forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/09/2016 : 14:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
meni su romi bili samo slika i prilika pijace na kojoj se prodaje svašta
a romi prodaju zaista sve i svašta... obično što iskopaju negdje...

eh sad kod njih sam kupio i siriusa i LMS i futura i raznoraznih stvari

i to što sam kupio od njih prošlo je sito i rešeto i opet izgleda očuvano

što se ne bi moglo reći za različlita nesavitljiva tvrdokoričena izdanja koja je dovoljno da nezgodno padnu i baj baj sa cijenom

lms možeš staviti u zadnji džep i opet neće izgubiti na vrijednosti

samo sam to htio reći

dakle prednost mekih korica je i u tome što se ne štete tako lako
naravno da su debele korice bolje...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/09/2016 : 14:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Libellus samo nudi ono što čitatelji traže i kupuju.
Dokle se to bude kupovalo, dotle će biti u ponudi.

Ništa neobično


mnogi su to krenuli kupovati ne misleći o dimenziji vremena

a rezultati se vide... spade knjiga na 250 slova u nekim slučajevima

dobro je dok i libelus postoji


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 07/09/2016 : 14:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by bubo

a koje češ to stripove moći prodati?? zs i lms ,, ludens i veseli četvrtak???fascinantna teorija zaista, pa i sc izdanja sada večinom idu u 500 komada ,( izuzev ludensa i vč) je li i to elitilizam???jesu to sc sektaši??priljev novih stripofila nije i nikad neće biti vezan za kolekcionarska izdanja koja nisu niti namjenjina široj publici niti početnim čitateljima,,


khm, ajmo konkretno, koji su to stripovi i prije svega, sto onda i njima nije cijena kol'ko i Libellusovima




konkretno: phoenix press, van gogh, padora( dok je izdavala), ima toga još, a cijena pa čuj kakvo izdanje toliko i para ,niko nikome ne brani da pokuša da izda bilo što ,mnogi i jesu pa su se za glavu hvatali poslije,uzet ću primjer van gogha koji nasličniji tiražom ( oko 250 komada) pa koliko košta? oko 49 kuna..koliko košta libellus nathan ,dilan, nick( tiraž 200 komada) s po 3 epizode unutra sa dodatnim naslovnicama pravljenim samo za to izdanje i sa naslovnicama unutra?'promo 140 kuna u prva 2 mjeseca,phoenix press ide u 500 komada cijena oko 30 kuna po epizodi, da spusti tiraž na 300 bilo bi slično kao u van gogha,, brojke su neumoljive da bi imao nisku cijenu moraš imati i visok tiraž i to je to..
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/09/2016 : 14:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Jucer sam dobio ponudu za musku ljubav.
Sto imate za savjet?



Rupa je rupa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 07/09/2016 : 14:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Trenutno sam preko mobitela pa mi nije zgodno quotati i zato ću ovako reći što imam. Iznenađen sam količinom otrova kojeg je dicmanjac prosuo u svojoj izjavi pa jednostavno moram reagirati.
Između ostalih, i ja sam taj koji je rekao da svoja HC izdanja ne bih posudio nikome. Rome sam spomenuo samo zato jer je to napravio i netko ranije, inače u mojoj okolici ima većih (bijelih) cigana od čistokrvnih Cigana koji nisu zaslužili (ti bijeli) da im se ponudi čaša vode. Zašto bih ja takvima posudio bilo što a ne samo stripove. Treba napomenuto činjenicu da se ne krećem među stripašima i kolekcionarima već su to ljudi koji strip tretiraju kao dnevne novine, često ne vraćaju stvari i stvarno treba biti budala takvima posuditi skupocjeno izdanje (koje je kod Libellusa u većini slučajeva i rasprodano).
E moj dicmanjac, da si doživio samo polovinu sranja koja sam ja imao u životu ne bi ti vjerovao ni rođenom bratu. Baš me briga kome ćeš posuđivati svoje stvari, mi ostali imamo svoje pravo da odlučimo o tome, a ja sam prošao veliku životnu školu pa znam da opreza nikad previše.
Onaj topic o nabavljenim stripovima se odnosi na sva izdanja i ne vidim zašto netko ne bi stavljao i HC. Nigdje nisam vidio da se netko kurčio na osnovi toga što kupuje skupocjene stvari a ima ljudi koji si to ne mogu priuštiti. Po toj logici i onaj tko radi slike s kvalitetnom kamerom se isto kurči jer može te slike napraviti starim mobitelom s VGA kamerom.
Zavist stvarno izjeda čovjekovu dušu, za neke bi bilo zdravije da niti ne otvaraju određene teme.



