forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/09/2016 : 18:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Nije mi normalno da jedni te isti moru imati privilegije na festivalima,ako je tako onda neka naprave privatni festival za sebe
Zagor je jedini jos osta bez dizanja cijene,vidit cemo koliko dugo

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 07/09/2016 : 19:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Uh koliko ste se raspisali, možda sve pročitam idućih dana.
Ja bih bio najsretniji da sve te stripove možemo vidjeti u SC-u u velikim nakladama. Ali realnost je drugačija. Malo je kupaca koji vole strip, pa onda imamo izdavače koji izdaju stripove, pa propadaju, pa dođu novi, pa se ne poštiva kronologija... Lako je talijanima, pa već desetljećima imaju solidne naklade i ujednačene standarde kod izdavanja. Svi stripovi jednaki na polici... Što će njima nekakav skupi HC.

Kod nas je druga priča. Više puta su Dado&Dado rekli da nikada ne bi izdavali stripove da kod nas postoji izdavač koji će to raditi na način kako rade talijani. Ja ako mogu uvijek izaberem jeftiniju alternativu. Ali kako da pročitam Magičnog, Nathana ili nove Texove?! Hvala Libellusu na tim izdanjima, kapa do poda što su izgurali Magičnog i što izbacuju Texa i Nathana 100 na sat, a hvala i Fibri za sve vrhunske stripove koji me redovno oduševljavaju! Pa ako mora biti HC, neka je!

Što se tiče Libellusa Dylanove knjige sam nabavio samo prvih 17, da maknem one Dnevnikove s police, Mister Noa redovno kupujem i završavam nakon afričkog ciklusa, jer dolaze do prvog broja Slobodne Dalmacije, kojima sam zadovoljan i ostaju na polici! Kupujem i Martija Mysterea, pokrio sam Dnevnik i preskačem sve brojeve koje imam u SD ili SA ili VČ izdanjima. Znači uskoro. Texa imam sve redovne jer su neobjavljeni, kupovao sam i kolore, ali prestajem, jer sam to sve čitao 100 puta. Gigante u boji također ne uzimam, jer su mi oni od SA super! Demiana sam nabavio na Interliberu svih devet sa malim oštečenjima za jako povoljnu cijenu. Skriveno lice sam kupio po redovnoj cijeni, a Shangaj Devila samo zadnje tri knjige. Prvih devet imam od onog propalog izdavača. Pita me frend kako možeš imati pola Shangaja SC, a pola HC, pa zar te ne smeta?! Pa ne smeta me, sretan sam što sam pročitao svih 18 epizoda, a korice su mi manje bitne, jer strip ne kupujem radi njih. Kupio sam i prva četiri Zagora u boji, bili su na MAFEST-u 100kn komad ako uzmeš sva četiri. Uzeo sam ih i tu stao. Kasnije im je i cijena dosta porasla zbog pada naklade. Ionako sam te sve epizode čitao puno puta i neću tako brzo. Ako me uhvati nostalgija dobri će biti Ludensovi, pa čak i Dnevnik! I Thorgala imam sve, odličan strip, odličan ritam izlaženja, nemam prigovora!

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 07/09/2016 : 19:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Nije mi normalno da jedni te isti moru imati privilegije na festivalima,ako je tako onda neka naprave privatni festival za sebe
Zagor je jedini jos osta bez dizanja cijene,vidit cemo koliko dugo



Bio sam na svih devet MAFEST-a sve dane, pa i duže i nisam nikada vidio da netko tamo ima privilegije. Ako je netko vidio neka napiše!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 07/09/2016 : 20:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Pa čekaj, šta je tu čudno?
Valjda će prednost imati: zaposleni, prijatelji, stare mušterije... pa tek onda neko drugi. A čak mi je i logičnije da zaposleni dele svojima, nego Dade da se tu mešaju.


Zar nije ista priča bila i skoro za CRŠ? To mi je nekako normalno za festivale.

Što se tiče Zagora, pa on je ubedljivo najjeftinije izdanje Libellusa. Pa gde ćeš manje od 52 kune za 100 kolornih stranica i to na povećanom formatu, a o kvalitetu i da ne pričam. I sam znaš da nema bolje izdanje.

