forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/02/2014 : 20:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Koliko li ce da kosta Thorgal?

Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/02/2014 : 21:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Koliko li ce da kosta Thorgal?



to ce se znati kad izade, ni dan ranije.
jedino mozemo da nagadjamo uporedjujuci sa slicnim izdanjima, pa dodjemo do neke prblizne cijene
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/02/2014 : 21:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Uvuci taj pivski stomak i idi malo na Libellus sajt i pričaj sam sa sobom dok čekaš da okače neku najavu.



Mis Tvigi sa facom Mis Pigi, pa znas da je to dobro, ispod velikog bureta velika slavina. Samo ti zadrzi dobro rapolozenje pa da u ovako lepom i veselom tonu nastavimo razgovor kad se upoznamo. I ponesi malo toga na cemu si.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 07/02/2014 : 21:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Timber Bil

Uvuci taj pivski stomak i idi malo na Libellus sajt i pričaj sam sa sobom dok čekaš da okače neku najavu.



Mis Tvigi sa facom Mis Pigi, pa znas da je to dobro, ispod velikog bureta velika slavina. Samo ti zadrzi dobro rapolozenje pa da u ovako lepom i veselom tonu nastavimo razgovor kad se upoznamo. I ponesi malo toga na cemu si.

Stvarno si mi smešan sa tim zastrašivanjem. Kao kada se vidimo najebao sam i slično. Kao da si nekakav razbijač, kik bokser, a ne stariji čikica sa bolesnom kičmom i pivskim stomakom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/02/2014 : 21:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Stvarno si mi smešan sa tim zastrašivanjem. Kao kada se vidimo najebao sam i slično. Kao da si nekakav razbijač, kik bokser, a ne stariji čikica sa bolesnom kičmom i pivskim stomakom.



Samo ti uzivaj i ne rasipaj hrabrost uludo, bice prilike da vidis sta moze cikica i pokazes mu koliko ti mozes. Ne sumnjam ja u tvoju hrabrost, ipak si ti Zagorov veliki fan. Srecom, znamo likove medjusobno pa cemo lako da se prepoznamo. A kicma je odavno zdrava, jaka, pa vidis da nosi taj pivski stomak i trocifreni broj KG bez problema. To ni mnogo mladje kicme ne bi izdrzale. Al ja pricam o kicmi beskicmenjaku, izvini, zaboravio se.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 07/02/2014 : 22:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Timber Bil

Stvarno si mi smešan sa tim zastrašivanjem. Kao kada se vidimo najebao sam i slično. Kao da si nekakav razbijač, kik bokser, a ne stariji čikica sa bolesnom kičmom i pivskim stomakom.



Samo ti uzivaj i ne rasipaj hrabrost uludo, bice prilike da vidis sta moze cikica i pokazes mu koliko ti mozes. Ne sumnjam ja u tvoju hrabrost, ipak si ti Zagorov veliki fan. Srecom, znamo likove medjusobno pa cemo lako da se prepoznamo. A kicma je odavno zdrava, jaka, pa vidis da nosi taj pivski stomak i trocifreni broj KG bez problema. To ni mnogo mladje kicme ne bi izdrzale. Al ja pricam o kicmi beskicmenjaku, izvini, zaboravio se.

Ma daj oladi bre, malo se zajebavam sa tobom, ali stvarno si mi ponekad smešan.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 07/02/2014 : 22:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Timber Bil

Jak im je sajt, sem tih najava za Zagora u boji nikada ništa pametno nisam na njemu pročitao sem glupih šala braće Dado, Texa Vilera i Kita Karsona.



Pojasnicu ti ih uzivo glupane

Uvuci taj pivski stomak i idi malo na Libellus sajt i pričaj sam sa sobom dok čekaš da okače neku najavu.

Profesore, a sto čačkaš mečku (pa ce dobiješ) po pi.ku!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 07/02/2014 22:34:30
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/02/2014 : 22:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, dobro, 'ajmo mir po drugi put...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 07/02/2014 : 23:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, dobro, 'ajmo mir po drugi put...

Ma nema opasno, meni je smesno, samo mi nije jasno zasto iz cista mira poce proziva nicim izazvan.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/02/2014 : 01:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ajde ljudi sta ocete da se bijete bre odmah, nema potrebe pa valjda imate malo soli u glavi sa preko 40 godina zivota da znate da mozete da resite problem i bez pretnji i tuce, nepotrebno je uopste ovo sada svadjanje.

Evo Kit se covek ne mesa nema potrebe odma da se skace na sve!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/02/2014 : 07:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ajde ljudi sta ocete da se bijete bre odmah, nema potrebe pa valjda imate malo soli u glavi sa preko 40 godina zivota da znate da mozete da resite problem i bez pretnji i tuce, nepotrebno je uopste ovo sada svadjanje.

Evo Kit se covek ne mesa nema potrebe odma da se skace na sve!




