forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/09/2016 : 14:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
da imam love kupovao bih sve libeluse... ALI... za to mi je potrebno sada oko 50 000 eura plus koliko izdaju mjesečno ili godišnje
dakle trebao bi mi poseban stan za stripove i da sve nabavim do sada što su izdali
što je priznajete u ovim ekonomskim uvjetima nemoguće

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/09/2016 : 14:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Izlazak nove Libellus ture najavljen je za subotu, što se mene tiče najidealniji mogući termin.


štooo
ne rade banke da digneš kredit ili da ti odobre dodatni minus :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/09/2016 : 14:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
nadam se da neću potrošiti tri iljade kuna do subote.rezerviro sam 20 knjiga pilotovih,svaki broj po deset komada.valjda će mi se isplatit ta investicija.



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 08/09/2016 : 14:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Misliš da će biti dovoljno po 10?

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 08/09/2016 : 15:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DollarBill

A ovo oko festivala je i meni sve normalno i nista me vise ne cudi. Osim onoga sto je naveo NESVRSTANI da pojedini likovi dobijaju i stripove ispod stola i ispod cene. To mi je vec sokantno.

Kako se ulazi u takav klub odabranih?

Sumohrvat je mozda preterao sa uvredama, ali je u pravu za sramotnu preprodaju. Garfilde citao sam tvoja ucestvovanja ovde u raspravama o preprodavcima i kako ih spreciti da se mnoze. A 5 minuta posle toga odes i postavis najnoviju LL knjigu po duploj ceni i to knjigu koja se jos nije ni rasprodala.

Ne znam kako ti nije jasno da sa takvim postupcima nanosis vise stete Libellusu od svih ovde iznetih kritika zajedno. Samo dokazujes da je sistem truo iznutra i da ce taj balon puci kadtad. Verovatno kad naklada padne na 100 a cena skoci na 1000.



Da odgovorim i na ovo ... To nisu moji stripovi a ako treba javit ce se covjek s foruma cij jesu da to potvrdi i ne vjerujem da sam prodao vise od 2 Libellus stripa na stripovima da su moji. On ne moze da objavljuje stripove zbog nekad davno neplacenog racuna, i nije imao sifru za uplatu. Slao je Markosu da mu posalje pa nije i onda kaci na moj profil ... Ali i da ih ja prodajem ne vidim problem u tome, naprotiv. Ne bi mi bliko mrsko da na taj nacin mogu uzeti neka nova izdanja. Znaci preprodavaci, striparnice i slicno su bezobrazni jer uloze svoje pare u nesto i to poslije prodaju ???

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 08/09/2016 : 15:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

da imam love kupovao bih sve libeluse... ALI... za to mi je potrebno sada oko 50 000 eura plus koliko izdaju mjesečno ili godišnje
dakle trebao bi mi poseban stan za stripove i da sve nabavim do sada što su izdali
što je priznajete u ovim ekonomskim uvjetima nemoguće




Mala prepravka. Regularna cijena za sva do sada izasla izdanje je oko 95 000 kuna ili oko 12 500 eura, a u prosjeku izdaju nekih 7 izdanja godisnje i to je oko 130 eura svaki mjesec :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/09/2016 : 15:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
poslušajte me ljudi,manite se stripovskih dilera,ti su vam gori od ovih šta dop dilaju.ako nekog interesira kako nabaviti najnovija izdanja neka upita na ovaj broj:+381 62 832 73 72.tražite Milana









Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2016 : 15:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by DODSFERD

Izlazak nove Libellus ture najavljen je za subotu, što se mene tiče najidealniji mogući termin.


štooo
ne rade banke da digneš kredit ili da ti odobre dodatni minus :D



Ma nisam mislio direktno na subotu već na činjenicu da nekoliko dana kasnije sjeda plaća pa se lijepo napravi raspored sredstava.
Inače, banke rade i subotom ali skraćeno, a kako ne uzimam baš cijelu turu ne treba mi ni dozvoljeni minus.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2016 : 15:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

poslušajte me ljudi,manite se stripovskih dilera,ti su vam gori od ovih šta dop dilaju.ako nekog interesira kako nabaviti najnovija izdanja neka upita na ovaj broj:+381 62 832 73 72.tražite Milana