Pa čak i u Srbiji, kolor Zagor (ovi novokomponovani) košta oko 60 kuna (doduše za 128 str.) i to na sečenom Bonelli formatu, na smešnom papiru, sa mekim koricama, i još je veći tiraž. U suštini i to je dobro izdanje, ali sa Libellusom se ne može meriti.




brate, ako si ironican, onda razumem. a ako nisi, onda samo potvrdjujes sta ne valja u nasem sistemu - ljudi.

a ovo oko papira - nemoj biti smesan.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 07/09/2016 : 20:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
jos nesto, super sto toliko ljudi odustaje od kupovine, sve lakse ce biti da se nabave neka buduca izdanja

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/09/2016 : 21:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Griješiš - naklade će biti sve niže a cijene sve više, i stripove će kupovati još manje "pretplatnika", odnosno onih koji rezerviraju na vrijeme.

Već se sad praktički sve svelo na rezerviranje tj. recimo "pretplatu", a s odustajanjem će samo broj takvih kupaca biti sve manji.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 07/09/2016 21:59:07
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/09/2016 : 22:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
E moj druže Nesvrstani.... Da si ikad bio u kojoj grupi za stripove na facebooku shvatio bi da se sa ovim bolesnikom i ljigavcem od Garfielda iliti Alena Mašića ne isplati raspravljati jer taj prije svega ne vidi dalje od Libellusa,a kao drugo stvarno kao što si i napisao ne može s razumjevanjem pročitati išta dulje od proste rečenice. Onda se na to nadoveže i onaj drugi bolesnik iz Mostara pa zajedno stvarno i čine sektu. Davno sam ja još tvrdio da su on i par njemu sličnih ljigavaca svojim kupovinama po nekoliko primjeraka istog stripa i prodavanja istih po nebuloznim cijenama rastjerali mnoge redovne kupce ovih izdanja. A najžalosnije je što ovaj bolesnik niti nije čitatelj stripova nego ih skuplja ko markice i kurči se uslikavanjem kolekcije po raznim forumima i fejs grupama. Teška dijagnoza....
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/09/2016 : 22:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

E moj druže Nesvrstani.... Da si ikad bio u kojoj grupi za stripove na facebooku shvatio bi da se sa ovim bolesnikom i ljigavcem od Garfielda iliti Alena Mašića ne isplati raspravljati jer taj prije svega ne vidi dalje od Libellusa,a kao drugo stvarno kao što si i napisao ne može s razumjevanjem pročitati išta dulje od proste rečenice. Onda se na to nadoveže i onaj drugi bolesnik iz Mostara pa zajedno stvarno i čine sektu. Davno sam ja još tvrdio da su on i par njemu sličnih ljigavaca svojim kupovinama po nekoliko primjeraka istog stripa i prodavanja istih po nebuloznim cijenama rastjerali mnoge redovne kupce ovih izdanja. A najžalosnije je što ovaj bolesnik niti nije čitatelj stripova nego ih skuplja ko markice i kurči se uslikavanjem kolekcije po raznim forumima i fejs grupama. Teška dijagnoza....


Joj vidija san jedan put sliku njih dvojice isprid kolekcije-trofeja, izgledali su mi ka dva lovca na safariju koji se naslikavaju isprid upravo upucanog nosoroga.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/09/2016 : 22:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by markotamara

Nije mi normalno da jedni te isti moru imati privilegije na festivalima,ako je tako onda neka naprave privatni festival za sebe
Zagor je jedini jos osta bez dizanja cijene,vidit cemo koliko dugo



Bio sam na svih devet MAFEST-a sve dane, pa i duže i nisam nikada vidio da netko tamo ima privilegije. Ako je netko vidio neka napiše!


Ako si bia svih 9 puta onda se izvinjavam,mora da sam sanja sto su mi rekli istinski ljubitelji stripa i koji su bili isto koliko i ti
Neznam imena,ali evo ima onih koji znaju koji su ti pa nek se pronadju
Meni fale ta 2 Zagora pa kad sam pita neke koji ih imaju u "rezervi" bas se pitam kako,rekli su mi za "bagatelu" da daju

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 07/09/2016 22:47:36
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/09/2016 : 23:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

E moj druže Nesvrstani.... Da si ikad bio u kojoj grupi za stripove na facebooku shvatio bi da se sa ovim bolesnikom i ljigavcem od Garfielda iliti Alena Mašića ne isplati raspravljati jer taj prije svega ne vidi dalje od Libellusa,a kao drugo stvarno kao što si i napisao ne može s razumjevanjem pročitati išta dulje od proste rečenice. Onda se na to nadoveže i onaj drugi bolesnik iz Mostara pa zajedno stvarno i čine sektu. Davno sam ja još tvrdio da su on i par njemu sličnih ljigavaca svojim kupovinama po nekoliko primjeraka istog stripa i prodavanja istih po nebuloznim cijenama rastjerali mnoge redovne kupce ovih izdanja. A najžalosnije je što ovaj bolesnik niti nije čitatelj stripova nego ih skuplja ko markice i kurči se uslikavanjem kolekcije po raznim forumima i fejs grupama. Teška dijagnoza....


