forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 15/10/2015 : 21:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš su zapeli s tim Zagorom a toliko drugih stripova ima.
Šalu na stranu, kod njega sam barem siguran da se neće rasprodati prebrzo pa ga mogu staviti na malo čekanje.

ne bih ja bio baš siguran,,,,,,
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 15/10/2015 : 21:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Znaci nista od posebno kolorirane naslovnice "tragicne zore"...a tu na ovoj predlozenoj fali prozor..kakav je to arhitekta..pa windowse je crtao Ferri..😒

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 15/10/2015 : 21:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
nis uzea jos ni ova 2 ,a vec je treci a cini mi se i da ce jos jedna knjiga

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/10/2015 : 21:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Računam da ipak neće otići brzo jer ima još 66 primjeraka knjige 28 koja je izašla prije više od 3 mjeseca.
U svakom slučaju ću pratiti situaciju pa ako padne na opasnu brojku reagirati na vrijeme.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 15/10/2015 : 21:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
http://libellus.hr/i/zagor-story--eskimo--zagor-story--pobuna-trapera/1045/0/-2

http://libellus.hr/i/rolling-town--zeljezna-cesta--bijela-maska--indijanski-cirkus-/1046/1/-2
ima vrimena a i jos ih ima na skladistu ai na akciji su do 5.12

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/10/2015 : 00:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
I ovo je kompletna prica,nicht wahr?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/10/2015 : 10:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vampir je u cijelosti a Američka odiseja prvih 70 stranica priče.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/10/2015 : 12:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
A jesu sve rascjepkali... bar imam "odiseju" u tri razlicita izdanja.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/10/2015 : 12:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bez obzira što će biti razdijeljena u dvije knjige ja posebno nestrpljivo očekujem Američku odiseju, baš zato da usporedim kolor sa onim dječjim iz Ludensovog giganta.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 16/10/2015 : 12:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
to je ka ferrari i fico

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/10/2015 : 12:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ja opet velim gust je imati cijelu pricu u jednoj knjizi, ovako je podijeljeno i ne mozes je citati zasebno vec u dvije knjige. To mi je sto se tice njihovih izdanja najveca zamjerka poslije nemastovitih Mno hrbata.
Ne moraju biti kolorci na polici kao encyclopaedia britannica svi isti...😒

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/10/2015 : 13:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni ne smetaju toliko hrbati na Mister Nou, jest da su bolji oni na Texu i Dylan Dogu ali svaka biblioteka gdje idu cjelovite priče je pun pogodak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/10/2015 : 17:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U sljedećoj turi predzadnja najava rezervirana je za Demiana, i to za njegov prvi specijalni broj koji nosi naslov “Zlatni ljudi”.
Kako i sami vrlo vjerojatno znate, nakon što je dovršen cijeli mini-serijal u listopadu 2007. godine (riječ je o 18 brojeva koje smo mi objavili unutar 9 knjiga), na zahtjev ogromnog broja fanova serijal je nastavljen, tj. kompletiran s četiri specijalca na 224 stranice objavljena u razdoblju između svibnja 2010. i studenog 2012. godine.
Uglavnom, da ne duljimo previše, još samo informacija da su autori ovoga prvog specijalca Pasquale Ruju (scenarij) te Alberto Castiglioni & Alessandro Poli (crtež), a za sve one koji vole držati stvari pod kontrolom evo i podatak da prije čitanja ove priče ne bi bilo loše baciti pogled na epizode “Alžirska zvijezda” (4. knjiga) i “Ratni dani” (8. knjiga).
Naklada Demianovog specijalca bit će 200 primjeraka, promotivna cijena tijekom prva dva mjeseca 128 kuna, a ona uobičajena potom 160 kunića!
Bacite pogled:



