forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2016 : 22:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ali zato Zagora ima još cijelo čudo, on je ipak daleko od svoje Afrike.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/09/2016 : 22:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
pito bih ih tamo ali rekli su vec odgovor
sto ne stave 325 pa ako se rasproda 350
ako se ne rasproda istim tempom sljedeci 333

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 10/09/2016 : 23:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
veci tiraz, manja cena, a to nije u opticaju.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2016 : 23:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobar je to prijedlog sa povećanjem na 350, samo nisam siguran da bi to odgovaralo preprodavačima koji žive od tiraža 300.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/09/2016 : 23:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Sutra očekujmo Afriku na aukcijama :)
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/09/2016 : 23:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ne dam ni kune vise

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 11/09/2016 : 09:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Nikako da budem realan.
S jedne strane, volio bih da se sve tiska (i s vremenom proda) u tisuce primjeraka i da svi koji zele mogu i nakon godinu dana da kupe neko izdanje.
S druge strane, poslije svake LL ture isti komentari. Ja nikada nisam bio ni priblizno u situaciji da strahujem da ce mi neko LL izdanje biti razgrabljeno. A nemem nikakav kontakt ni sa izdavacem ni s bilo kojim drugim crnim kanalom, osim ponekog posta na njihovom sajtu. Jednostavno kupujem sve sto mi treba u striparnici i tu i rezerviram i nikad polemike.
Sad ce opet ono: ne moze svako odmah da odvoji novac... Pa ni ja to ne cinim. Poravnam racun kad pokupim stripove i dobro.
Sad cu biti i drzak: ima ljudi koji mlate i pljuju po LL i koji ne kupuju njihova izdanja, ali kad izadju neke neobjavljene epizode, to bi da zgrabe prije svih onih koji skupljaju neke kolekcije od prvog broja.
E, pa ne moze.
A za sve ostale preprodavce i sl. fucka mi se. Prodali ne prodali, zaradili ne zaradili.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/09/2016 : 12:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
juče sam uhvatio pilota

lišio sam ga njegova života



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/09/2016 : 12:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Nikako da budem realan.
S jedne strane, volio bih da se sve tiska (i s vremenom proda) u tisuce primjeraka i da svi koji zele mogu i nakon godinu dana da kupe neko izdanje.
S druge strane, poslije svake LL ture isti komentari. Ja nikada nisam bio ni priblizno u situaciji da strahujem da ce mi neko LL izdanje biti razgrabljeno. A nemem nikakav kontakt ni sa izdavacem ni s bilo kojim drugim crnim kanalom, osim ponekog posta na njihovom sajtu. Jednostavno kupujem sve sto mi treba u striparnici i tu i rezerviram i nikad polemike.
Sad ce opet ono: ne moze svako odmah da odvoji novac... Pa ni ja to ne cinim. Poravnam racun kad pokupim stripove i dobro.
Sad cu biti i drzak: ima ljudi koji mlate i pljuju po LL i koji ne kupuju njihova izdanja, ali kad izadju neke neobjavljene epizode, to bi da zgrabe prije svih onih koji skupljaju neke kolekcije od prvog broja.
E, pa ne moze.
A za sve ostale preprodavce i sl. fucka mi se. Prodali ne prodali, zaradili ne zaradili.


Lako tebi, pa iz aviona je vidljivo da si i ti pripadnik sekte!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/09/2016 : 12:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Refresh svakih 5 minuta i ne može pobjeći (ako imaš brzi prst).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/09/2016 : 13:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Kao što kaže Zoran, onaj tko nabavlja Libellusove stripove uvijek na istom mjestu, taj neće ostati bez svog primjerka.
A mogu čak konstatirati da i netko poput mene tko svaki sljedeći broj nabavlja na drugom mjestu neće ostati bez svog primjerka.
Kada naiđe neki prijatelj koji putuje za Zagreb, nazovem SNK i rezerviram stripove na svoje ime koje su mi do sada preuzimali nekoliko različitih ljudi, a do SNK ih lakše uputim nego do SKAB-a, pogotovo ovog jednog koji radi na Zagreb glavnom kolodvoru.
U SKAB-u rezerviram kada sam namjeravam ići u Zg.
A u većini slučajeva koristim webshop.
U ovoj zadnjoj turi sam prvi puta iskoristio mogućnost direktne rezervacije kod Libellusa.

