forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/09/2016 : 14:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Dakle, vaše su pare i kupujte ako hoćete i sa pozlaćenim koricama za 1000 kuna sadržaj koji možete imati za 50 kuna, ali nemojte to relativizirati i predstavljati kao bolji izbor.



pa ako ja imam slobodan izbor i sam odlučujem što ću kupiti, bez prisile treće strane, zar se neću odlučiti za bolji izbor?

ili imam sindrom "lošijeg izbora" koji me tjera da kupujem probušene kondome, pokvaren kruh i skuplje stripove kad imam bolji izbor - ispravne kondome, zdrav kruh i jeftinije stripove?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/09/2016 : 15:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark


loše otisnuto DNEVNIKovo izdanje sa hrpom izbačenih stranica me ne zadovoljava
isto tako, isfucano izdanje koje je prošlo stotine ruku me u ovom slučaju ne zanima


pa i mene nekad žena ne zadovolji,pa ne jurim odmah da zveknem neku de luxe kurvu od 100 evra/sat!
ali složio bih se da me isfucane **čke koje su prošle stotine "ruku" ni malo ne zanimaju!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 05/09/2016 : 15:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Samo Zagora pratim u stopu od LL, ovo drugo vatam" povoljno " po aukcijama

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 05/09/2016 : 15:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by swamp thing

Dakle, vaše su pare i kupujte ako hoćete i sa pozlaćenim koricama za 1000 kuna sadržaj koji možete imati za 50 kuna, ali nemojte to relativizirati i predstavljati kao bolji izbor.



pa ako ja imam slobodan izbor i sam odlučujem što ću kupiti, bez prisile treće strane, zar se neću odlučiti za bolji izbor?

ili imam sindrom "lošijeg izbora" koji me tjera da kupujem probušene kondome, pokvaren kruh i skuplje stripove kad imam bolji izbor - ispravne kondome, zdrav kruh i jeftinije stripove?


Ma stvar je u tome da se libelusovci "brane" od napada često sa potpuno pogrešnim argumentima. Sve ovo što si napisao stoji, ali je bezveze kad se LIB stripovi brane u fazonu "vrijede te pare, drugo sve je manje kvalitetno i loše, ja želim očuvane stripove itd.", kad npr. ima kvalitetno, očuvano, dobro otisnuto izdanje (u nekim situacijama) za mnogo manje love. Eto
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/09/2016 : 15:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ja se nadam da nam zene ne citaju ovaj topic :DD



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 05/09/2016 : 15:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by supermark


loše otisnuto DNEVNIKovo izdanje sa hrpom izbačenih stranica me ne zadovoljava
isto tako, isfucano izdanje koje je prošlo stotine ruku me u ovom slučaju ne zanima


pa i mene nekad žena ne zadovolji,pa ne jurim odmah da zveknem neku de luxe kurvu od 100 evra/sat!
ali složio bih se da me isfucane **čke koje su prošle stotine "ruku" ni malo ne zanimaju!


Anto, pa valjda ti je jasno da glanceri ne postoje, ako naletiš na jaku četvorku - uzimaj i uživaj.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 05/09/2016 : 16:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Ma stvar je u tome da se libelusovci "brane" od napada često sa potpuno pogrešnim argumentima. Sve ovo što si napisao stoji, ali je bezveze kad se LIB stripovi brane u fazonu "vrijede te pare, drugo sve je manje kvalitetno i loše, ja želim očuvane stripove itd.", kad npr. ima kvalitetno, očuvano, dobro otisnuto izdanje (u nekim situacijama) za mnogo manje love. Eto


Dobro, jasno je za milioniti reprint Zagora da nema opravdanja, ali šta ćemo sa ovim serijalima koji nigde ne postoje. NN, NR, MV, MM (mnoge edicije i redovni neobjavljeni), donekle i MrNo...