Prijatelju nikakav otrov nisam uputio prema tebi niti prema nikome, nego sam samo dao svoje viđenje na ovu debatu koju su poveli zadnjih par stranica ovog topica.

Mišljenja sam da neki "kolekcionari" se razbacuju i uzimaju skuplje stvari samo radi izgleda police i da se mogu pohvalit. I kasnije se na nekim topicima pravdaju da su u pravu. Da su ta izdanja ona prava. E pa ima onih koji drukčije misle.

Ove stvari koje sam naveo mi daju nekakve dokaze za to.

Sam si se pohvalio da nema šanse da posudiš nekome strip, nego samo ono što ti netreba.
Meni je to neshvatljivo. Ako hoćeš evo ja ću tebi posuditi nešto za čitanje, samo mi na PM šibni adresu ;)

I na kraju, vjeruj mi, nisam ni ni najmanje zavistan, ni tebi niti ikome drugom ;)

Btw.nisam mislio konkretno na tebe, nego više likova. Tvoj post sam samo iskoristio. Vidiš da te nisam htio niti quotati, jer to nije ni bitno.
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 07/09/2016 : 14:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Manitu dragi, ta kakva seljačina treba biti za letovati u Egiptu
Ma šta seljačina, naddžiber

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/09/2016 : 14:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chief Warhead

Manitu dragi, ta kakva seljačina treba biti za letovati u Egiptu
Ma šta seljačina, naddžiber



Ne triba bit seljačina nego luđak.
Reci mi, ako pričaš vlastitin primjeru, jel i tebe drža proljev od prvog do zadnjeg dana?
Inače nije seljačina onaj ko ljetuje u Egiptu, seljačina je onaj ko se s time kurči.

Interesntan mi je tvoj tok misli.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 07/09/2016 14:49:47
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 07/09/2016 : 15:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Ne, pa nisam ja seljačina da idem u Egipat, i još da se hvalim s tim. Ne, ne...
Zezam se, zakasnio sam na onaj segment o mečkama i seljačinama pa ko rekoh da okrenemo novi krug.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/09/2016 : 15:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by jaki

Jucer sam dobio ponudu za musku ljubav.
Sto imate za savjet?



Rupa je rupa.


i miš rupu mijenja

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/09/2016 : 15:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

quote:
Originally posted by DODSFERD

Trenutno sam preko mobitela pa mi nije zgodno quotati i zato ću ovako reći što imam. Iznenađen sam količinom otrova kojeg je dicmanjac prosuo u svojoj izjavi pa jednostavno moram reagirati.
Između ostalih, i ja sam taj koji je rekao da svoja HC izdanja ne bih posudio nikome. Rome sam spomenuo samo zato jer je to napravio i netko ranije, inače u mojoj okolici ima većih (bijelih) cigana od čistokrvnih Cigana koji nisu zaslužili (ti bijeli) da im se ponudi čaša vode. Zašto bih ja takvima posudio bilo što a ne samo stripove. Treba napomenuto činjenicu da se ne krećem među stripašima i kolekcionarima već su to ljudi koji strip tretiraju kao dnevne novine, često ne vraćaju stvari i stvarno treba biti budala takvima posuditi skupocjeno izdanje (koje je kod Libellusa u većini slučajeva i rasprodano).
E moj dicmanjac, da si doživio samo polovinu sranja koja sam ja imao u životu ne bi ti vjerovao ni rođenom bratu. Baš me briga kome ćeš posuđivati svoje stvari, mi ostali imamo svoje pravo da odlučimo o tome, a ja sam prošao veliku životnu školu pa znam da opreza nikad previše.
Onaj topic o nabavljenim stripovima se odnosi na sva izdanja i ne vidim zašto netko ne bi stavljao i HC. Nigdje nisam vidio da se netko kurčio na osnovi toga što kupuje skupocjene stvari a ima ljudi koji si to ne mogu priuštiti. Po toj logici i onaj tko radi slike s kvalitetnom kamerom se isto kurči jer može te slike napraviti starim mobitelom s VGA kamerom.
Zavist stvarno izjeda čovjekovu dušu, za neke bi bilo zdravije da niti ne otvaraju određene teme.



Prijatelju nikakav otrov nisam uputio prema tebi niti prema nikome, nego sam samo dao svoje viđenje na ovu debatu koju su poveli zadnjih par stranica ovog topica.

Mišljenja sam da neki "kolekcionari" se razbacuju i uzimaju skuplje stvari samo radi izgleda police i da se mogu pohvalit. I kasnije se na nekim topicima pravdaju da su u pravu. Da su ta izdanja ona prava. E pa ima onih koji drukčije misle.

