forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/09/2016 : 16:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa i nije baš tako, prva predrasuda na topicu je bila da svi žele voziti mercedes (metafora za skupljati LL), dakle da oni koji pljuju, pljuju iz zavisti jer nemaju para.

Nesvrstani je samo na to odgovarao, na sebi karakterističan način.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2016 : 16:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by nikia

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by nikia

Da imamo para svi bi mi vozili nove Mercedese.Tko drugačije kaže laže i nas i samog sebe.


Joj šta volin ove poput tebe koju su sami sebi centar svita i svit mire po vlastitin mjerilima.
Mercedese voze uglavnom seljačine željne dokazivanja u vlastiton selu.
Ja zbog posla znan vozit takve automobile i redovito mi je neugodno kad ih vozin.






A ti idi busom visoko uzdignute glave.
Što se tiče Libellusa ni ja ga ne kupujem.




Malo sam navukao iz ovoga. Učinilo mi se da kupce Libellusovih izdanja uspoređuješ s vozačima Mercedesa, ali slobodno me ispravi.





Ne.
Samo san reagira na "činjenicu" da bi svi vozili Mercedese da imamo para.
E pa ja ne bi.
Uostalon, "nikia" je usporedija kupce Libellusa i Mercedesa a ne ja, jer kad čovik na napiše gore navedenu "činjenicu" nije napisa ništa drugo nego "Da imate para čitali bi Libellus".

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2016 : 16:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

BTW, primjetija san da poprilično patiš od kompletiranosti i uniformiranosti. To ti ne valja.



dobro si primjetio
a što ću kad me nervira kad se Dylan prisjeća sukoba sa Ružičastim zecom iako se nisu prije susreli, kad se Zagor nakon 30ak pustolovina sa Chicom upoznaje sa njim itd. itd.



Kod DD je takvih stvari jako malo, i DD nema nikakav timeline.
Magični je nešto šta triba imat sve(Ako ti se sviđa), ili Ken.




imam komplet Libellus Magičnog
imam komplet Libellus Kena
nemam komplet Libellus Dylana, preskup mi je
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 06/09/2016 : 16:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

BTW, primjetija san da poprilično patiš od kompletiranosti i uniformiranosti. To ti ne valja.



dobro si primjetio
a što ću kad me nervira kad se Dylan prisjeća sukoba sa Ružičastim zecom iako se nisu prije susreli, kad se Zagor nakon 30ak pustolovina sa Chicom upoznaje sa njim itd. itd.



Kod DD je takvih stvari jako malo, i DD nema nikakav timeline.
Magični je nešto šta triba imat sve(Ako ti se sviđa), ili Ken.




imam komplet Libellus Magičnog
imam komplet Libellus Kena
nemam komplet Libellus Dylana, preskup mi je


A mercedes?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2016 : 16:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

BTW, primjetija san da poprilično patiš od kompletiranosti i uniformiranosti. To ti ne valja.



dobro si primjetio
a što ću kad me nervira kad se Dylan prisjeća sukoba sa Ružičastim zecom iako se nisu prije susreli, kad se Zagor nakon 30ak pustolovina sa Chicom upoznaje sa njim itd. itd.



Kod DD je takvih stvari jako malo, i DD nema nikakav timeline.
Magični je nešto šta triba imat sve(Ako ti se sviđa), ili Ken.




imam komplet Libellus Magičnog
imam komplet Libellus Kena
nemam komplet Libellus Dylana, preskup mi je



Za razliku od tebe, ja neman Libellus Dylana jer mi je prekup, ali iman Magičnog i Kena.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2016 : 16:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

BTW, primjetija san da poprilično patiš od kompletiranosti i uniformiranosti. To ti ne valja.



dobro si primjetio
a što ću kad me nervira kad se Dylan prisjeća sukoba sa Ružičastim zecom iako se nisu prije susreli, kad se Zagor nakon 30ak pustolovina sa Chicom upoznaje sa njim itd. itd.