Lijepo od Milana što hoće pomoći ljudima, samo je problem što ima malo čudan broj telefona pa poziv prema njemu ispadne skuplji nego što će koštati nova tura.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/09/2016 : 15:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

quote:
Originally posted by zeljko

da imam love kupovao bih sve libeluse... ALI... za to mi je potrebno sada oko 50 000 eura plus koliko izdaju mjesečno ili godišnje
dakle trebao bi mi poseban stan za stripove i da sve nabavim do sada što su izdali
što je priznajete u ovim ekonomskim uvjetima nemoguće




Mala prepravka. Regularna cijena za sva do sada izasla izdanje je oko 95 000 kuna ili oko 12 500 eura, a u prosjeku izdaju nekih 7 izdanja godisnje i to je oko 130 eura svaki mjesec :)



ja bih morao kupiti i stan za libeluse nema vise mjesta ni za šta

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/09/2016 : 15:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by DODSFERD

Izlazak nove Libellus ture najavljen je za subotu, što se mene tiče najidealniji mogući termin.


štooo
ne rade banke da digneš kredit ili da ti odobre dodatni minus :D



Ma nisam mislio direktno na subotu već na činjenicu da nekoliko dana kasnije sjeda plaća pa se lijepo napravi raspored sredstava.
Inače, banke rade i subotom ali skraćeno, a kako ne uzimam baš cijelu turu ne treba mi ni dozvoljeni minus.



rade do jedan ali valja spavati do 12
a i red bude do vrata

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/09/2016 : 17:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Vratio bih se samo na slijedece izdanje Zagor kolor sa naglaskom na epizodu broj 100 po tal. numeraciji.
Na liba sajtu vele original je imao 126 stranica!!?
Zar se kao takav nije mogao jos onda i izbaciti na trziste u ludensovom izdanju?
Nisu znali za manjak od 30-tak stranica ili se za to izdanje trebalo iskesirati vise love za prava.
Izgleda da sa ovim izdanjem dobivamo ultimate, hmm, ne bas ultimate jer nije zasebna epizoda, dolazi u paketu sa drugim pricama.
Zasad sam zadovoljan sa Z kolekcijom jer je ispostovana kronologija i imamo sve naslovnice unutra.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 08/09/2016 17:43:52
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 08/09/2016 : 17:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Pročitaj broj stranica, ne govori napamet:
http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-lusp-4-moj-prijatelj-jim-gitara/18284/0/

Edited by - mpavin on 08/09/2016 17:47:59
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/09/2016 : 18:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Pročitaj broj stranica, ne govori napamet:
http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-lusp-4-moj-prijatelj-jim-gitara/18284/0/



ovaj imperativ me podsjeca na profu iz matise "sjedi, jedan!"
Taj strip imam, samo otkad sam ga procitao cami u podrumskim tamnicama.
Dobro, idemo dalje sa kvizom..
Zasto se onda najavljuje kao nesto posebnije osim sto je u koloru? Broj stranica znamo zahvaljujuci dezurnom u razredu, dakle imamo isti broj i u ludensovom izdanju.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2016 : 18:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jubilarac će u Libellus izdanju imati novi kolor a ne ovaj stari koji je kod Ludensa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/09/2016 : 19:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Jubilarac će u Libellus izdanju imati novi kolor a ne ovaj stari koji je kod Ludensa.



Da, to mi je jasno, u odnosu na libu, ludin kolor je od mikijevog zabavnika jos… dobro, salu na stranu takvog su ga i dobili od milanjeza.

Al' opet kad je Jimmy Gitara bio objavljen u 96 stranica? U Z-seriji?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 08/09/2016 : 20:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by DODSFERD

Jubilarac će u Libellus izdanju imati novi kolor a ne ovaj stari koji je kod Ludensa.



Da, to mi je jasno, u odnosu na libu, ludin kolor je od mikijevog zabavnika jos… dobro, salu na stranu takvog su ga i dobili od milanjeza.

Al' opet kad je Jimmy Gitara bio objavljen u 96 stranica? U Z-seriji?

Nikad i nigdje. LL je samo najavio da ta epizoda ima 126 str, odnosno 30 stranica vise nego epizode koje ONI SAMI, znaci LL objavljuju u sklopu svojih knjiga, s obzirom da ONE imaju po 96 strana. Mislim da je naglasak bio na 30 stranica vise nego inace, a ista cijena.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 08/09/2016 : 21:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

quote:
Originally posted by DollarBill

A ovo oko festivala je i meni sve normalno i nista me vise ne cudi. Osim onoga sto je naveo NESVRSTANI da pojedini likovi dobijaju i stripove ispod stola i ispod cene. To mi je vec sokantno.

