forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/01/2016 : 10:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
svemirsku braću sam gnjavio nekoliko dana... a još dobra priča...na kraju sam posljednjih 50 stranica samo preletio

nečitljivo ba još razvukli

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 28/01/2016 : 12:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Hajde, hajde, stisajte strasti!
Kakvo mucenje, kakve dosadne epizode. Duha sa sjekorom se ili voli duhom i sjekirom ili ga se ostavi. Jos desetak knjiga iz zlatnog doba i ja prezadovoljan pa cak da se i ugasi. Naravno da se kupuje i dalje.
Sto rece Balasevic:"Sve je to lutrija, ali ja ne odustajem od kocke dok igra traje. Izgubim poneku bitku, dobro, al´ vremena bar jos imam u neogranicenim kolicinama i ... pa se drzim, jos kako se drzim..."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/01/2016 : 14:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller


ti si prijatelju prolupao nacisto...ajde da se resis lecene pijandure...ali Gospodara Darkvuda...i to bas sada u njegovom zlatnom periodu....nemam reci.

Ne postavljaj jos dijagnozu, jos ga nisam prodao
Prvo citam, onda lomim. Namerno sam i cekao do ovih boljih epizoda. Za pare se ni najmanje ne brinem, na Zagoru i DD ne moze da se izgubi. Muka bi bila da mi dosadi Tex ili Nick, kome bih to prodao, ko to jos cita Ulaganje u Zagora je sigurnije negoli stedeti u banci
A nije iskljuceno ni da ostane u kolekciji, videcemo koliko zabave pruza sad kad sam mator i propao i kao covek i kao komunista
A Dilana mi je ogadio Ludens katastrofalnim prevodom i adaptacijom, nije iskljuceno da promenim misljenje kad procitam LL izdanja. Toliko je toga bilo za citanje da nisam imao volju da citam Zagora i DD ponovo u LL izdanju, bar ne pre nego procitam nove stvari. Videcemo jos, mozda Zagor jos uvek drzi vodu, znam da ce mi onaj period SD uvek biti drag, ove starije me plase
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/01/2016 : 14:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
zagor i dilan su VW

NIK je OPEL
NATHAN je RENAULT

fibra je BMW :D

:D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/01/2016 : 15:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma znao sam da me moj kolega rendzer samo zajebavlje....
Ali opet su to neki izkoristili da razpravljaju o ukusu...
Meni je recimo bolji najlosiji Kit Teller od najbolje mange...
Ali kako kome drago...svatko za svoje novce kupuje sto hoce...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/01/2016 : 15:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ma znao sam da me moj kolega rendzer samo zajebavlje....
Ali opet su to neki izkoristili da razpravljaju o ukusu...
Meni je recimo bolji najlosiji Kit Teller od najbolje mange...
Ali kako kome drago...svatko za svoje novce kupuje sto hoce...



jesi pročitao Vrh bogova?

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/01/2016 : 16:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Hajde, hajde, stisajte strasti!
Kakvo mucenje, kakve dosadne epizode. Duha sa sjekorom se ili voli duhom i sjekirom ili ga se ostavi.


Istina, svatko ima svog određenog junaka ili stripovski žanr koji ga zanima, bez obzira na kvalitetu pojedinih epizoda. Mene npr. uopće ne zanimaju Nathan ili Martin i da idem sada čitati njihove najbolje epizode vjerojatno bi mi bile dosadne isto kao što su nekome dosadne Zagorove.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/01/2016 : 17:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by teller

Ma znao sam da me moj kolega rendzer samo zajebavlje....
Ali opet su to neki izkoristili da razpravljaju o ukusu...
Meni je recimo bolji najlosiji Kit Teller od najbolje mange...
Ali kako kome drago...svatko za svoje novce kupuje sto hoce...



jesi pročitao Vrh bogova?