Kod DD je takvih stvari jako malo, i DD nema nikakav timeline.
Magični je nešto šta triba imat sve(Ako ti se sviđa), ili Ken.




imam komplet Libellus Magičnog
imam komplet Libellus Kena
nemam komplet Libellus Dylana, preskup mi je



Za razliku od tebe, ja neman Libellus Dylana jer mi je prekup, ali iman Magičnog i Kena.



oko čega se ono prepucavamo?
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 06/09/2016 : 16:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Sad mi je tek sve nejasno... kako onda ne voziš i ti merca!?
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 06/09/2016 : 16:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
I kad smo kod toga, što ja vozim Seat-a, imam i ja Libelusa u kolekciji...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/09/2016 : 16:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Sad mi je tek sve nejasno... kako onda ne voziš i ti merca!?




Vozi, ali ponekad i samo zbog posla, a tada se osjeća kao seljačina.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2016 : 16:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Sad mi je tek sve nejasno... kako onda ne voziš i ti merca!?



mercedes mi nije nešto privlačan, rađe bih neki drugi, kad bih si mogao priuštiti

ali nikia je dobro rekao: svi bi vozili mercedes da imaju dovoljno para
problem je što je to nesvrstani (i neki ostali pojedinci) shvatio doslovno, a nikia je mislio na skupe aute, ne nužno mercedese
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/09/2016 : 16:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Od Libellusa uzimam 4 serijala, jedino Zagora ''dupliram'' (teško donešena odluka) dok ostale nemam u nekom drugom izdanju ili takva uopće ne postoje.
I ne bih se složio da se kod Ludensa ne primjećuju tragovi čitanja, ako ne unutar stripa onda se na koricama to sigurno vidi jer dolazi do izbljeđivanja ili potpunog skidanja boje na rubovima i mjestima savijanja stripa. Ipak, ona rijetka izdanja sa sjajnim koricama (MR, PSDZ i slična) su u prednosti i tako bi trebalo izgledati svako kiosk izdanje, bez obzira imalo 96 ili 300 stranica.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 06/09/2016 : 16:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Nesvrstani je shvatio tačno šta je nikia mislio.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/09/2016 : 16:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by nikia

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by nikia

Da imamo para svi bi mi vozili nove Mercedese.Tko drugačije kaže laže i nas i samog sebe.


Joj šta volin ove poput tebe koju su sami sebi centar svita i svit mire po vlastitin mjerilima.
Mercedese voze uglavnom seljačine željne dokazivanja u vlastiton selu.
Ja zbog posla znan vozit takve automobile i redovito mi je neugodno kad ih vozin.






A ti idi busom visoko uzdignute glave.
Što se tiče Libellusa ni ja ga ne kupujem.




Malo sam navukao iz ovoga. Učinilo mi se da kupce Libellusovih izdanja uspoređuješ s vozačima Mercedesa, ali slobodno me ispravi.





Ne.
Samo san reagira na "činjenicu" da bi svi vozili Mercedese da imamo para.
E pa ja ne bi.
Uostalon, "nikia" je usporedija kupce Libellusa i Mercedesa a ne ja, jer kad čovik na napiše gore navedenu "činjenicu" nije napisa ništa drugo nego "Da imate para čitali bi Libellus".





Sve OK, malo sam nategao zbog kontrasta i zafrkancije.

No na jednom mjestu kažeš da je "svatko IOLE normalan zadovoljan s Ludensom", a na drugom se slažeš s tim da ne voliš kad netko drugome pametuje i nameće svoje stavove, pa mi je to dosta kontradiktorno.

Jer što je smatranje nenormalnima onih koji pored Ludensovih izdanja uzimaju Libellusova nego izraziti redukcionizam i nametanje vlastitih stavova.


Edit: inače si i ti normalan.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 06/09/2016 17:00:35
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2016 : 16:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

BTW, primjetija san da poprilično patiš od kompletiranosti i uniformiranosti. To ti ne valja.



dobro si primjetio
a što ću kad me nervira kad se Dylan prisjeća sukoba sa Ružičastim zecom iako se nisu prije susreli, kad se Zagor nakon 30ak pustolovina sa Chicom upoznaje sa njim itd. itd.



