forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/03/2016 : 20:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

'ajde kad se dogovorite, javite im da objave to. da znamo na vreme sta ide



Ma dzaba, dogovarasmo se mi i prosli put pa nas potopise francuzima
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/03/2016 : 21:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Neka i Francuza, kako bih ja inače uštedio koju kunu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/03/2016 : 21:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Onaj Sorrentini je izgleda bio zakinut za bonellijeve stripove u djetinjstvu i volio je samo Carla Colodija, kao klinac je bio Nerd, a meni je drago da su na forumu koji se tice stripa moji Geekovi sveprisutni. Dok imamo i mozemo s cim guramo naprijed :-) .. sa stripovima.
Trip-Strip...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/03/2016 : 03:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nick Raider 27 zadnja je knjiga koja će izaći u sljedećoj turi, a popis epizoda i autori koji vas čekaju u njoj su:
Zakon strojnice (Alberto Ongaro (Alfredo Nogara) / Federico Antinori)
Ubijte Nicka Raidera! (Alberto Ongaro (Alfredo Nogara) / Mario Rossi)
Pismo za pakao (Alberto Ongaro (Alfredo Nogara) / Renato Polese)
Ove priče u Italiji su izvorno objavljene u razdoblju između prosinca 1994. i veljače 1995. godine (brojevi 79, 80 i 81 redovnog serijala), a kao i obično, naslovnicu ekskluzivno za naše izdanje nacrtao je neponovljivi Darko Perović.
Redovna cijena Nickove 27. knjige bit će 175 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 140 kuna.
Bacite pogled:



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 10/03/2016 : 06:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
super tura. polako čemo to podjelit na dve tri runde i rešeno :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/03/2016 : 07:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
super sto je samo jedan Ridjobradi - da su bila tri,mislim da ih ne bi uzeo,bilo bi mi to previse para (sa obzirom da se u isto vreme pojavljuje svašta nešto od Fibre i Darkvuda);ali za jedan se može odvojiti novac.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/03/2016 : 07:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nick Raider 27 zadnja je knjiga koja će izaći u sljedećoj turi


Pravda za Nik Rajdera!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 10/03/2016 07:49:14
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/03/2016 : 09:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Odlična naslovnica (ova nožina izgleda k'o prava), dođe mi žao što ne skupljam Raidera ali ne može se sve.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/03/2016 : 09:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da li povisanje cijene u primjeru NR znaci i dodatno smanjenje tiraza? Vjerujem da je tako. Trenutno je minimalna naklada u LL 200 kom, da li ce tako i ostati ...?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 10/03/2016 : 09:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Da li povisanje cijene u primjeru NR znaci i dodatno smanjenje tiraza? Vjerujem da je tako. Trenutno je minimalna naklada u LL 200 kom, da li ce tako i ostati ...?




mislim da svi trobroji imaju istu cijenu nathan, nick i dilan, korekcija je prije bila samo nick nije dugo izlazio , mislim da će ostati na 250 komada
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/03/2016 : 09:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zadnje 3 knjige su rasprodane, samo nisam pratio pa ne mogu reći koliko je trebalo vremena za to.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/03/2016 : 20:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Meni vaze sve opcije. Izadje li nesto za mene, ja se radujem, ne izadje li, raduju se drugi. Ne tezim kvantitetu i uvijek se ponecega oslobodim i napravim mjesta za nesto novo. Nije mi cilj zatrpati se regalima punim stripova. Pokusavam procitati ono sto imam, ali ima zastoja, nazalost.


Veoma mudra, ali i korisna formula. Eh, kad bih samo i ja tako mogao...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/03/2016 : 21:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by ZoranC

Meni vaze sve opcije. Izadje li nesto za mene, ja se radujem, ne izadje li, raduju se drugi. Ne tezim kvantitetu i uvijek se ponecega oslobodim i napravim mjesta za nesto novo. Nije mi cilj zatrpati se regalima punim stripova. Pokusavam procitati ono sto imam, ali ima zastoja, nazalost.


Veoma mudra, ali i korisna formula. Eh, kad bih samo i ja tako mogao...



Sve sto je ZoranC napisao je tacno. Problem je prvi put preseci i otkaciti nesto sto samo popunjava prostor. Kad prvi put to uradis, onda kolekcija ozivi i cirkulise
Niti znam koliko sam stripova imao, koliko od toga prodao ili poklonio, a ni koliko sada imam. Osim nekih favorita svi ostali su u opasnosti od napustanja kolekcije. A tako em uvek imas prostora, em procitas dosta vise

Edited by - Tex Willer on 11/03/2016 21:15:20
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/03/2016 : 22:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja više nemam prostora, trpam u vrećice pa spremam pod krevet ili u ormar sa odjećom.
Do kada će to trajati ne znam ni sam, ali da mi je netko prije par godina rekao da će biti tako ne bih mu vjerovao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/03/2016 : 04:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
kod mene je slucaj da sam ostavia samo sto me zanima i sto zelim zadrzati,ovo sve drugo sam proda i popunia rupe

