forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 06/02/2014 : 13:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by anto
Nego, par pitanja:
IR$ - koliko valja ovaj serijal ? Vidim da su dva albuma celina, i da ih trenutno ima 14, a LL će izbaciti ove godine 12 - od izdatih 14.
Škorpija - je li ovde svaki album za sebe ili njih nekoliko čini celinu ili se sve epizode nastavljaju jedna na drugu, nešto kao XIII.Ovaj strip sam svojevremeno čituckao u PZ i nije mi ostao u ne znam kakvom sećanju.



IRS mi je bio ok prvi album. Skorpiju ne znam jesam uopce izdrzao do kraja od dosade.



Hehe,a kod mene baš obratno.
Škorpija super zanimljiva...a IR$ me satra do bola :D
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/02/2014 : 13:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ima i za mene, Skorpija, Servitude
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4092 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 06/02/2014 : 14:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Napokon taj Thorgal da krene kak spada!
Ali da
quote:
Originally posted by jaki
A ja nikad manje novaca



IRS je i meni također bio nevjerojatno dosadan. Škorpion je ok makar je to zapravo slikovnica. Da sam 10-15 godina mlađi bio bi mi vrh.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/02/2014 : 14:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ima neki smek ta Skorpija, mada ima i scena gde bi se u Velikom Bleku postideli. sve u svemu, fino mi je imati taj strip + nemerljivo je bolji od Long Dzona i Orlova Rima.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/02/2014 : 17:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Jesu li u Škorpiji epizode zasebne, ili se nastavljaju ili više njih čini celinu?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/02/2014 : 17:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Jesu li u Škorpiji epizode zasebne, ili se nastavljaju ili više njih čini celinu?



sve je 1, malo se oduzilo...
u principu, jedan olos sumnjive proslosti postaje papa i Skorpija gleda sta i kako sa njime. naravno zli papa sve daje da se Skorpija makne, i sve tako...

slobodno udri na Skorpiju

Edited by - kasper on 06/02/2014 17:30:42
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/02/2014 : 17:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by anto

Jesu li u Škorpiji epizode zasebne, ili se nastavljaju ili više njih čini celinu?



sve je 1, malo se oduzilo...
u principu, jedan olos sumnjive proslosti postaje papa i Skorpija gleda sta i kako sa njime. naravno zli papa sve daje da se Skorpija makne, i sve tako...

slobodno udri na Skorpiju


no comprende?
svaka epizoda je zasebna?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/02/2014 : 17:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
sve je jedna epizoda, celina.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/02/2014 : 17:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
aha
znači ovi koji su kupili prvi integral od Dagde su dobro ispushili - sa obzirom da verujem da Dagda neće objaviti ni drugi dvobroj, a kamoli tek ostale.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 06/02/2014 17:48:12
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/02/2014 : 07:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Škorpion mi je bio bolji od IRSa, iako ne volim previše te crtkvene teme...baš sam uživao u prići i prekrasnom dinamičnom crtežu...IRS ima isto odličan crtež ali malo dosadniju temu...nikad mi nisu odgovarali agenti, detektivi,vojne spletke....ali možda me drugi broj oduševi...imam ga več(na sreču jer se odlično prodaje)..ali nisam još pročitao...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 07/02/2014 : 11:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Izdaju glupave albume, nepotrebnog Šangajskog đavola...



još si ljut jer su te šutnuli sa sajta?
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 07/02/2014 : 12:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Timber Bil

Izdaju glupave albume, nepotrebnog Šangajskog đavola...



još si ljut jer su te šutnuli sa sajta?

Jak im je sajt, sem tih najava za Zagora u boji nikada ništa pametno nisam na njemu pročitao sem glupih šala braće Dado, Texa Vilera i Kita Karsona.
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/02/2014 : 13:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Kada napraviš sranje ovde, onda odeš na Darkwood i tamo pričaš kako je Markos ovakav i onakav i kako je stripovi.com đubre. Potom kada ni tamo više nisi, onda dolaziš ovde pa Darkwood ne valja. Kada ne valjaju nijedan od ova dva, onda je Libellus zakon. Sada ni oni ne valjaju. Smetaju ti njihove šale? Ko će vama srpskim "političarima" ugoditi...
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 07/02/2014 : 13:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

Kada napraviš sranje ovde, onda odeš na Darkwood i tamo pričaš kako je Markos ovakav i onakav i kako je stripovi.com đubre. Potom kada ni tamo više nisi, onda dolaziš ovde pa Darkwood ne valja. Kada ne valjaju nijedan od ova dva, onda je Libellus zakon. Sada ni oni ne valjaju. Smetaju ti njihove šale? Ko će vama srpskim "političarima" ugoditi...

