forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 23/04/2014 : 15:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

a đe nathan



Lipanj 2014.

Spirou 15
IRS 4, 5, 6
NN 5, 50
NN SP 1

Tex 61

Mornie utúlië, mornie alantië
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/04/2014 : 16:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
šta je SP onaj specijal što je izašao u SD
super
samo jedna knjiga u 6. mjesecu :D
i to ona dobra :)

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 24/04/2014 : 12:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Potpuni je zastoj s LL - Dylan Dogom..
Netko zna kada to ide dalje ?



45 godina Alan Forda u HR ZLATNI KLASIK 3 na kioscima SUPER KLASIK 30 na kioscima KLASIK 147 na kioscima

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 24/04/2014 : 12:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Za Ma-Fest bi trebali ici 13 i 14...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 24/04/2014 : 15:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Rekli su da ce nadoknaditi s Dylanom u drugoj polovici godine. Mislim da je realno za ocekivati 6 knjiga ove godine, prva tura za Mafest, druga negdje na jesen i treca za Interliber.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/04/2014 : 16:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Francuzi ubiše Dylana ali stat' će i on na svoje noge.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/04/2014 : 08:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Od ove bd ture libellus RIMSKI ORLOVI su najbolja stripcina...procitao sa gustom, prica je zanimljiva a crtez marinija fantastican...kad se doda odlican kolor-to je strip za polizat prste poslje citanja...dobar je i SKORPIJON ali mi verska tematika i crkvene spletke ne odgovaraju previse...IRS me nije odusevio a SUZANJSTVO nisam uzeo..nekako se bojim razocarenja..RIDOBRADOG dobijam skoro....
Nek se to kompletira pa libellus opet krene punom parom po bonelliju...kod texa,nathana,zagora i mister noa dolaze odlicni periodi...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/04/2014 : 14:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Od prošle ture uzeo sam samo Long John Silvera ali ga još nisam čitao pa ne znam da li se isplatilo dati te novce... ako mi bude loš uvijek postoji mogućnost da ga nekome utrapim kada bude rasprodan. Ovo ostalo mi je dosta nepoznato ili sumnjiva tematika pa ne bih htio riskirati.
Od slijedeće ture sigurno uzimam Texa i Mister Noa pa neka moj džep malo predahne prije svibanjske ture kada napadaju Zagi i Dylan.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 29/04/2014 : 15:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Za Ma-Fest bi trebali ici 13 i 14...



pa hajde, super ako je tako, no sumnjam da će u drugom dijelu godine izići još 10 brojeva - bit će dobro ako otisnu 6 knjiga u ovoj godini, sasvim dovoljno ¸¸ živciraju me pauze od 4 - 5 mj. neizlaženja, dvomjesečni ritam nije loša opcija

ZLATNI KLASIK 3 na kioscima SUPER KLASIK 30 na kioscima KLASIK 148 već na kioscima


• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/05/2014 : 18:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Libellusova stranica kaze da je jedna runda u prodaji. ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/05/2014 : 19:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Viš' vraga, 2 dana nisam posjećivao njihov sajt i odmah neka novost.
Texa i Mister Noa sam ubacio u virtualnu kolekciju odavno, ostaje samo potvrda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 01/05/2014 : 19:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Već hrpa noviteta?
Nova dva Riđobrada, Škorpion, IRS. Martin, Jerry, Shanghai!
Propadoh!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/05/2014 : 21:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije mi drago vidjeti ovako mali tiraž Mister Noa jer su prethodne 4 knjige već rasprodane a vjerujem da i ova nova neće dugo biti prisutna na skladištu.
Iako ja odmah uzimam ono što me zanima bilo bi dobro da ima barem 100-tinjak primjeraka više.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 17:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam na Libellusovom sajtu da imaju na skladištu još 1 primjerak Tex kolor knjige br. 11 a dobro se sjećam da je već u 3. mjesecu stanje bilo na nuli. Ovo puno ne mijenja na stvari ali me baš zanima otkuda je sada ova izronila na svjetlo dana.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/05/2014 : 17:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Vidio sam na Libellusovom sajtu da imaju na skladištu još 1 primjerak Tex kolor knjige br. 11 a dobro se sjećam da je već u 3. mjesecu stanje bilo na nuli. Ovo puno ne mijenja na stvari ali me baš zanima otkuda je sada ova izronila na svjetlo dana.


forumaš Tex Willer zasitio se rendžera u žutoj košulji i vratio Dadama u skladište knjigu...sav se bacio na neke narute i stripove koji se čitaju otpozadi...neznam kako se več zovu...ko neko južno voće, čini mi se....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 07/05/2014 17:32:28
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/05/2014 : 19:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller


forumaš Tex Willer zasitio se rendžera u žutoj košulji i vratio Dadama u skladište knjigu...sav se bacio na neke narute i stripove koji se čitaju otpozadi...neznam kako se več zovu...ko neko južno voće, čini mi se....