Na ovaj način se ne može komunicirati na forumu.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 07/09/2016 : 23:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
sumohrvat tvoji komentari o tebi sve govore, a mogu i kopirati tvoje poruke koje si slao na facebook pa da se vidi ko je kakav, da ne spominjem da si izbacivan iz grupa radi svoje nepristojnosti i slično... Samo necu da se spustam na tvoj nivo i na tvoju nekulturu.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 07/09/2016 : 23:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
To je ono davno kad si me pozivao kod sebe na ljetovanje, pa te ja odbijao i slicno ??? :) Drago mi je da ti znas citam li ja stripove.Ako se ne varam (a ne varam, jer i sad postoje poruke) trazio si od mene savjete, i slicno ...

Lijep pozdrav za Rijeku i hvala na pozivu za ljetovanje!

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 07/09/2016 23:53:29
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/09/2016 : 08:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by markotamara

Nije mi normalno da jedni te isti moru imati privilegije na festivalima,ako je tako onda neka naprave privatni festival za sebe
Zagor je jedini jos osta bez dizanja cijene,vidit cemo koliko dugo



Bio sam na svih devet MAFEST-a sve dane, pa i duže i nisam nikada vidio da netko tamo ima privilegije. Ako je netko vidio neka napiše!


Ako si bia svih 9 puta onda se izvinjavam,mora da sam sanja sto su mi rekli istinski ljubitelji stripa i koji su bili isto koliko i ti
Neznam imena,ali evo ima onih koji znaju koji su ti pa nek se pronadju
Meni fale ta 2 Zagora pa kad sam pita neke koji ih imaju u "rezervi" bas se pitam kako,rekli su mi za "bagatelu" da daju



Pa napiši što su rekli ili ih ponovno pitaj. Baš me zanima. Ja se stvarno ne mogu sjetiti da je netko tamo imao privilegije, na samom festivalu.

Ovo što ti fale dva zagora neka nikakve veze s festivalom. Ja ih ne poznajem, ali znam da ima ljudi koji kupuju više primjeraka kako bi ih kasnije prodavali po višim cijenama. Jbga, kapitalizam. Ja to osobno ne bih radio, netko drugi bi. Na žalost.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 08/09/2016 : 09:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by markotamara

Nije mi normalno da jedni te isti moru imati privilegije na festivalima,ako je tako onda neka naprave privatni festival za sebe
Zagor je jedini jos osta bez dizanja cijene,vidit cemo koliko dugo



Bio sam na svih devet MAFEST-a sve dane, pa i duže i nisam nikada vidio da netko tamo ima privilegije. Ako je netko vidio neka napiše!


Ako si bia svih 9 puta onda se izvinjavam,mora da sam sanja sto su mi rekli istinski ljubitelji stripa i koji su bili isto koliko i ti
Neznam imena,ali evo ima onih koji znaju koji su ti pa nek se pronadju
Meni fale ta 2 Zagora pa kad sam pita neke koji ih imaju u "rezervi" bas se pitam kako,rekli su mi za "bagatelu" da daju



Pa napiši što su rekli ili ih ponovno pitaj. Baš me zanima. Ja se stvarno ne mogu sjetiti da je netko tamo imao privilegije, na samom festivalu.

Ovo što ti fale dva zagora neka nikakve veze s festivalom. Ja ih ne poznajem, ali znam da ima ljudi koji kupuju više primjeraka kako bi ih kasnije prodavali po višim cijenama. Jbga, kapitalizam. Ja to osobno ne bih radio, netko drugi bi. Na žalost.



Moram dati za pravo dcopicu jer ni ja nisam primjetio neke vezaške šeme glede dobivanja brojeva za crteže, a bio sam, na sedam mafestova

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/09/2016 : 10:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

To je ono davno kad si me pozivao kod sebe na ljetovanje, pa te ja odbijao i slicno ??? :) Drago mi je da ti znas citam li ja stripove.Ako se ne varam (a ne varam, jer i sad postoje poruke) trazio si od mene savjete, i slicno ...