Ove stvari koje sam naveo mi daju nekakve dokaze za to.

Sam si se pohvalio da nema šanse da posudiš nekome strip, nego samo ono što ti netreba.
Meni je to neshvatljivo. Ako hoćeš evo ja ću tebi posuditi nešto za čitanje, samo mi na PM šibni adresu ;)


Hvala, ne treba.
Meni je opet sasvim normalna reakcija čuvati svoje stvari ako si se jako opekao u životu. U stvari, nisam se čak niti opekao toliko kod stripova kao kod nekih drugih stvari a koje su vrijednije od stripova.
Nemam uopće povjerenja u ljude, čak ni u rođake jer sam od jednog takvog doživio najveće razočaranje (taj nema veze sa stripovima).
Nažalost, živimo u takvim vremenima gdje svatko gleda samo svoju korist i treba se prilagoditi tome ili čovjek najebe.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/09/2016 : 15:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

meni su romi bili samo slika i prilika pijace na kojoj se prodaje svašta
a romi prodaju zaista sve i svašta... obično što iskopaju negdje...

eh sad kod njih sam kupio i siriusa i LMS i futura i raznoraznih stvari

i to što sam kupio od njih prošlo je sito i rešeto i opet izgleda očuvano

što se ne bi moglo reći za različlita nesavitljiva tvrdokoričena izdanja koja je dovoljno da nezgodno padnu i baj baj sa cijenom


Ovo je najveći nedostatak HC izdanja, kada padnu to uvijek bude tako da se natuče hrbat ili rub korica, što je više gotovo nemoguće vratiti u prvobitno stanje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 07/09/2016 : 15:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

NESVRSTANI ima sve na forumu kako si pricao o Dadi, Mafestu, Libellusu i td, ali nebitno ...




Kad ima sve na forumu, izvoli, nađi, dokaži.
Priča o Dadi nisan nikad, i još jedan put te molin da prestaneš lagat.
Sam si reka da je ovo forum, i da sve ima, pa te molin da ili izvoliš, nađeš, i dokažeš, ili jednostavno prestaneš lagat i laprdat.
Doduše, iz drugih tema mi je jasno da imaš problema sa razumijevanjen pročitanog, i da ti je važnije u kojoj formi nešto piše a ne šta stvarno piše tako da ne očekujen suvisli odgovor.

Ili je tebi kad napišen da ne mislin da je 5000 Kn razlog za otkazivanje festivala pljuvanje???
Ili je možda pljuvanje kad napišen da je moje mišljenje da ne triba 20 gostiju na festivalu nego je dovoljno 5, 6, ili 10?

Dragi Garfilde, u koliko-toliko normalnin društvima uobičajeno je da ljudi iznose svoje mišljenje(Pogotovo na forumu) o bilo čemu. To šta ljudi o nekoj temi imaju različito mišljenje ne znači da se nešto pljuje.

Ovo me podsjeća na "Nisi za HDZ, znači ti nisi za Hrvatsku".






Nisi mi pojasnio ovo da si prije 2-3 godine prestao dolaziti na druzenja radi mene ? Posto ne dolazis vec 7-8 godina mozda i vise a mene nikad nisi ni upoznao, niti smo kad bili zajedno na druzenju ? Jel i to lazem ili ipak ti malo petljas ?

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/09/2016 : 15:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by jaki

Jucer sam dobio ponudu za musku ljubav.
Sto imate za savjet?



Rupa je rupa.


ali bojim se da ponudjaca zanima moja rupa:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 07/09/2016 : 15:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
i? ko je u pravu na kraju?

hronican nedostatak seksa dovodi do _________________________ (upisati odgovor)

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/09/2016 : 15:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Povisenog citanja stripova.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/09/2016 : 16:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Povisenog citanja stripova.


A povišenje čitanje stripova dovodi do povećanje buđeta za stripove sad se postavlja pitanje jeli bolje uložit u libelusa ili masažu sa sretnim završetkom
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 07/09/2016 : 16:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
NESVRSTANI

Vrhunska glupost.
I gradskih vlasti i organizatora. (Glupost Dade sto je otkazao Mafest)

I u ovome leži dio problema.
Sami su izabrali opciju izgnanstva i to opet zbog ega i ničeg drugog. OK, tada je Ratko možda stvarno pretjera, ali ako je to bija razlog da se se sa foruma ne pokupe samo Libellusovci nego kompletna makarska ekipa meni je to izrazito smiješno i na nivou djece od 8 godina. (Govoris im da su na nivou djece od 8 godina)
Odlaskon sa foruma napravili su sranje i sebi i drugima,

Doduše, možda se i pametnije povuć s foruma, jer kako suvislo objasnit 160 Kn za tri epizode DD recimo?