Klevetnice
Pa Tex nije strip, on kod mene ima status clana porodice i nije na prodaju A ja pruzam podrsku i kupujem LU MR i cak razmisljam i o ovom specijalu VG jer ne verujem da ce to da ide u IFE, a ti noz u ledja
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 19:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda je neko od fanova odapeo pa njegova žena vratila knjigu da ne skuplja prašinu po kući.
Baš gledam, gigant ''Veličanstveni Tex'' je ostalo samo 4 primjerka... nisam očekivao baš tako brzu rasprodaju jer ima nešto veći tiraž od redovnog kolorca a postoji i jeftinije crno-bijelo izdanje za koje će se možda prije odlučiti oni koji su u nedoumici (ja ipak nisam).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/05/2014 : 20:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD


Baš gledam, gigant ''Veličanstveni Tex'' je ostalo samo 4 primjerka... nisam očekivao baš tako brzu rasprodaju jer ima nešto veći tiraž od redovnog kolorca a postoji i jeftinije crno-bijelo izdanje za koje će se možda prije odlučiti oni koji su u nedoumici (ja ipak nisam).



Ima tu ulogu i prevod koji u SA varira u zavisnosti od prevodioca a lektora izgleda samo potpisuju a nema ga. U LL izdanju mi je najvazniji prevod koji rade standardno dobro kod Texa.
A ima i onih koji kao ja koji moraju da imaju oba - i kolor i c/b
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 21:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kasno čuo za te gigante od Strip Agenta a to je na kraju čak i dobro ispalo jer otkako je Libellus najavio svoje kolorno izdanje čvrsto sam odlučio da ću uzimati samo to... iako je ono tek na početku mislim da nisam pogriješio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 07/05/2014 : 21:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam da neko spominje Dylana. Nema brige za njega u drugoj polovici godine ide Dylan ko lud, tako da ... I opcenito poslije 7 mjeseca, vecina izdanja sto ce izlaziti ce biti Bonelli, tako da i ako je bilo nekih zaostataka to ce se nadoknaditi ... Ipak u prosjeku izlazi oko 6 knjiga svaki mjesec i to je ubitacan ritam.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/05/2014 : 23:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja sam kasno čuo za te gigante od Strip Agenta a to je na kraju čak i dobro ispalo jer otkako je Libellus najavio svoje kolorno izdanje čvrsto sam odlučio da ću uzimati samo to... iako je ono tek na početku mislim da nisam pogriješio.



Nisi sigurno, bilo je ocajnih prevoda u SA Gigantima
A kod LL ces uz sve izasle Texonee imati i bonus knjigu Storie Brevi u koloru, znaci bas potpuno zadovoljstvo
E jedino neces imati i c/b crtez
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 23:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije zanemarivo ni to da mi ovaj Libellusov format više odgovara za 'skladištenje' jer je velika većina mojih polica ispod 30 cm visine pa je teško ugurati nešto veliko A4 formata.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/05/2014 : 03:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Zar nije krajnje vrijeme da vidimo naslovnice izdanja za Mafest? DD 13-14, Zagor 19-20, Ridjobradi 23-24, Thorgal 1, itd...?

Inace oni zakace naslovnice mjesec dana prije objave, ali Mafest je za par sedmica, pa me cudi da jos uvijek nista od slika.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/05/2014 : 12:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda ne žele žuriti pošto je tek nedavno izašla ova zadnja tura. Nekako je najidealnije staviti najave tjedan do 10-ak dana prije izlaska tako da ne izgore oni koji su najviše nestrpljivi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/05/2014 : 19:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by DODSFERD

otkako je Libellus najavio svoje kolorno izdanje čvrsto sam odlučio da ću uzimati samo to... iako je ono tek na početku mislim da nisam pogriješio.


Nisi sigurno, bilo je ocajnih prevoda u SA Gigantima
A kod LL ces uz sve izasle Texonee imati i bonus knjigu Storie Brevi u koloru



Iako sam htio kupiti nekoliko SA Texonea,medju njima i onaj "velicanstveni Tex" , ipak LL sam kupio prvi broj GIG-a prosli tjedan,a volio bih znati kako ce ici po redu ti giga-medium-kolorci,naravno kronoloski?
Lista link?
Sto se tice prijevoda grijesim u jednom, imam godinu dana skoro "seminole" od SA i jos ga nisam procitao,a evo isplanirat cu u nedjelju da vidim malo kak' izgleda..
U zadnje vrijeme samo kupujem nista ne citam,nema cajta izgleda da se pretvaram u Tutta 2

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000