Kod DD je takvih stvari jako malo, i DD nema nikakav timeline.
Magični je nešto šta triba imat sve(Ako ti se sviđa), ili Ken.




imam komplet Libellus Magičnog
imam komplet Libellus Kena
nemam komplet Libellus Dylana, preskup mi je



Za razliku od tebe, ja neman Libellus Dylana jer mi je prekup, ali iman Magičnog i Kena.



oko čega se ono prepucavamo?


Pa u principu oko toga vridi li tih par priskočenih epizoda razliku od 35 Kn po epizodi. Tek kad tih 35 Kn pomnožiš sa recimo prvih 100 brojeva imaš 3500Kn utučenih na tvrde korice i 4 epizode koje ti fale u Ludens izdanju. Uostalon, imaš i opciju da kupiš samo one knjige u kojma su epizode koje ti fale.
Ja bi recimo rađe osta na Ludensu a ovu lovu potrošija na Skriveno lice i Shangaj devil.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2016 : 17:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by nikia

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by nikia

Da imamo para svi bi mi vozili nove Mercedese.Tko drugačije kaže laže i nas i samog sebe.


Joj šta volin ove poput tebe koju su sami sebi centar svita i svit mire po vlastitin mjerilima.
Mercedese voze uglavnom seljačine željne dokazivanja u vlastiton selu.
Ja zbog posla znan vozit takve automobile i redovito mi je neugodno kad ih vozin.






A ti idi busom visoko uzdignute glave.
Što se tiče Libellusa ni ja ga ne kupujem.




Malo sam navukao iz ovoga. Učinilo mi se da kupce Libellusovih izdanja uspoređuješ s vozačima Mercedesa, ali slobodno me ispravi.





Ne.
Samo san reagira na "činjenicu" da bi svi vozili Mercedese da imamo para.
E pa ja ne bi.
Uostalon, "nikia" je usporedija kupce Libellusa i Mercedesa a ne ja, jer kad čovik na napiše gore navedenu "činjenicu" nije napisa ništa drugo nego "Da imate para čitali bi Libellus".





Sve OK, malo sam nategao zbog kontrasta i zafrkancije.

No na jednom mjestu kažeš da je "svatko IOLE normalan zadovoljan s Ludensom", a na drugom se slažeš s tim da ne voliš kad netko drugome pametuje i nameće svoje stavove, pa mi je to dosta kontradiktorno.

Jer što je smatranje nenormalnima onih koji pored Ludensovih izdanja uzimaju Libellusova nego izraziti redukcionizam i nametanje vlastitih stavova.


Edit: inače si i ti normalan.





Joj ovo "IOLE" je bilo namijenjeno samo Okiju jer znan da on voli tu rič
Inače, stvarno me nije briga ko šta kupuje, samo mi je smišna priča o ekstra kvaliteti. Meni se na svin Libellus stripovima(I Fibrinin da ne bude zabune) koje san više puta pročita nakosija hrbat i odlipija se onaj končani uvez zalipljen na hrbat.
Iako mi je to najmanje bitno, recimo Konan(onaj manji) od Darkwooda mi je baš ekstra izdanje. Lipo napravljeno, a tenk.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2016 : 17:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

BTW, primjetija san da poprilično patiš od kompletiranosti i uniformiranosti. To ti ne valja.



dobro si primjetio
a što ću kad me nervira kad se Dylan prisjeća sukoba sa Ružičastim zecom iako se nisu prije susreli, kad se Zagor nakon 30ak pustolovina sa Chicom upoznaje sa njim itd. itd.



Kod DD je takvih stvari jako malo, i DD nema nikakav timeline.
Magični je nešto šta triba imat sve(Ako ti se sviđa), ili Ken.




imam komplet Libellus Magičnog
imam komplet Libellus Kena
nemam komplet Libellus Dylana, preskup mi je



Za razliku od tebe, ja neman Libellus Dylana jer mi je prekup, ali iman Magičnog i Kena.



oko čega se ono prepucavamo?