Davanje 150 Kn za 3 epizode DD uz postojeće Ludens izdanje je suludo i nepotrebno.
Uspoređivanje fibrinog i dnevnikovog Kena besmisleno. U krajnju ruku, zadnjih 20-ak Kenova ima dosta knjiga sa 150-200-250 stranica po cijeni od 80 Kn(Na sajmovima i 50-60 Kn), tako da je u odnosu na Libellus ovo bagatela(Da ne pričan o tome koliko je Ken bolji strip od ičega šta izdaje Libellus).Kvaliteta o kojoj Libellus zagovornici pričaju je nebuloza.

Ludensova kiosk izdanja nakon 3-4 čitanja izgledaju isto ka i prvi dan, Libellusove knjige se nakon 3-4 čitanja razjebu.

Samo par nekih tvojih komentara da ne listam sad svaku stranicu ...


http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/09/2016 : 17:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
od Libellusa redovno uzimam Zagora,pocea sam prije neke 2 godine sa 23.knjigom (Zagor prica),doli je navedeno koji mi br fale pa ako neko ima volju....
predobro je izdanje,ali je i papreno za skupljati
imam sve od Zagor kiosk izdanja,i to je meni pravi Zagor za citanje i zabavu .
nisam bas pun novca da mogu kupovati sve i svasta,imam 2 mala ptica koja su mi isprid svega,da njima zafali ,zafalilo bi i za Zagora
Slazem se s Jerom u vecini postova,na mafestu nisam nikad bija ali sam slusa kako je sve super,ali sam i cuja kako jedni te isti stalno dobivaju autorske crteze i stripove ispod stola-politika svuda oko nas,ko kaze da je nema medju stripofilima LAZE

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/09/2016 : 17:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

NESVRSTANI

Vrhunska glupost.
I gradskih vlasti i organizatora. (Glupost Dade sto je otkazao Mafest)

I u ovome leži dio problema.
Sami su izabrali opciju izgnanstva i to opet zbog ega i ničeg drugog. OK, tada je Ratko možda stvarno pretjera, ali ako je to bija razlog da se se sa foruma ne pokupe samo Libellusovci nego kompletna makarska ekipa meni je to izrazito smiješno i na nivou djece od 8 godina. (Govoris im da su na nivou djece od 8 godina)
Odlaskon sa foruma napravili su sranje i sebi i drugima,

Doduše, možda se i pametnije povuć s foruma, jer kako suvislo objasnit 160 Kn za tri epizode DD recimo?

Davanje 150 Kn za 3 epizode DD uz postojeće Ludens izdanje je suludo i nepotrebno.
Uspoređivanje fibrinog i dnevnikovog Kena besmisleno. U krajnju ruku, zadnjih 20-ak Kenova ima dosta knjiga sa 150-200-250 stranica po cijeni od 80 Kn(Na sajmovima i 50-60 Kn), tako da je u odnosu na Libellus ovo bagatela(Da ne pričan o tome koliko je Ken bolji strip od ičega šta izdaje Libellus).Kvaliteta o kojoj Libellus zagovornici pričaju je nebuloza.

Ludensova kiosk izdanja nakon 3-4 čitanja izgledaju isto ka i prvi dan, Libellusove knjige se nakon 3-4 čitanja razjebu.

Samo par nekih tvojih komentara da ne listam sad svaku stranicu ...




Aha, najbolje šta si uspija izvuć za jednog mrzilja Libellusa, Mafesta, Dade i Dade, je da si zajedno zalipija 2-3 posta iz perioda od godinu dana, + si još sam dopisa ovo "(Glupost Dade što je otkazao Mafest)!
Dobar si.
Kako god, stojin iza svega napisanoga.
Glupost mi je zbog 5000 Kn otkazat Mafest.
Glupost mi je povlačenje cile ekipe iz Makarske sa foruma zbog sukoba Dade i Ratka.
Cijena od 160 kn za DD knjigu mi je pretjerana.

Pljuvanje ne vidin.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/09/2016 : 17:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Khm, DD Libellus prva dva mjeseca kišta 128 kn.
Još uvijek nije malo (ali čovjeka veseli), ali je podnošljivije.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 07/09/2016 : 17:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Khm, DD Libellus prva dva mjeseca kišta 128 kn.
Još uvijek nije malo (ali čovjeka veseli), ali je podnošljivije.




