, ali nakon prvog predatorovog frktanja nasumicno sam ispucao svu municiju koju sam imao i zagasio PC.

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 29/08/2007 : 14:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
baš sam mislio naručiti nešto od toga, cijene su na amazonu smiješne; odlična (izdavačka) ideja, to s omnibusima :)

usput, AvP2 je okej, ali po atmosferi kaska za prvim, čije misije s marincem su nešto prestrašno.

_____________________________________

Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 29/08/2007 : 14:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Samo naruci, svaki Omnibus kompilira 2-3 trejda plus par kracih stripica. Odlican value for money, vidi se da su integrali "in".

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 02/09/2007 : 13:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
zanimljivo

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 02/09/2007 : 22:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message  Reply with Quote
Jeli neko citao Aliens Xenogenesis?Ima otvoren kraj, pa sam se pitao dali se nastavlja negde?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/09/2007 : 22:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
U AvP Xenogenesis? Mada nisam siguran - to je šatro bio (neuspešni) pokušavaj oživljavanja Aliens (i Predator) franšiza, verovatno su imali velike planove, al' su se zeznuli.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 02/09/2007 : 22:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message  Reply with Quote
Ne,ne nastavlja se tamo.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/09/2007 : 22:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Onda se ne nastavlja, tačka.

Isto kao i Apocalypse.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Edited by - Djole on 02/09/2007 23:01:26
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 02/09/2007 : 23:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message  Reply with Quote
Damn!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 13/09/2007 : 17:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
alien, meni jedno od najomiljenijih filmskih a kasnije i stripovskih ostvarenja. bas sam prije desetak dana kupio alien saga, dvd komplet filmova sa produzenim verzijama. pogledao sam prva dva, a trci i cetvrti dio cuvam za kasnije :-)
inace, aliene sam nabavio prosle godine definitivno sve trejdove. ostalo mi je jos samo na nabavim one mini serije koje nisu objavljene u trejdovima. ali kad je covjek proklet sad bih volio imati i sve u sveskicama :-(
predatora i avp odavno ganjam ali mi uvijek kolekcije izbjegnu za dlaku. pojedinacno mi se ne isplati uzimati jer bi doslo dosta skuplje. hvala Bogu ljudi to skeniraju i stavljaju na net pa ne moram cekati da procitam :-)

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 13/09/2007 : 17:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
"Instalirao sam pred neko vrijeme i AvP2 igru, ali nakon prvog predatorovog frktanja nasumicno sam ispucao svu municiju koju sam imao i zagasio PC."

i meni se slicno dogodilo. nakon sto su me sredili na pocetku bez puno muke nije mi se vise dalo igrati pa sam je uninstalirao :-)

mene je doom 3 pravo podsjetio na aliene. kad bi napravili igricu alien na onaj fazon to bi bilo pravo dobro.

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/09/2007 : 21:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
moze kakva slika tih stripova alien

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/09/2007 : 22:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
poslao sam ti par slikica na mail

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000