nisam i ne zanima me...mozete mu dizati spomenike ali nit me ne zanima ta alpinisticka tematika nit mi se ne svida crtez...nazalost.
Znam da nisam u trendu ali sasvim dobro zivim sa tim saznanjem...ne volim ta azijska sranja kojim nas zatrpavaju ti kosooki...nista posebno pametno od jenkija i azijca nije jos doslo a ni nece...cudni su to ljudi,u svim pogledima...
Sta reci o narodu koji je zasrao sam sebe da danas u bocicama prodaju sami sebi zrak/vazduh...samo se jim vi divite i dalje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/01/2016 : 17:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Razumem da ljudi imaju odredjene zanrove i skole stripa koje im vise leze od drugih i da njih vise vole od drugih ali odbacivati sve ostalo i smatrati sranjem je glupost. Ako procitas i ne svidi ti se (ali stvarno lepo procitas, bez predrasuda da ti se nece svideti) onda je ok da kazes da je strip glupost, ali ovako to ne pije vodu.

Takvim stavom sebi mozemo da uskratimo mnoge dobre price i dobre autore.

Edited by - going going on 28/01/2016 17:54:20
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/01/2016 : 18:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going



Takvim stavom sebi mozemo da uskratimo mnoge dobre price i dobre autore.



Istina.. Jos smo zatocenici bonelli produkcije i treba dati sansu i drugima, a poslije si razvrstas prioritete.
Kao sto sam napisao jednom ovu godinu smanjujem bonelli bar jednog strip junaka, a Zagora gasim na prvoj slijedecoj prici sa zavrsetkom..nadam se da izdavac ne cita,jer ce se nastavljati unedogled.
Dyd ide dalje, njegovi kolorci, NN samo prvi "nulti" brojevi.


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/01/2016 : 18:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja ionako uzimam previše toga pa bi bila prava ludost (a možda i bankrot) uzimati i ono što mi se uopće ne sviđa na prvi pogled.
Svemu onome što mi se imalo svidi ću dati šansu, bez obzira da li se radilo o Bonelliju ili nečem drugom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/01/2016 : 18:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by teller

Ma znao sam da me moj kolega rendzer samo zajebavlje....
Ali opet su to neki izkoristili da razpravljaju o ukusu...
Meni je recimo bolji najlosiji Kit Teller od najbolje mange...
Ali kako kome drago...svatko za svoje novce kupuje sto hoce...



jesi pročitao Vrh bogova?




nisam i ne zanima me...mozete mu dizati spomenike ali nit me ne zanima ta alpinisticka tematika nit mi se ne svida crtez...nazalost.
Znam da nisam u trendu ali sasvim dobro zivim sa tim saznanjem...ne volim ta azijska sranja kojim nas zatrpavaju ti kosooki...nista posebno pametno od jenkija i azijca nije jos doslo a ni nece...cudni su to ljudi,u svim pogledima...
Sta reci o narodu koji je zasrao sam sebe da danas u bocicama prodaju sami sebi zrak/vazduh...samo se jim vi divite i dalje.



Pa kako znas da je bolji ako nisi čitao?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/01/2016 : 18:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark


Pa kako znas da je bolji ako nisi čitao?

Pa potpuno je logicno da ne moze da mu bude bolji Vrh Bogova kad ga nije citao
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 28/01/2016 : 18:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by teller

Ma znao sam da me moj kolega rendzer samo zajebavlje....
Ali opet su to neki izkoristili da razpravljaju o ukusu...
Meni je recimo bolji najlosiji Kit Teller od najbolje mange...
Ali kako kome drago...svatko za svoje novce kupuje sto hoce...



jesi pročitao Vrh bogova?




nisam i ne zanima me...mozete mu dizati spomenike ali nit me ne zanima ta alpinisticka tematika nit mi se ne svida crtez...nazalost.
Znam da nisam u trendu ali sasvim dobro zivim sa tim saznanjem...ne volim ta azijska sranja kojim nas zatrpavaju ti kosooki...nista posebno pametno od jenkija i azijca nije jos doslo a ni nece...cudni su to ljudi,u svim pogledima...
Sta reci o narodu koji je zasrao sam sebe da danas u bocicama prodaju sami sebi zrak/vazduh...samo se jim vi divite i dalje.