Khm, bilo nekad.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 07/09/2016 : 17:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Ok ti ne vidis nista lose u tome kad kazes nekome da je u nivou djeteta od 8god ...

ALi nista mi ne rece o tvome ne dolazenju na sastanke, nekako mi to stalno zaobilazis ?

Kopirat cu ovo gore sto sam napisao, pa bi volio da mi i to objasnis.

"Nisi mi pojasnio ovo da si prije 2-3 godine prestao dolaziti na druzenja radi mene ? Posto ne dolazis vec 7-8 godina mozda i vise a mene nikad nisi ni upoznao, niti smo kad bili zajedno na druzenju ? Jel i to lazem ili ipak ti malo petljas ?"

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 07/09/2016 17:26:26
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/09/2016 : 17:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Ok ti ne vidis nista lose u tome kad kazes nekome da je u nivou djeteta od 8god ...

ALi nista mi ne rece o tvome ne dolazenju na sastanke, nekako mi to stalno zaobilazis ?

Kopirat cu ovo gore sto sam napisao, pa bi volio da mi i to objasnis.

"Nisi mi pojasnio ovo da si prije 2-3 godine prestao dolaziti na druzenja radi mene ? Posto ne dolazis vec 7-8 godina mozda i vise a mene nikad nisi ni upoznao, niti smo kad bili zajedno na druzenju ? Jel i to lazem ili ipak ti malo petljas ?"



Neodgovaranje na ove pizdarije je moj nuspjeli pokušaj ignoriranja a ne izbjegavanje odgovora. Ni prvo ni zadnje šta nisi dobro skopča.
U pravu si, ima više više od 2-3 godine, ali nema baš 7-8. U svakon slučaju taman negdi kad si ti počea dolazit, ja san presta.
Možda si u pravu i da se nismo formalno upoznali(Meni se čini da jesmo), ali nije ni bitno. Dovoljno mi je ovo koliko te poznajen da mi se u tvome društvu ne boravi.

I da, ne mislin da radin išta krivo ili bezobrazno ako odraslon čoviku koji se ponaša ka malo dite rečen da se ponaša ka malo dite.

I usput da te otvoreno pitan, jesi li ti normalan?
Tebi je nekome reć da se ponaša ka dite od 8 godina smrtna uvreda, pljuvanje, mržnja, zavist?

E da, i ovde pizdekaš "Nisi mi odgovorio na pitanje, nisi mi odgovorio na pitanje", a istovremeno ni na jedno moje pitanje nisi odgovorija.
A možda i bolje da ne odgovoriš.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 07/09/2016 17:44:31
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 07/09/2016 : 17:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

od Libellusa redovno uzimam Zagora,pocea sam prije neke 2 godine sa 23.knjigom (Zagor prica),doli je navedeno koji mi br fale pa ako neko ima volju....
predobro je izdanje,ali je i papreno za skupljati
imam sve od Zagor kiosk izdanja,i to je meni pravi Zagor za citanje i zabavu .
nisam bas pun novca da mogu kupovati sve i svasta,imam 2 mala ptica koja su mi isprid svega,da njima zafali ,zafalilo bi i za Zagora
Slazem se s Jerom u vecini postova,na mafestu nisam nikad bija ali sam slusa kako je sve super,ali sam i cuja kako jedni te isti stalno dobivaju autorske crteze i stripove ispod stola-politika svuda oko nas,ko kaze da je nema medju stripofilima LAZE


Pa čekaj, šta je tu čudno?
Valjda će prednost imati: zaposleni, prijatelji, stare mušterije... pa tek onda neko drugi. A čak mi je i logičnije da zaposleni dele svojima, nego Dade da se tu mešaju.

Zar nije ista priča bila i skoro za CRŠ? To mi je nekako normalno za festivale.

Što se tiče Zagora, pa on je ubedljivo najjeftinije izdanje Libellusa. Pa gde ćeš manje od 52 kune za 100 kolornih stranica i to na povećanom formatu, a o kvalitetu i da ne pričam. I sam znaš da nema bolje izdanje.

Pa čak i u Srbiji, kolor Zagor (ovi novokomponovani) košta oko 60 kuna (doduše za 128 str.) i to na sečenom Bonelli formatu, na smešnom papiru, sa mekim koricama, i još je veći tiraž. U suštini i to je dobro izdanje, ali sa Libellusom se ne može meriti.

Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 07/09/2016 : 17:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
NESVRSTANI uredu je.Puno tog se tebi cini :) Lijep pozdrav!

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000