Lijep pozdrav za Rijeku i hvala na pozivu za ljetovanje!



jel ovo gej ponuda bila ili samo prijateljska

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 08/09/2016 : 10:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by markotamara

od Libellusa redovno uzimam Zagora,pocea sam prije neke 2 godine sa 23.knjigom (Zagor prica),doli je navedeno koji mi br fale pa ako neko ima volju....
predobro je izdanje,ali je i papreno za skupljati
imam sve od Zagor kiosk izdanja,i to je meni pravi Zagor za citanje i zabavu .
nisam bas pun novca da mogu kupovati sve i svasta,imam 2 mala ptica koja su mi isprid svega,da njima zafali ,zafalilo bi i za Zagora
Slazem se s Jerom u vecini postova,na mafestu nisam nikad bija ali sam slusa kako je sve super,ali sam i cuja kako jedni te isti stalno dobivaju autorske crteze i stripove ispod stola-politika svuda oko nas,ko kaze da je nema medju stripofilima LAZE


Pa čekaj, šta je tu čudno?
Valjda će prednost imati: zaposleni, prijatelji, stare mušterije... pa tek onda neko drugi. A čak mi je i logičnije da zaposleni dele svojima, nego Dade da se tu mešaju.


Zar nije ista priča bila i skoro za CRŠ? To mi je nekako normalno za festivale.

Što se tiče Zagora, pa on je ubedljivo najjeftinije izdanje Libellusa. Pa gde ćeš manje od 52 kune za 100 kolornih stranica i to na povećanom formatu, a o kvalitetu i da ne pričam. I sam znaš da nema bolje izdanje.

Pa čak i u Srbiji, kolor Zagor (ovi novokomponovani) košta oko 60 kuna (doduše za 128 str.) i to na sečenom Bonelli formatu, na smešnom papiru, sa mekim koricama, i još je veći tiraž. U suštini i to je dobro izdanje, ali sa Libellusom se ne može meriti.





Nisam uopće u toku sa libellusom jer sam ih i sam odjebao kad su počeli raditi debile od ljudi i svakim mjesecom dizati već nenormalno visoku cijenu.....ali ovo moram quote-ati.

Ovdje je napisano sve šta u ovoj jebenoj državi ne valja.....ne znam te, ali ODVRATNO.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 08/09/2016 : 11:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

Nisam uopće u toku sa libellusom jer sam ih i sam odjebao kad su počeli raditi debile od ljudi i svakim mjesecom dizati već nenormalno visoku cijenu.....ali ovo moram quote-ati.

Ovdje je napisano sve šta u ovoj jebenoj državi ne valja.....ne znam te, ali ODVRATNO.


Pa dobro, možda se ja sprdam sa temom koja je nekima važna, ali iz ugla nekog ko nikad nije jurio crteže, to što se "ispod stola" neko dan ranije ili kasnije, ogrebe za crtež je nebitno. Bitno je da kad stojiš u redu, ispred tebe ne stoji zaposleni i da nema uskakanja, što sam siguran da se ne događa, bar ne na Mafestu.

E sad, ovo na Cršu i problemima autora sa organizatorom, to mi je još manje jasno ko tu koga...

EDIT: A što se tiče države, bar moje, da, danas mi je sve normalno - i to da kada puzim pred šeficom da mi zaposli brata (kad već traže nekog na kraći period), a ona kaže juu, pa ni svoje dete nisam zaposlila. Da bi nedelju dana kasnije njena kćerka dobila posao za stalno i bila meni nadređena.
Da, sve mi je danas normalno.

Edited by - thekide on 08/09/2016 11:10:43
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 08/09/2016 : 11:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

To je ono davno kad si me pozivao kod sebe na ljetovanje, pa te ja odbijao i slicno ??? :) Drago mi je da ti znas citam li ja stripove.Ako se ne varam (a ne varam, jer i sad postoje poruke) trazio si od mene savjete, i slicno ...

Lijep pozdrav za Rijeku i hvala na pozivu za ljetovanje!



jel ovo gej ponuda bila ili samo prijateljska



Zar je bitno ? U svakom slucaju bi se druzili, sad na koji nacin to su detalji :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/09/2016 : 11:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
uvek ista rasprava oko ll i mafesta 😂
usput, sad citam kako je dok preveo natana, odlican je 😃
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 08/09/2016 : 13:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski
a ovo oko papira - nemoj biti smesan.