Pa u principu oko toga vridi li tih par priskočenih epizoda razliku od 35 Kn po epizodi. Tek kad tih 35 Kn pomnožiš sa recimo prvih 100 brojeva imaš 3500Kn utučenih na tvrde korice i 4 epizode koje ti fale u Ludens izdanju. Uostalon, imaš i opciju da kupiš samo one knjige u kojma su epizode koje ti fale.
Ja bi recimo rađe osta na Ludensu a ovu lovu potrošija na Skriveno lice i Shangaj devil.




Eh, očito nam se ukusi poklapaju
Imam i ja Skriveno Lice i Shangai Devila
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 06/09/2016 : 20:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
NESVRSTANI pozdrav za Split, a ono o seljacinama necu ni da komentarisem. Pozdravi ekipu iz splita ! Siecam se da si nekad dolazio na MaFest, uzimao Libellus i td da ne ulazim u detalje, ali eto promjenee se mnoge stvari kod covjeka ...

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 06/09/2016 20:18:43
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/09/2016 : 20:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@NESVRSTANI
Da u Libellusovom Dylanu pročitam rič iole u samo jednom oblačiću, bez IMALO razmišljanja bih odustao od kupovine svih sljedećih knjiga!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/09/2016 : 20:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by swamp thing

Izgleda da apsolutno niko nije skontao šta hoću reći, sigurno je do mene :D
Samo udrite po Lib, sve je to super, da bar razjasnim da ne napadam nikoga niti mislim da je iko ko kupuje Lib lud ;)


Nije do tebe.
Davanje 150 Kn za 3 epizode DD uz postojeće Ludens izdanje je suludo i nepotrebno.



Dylan je takav strip kod kojeg svako slovo u prijevodu znači mnogo



Nisam znao da je Dilan Dog toliko kompleksan strip!

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Johnny Difool



Jako mi je bitan i izdavač, pa sam se s Thorgala u izdanju Čarobne šume, kod kojeg se čeka tek četvrti integral, prebacio na Libellusova (nu me ON TOPIC! ) koji je već izgurao ne samo izvorni serijal nego i spin-offove, za što će Čarobnoj šumi trenutnim ritmom trebati valjda i 20 godina.






Ja san budući da neman povjerenja u srpske izdavače kupija prva 4 Libellus Thorgala čisto za sigurnost(Jedini stripovi koji su neotvoreni otkad san ih kupija). Brojeve 11-20 iman u BP izdanju i nema nikakve potribe da ih dupliran u Libellus izdanju, jedino mi je krivo šta ću zbog onog broja 21 morat duplat brojeve 19 i 20.
Budući je ČK izdala prva 4 integrala, Libelluse ću prodat, i čekat sedmi integral od ČK za nastavak. Ako ČK i ne izdrži do tada, nije velika šteta jer serijal ionako više u toj fazi i nije toliko dobar ka šta je u prvih 15-20 brojeva.



Torgala izdaje Darkvud a ne ČK ili Čarobna šuma (prva dva ili tri broja je radila Čarobna knjiga & Darkwood).
Drugo,baš grešiš oko tih epizoda nakon 20. broja.Veruj mi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 06/09/2016 20:22:46
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/09/2016 : 20:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
SD i Ludens se ne može mjeriti niti sa dnevnikom koji je imao daleko nekvalitetnije izdanje što se tiska i papira tiče, a kamoli sa Libellusom...uostalom, razglabali smo o tome na onom topicu Libellusovih Dylana i evo kopiram primjere prijevoda istih epizoda da se podsjetite na razlike:

Originally posted by Oki

Evo malo stihova iz Goblina (strana 73/74 Ludens vs 271/272 Libellus) za usporedbu:

LUDENS
...uspavana ljepotica nikad se više nije probudila i spava crnim snom bez tajni...
...neće vila zaplesati
grlo su joj prerezali...
...i najglasnije se čuje glazba smrti...
...tko se više sjeća imena
vještica, patuljaka i čarobnjaka...
...oni su sad tek tužne sjene...
...ni Lorelei se više ne računa...
...to je samo tužna bajka velike tješiteljice...
...koja sada prema tebi okreće
zagonetni pogled...
...možeš bježati ali pobjeći ne možeš...
...samo ti trči, Smrt je uvijek brža...
...kamo god dođeš, Smrt te već čeka...