Svako može da nađe opravdanje i zašto kupuje i zašto ne kupuje. Eto, zeljko se pravda lošim kvalitetom Bonellija, i meni je Tex loš serijal dok mi sa neba ne padnu pare pa da i njega kupim.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/09/2016 : 16:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

i meni je Tex loš serijal dok mi sa neba ne padnu pare pa da i njega kupim.



Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/09/2016 : 16:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by swamp thing

Ma stvar je u tome da se libelusovci "brane" od napada često sa potpuno pogrešnim argumentima. Sve ovo što si napisao stoji, ali je bezveze kad se LIB stripovi brane u fazonu "vrijede te pare, drugo sve je manje kvalitetno i loše, ja želim očuvane stripove itd.", kad npr. ima kvalitetno, očuvano, dobro otisnuto izdanje (u nekim situacijama) za mnogo manje love. Eto


Dobro, jasno je za milioniti reprint Zagora da nema opravdanja, ali šta ćemo sa ovim serijalima koji nigde ne postoje. NN, NR, MV, MM (mnoge edicije i redovni neobjavljeni), donekle i MrNo...

Svako može da nađe opravdanje i zašto kupuje i zašto ne kupuje. Eto, zeljko se pravda lošim kvalitetom Bonellija, i meni je Tex loš serijal dok mi sa neba ne padnu pare pa da i njega kupim.




E to je to. Da je dosta para, o svemu ovome ne bismo ni razglabali.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 05/09/2016 : 17:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by swamp thing

Ma stvar je u tome da se libelusovci "brane" od napada često sa potpuno pogrešnim argumentima. Sve ovo što si napisao stoji, ali je bezveze kad se LIB stripovi brane u fazonu "vrijede te pare, drugo sve je manje kvalitetno i loše, ja želim očuvane stripove itd.", kad npr. ima kvalitetno, očuvano, dobro otisnuto izdanje (u nekim situacijama) za mnogo manje love. Eto


Dobro, jasno je za milioniti reprint Zagora da nema opravdanja, ali šta ćemo sa ovim serijalima koji nigde ne postoje. NN, NR, MV, MM (mnoge edicije i redovni neobjavljeni), donekle i MrNo...

Svako može da nađe opravdanje i zašto kupuje i zašto ne kupuje. Eto, zeljko se pravda lošim kvalitetom Bonellija, i meni je Tex loš serijal dok mi sa neba ne padnu pare pa da i njega kupim.




E to je to. Da je dosta para, o svemu ovome ne bismo ni razglabali.




Nema ovo veze s "dosta para", uvijek ću radije uzeti jeftiniju, kiosk verziju, zašto plaćati nešto nekoliko puta skuplje samo zato što je HC?
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 05/09/2016 : 17:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Ne znam sta se zamarate s ovom temom. Kupuje ko sta hoce i to je to :) Sta se dobije za kvalitet i cijenu, sta je bolje i slicno i to je opet stvar izbora, kao i u svemu. Neko ce kupiti Mercedesa SLK, a neko drugi Hyundai i govorit ce da je bolji Hynudai za cijenu koju kosta ... Ovaj koji kupi SLK njemu to nije bitno. Njemu se svidja SLK, ima para i to ce kupiti :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/09/2016 : 17:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by supermark


loše otisnuto DNEVNIKovo izdanje sa hrpom izbačenih stranica me ne zadovoljava
isto tako, isfucano izdanje koje je prošlo stotine ruku me u ovom slučaju ne zanima


pa i mene nekad žena ne zadovolji,pa ne jurim odmah da zveknem neku de luxe kurvu od 100 evra/sat!
ali složio bih se da me isfucane **čke koje su prošle stotine "ruku" ni malo ne zanimaju!


