forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/03/2016 : 09:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne bih ni mogao plakati
umro bih od gladi
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/03/2016 : 10:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako je tek ovima koji uzimaju baš sve, njih ne može ništa promašiti sve da i hoće.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/03/2016 : 11:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ubrzat Texa, Zagora i pilota...ostalo moze na kapaljku...
Valjda mora vise onoga sto vredi.



Ajde, evo i za Zagora cu da se slozim zbog ovih mudrih reci
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/03/2016 : 17:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Drago mi je da je i anto dočekao svojih 5 minuta, evo samo zbog njega navijam za barem još jednog Riđobradog i 2-3 Spiroua.


hvala prijatelju na lepim željama,ali mojih 5 minuta što se tiče Libelusa je već prošlo - sa kompletiranjem Torgala i Šarlijeovog Riđobradog,ja sam sa Libellusom uglavnom završio.
*Sad čekam da se u Francuskoj objavi 35. i 36. album Torgala,pa da za neku godinu dočekam i 12. knjigu od LL;spin-offovi me ne interesuju toliko,i tu ću definitivno sačekati jeftinije izdanje Darkvuda,pa kad bude nek bude.
*Ovaj Riđobradi je prvi deo triologije,gde samo deo prvog albuma potpisuje Šarlije,pa se tu baš razmišljam da li da se upustim u nabavku i da se sa tom avanturom definitivno oprostim od karipskog demona (kasnije avanture mi ni najmanje ne interesuju).Da je cena ovih albuma kao kod ostalih (do 1000 dinara) ne bih se mnogo mislio,ovako ...
*Spirou - tu ću ispratiti još Furnijeov "run",a potom ću videti;opet zbog jake cene.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 05/03/2016 17:02:12
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/03/2016 : 17:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

hvala prijatelju na lepim željama,ali mojih 5 minuta što se tiče Libelusa je već prošlo - sa kompletiranjem Torgala i Šarlijeovog Riđobradog,ja sam sa Libellusom uglavnom završio.


Još bi trebale biti objavljene one dvije kratke epizode koje potpisuju Charlier i Hubinon - L'or du San Cristobal i Le cobra.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/03/2016 : 17:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
da,da;ali imam ih već,tako da me te pričice i ne interesuju previše.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 05/03/2016 : 20:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Da barem cijela tura bude francuska, neka malo i drugi troše teško stečeni novac.



i ja bih želio još više BD-a, pogotovo ovo: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=43954

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/03/2016 : 22:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovo izgleda zanimljivo, pogotovo integralna izdanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 08/03/2016 : 09:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Do safa 6 izdanja najavljeno..
3 za uzet... 2 Thorgala i Demian...
Sigurno nas ceka najava jos dva Zagorca.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/03/2016 : 10:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zašto rade toliku pauzu za te zadnje najave, a to nije ni prvi takav slučaj.
Nakon njih će sigurno trebati još 2 tjedna da izdanja izađu iz tiskare, kao po običaju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/03/2016 : 13:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
dje zuris ba :D nek se pare kote u novcaniku :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/03/2016 : 14:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne žuri se meni nego je plaća oko 15. u mjesecu pa bih htio naštimati približan datum za kupovinu (a tura će ionako izaći ovaj mjesec).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 09/03/2016 : 13:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
[quote=LL]Peta knjiga Nicka Raidera predzadnje je izdanje koje će izaći u sklopu ove naše sljedeće ture, a epizode i autori koji vas čekaju u njoj su:

Prijetnja iz prošlosti (Gino D'Antonio / Renato Polese)
Lice u noći (Claudio Nizzi / Gustavo Trigo)
Neumoljiva osveta (Claudio Nizzi / José Eduardo Caramuta)

Inače, riječ je o izvornim epizodama 13, 14 i 15 koje su u Italiji premijerno objavljene u lipnju, srpnju i kolovozu 1989. godine.

Naravno, kao i uvijek dosad, naslovnicu koja je nacrtana ekskluzivno za naše izdanje potpisuje sjajni Darko Perović, a redovna cijena Nickovih knjiga bit će 175 kuna, dok ćete ih tijekom prva dva mjeseca moći kupiti za 140 kuna.