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/10/2015 : 17:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je ovo prva knjiga koja će biti objavljena u samo 200 primjeraka, nisam pratio ovaj serijal pa ne znam da li je stvarno tako malo zainteresiranih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/10/2015 : 18:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Serijal je genijalan, Ruju razbija, jedan od najboljih noir stripova koje sam citao. Ovo se ne zaobilazi ni slucajno.
Odavno je izasao, kad mnogi jos nisu ni culi za LL.
Slabije se prodavao jer nije bio poznat publici od ranije kao ostali junaci SBE produkcije.
Svako ko voli dobar strip, SBE ili ne, ovo treba da ima
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/10/2015 : 19:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem da ti je sada srce na mjestu pošto si dugo "napadao" Libellusovce da objave ovo.
Bilo bi idealno da zadnja najava bude drugi specijal tako da u ovoj turi prođem samo sa 3 izdanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 16/10/2015 : 20:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Vjerujem da ti je sada srce na mjestu pošto si dugo "napadao" Libellusovce da objave ovo.
Bilo bi idealno da zadnja najava bude drugi specijal tako da u ovoj turi prođem samo sa 3 izdanja.


Nathana uzimaš?
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8186 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/10/2015 : 20:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislim da je ovo prva knjiga koja će biti objavljena u samo 200 primjeraka, nisam pratio ovaj serijal pa ne znam da li je stvarno tako malo zainteresiranih.


Jako, jako dobar serijal.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 16/10/2015 : 20:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Vrh vrhova! Malo pomalo i za svakog ponesto u ovoj turi.
Ovaj serijal je fantastican, preporuke.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/10/2015 : 20:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by DODSFERD

Vjerujem da ti je sada srce na mjestu pošto si dugo "napadao" Libellusovce da objave ovo.
Bilo bi idealno da zadnja najava bude drugi specijal tako da u ovoj turi prođem samo sa 3 izdanja.


Nathana uzimaš?



Znaci poslednja knjiga je Nathan, vjerojatno Maxi ili Specijal .

Jack the Black.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/10/2015 : 21:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by DODSFERD

Vjerujem da ti je sada srce na mjestu pošto si dugo "napadao" Libellusovce da objave ovo.
Bilo bi idealno da zadnja najava bude drugi specijal tako da u ovoj turi prođem samo sa 3 izdanja.


Nathana uzimaš?


Ne skupljam NN, u ovoj turi uzimam DD 11, Texa i Zagora a za zadnju knjigu ću vidjeti što bude.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/10/2015 : 22:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
"Njegovo se ime šapuće po marsejskim ulicama, ali i po cijelom Sredozemlju.
Boje ga se zločinci, a poštuju i obožavaju svi oni koji su na strani pravde i oni kojima je spasio život. On je... Demian.

Prošlosti obavijene tajnom, na grudima nosi ožiljak u obliku mača,
za koji se govori kako se radi o simbolu legendarnoga viteškog reda, po imenu "Bratstvo".
Možda je Demian stvarno jedan od njih, moderni shevalier, posljednji od junaka čije je podrijetlo izgubljeno u vihoru vremena."

I ajde i ovde naslovnicu, da ne vrtim stranice svaki cas
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/10/2015 : 13:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prva polovina ture je već u prodaji, naručujte ljudi dok još ima da netko ne ostane bez neobjavljenog Martina.

http://www.libellus.hr/i/na-pogre353an-nacin--uroboros--mrtvi-ne-ple353u--crni/1047/0/-2
http://www.libellus.hr/i/korijenje-zla--nemoguca-mora--buggy--demoni-i-silicij/1048/0/-2
http://www.libellus.hr/i/poslije-apokalipse--tajni-odred--posljednji-pozdrav/1050/0/-2
http://www.libellus.hr/i/grad-na-nebu/1049/0/-2



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/10/2015 : 14:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Serijal je genijalan, Ruju razbija, jedan od najboljih noir stripova koje sam citao. Ovo se ne zaobilazi ni slucajno.
Odavno je izasao, kad mnogi jos nisu ni culi za LL.
Slabije se prodavao jer nije bio poznat publici od ranije kao ostali junaci SBE produkcije.
Svako ko voli dobar strip, SBE ili ne, ovo treba da ima



Tekse je l ti bolji Kasidi ili Demijan?
Ja sam citao Kasidija i odusevljen sam stripom kao sto sam vise puta svugde pisao, ali nisam imao priliku da citam Demijana.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/10/2015 : 14:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Meni je Cassidy bolje seo.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.77 seconds. Snitz Forums 2000