Anto, pa valjda ti je jasno da glanceri ne postoje, ako naletiš na jaku četvorku - uzimaj i uživaj.


sadašnja žena mi je svojevremeno "prodavala" priču da je glancer,dok smo se zabavljali;izgledalo je da jeste,ali sa ženama se nikad ne zna!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/09/2016 : 18:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kod njih moraš jako rano rezervirati da bi pokupio glancer, već onaj primjerak od 18 to sigurno nije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/09/2016 : 18:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by swamp thing

Ma stvar je u tome da se libelusovci "brane" od napada često sa potpuno pogrešnim argumentima. Sve ovo što si napisao stoji, ali je bezveze kad se LIB stripovi brane u fazonu "vrijede te pare, drugo sve je manje kvalitetno i loše, ja želim očuvane stripove itd.", kad npr. ima kvalitetno, očuvano, dobro otisnuto izdanje (u nekim situacijama) za mnogo manje love. Eto


Dobro, jasno je za milioniti reprint Zagora da nema opravdanja, ali šta ćemo sa ovim serijalima koji nigde ne postoje. NN, NR, MV, MM (mnoge edicije i redovni neobjavljeni), donekle i MrNo...

Svako može da nađe opravdanje i zašto kupuje i zašto ne kupuje. Eto, zeljko se pravda lošim kvalitetom Bonellija, i meni je Tex loš serijal dok mi sa neba ne padnu pare pa da i njega kupim.


Isto tako je meni Nick Raider nezanimljiv, zastarjeli serijal kojeg nisam čitao 25 godina, vjerujem da bi odmah postao zanimljiv i moderan čim bi uletjela dobra prilika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 05/09/2016 : 20:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Za mene je LL zakon. Ne mogu se pohvaliti da kupujemm sve od njih, daleko od toga, ali ono sto uzimam cu pratiti do sudnjeg dana: Zagor, DD i MrNo. Sve ostalo od LL sto trenutno izlazi me ne zanima i ne smeta me sto je tako. Naravno da imam i neke zavrsene serijale, ali oni su ovdje irelevantni.
Meni eto, nije svejedno da li u ruci drzim kiosk izdanje ili lijepu knjigu. Za mene je uzitak citati LL izdanja. Posto pretpostavljam da Dade ne svracaju ovdje na forum, nema opasnosti da uobraze.
Pogledajte samo to savrsenstvo odrade, bilo da se radi o dizajnu, prijevodu, ritmu...
I nemam losu savjest sto platim vise za njihova izdanja nego za pojedinacne kiosk epizode, jer to je jedini hobi koji me nesto kosta, svi ostali su besplatni. Samo triput se zivi...
Da ne bude nesporazuma, imam i citam i mnoga kiosk izdanja i dobro je sto ih ima.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 05/09/2016 : 21:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ja sam odustao od svega sto se Libellusa tice. Zadnje sto sam vukao je Mister No, ali vise nema smisla. Ovo sto imam cu ostaviti, to je odlicna kolekcija, ali od novih knjiga odustajem. Eto, jedan primjerak oslobodjen

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 05/09/2016 : 23:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da apsolutno niko nije skontao šta hoću reći, sigurno je do mene :D
Samo udrite po Lib, sve je to super, da bar razjasnim da ne napadam nikoga niti mislim da je iko ko kupuje Lib lud ;)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2016 : 10:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Izgleda da apsolutno niko nije skontao šta hoću reći, sigurno je do mene :D
Samo udrite po Lib, sve je to super, da bar razjasnim da ne napadam nikoga niti mislim da je iko ko kupuje Lib lud ;)