Što reći o narodu čija je zemlja razvijenija od svih ex-Yu država zajedno i kojega nikada nećemo dostići?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/01/2016 : 21:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

I tako ćemo jednu pored druge dobiti najbolju epizodu serijala i jednu od najgorih.





Da, baš zajebano
Posudiš nekomu strip da se navuče, a on se navuče, a odmah i odvuče
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/01/2016 : 21:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jasta ce neko posudjivati
mozda u nekom sf filmu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/01/2016 : 21:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Johnny Difool

I tako ćemo jednu pored druge dobiti najbolju epizodu serijala i jednu od najgorih.





Da, baš zajebano
Posudiš nekomu strip da se navuče, a on se navuče, a odmah i odvuče



Eto rjesenja😞...i Ken P. je isao pojedinacno u HC,a AF ide isto tako(jel?), pa moze i Dyd..da, vec se zalaufao, pa ne moze.
Sto se tice Dyd ne zalim ga kupiti kakav je-da je, ima tu puno epizoda koje nisam citao, vec od broja 59 redovne nadalje ceka red na citanje (mislim na libina izdanja!).
Sad sam dao sansu nekim drugim stripovima...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/01/2016 : 21:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Onda treba posuđivati Ludens izdanja gdje možeš precizno odabrati koje epizode želiš nekome preporučiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/01/2016 : 21:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Onda treba posuđivati Ludens izdanja gdje možeš precizno odabrati koje epizode želiš nekome preporučiti.


Nije njihov topik, ali moram nadovezati da upravo sa takvim izdanjima(kiosk,SC,jeftin) su mogli uspjeti da se nisu zajefrknuli u kronologiji,kasnije i prijevod..zato im liba oduzela dio trzista i to dobar komad.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/01/2016 : 22:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Hebi ga, ide se štedjeti na prijevodu pa se angažira jeftinije i lošije prevoditelje, a kasnije je kasno popravljati kad su se čitatelji izgubili.
Makar je po nekim epizodama koje sam čitao upitno koliko je Dok Lester bolji izbor.
S druge strane, i priče su sve nekvalitetnije, pa je i zbog toga gubitak čitatelja logičan.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/01/2016 : 07:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Šesto izdanje unutar ove naše sljedeće ture nosi naslov “Pogrešni čovjek” i druge priče, a riječ je o četvrtome Texovom kolornom specijalcu.
Nakon 2011. i 2012. godine, kada je ritam objavljivanja u ovoj ediciji u Italiji bio jedan kolorni specijalac godišnje (u formi jedna priča / 160 stranica), od 2013. Talijani su to podebljali još jednim, no ovaj put u formi četiri priče / 128 stranica, tako da ćemo i mi ubuduće imati svojevrsne parne i neparne specijalce: u neparnima će biti jedna cjelovita epizoda na 160 stranica, a u parnima četiri kratke epizode, s tim da će svaka od njih biti na 32 stranice.
U premijernom izdanju novog formata čekaju vas sljedeće kratke priče:
“Pogrešni čovjek” (Tito Faraci / Giampiero Casertano)
“Zvjerinji brlog” (Pasquale Ruju / Sandro Scascitelli)
“Posljednji na popisu” (Gianfranco Manfredi / Stefano Biglia)
“Sveta dolina” (Mauro Boselli / Nicola Genzianella)
Na kraju još samo podatak da će četvrti Texov kolorni specijalac tijekom prva dva mjeseca koštati 120, a potom 150 kuna.
Bacite pogled:



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2319 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 29/01/2016 : 07:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
znači još 2 Texa i prodaja
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/01/2016 : 08:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

znači još 2 Texa i prodaja



Tako bi trebalo
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/01/2016 : 08:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ova tura je jebačko opterećenje za novčanik, neću imati svih 8 knjiga za nabavku ali bi lako moglo biti 7.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/01/2016 : 08:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Dva Dyd,dva Mno,NN, Tex ..to su sest komada zasada
Od toga ja uzimam tri.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000