I 140 da imam, karakter i temperament nemaju veze s godinama. Ono sto si - to si. Soli u glavi imam vrlo malo, zato imam Carsona, on je taj koji je zaduzen da razmislja.
A sa 40(i mnogo ranije) moras da znas da zube pokazujes odmah jer je u ljudskoj prirodi da koriste svaku uocenu slabost.
Nikakvu pretnju nisam izgovorio, niti su me do te mere uvredile reci upucene na moj racun da bi to nuzno vodilo tuci. A razgovor moze da odvede u 2 smera, do tuce ili do razumevanja, to nikad unapred ne znas. A oba ishoda mogu da budu dobra, neresene situacije su najgore, nerviraju dok se ne rese.
Jeste, ima me i svestan sam toga. Cak slike na kojima moze da se vidi pivski stomak nisu nista u poredjenju s tim koliko sad kila imam. Ali me ne opterecuje da li sam debeo ili ne, ruzan ili ne, glup ili ne, zabole me za to. To me ne dotice uopste, samo ne volim da me iko proziva bez razloga.
I kad se gleda na neku raspravu niko ne obraca paznju kako je krenula? To mi je uvek bilo interesantno. I to sto se prozivaju ljudi koji su mi prijatelji, a nisu na forumu da i sami nesto kazu? I to nema veze? Malo realnije gledaj na stvari.

Eto toliko, zbog ostalih ljudi koji su prinudjeni da citaju glupe rasprave, cim primetim da ostali ucesnici brisu postove obrisacu i ja svoje, da topik ostane da sluzi onome cemu je namenjen. Ako ne, neka stoje i moji.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/02/2014 : 08:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
sumljam u tempo-svaki mjesec nova izdanja...prije če to na mjesec i po tura recimo...i to u optimistični varijanti...
meni je to ok...plača je još uvjek samo jednom mjesečno...a ne postoji samo Libellus..iako mi je najdraži...
pogotovo ove BD ture izgledaju neodoljivo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/02/2014 : 12:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ajde ljudi sta ocete da se bijete bre odmah, nema potrebe pa valjda imate malo soli u glavi sa preko 40 godina zivota da znate da mozete da resite problem i bez pretnji i tuce, nepotrebno je uopste ovo sada svadjanje.

Evo Kit se covek ne mesa nema potrebe odma da se skace na sve!




Bravo, mladiću
Vrlo si zreo za svoje godine
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 11/02/2014 : 09:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Darkwood koji je zvanični uvoznik za Srbiju - Libellus izdanja neće izvršiti uvoz sutra upravo objavljenih izdanja Zagora u boji 17 i 18. Kultne epizode Blago crvene planine i Zarobljenici crvene veštice neće biti uvezeni, bitno je da se prodaju gluposti poput Hulka, Perli i slično.

Koji je najbolji način i kako naručiti direktno zadnju turu Libellusa, ima li još zainteresovanih iz Srbije?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/02/2014 : 13:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado A.


Racunajte da ce i Ridjobradi 25 biti u jednoj od ovih pet tura (ili za MaFest, ili u lipnju/srpnju).



zna li ko?

jel Riđobradi 25 u sklopu sa pričom iz prethodna dva broja ili je zasebna ili se nastavlja na priču u 26. albumu?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 11/02/2014 13:46:39
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 11/02/2014 : 14:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je zasebna ali pogledaj na ovom linku:

http://en.wikipedia.org/wiki/Redbeard_(comics)

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/02/2014 : 18:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
zadnja tura je od danas u prodaji.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/02/2014 : 19:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

zadnja tura je od danas u prodaji.



Hvala Anto care
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/02/2014 : 20:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Koji je najbolji način i kako naručiti direktno zadnju turu Libellusa, ima li još zainteresovanih iz Srbije?



Libellus daje besplatnu poštarinu za cijeli svijet za one koji naruče 35 komada njihovih stripova.Skupite se vas 5-6 pa naručite zajedno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 11/02/2014 : 21:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

zadnja tura je od danas u prodaji.

Neće je biti u Srbiji.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/02/2014 : 21:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by anto

zadnja tura je od danas u prodaji.



Hvala Anto care


mislim u Hrvatskoj

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/02/2014 : 21:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by anto

zadnja tura je od danas u prodaji.

Neće je biti u Srbiji.


Što se ne dogovoriš sa Texom i Karsonom pa zajedno naručite 35 + stripova i dobijete besplatnu poštarinu?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 12/02/2014 : 08:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by anto

zadnja tura je od danas u prodaji.

Neće je biti u Srbiji.


Koliko znam, biće ih Alan Fordu.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 12/02/2014 : 08:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by anto

zadnja tura je od danas u prodaji.

Neće je biti u Srbiji.


Što se ne dogovoriš sa Texom i Karsonom pa zajedno naručite 35 + stripova i dobijete besplatnu poštarinu?

Mogao bih da ih pitam, posle kritike koju sam im uputio.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 12/02/2014 : 09:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Mogao bih da ih pitam, posle kritike koju sam im uputio.



Ma zavrsena prica, ne opterecuj se vise. Brzo planem, ali nisam zlopamtilo ako ne ode predaleko. Uzivo ne pokusavaj, tu nemam vremena da promislim, reagujem na prvu pa kom se kolko zalomi, vazno da radi adrenalin i da je veselo
A bice uvoza danas, sutra najkasnije u prodaji, ali bez ove ture sa Nickom, samo prethodne dve. Ionako pratis AF na FB kao i ja, pa isprati do veceras Za DW ne znam, verovatno znaju oni koji narucuju tamo pa nek se jave ako su culi slicno, tj. da bi danas trebao da bude uvoz.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000