LIBELLUS
...Uspavana ljepotica probudila se nije
sada snom dubokim ona čvrsto spije...
...Zaplesati više neće vila mala
umrla je tiho prerezana grla...
...I jedina glazba što sada se čuje
glazba je smrti što duše sad truje...
...I tko se sad sjeća svih tih imena
vještica, gnoma iz sretnih vremena...
...Pretvorenih sada u otužne sjene
što noću sad plaho zazivaju mene?...
...I Lorelei više zapjevati neće
naprosto nije imala sreće...
...Jer dama u crnom što svima nam sudi
radit svoj posao svojski se trudi...
...I kad te pogleda očima hladnim
prijetvornim, crnim, života gladnim
...Bježati možeš kamo god želiš
da uspjet češ pobjeći već se veseliš...
...Trči, trči, bježi pred Smrću
uporno ko' bankari što novce zgrću...
...Al' gdje god da pođeš Smrt će te naći
njezinoj kosi nečeš umaći!


a DNEVNIK pjeva...
lepotica je usnila, probuditi se neće,
crni san sniva, sreće je nestalo.
prestala je da pleše vila,
iz grla joj šiklja krv...
muzika je sve glasnija,
trešti muzika smrti...
i ko se još seća imena
veštica, čarobnjaka i gnoma...
kad uništen je svet tužnih priviđenja?
Lorelaj više nikada zapevati neće...
umesto srećnog, bajka će dobiti tužan kraj...
a smrt će gledati nemilosrdnim, praznim očima.
Možeš bežati kud god želiš, ali pobeći nećeš.
trči, trči... samo znaj da korak ja smrti od tvoga duži
gde god da se skloniš, smrt će te spremno dočekati.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/09/2016 : 20:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by swamp thing

Izgleda da apsolutno niko nije skontao šta hoću reći, sigurno je do mene :D
Samo udrite po Lib, sve je to super, da bar razjasnim da ne napadam nikoga niti mislim da je iko ko kupuje Lib lud ;)


Nije do tebe.
Davanje 150 Kn za 3 epizode DD uz postojeće Ludens izdanje je suludo i nepotrebno.



Dylan je takav strip kod kojeg svako slovo u prijevodu znači mnogo



Nisam znao da je Dilan Dog toliko kompleksan strip!


A kako bi i znao kad si stalno prezaokupljen nekim Zekanima i Tvrđama
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/09/2016 : 20:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by swamp thing

Izgleda da apsolutno niko nije skontao šta hoću reći, sigurno je do mene :D
Samo udrite po Lib, sve je to super, da bar razjasnim da ne napadam nikoga niti mislim da je iko ko kupuje Lib lud ;)


Nije do tebe.
Davanje 150 Kn za 3 epizode DD uz postojeće Ludens izdanje je suludo i nepotrebno.



Dylan je takav strip kod kojeg svako slovo u prijevodu znači mnogo



Nisam znao da je Dilan Dog toliko kompleksan strip!


A kako bi i znao kad si stalno prezaokupljen nekim Zekanima i Tvrđama


eh,kad bi to barem bila istina;ali Tvrđe izlaze na kaščicu
Ali im je prevod sjajan;Macanov.

Ko radi prevod LL Dilana,kad smo već u toj temi?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/09/2016 : 20:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Andrej Cvitaš prevodi Libellusove Dylane...ja do sada nemam niti jednu primjedbu u svih ovih 26 knjiga.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/09/2016 : 20:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
+14 koloraca...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/09/2016 : 21:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Andrej Cvitaš aka Dok Lester je meni sjajan prevodilac.
Prezadovoljan sam kako je preveo Torgala,kao i one Texove koje sam čitao iz LL biblioteke.
Verujem da je i na Dilanu bio jednako dobar.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000