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 12/03/2016 : 07:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Kad sam se ja prije 13-ak godina vratio stripovima, nisam imao comp pa mi je samim tim i s.com bila nepoznanica. Bio sam presretan sto se preko jedne striparnice u ZG moglo kupiti i mnoga starija izdanja SD i Ludensa. E, tu sam, s jedne strane zeljan da imam neku hrpicu stripova gomilao sve i svasta. S druge strane uvidjam da brze nabavljam nego sto mogu procitati. Tu sam poceo da se rastajem od onog "viska" i da uzimam samo ono sto cu stvarno s gustom citati.
Sto sam kasnije otkrio i LL nije razlog to sto su HC i skupi, nego sto idu kronoloski i imaju ritam. Nije mi se dalo startati sa svim mogucim izdavacima od kojih neki nakon par brojeva stanu i sl.
Npr. DD-a prije nisam citao pa krenuo s LL. Nije mi bitno koliko toga izadje niti da ulovim sve sporedne edicije. Idem po redu i uzivam "dok igra traje".

I da, mislim da bih se momentalno mogao rastati od svakog stripa i kompleta u kolekciji, osim mozda Kena Parkera. Vjerojatno i zbog toga sto je zavrsen, a ne samo lijep serijal. Hmm.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/03/2016 : 07:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by ZoranC

Meni vaze sve opcije. Izadje li nesto za mene, ja se radujem, ne izadje li, raduju se drugi. Ne tezim kvantitetu i uvijek se ponecega oslobodim i napravim mjesta za nesto novo. Nije mi cilj zatrpati se regalima punim stripova. Pokusavam procitati ono sto imam, ali ima zastoja, nazalost.


Veoma mudra, ali i korisna formula. Eh, kad bih samo i ja tako mogao...



Sve sto je ZoranC napisao je tacno. Problem je prvi put preseci i otkaciti nesto sto samo popunjava prostor. Kad prvi put to uradis, onda kolekcija ozivi i cirkulise
Niti znam koliko sam stripova imao, koliko od toga prodao ili poklonio, a ni koliko sada imam. Osim nekih favorita svi ostali su u opasnosti od napustanja kolekcije. A tako em uvek imas prostora, em procitas dosta vise


E kod mene u tome baš i jeste "problem", to što imam još dovoljno prostora. Uredio kompletnu "podrumsku strip biblioteku" i nikad nisam zamišljao da bih je mogao popuniti, a sad čak prelazim i u drugu prostoriju.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 12/03/2016 : 10:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Preskacem' .....Nick je dobar ali radije uzmem 25 reprint Zagora,Mikija,Bleka, Tellera...





Čista herezija
To da policajac ne kupuje strip o svom kolegi je za prijavu sindikatu slovenske policije
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 12/03/2016 : 11:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@Dukidule:
Samo sibaj, zadovoljstvo je nesto sto sve manje ljudi moze da osjeti, neovisno od toga da li si nesto ne mogu priustiti ili jednostavno nemaju taj hormon srece.. Pokusavam se uvijek vratiti temi, da ne offtopicarim: eto u ovoj LL turi za mene samo Demian. Dobar strip, neke slike su ubitacne kako je crtano, a i tematika...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/03/2016 : 11:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by teller

Preskacem' .....Nick je dobar ali radije uzmem 25 reprint Zagora,Mikija,Bleka, Tellera...





Čista herezija
To da policajac ne kupuje strip o svom kolegi je za prijavu sindikatu slovenske policije

naravno, pitanje samo kojem?....
onom SPS od Petroviča ili onom PSS od Uroševiča?
a kako Petrovič ima sada posla sam sa sobom, odgovor se nameće sam od sebe...
Priznajem grešku pa možda kazna bude blaga.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/03/2016 : 12:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Opće je poznato da ljudi u slobodno vrijeme ne žele da ih nešto podsjeća na njihov posao.
Kako teller ne želi da ga Nick podsjeti na policijski posao, tako ni ja ne bih uzimao nekakav strip koji govori o željeznici jer mi je iste preko glave.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/03/2016 : 12:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Opće je poznato da ljudi u slobodno vrijeme ne žele da ih nešto podsjeća na njihov posao.
Kako teller ne želi da ga Nick podsjeti na policijski posao, tako ni ja ne bih uzimao nekakav strip koji govori o željeznici jer mi je iste preko glave.



A šta je s onima kojima je posao prodavati stripove?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/03/2016 : 13:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovisi o tome da li se radi o vlasniku/djelatniku striparnice ili šverceru.
Švercer mora biti u poslu 24 sata dnevno i za njega ne vrijedi fraza o slobodnom vremenu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 12/03/2016 : 13:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

kod mene je slucaj da sam ostavia samo sto me zanima i sto zelim zadrzati,ovo sve drugo sam proda i popunia rupe


+1

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/03/2016 : 14:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Opće je poznato da ljudi u slobodno vrijeme ne žele da ih nešto podsjeća na njihov posao.
Kako teller ne želi da ga Nick podsjeti na policijski posao, tako ni ja ne bih uzimao nekakav strip koji govori o željeznici jer mi je iste preko glave.


pa ti si ista matora deva/stari jarac Kit Carson...čak su i vlakovi i putnički vagoni skoro isti ko za vreme Carsona.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.91 seconds. Snitz Forums 2000