Kako se ulazi u takav klub odabranih?

Sumohrvat je mozda preterao sa uvredama, ali je u pravu za sramotnu preprodaju. Garfilde citao sam tvoja ucestvovanja ovde u raspravama o preprodavcima i kako ih spreciti da se mnoze. A 5 minuta posle toga odes i postavis najnoviju LL knjigu po duploj ceni i to knjigu koja se jos nije ni rasprodala.

Ne znam kako ti nije jasno da sa takvim postupcima nanosis vise stete Libellusu od svih ovde iznetih kritika zajedno. Samo dokazujes da je sistem truo iznutra i da ce taj balon puci kadtad. Verovatno kad naklada padne na 100 a cena skoci na 1000.



Da odgovorim i na ovo ... To nisu moji stripovi a ako treba javit ce se covjek s foruma cij jesu da to potvrdi i ne vjerujem da sam prodao vise od 2 Libellus stripa na stripovima da su moji. On ne moze da objavljuje stripove zbog nekad davno neplacenog racuna, i nije imao sifru za uplatu. Slao je Markosu da mu posalje pa nije i onda kaci na moj profil ... Ali i da ih ja prodajem ne vidim problem u tome, naprotiv. Ne bi mi bliko mrsko da na taj nacin mogu uzeti neka nova izdanja. Znaci preprodavaci, striparnice i slicno su bezobrazni jer uloze svoje pare u nesto i to poslije prodaju ???

tako je, večinu sam ja kačio, ali slobodno pogledaj sve prodano pa uporedi, svega 2 ili 3 izdanja su prodana po večim cijenama(zagor 23 i mart javina prošlost) isto tako sam prodao i dosta toga po nižim od nabavne pa šta? negdje dobiješ negdje izgubiš, nisam ni ja rijetko kupio strip po večoj cijeni nego je koštalo kad je izaslo( recimo marti gigante 3 i 4), po toj logici bi onda lms 4 koštao 4 dinara,tržište je slobodno,sam biraš hočeš kupiti nešto ili ne
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/09/2016 : 22:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by DODSFERD

Jubilarac će u Libellus izdanju imati novi kolor a ne ovaj stari koji je kod Ludensa.



Da, to mi je jasno, u odnosu na libu, ludin kolor je od mikijevog zabavnika jos… dobro, salu na stranu takvog su ga i dobili od milanjeza.

Al' opet kad je Jimmy Gitara bio objavljen u 96 stranica? U Z-seriji?

Nikad i nigdje. LL je samo najavio da ta epizoda ima 126 str, odnosno 30 stranica vise nego epizode koje ONI SAMI, znaci LL objavljuju u sklopu svojih knjiga, s obzirom da ONE imaju po 96 strana. Mislim da je naglasak bio na 30 stranica vise nego inace, a ista cijena.



Tocno to, zaboravio😷 da je to broj 100 sto je jubilarni i ima "high" status u kronologiji". Otuda i jeste "visak od 30 stranica", jer su dosad bili standardni "96"-asi😏.



"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2016 : 22:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi bolje da je i ostalih 5 jubilaraca išlo na 126 stranica, ovako se kod nekih priča baš osjetio nedostatak prostora za scenarističku razradu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 08/09/2016 : 23:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
mozete cjepidlaciti u nedogled,libellus ce imati svoje kupce jos mnogo,mnogo godina..

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/09/2016 : 08:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
amen


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/09/2016 : 09:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

a i preprodavci ce biti tu jos mnogo mnogo godina :P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/09/2016 : 12:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

mozete cjepidlaciti u nedogled,libellus ce imati svoje kupce jos mnogo,mnogo godina..


naravno, sve dok strip (opet)ne postane masovni pokret, sve dok se klinci ne zasite pokemona i sve dok se opet tiraži ne dignu na 10 000-50 000 primjeraka, sve dok postoji "stara" okostnica čitatelja i kolekcionara...sve do tada bit če Libellusa..
a to znaći ZAUVJEK!
nažalost..ili na sreću kako več gledamo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/09/2016 : 12:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
zašto ne bi i tada Libellus poslovao?
samo sa većim tiražima i, automatski, nižim cijenama
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.68 seconds. Snitz Forums 2000