I meni je papir OP izdanja smesan. Tanak, skoro proziran, a cena ubitacna za nase uslove - 990 din. Mozda je samo moj primerak bio takav ali nije dobro. Stampa je zato bila dlicna, sto je za Veseljake neocekivano.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2016 : 13:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Izlazak nove Libellus ture najavljen je za subotu, što se mene tiče najidealniji mogući termin.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 08/09/2016 : 13:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
A ovo oko festivala je i meni sve normalno i nista me vise ne cudi. Osim onoga sto je naveo NESVRSTANI da pojedini likovi dobijaju i stripove ispod stola i ispod cene. To mi je vec sokantno.

Kako se ulazi u takav klub odabranih?

Sumohrvat je mozda preterao sa uvredama, ali je u pravu za sramotnu preprodaju. Garfilde citao sam tvoja ucestvovanja ovde u raspravama o preprodavcima i kako ih spreciti da se mnoze. A 5 minuta posle toga odes i postavis najnoviju LL knjigu po duploj ceni i to knjigu koja se jos nije ni rasprodala.

Ne znam kako ti nije jasno da sa takvim postupcima nanosis vise stete Libellusu od svih ovde iznetih kritika zajedno. Samo dokazujes da je sistem truo iznutra i da ce taj balon puci kadtad. Verovatno kad naklada padne na 100 a cena skoci na 1000.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 08/09/2016 : 14:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DollarBill

quote:
Originally posted by morski
a ovo oko papira - nemoj biti smesan.

I meni je papir OP izdanja smesan. Tanak, skoro proziran, a cena ubitacna za nase uslove - 990 din. Mozda je samo moj primerak bio takav ali nije dobro. Stampa je zato bila dlicna, sto je za Veseljake neocekivano.


verovatno imaš dobar vid i grube ruke
meni je Obojeni program super izdanje u svakom smislu - i papir i format i štampa - nemam zamerki. s obzirom na kvalitet priča i vrstu edicije mislim da je urađeno bolje nego što zaslužuje.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 08/09/2016 : 14:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
nego da se jos jednom vratim na pocetak rasprave i cenu koja nas kupce najvise boli.
Postoje skupa izdanja ali postoje i bezobrazno skupa.
Trobroji su skupi sa 46 kuna po epizodi. Ali razumem one koji misle da triput skuplje izdanje recimo Dilana i vredi triput vise.
Ok, ali onda krenem dalje i vidim da je Mister NO 54 kune po epizodi, pa Tex 64kn...
I onda dodjem do mog Martija i sokantne cene od 120, a pune 150 kuna za jednu svezcicu. I setim se da sam pre 2 godine mislio da je skup cuveni MM 63 (116kn), ali ipak je on bio kolor. A sad imamo i vecu cenu i to bez boje. Naklada se nije menjala otad, i dalje je 300 komada.

Kakogod okrenuo racunicu, ovo je bezobrazluk. Osim ako su prava duplo skuplja u odnosu na Texa, sto nema sanse.

Eto morao sam jos jednom da se izjadam ali kao velikog MM fana, boli me cela prica.


Edited by - DollarBill on 08/09/2016 14:13:09
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 08/09/2016 : 14:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by DollarBill

quote:
Originally posted by morski
a ovo oko papira - nemoj biti smesan.

I meni je papir OP izdanja smesan. Tanak, skoro proziran, a cena ubitacna za nase uslove - 990 din. Mozda je samo moj primerak bio takav ali nije dobro. Stampa je zato bila dlicna, sto je za Veseljake neocekivano.


verovatno imaš dobar vid i grube ruke
meni je Obojeni program super izdanje u svakom smislu - i papir i format i štampa - nemam zamerki. s obzirom na kvalitet priča i vrstu edicije mislim da je urađeno bolje nego što zaslužuje.


Ma papir i cena su mi jedina zamerka. Da je stampa na svim njihovim izdanjima tako dobra to bi bio posao.

Da i naklada je smesna, pa nasta to lici 500 komada za celu Srbiju, jos kad nam par komsija pokupi deo, eto nas u situaciji gde prvi broj VC OP kosta isto koliko i LL izdanje!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.62 seconds. Snitz Forums 2000