Bacite pogled:



[/quote]
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/03/2016 : 13:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

konacno jos nesto pametno, ajde da stave (barem) jos jednu novu knjigu, u prosloj smo stigli tek na polovinu price



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/03/2016 : 13:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
To nisam citao 25 godina...
Sjecam se prvog broja, procitao ga u cekaonici ambulante u zgbu na Šalati.
I onda je vuklo na posvetu "crnoj kisi" sa M.Douglasom (i tamo se zvao Nick! Ne?) i Robert Mitchumu po fizionomiji. A onaj isti Eddie Murphy B.Hills Cop.
Neka su i fanovi ovog stripa dosli na red.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/03/2016 : 13:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Može se reći da je konzumerizam jedno od osnovnih obilježja današnjeg svijeta te da na njega nailazimo u svim sferama života, bilo da je riječ o medijima, reklamama, zabavi ili potrošnji. Konzumeriste bi mogli definirati kao ljude kojima prekomjerno trošenje znači određeni ventil, bijeg od svakodnevnih frustracija te ispunjavanja unutrašnjih praznina i nezadovoljstava.

Zapravo se tek u trećoj fazi, prema Lipovetskom, potrošačko društvo pretvara u istinski konzumerizam gdje se robe više ne troše zbog upotrebne vrijednosti ili želje za društvenim statusom, nego se potrošnja individualizira i od nje se očekuje sreća i ispunjenje.

Konzumerizam ili sve veća opsjednutost potrošnjom, to jest kupovanjem, što je postao prepoznatljiv društveni fenomen za koji stručnjaci često koriste odrednicu 'poremećaj prisilnog kupovanja'. Spomenuti se poremećaj manifestira kroz pojave nezaustavljivog i besmislenog nagona za kupovanjem, što rezultira gomilanjem bespotrebne, suvišne odjeće i drugih stvari, ali i ozbiljnim psihološkim, financijskim i obiteljskim problemima, depresijom i golemim dugovima.

Prema mišljenju talijanskog doktora Rosaria Sorrentina, koji proučava taj fenomen iz neurološke perspektive, čovjek koji pati od potrebe za nekontroliranim trošenjem ispred izloga osjeća nervozu, tjeskobu i nekontrolirani strah i upravo ga kupnja opušta.

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/03/2016 : 14:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Preskacem' .....Nick je dobar ali radije uzmem 25 reprint Zagora,Mikija,Bleka, Tellera...
Odlicna tura...za sada imam samo 3 komada uzet...2 Thorgala i Demiana...
Vise ce ostat za duplirat kiosk izdanja.
Ps...naslovnica je vrhunska..bravo za Perovica.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 09/03/2016 14:53:05
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/03/2016 : 14:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sada je gotovo jasno da će i zadnja najava biti još jedan NR.
Ne skupljam ovaj serijal (barem ne trenutno) pa tako iz ove ture imam dvije knjige za nabavku, a možda ni to ako odustanem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/03/2016 : 15:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


konacno jos nesto pametno, ajde da stave (barem) jos jednu novu knjigu, u prosloj smo stigli tek na polovinu price






Iskreno se nadam da ce ove godine (i svake naredne) izaci bar 6 Nicka, vreme je da i on konacno krene.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 09/03/2016 : 17:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, kad se procita LL najava:

" Nickovih knjiga bit će 175 kuna, dok ćete ih tijekom prva dva mjeseca moći kupiti za 140 kuna."

tu vidi i blentav da se radi o dvije knjige. Ne konzumiram ga, ali mi je drago zbog svih koji su ga toliko cekali.
U sljedecoj turi 4 Zagora i 4 DD i ja sretan.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/03/2016 : 17:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC


U sljedecoj turi 4 Zagora i 4 DD i ja sretan.




Da se nadjemo na 4 Zagora i 4 Texa, ipak su to dva stripa sa najvecim brojem epizoda
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/03/2016 : 17:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Neka budu 4 Texa i 2 Zagora, previše je za kupovinu 8 knjiga u istoj turi, to nikad nisam imao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/03/2016 : 18:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Neka budu 4 Texa i 2 Zagora, previše je za kupovinu 8 knjiga u istoj turi, to nikad nisam imao.

Znam da je previse, zato sam i napisao 4 Zagora
Zajebavam se, uzimam ga i dalje
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 09/03/2016 : 20:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
'ajde kad se dogovorite, javite im da objave to. da znamo na vreme sta ide

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 09/03/2016 : 20:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Meni vaze sve opcije. Izadje li nesto za mene, ja se radujem, ne izadje li, raduju se drugi. Ne tezim kvantitetu i uvijek se ponecega oslobodim i napravim mjesta za nesto novo. Nije mi cilj zatrpati se regalima punim stripova. Pokusavam procitati ono sto imam, ali ima zastoja, nazalost.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000