Nije do tebe.
Davanje 150 Kn za 3 epizode DD uz postojeće Ludens izdanje je suludo i nepotrebno.
Uspoređivanje fibrinog i dnevnikovog Kena besmisleno. U krajnju ruku, zadnjih 20-ak Kenova ima dosta knjiga sa 150-200-250 stranica po cijeni od 80 Kn(Na sajmovima i 50-60 Kn), tako da je u odnosu na Libellus ovo bagatela(Da ne pričan o tome koliko je Ken bolji strip od ičega šta izdaje Libellus).
Kvaliteta o kojoj Libellus zagovornici pričaju je nebuloza.
Ako pričamo o tome kako šta stoji na polici onda je Libellus extra kvaliteta, ali kako meni stripovi tribaju za čitanje a ne slaganje, ja extra kvalitetu ne vidin. Dapače, kvaliteta je kad u jednadžbu staviš cijenu na strani Ludensa. Ludensova kiosk izdanja nakon 3-4 čitanja izgledaju isto ka i prvi dan, Libellusove knjige se nakon 3-4 čitanja razjebu.
Dakle extra kvaliteta i dodatna vrijednost u odnosu na Ludens postoji samo za slagače, ne za čitače.
Ja san uvjeren da se od ovih 250 primjeraka možda 25-50 stvarno i pročita. Daljnjih 100-150 primjeraka se konzervira i koristi za masturbatorske aktivnosti, a ostalih 50-100 primjeraka se stavlja u box i čeka budale koje će za Bonelli na aukcijama ispalit 500-1000-1500 Kn.

U svakon slučaju, neka ljudi za svoje pare kupuju šta oće ali pričat o nekoj extra kvaliteti je blesavo. Iman osjećaj da su i sami ljudi koji to kupuju toga svjesni ali palamudeći o nekoj extra kvaliteti lažu i uvjeraju sami sebe da ne bacaju pare nego dobivaju neku extra kvalitetu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 06/09/2016 : 10:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Libellusovi Zagori su nivo kvaliteta za koji mi nije problem izdvajati po 20EUR.
Ludensovi Zagori su nivo kvaliteta za koji mi je problem izdvajati po 2EUR.
Veseli Četvrtak Zagori su mi nivo kvaliteta za koji mi nije problem izdvajati po 2EUR.
Toliko o tome. Tačka.

Ko misli drugačije, prebiću ga posle škole

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 06/09/2016 10:55:19
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 06/09/2016 : 11:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Da imamo para svi bi mi vozili nove Mercedese.Tko drugačije kaže laže i nas i samog sebe.

Zaboravio da se potpiše.

Edited by - nikia on 06/09/2016 11:16:11
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/09/2016 : 11:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ne bi. Ja bi Jaguara ... ili barem Saaba. :DD



Ako postoji alternativa, uvijek radije biram SC i jeftiniju variantu (ako govorimo o stripovima koji se mogu primjerivatu bez korica i naklade u jednacbi). Znaci, kvalitetom skoro jednaka izdanja, samo da je jedno za sire mase na kioscima, a drugo za konzervatore. Ali posto previse cesto nema alternative ... uzmi skupi LL ili nista. No, posto meni SBE nisu stripovi za HC niskotirazna izdanja od 200-500 primjerajak, radije ih izbjegavam ... ako (s)mogu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 06/09/2016 : 11:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
quote:

Kvaliteta o kojoj Libellus zagovornici pričaju je nebuloza.
Ako pričamo o tome kako šta stoji na polici onda je Libellus extra kvaliteta, ali kako meni stripovi tribaju za čitanje a ne slaganje, ja extra kvalitetu ne vidin. Dapače, kvaliteta je kad u jednadžbu staviš cijenu na strani Ludensa. Ludensova kiosk izdanja nakon 3-4 čitanja izgledaju isto ka i prvi dan, Libellusove knjige se nakon 3-4 čitanja razjebu.
Dakle extra kvaliteta i dodatna vrijednost u odnosu na Ludens postoji samo za slagače, ne za čitače.



Potpuna istina. Ako nije tanak strip već nakon prvog čitanja ona krpica u koju se ušivaju stranice pomiče se naprijed i stranice dobivaju polukružni oblik. Često će se strip makar milimetar nakositi, a ponekad se pojavi i nabor kod žlijeba od pregiba.
SC stripovi i mekano ukoričene knjige su mi iste nakon čitanja i nekoliko puta. Tex debeljuce sam pažljivo čitao bez tragova, dok mi je ovaj sistem uveza najgori. Kupujem uglavnom ono što jedino tako mogu kupiti ili kao kod mr noa gdje te mane trpim radi kvalitete papira u odnosu na smrdljivi roto papir, materinjeg jezika, nepreskočenih i nesakaćenih epizoda i sl.
Mada iskreno, pitanje da li te mane vrijede na uzorku od 200 epizoda te silne tisuće kuna, više mi se čini da svaki bedak ima svoje veselje.