...i još da napomenem, sinoć sam otvorio libellusovu stranicu oko 21.00 sati i vidio da je stanje svih osam novih izdanja na full.
U 21.48 su Mister No-i i Martini bili na nuli, no u sljedećih sat dva vremena se svako malo stanje ovih primjeraka vraćao na 1...pretpostavljam da su libellusovci poništavali narudžbe ovih koji su bubali više primjeraka istog stripa za kupovinu...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/09/2016 : 13:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Kao što kaže Zoran, onaj tko nabavlja Libellusove stripove uvijek na istom mjestu, taj neće ostati bez svog primjerka.
A mogu čak konstatirati da i netko poput mene tko svaki sljedeći broj nabavlja na drugom mjestu neće ostati bez svog primjerka.
Kada naiđe neki prijatelj koji putuje za Zagreb, nazovem SNK i rezerviram stripove na svoje ime koje su mi do sada preuzimali nekoliko različitih ljudi, a do SNK ih lakše uputim nego do SKAB-a, pogotovo ovog jednog koji radi na Zagreb glavnom kolodvoru.


Ako ima isto prezime kao ti onda znam o kome se radi, samo mu zaboravih ime jer već godinama nisam tamo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 11/09/2016 : 16:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@Oki:
Za sektu:
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 11/09/2016 : 22:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Najave za novu turu koja će uskoro ugledati svjetlo dana (i u kojoj će biti uobičajenih osam knjiga) otvaramo “Povratkom u Darkwood”, četrdesetom Zagorovom knjigom, a epizode koje vas čekaju u njoj su:

Spaljena zemlja (Nolitta / Ferri)
Povratak u Darkwwod (Nolitta / Ferri & Donatelli)
Odbrojavanje (Nolitta / Donatelli)

Naravno, riječ je o izvornim talijanskim brojevima 106 - 108 koji su u Italiji objavljeni u razdoblju između svibnja i srpnja 1974. godine, a sama knjiga zanimljiva je po tome što nakon svršetka uzbudljive priče čije će se finale odigrati na Cathedral peaku naše junake čeka povratak u Darkwood gdje će ih dočekati neponovljivi Hellingen...

Kao i obično, Zagor 40 tijekom prva dva mjeseca koštat će 156 kuna, a potom ćete ga moći kupiti za uobičajenih 195.

Bacite pogled:

[url=https://postimg.org/image/srjqtjfrv/][/url][url=https://postimage.org/]host image[/url]

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/09/2016 : 23:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čim se rasprodala polovina zadnje ture odmah idu najave za novu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/09/2016 : 23:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je sto roba nadje svog kupca u ovim slucajevima i sto izdavacima ide po ovoj formuli.


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/09/2016 : 04:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Odlično, izgleda da su Dade odlućile Zagoru popraviti krivicu za prvu polovinu godine.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 12/09/2016 : 05:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
E, ovo sam jutros ponajmanje ocekivao! Nisam ni sumnjao da ce i ove godine izbaciti 10 Zagorovih knjiga, ali vec jutros najava? Ne! Svaka cast.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/09/2016 : 14:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Malo-pomalo stigli smo i do osmog Texonea u boji, a autori koji potpisuju epizodu pod naslovom “Vojnik Komanč” su Claudio Nizzi i Aldo Capitanio.
Inače, ova je priča u Italiji izvorno izašla u lipnju 1995. godine, a u sklopu najave ove naše sljedeće ture (u kojoj će se naći osam novih izdanja) zauzima mjesto broj dva.
Uobičajeno, cijena i ovog Texonea tijekom prva dva mjeseca bit će promotivnih 196 kuna, a potom standardnih 245 kn.
Bacite pogled:



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 12/09/2016 : 16:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37732&whichpage=16

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/09/2016 : 20:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ova tura bit će zapamćena i po tome što ćemo u njoj privesti kraju još jedan svoj izdavački projekt, a ovaj put riječ je o Demianu. Jasno, kako i sami iz ovog uvoda možete zaključiti, treće izdanje u ovoj novoj turi njegov je zadnji, četvrti specijalac koji nosi naslov “Dug u krvi”, a u Italiji je izvorno objavljen u studenom 2012. godine.
Scenarij za epizodu koja će zaključiti cijeli mini-serijal napisao je - naravno - Pasquale Ruju, a crtački su to potpisali Walter Venturi i Alberto Castiglioni.
Naklada četvrtog Demianova specijalca bit će standardnih 200 primjeraka, promotivna cijena tijekom prva dva mjeseca 128 kuna, a ona regularna nakon toga 160 HRK.
Bacite pogled:



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/09/2016 : 21:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Demian mi je odlucan,jos ova knjiga i kompletirana kolekcija

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/09/2016 : 22:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Hmm... razmisljam da skupim ove Texove dok ih ima… Sangre y Muerte!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/09/2016 : 22:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Demian je zakon...iako specijale još nisam pročitao...sve četri ču odjednom.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/09/2016 : 22:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tko nema Strip Agent izdanje onda mu ovi Texovi dođu kao naručeni, iako boja ne paše jednako dobro za svakoog crtača.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000