Svi po malo valjaju i ne valjaju, samo je onaj tvoj čisto sranje, bio sam jednom, video da ne liči ni na šta i nisam ni pokušao da se registrujem.
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/02/2014 : 13:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Svi po malo valjaju i ne valjaju, samo je onaj tvoj čisto sranje, bio sam jednom, video da ne liči ni na šta i nisam ni pokušao da se registrujem.



Zahvalan sam na tome .
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 07/02/2014 : 13:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Glavni problem sa Libelusovim BD izdanjima je što ih nema u knjižnici za posuditi. Fibre, BGa, SA i ostalih ima na tone ali Libelus kao da se kamenjem na knjižničare nabacivao. Knjižnica je meni najbolji privju za kupiti strip, jer mrzim čitati sa monitora privjue. Tako da o Škorpionu i IR& nemam ni okvirna saznanja o čemu je riječ. Thorgala naravno uzimam, konačno pravo izdanje od prvog broja. Riđobradog i Spiroa također pratim al ove najave me priznajem malo plaše, nevjerujem da ću to sve moći financijski ispratiti u prva 2 mjeseca po izlasku kad je popust.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25753 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/02/2014 : 13:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Riješenje ti je da ideš u knjižnicu i stalno pitaš za stripove koje želiš čitati i ne bi bilo na odmet i da nagovoriš par prijatelja i da oni pitaju za te iste stripove a ni pisanje maila,pisma knjižnici ne bi bilo loše.Knjižnice su javne ustanove i trebale bi vodit računa o tome što njihovi članovi žele čitati.
U Splitu situacija nije loša.Nemaju sve ali ima dosta toga s tendencijom na bolje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 07/02/2014 : 14:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by Timber Bil

Svi po malo valjaju i ne valjaju, samo je onaj tvoj čisto sranje, bio sam jednom, video da ne liči ni na šta i nisam ni pokušao da se registrujem.



Zahvalan sam na tome .

I drugi put.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 07/02/2014 : 15:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Timber Bil

Izdaju glupave albume, nepotrebnog Šangajskog đavola...



još si ljut jer su te šutnuli sa sajta?

Jak im je sajt, sem tih najava za Zagora u boji nikada ništa pametno nisam na njemu pročitao sem glupih šala braće Dado, Texa Vilera i Kita Karsona.



sta su ti skrivila ova trojica?ljudi znaju da"komuniciraju" za razliku od mnogih koji su upali u kolotecinu sumornog zivota...

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/02/2014 : 16:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Jak im je sajt, sem tih najava za Zagora u boji nikada ništa pametno nisam na njemu pročitao sem glupih šala braće Dado, Texa Vilera i Kita Karsona.



Pojasnicu ti ih uzivo glupane
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/02/2014 : 17:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six



sta su ti skrivila ova trojica?ljudi znaju da"komuniciraju" za razliku od mnogih koji su upali u kolotecinu sumornog zivota...



Nije mu gazda dao dnevnu dozu pa je malo nervozan, znam neka sredstva za smirenje, idu per os iliti srpski na usta, preko usta
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 07/02/2014 : 17:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Timber Bil

Jak im je sajt, sem tih najava za Zagora u boji nikada ništa pametno nisam na njemu pročitao sem glupih šala braće Dado, Texa Vilera i Kita Karsona.



Pojasnicu ti ih uzivo glupane

Uvuci taj pivski stomak i idi malo na Libellus sajt i pričaj sam sa sobom dok čekaš da okače neku najavu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/02/2014 : 20:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
'Ajmo mir

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/02/2014 : 20:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Najjače mi je što Timber Bill još uvijek nigdje nije priznao da je on zaista profesor inz. Svi to pretpostavljaju... ali di su dokazi?
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 07/02/2014 : 20:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Skrenuli ste s teme malo ali nema veze. Glavno, da (Libellus) izdaje te stripove. Sad ce doci na racun drugi, zatim drugi. Ja sam zadovoljan vrlo sa njima, mozda bi tempo mogao biti malo usporen ali ipak ne kupujem bas sve od Libellusa. Kupujem ono sta me zanima i sta sam od pocetka kupovao.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000