Till I Collapse

Edited by - darkwoodaxe on 06/09/2016 11:35:54
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 06/09/2016 : 12:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikia

Da imamo para svi bi mi vozili nove Mercedese.Tko drugačije kaže laže i nas i samog sebe.



Covjek je dobro napisao ... Ljudi koji kupuju Libellus i Fibru sigurno imaju para za kiosk izdanja, a mnogi koji kupuju kiosk izdanja nemaju para za ova skupa izdanja i onda udri po njima i nalaze 1000 razloga.

To je jednostavno imam, moze mi se i svidja mi se to izdanje. Sad jel odnosu na kvalitetu i cijenu najbolje izdanje to me ne zanima.
U svemu je tako. Covjek koji ima para nece puno gledati na ulozeneno i dobijeno. Covjek koji sebi kupi auto od 100 000 eura, mogao je uzeti novo auto od 10 000 eura i vjerovatno gledajuci ulozeno - dobijeno ovaj od 10 000 eura je bolja opcija, ali njega to ne zanima ... To vrijedi za sve televizore, laptope i bilo sta sto ljudi kupuju.

Naslovnica od Ferri kosta po par hiljada eura i kad je uporedis primjera s nekim crtezom od 100 eura, cak nije nimalo bolja, ali opet svi koji imaju para i vole Zagora ce uzeti naslovnicu od Ferri-ja ...

Tako da je smjesno od tome raspravljati. Cak ovde vecina sto su napisala da odustaju od Libellusa napisali su razlog a to je cijena, jer je skup a ne da nije kvalitetniji od drugog izdanja.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2016 : 12:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikia

Da imamo para svi bi mi vozili nove Mercedese.Tko drugačije kaže laže i nas i samog sebe.


Joj šta volin ove poput tebe koju su sami sebi centar svita i svit mire po vlastitin mjerilima.
Mercedese voze uglavnom seljačine željne dokazivanja u vlastiton selu.
Ja zbog posla znan vozit takve automobile i redovito mi je neugodno kad ih vozin.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2016 : 12:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

quote:
Originally posted by nikia

Da imamo para svi bi mi vozili nove Mercedese.Tko drugačije kaže laže i nas i samog sebe.



Covjek je dobro napisao ... Ljudi koji kupuju Libellus i Fibru sigurno imaju para za kiosk izdanja, a mnogi koji kupuju kiosk izdanja nemaju para za ova skupa izdanja i onda udri po njima i nalaze 1000 razloga.

To je jednostavno imam, moze mi se i svidja mi se to izdanje. Sad jel odnosu na kvalitetu i cijenu najbolje izdanje to me ne zanima.
U svemu je tako. Covjek koji ima para nece puno gledati na ulozeneno i dobijeno. Covjek koji sebi kupi auto od 100 000 eura, mogao je uzeti novo auto od 10 000 eura i vjerovatno gledajuci ulozeno - dobijeno ovaj od 10 000 eura je bolja opcija, ali njega to ne zanima ... To vrijedi za sve televizore, laptope i bilo sta sto ljudi kupuju.

Naslovnica od Ferri kosta po par hiljada eura i kad je uporedis primjera s nekim crtezom od 100 eura, cak nije nimalo bolja, ali opet svi koji imaju para i vole Zagora ce uzeti naslovnicu od Ferri-ja ...

Tako da je smjesno od tome raspravljati. Cak ovde vecina sto su napisala da odustaju od Libellusa napisali su razlog a to je cijena, jer je skup a ne da nije kvalitetniji od drugog izdanja.



Je je, super je napisa za balkansko-kamenjarski mentalni sklop.
To šta su ljudi seljačine, pa misle da su i svi oko njih seljačine je njihov problem.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000