forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/10/2016 : 10:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
Inače, banke rade i subotom ali skraćeno, a kako ne uzimam baš cijelu turu ne treba mi ni dozvoljeni minus.



kad si sirotinja, daj mi neki racun da ti uplatim novic da imas celu turu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/10/2016 : 10:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
DOBRO JE

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/10/2016 : 10:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by DODSFERD
Inače, banke rade i subotom ali skraćeno, a kako ne uzimam baš cijelu turu ne treba mi ni dozvoljeni minus.



kad si sirotinja, daj mi neki racun da ti uplatim novic da imas celu turu


Da imaš imalo pameti u svojoj glavi skužio bi da meni ne treba cijela tura, a one serijale koje ne skupljam ne bih uzeo ni besplatno.
Od tebe svejedno ne bih uzeo ni čašu vode u pustinji, a s obzirom na države prebivališta prije će biti da si ti sirotinja a ne ja.
Vadiš upis star nekoliko mjeseci jer ne znaš što bi od muke, izgleda da sam ti gadno stao na žulj (ali neka, prvi si počeo i sam si to tražio).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 13/10/2016 10:41:44
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/10/2016 : 10:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
Da imaš imalo pameti u svojoj glavi skužio bi da meni ne treba cijela tura



za tebe ne treba neka pamet, zapravo ne treba uposte

quote:
Originally posted by DODSFERD
a one serijale koje ne skupljam ne bih uzeo ni besplatno.



od tebe i ocekuje da ne skreces ni levo ni desno


quote:
Originally posted by DODSFERD
Od tebe svejedno ne bih uzeo ni čašu vode u pustinji, a s obzirom na države prebivališta prije će biti da si ti sirotinja a ne ja.



ja bih ti uzeo casu vode u pustinji, da olaksamo muke svima

quote:
Originally posted by DODSFERD
Vadiš upis star nekoliko mjeseci jer ne znaš što bi od muke, izgleda da sam ti gadno stao na žulj (ali neka, prvi si počeo i sam si to tražio).



ti si mi ovde postao izvor beskonacne zabave, moraces da zivs sa time.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/10/2016 : 10:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
oduvek su mi se gadili tvoji postovi, al ko rekoh bas me briga, tudja je to muka. sad doslo breme da poradim na tome
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 13/10/2016 : 10:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by DODSFERD
Inače, banke rade i subotom ali skraćeno, a kako ne uzimam baš cijelu turu ne treba mi ni dozvoljeni minus.



kad si sirotinja, daj mi neki racun da ti uplatim novic da imas celu turu


Da imaš imalo pameti u svojoj glavi skužio bi da meni ne treba cijela tura, a one serijale koje ne skupljam ne bih uzeo ni besplatno.
Od tebe svejedno ne bih uzeo ni čašu vode u pustinji, a s obzirom na države prebivališta prije će biti da si ti sirotinja a ne ja.
Vadiš upis star nekoliko mjeseci jer ne znaš što bi od muke, izgleda da sam ti gadno stao na žulj (ali neka, prvi si počeo i sam si to tražio).


Dobro je da si editovao post jer je izgledalo ko da vređaš jadnog zeljka.

Nego što udaraš po nama sirotanima, nema smisla.
A ako treba broj računa šaljem obojici pa da uplatite nešto za sirotinju.


Edited by - thekide on 13/10/2016 10:55:29
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/10/2016 : 11:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide
A ako treba broj računa šaljem obojici pa da uplatite nešto za sirotinju.



ha, pa aj organizuj kakvu opkladu kasper vs. dod. nesto pod nazivom: Do poslednje kapi (dodove) krvi ili vec nesto slicno
Go to Top of Page

zovko
New Member

200 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 13/10/2016 : 11:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
a s obzirom na države prebivališta prije će biti da si ti sirotinja a ne ja.




Vidi, imamo nekog i u Monaku
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 13/10/2016 : 11:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
a s obzirom na države prebivališta prije će biti da si ti sirotinja a ne ja.



otvaraju se karte lagano.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/10/2016 : 11:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ljudi, za sve nas siromahe, jedna stara


Edited by - kasper on 13/10/2016 11:40:09
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/10/2016 : 11:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne otvara se ništa, lik mene naziva sirotinjom a ne zna ni odakle sam, ni kolika su mi primanja, a kada me baš vuče za jezik neka mu je na znanje da uskoro prelazim na prilično bolje plaćeno radno mjesto.
Što god me zanima od stripova mogu si to priuštiti, nitko mi ništa ne treba poklanjati niti bih od ikoga išta uzeo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/10/2016 : 11:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
nitko mi ništa ne treba poklanjati niti bih od ikoga išta uzeo.



ja bih od tebe uzeo sve stripove i prodao ti po duplo vecoj ceni. i tako sve u krug
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/10/2016 : 11:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by DODSFERD
Inače, banke rade i subotom ali skraćeno, a kako ne uzimam baš cijelu turu ne treba mi ni dozvoljeni minus.



kad si sirotinja, daj mi neki racun da ti uplatim novic da imas celu turu


Da imaš imalo pameti u svojoj glavi skužio bi da meni ne treba cijela tura, a one serijale koje ne skupljam ne bih uzeo ni besplatno.
Od tebe svejedno ne bih uzeo ni čašu vode u pustinji, a s obzirom na države prebivališta prije će biti da si ti sirotinja a ne ja.
Vadiš upis star nekoliko mjeseci jer ne znaš što bi od muke, izgleda da sam ti gadno stao na žulj (ali neka, prvi si počeo i sam si to tražio).


Dobro je da si editovao post jer je izgledalo ko da vređaš jadnog zeljka.

Nego što udaraš po nama sirotanima, nema smisla.
A ako treba broj računa šaljem obojici pa da uplatite nešto za sirotinju.




Sorry, ma ne bih nikada udario na tebe već samo na one koji to traže.
A jutros sam došao iz noćne smjene pa na neke stvari reagiram burnije nego inače.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/10/2016 : 11:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ko god ima probelma s novcima ili stripovima
nek ih meni pošalje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/10/2016 : 12:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne otvara se ništa, lik mene naziva sirotinjom a ne zna ni odakle sam, ni kolika su mi primanja, a kada me baš vuče za jezik neka mu je na znanje da uskoro prelazim na prilično bolje plaćeno radno mjesto.
Što god me zanima od stripova mogu si to priuštiti, nitko mi ništa ne treba poklanjati niti bih od ikoga išta uzeo.


Čestitam na napredovanju !
Nadam se da će to i izdavači osjetiti , pogotovo Ludens
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/10/2016 : 12:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Opet nema Mister Noa?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/10/2016 : 12:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
A jutros sam došao iz noćne smjene pa na neke stvari reagiram burnije nego inače.



ispada da si ceo zivot u nocnoj smeni
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/10/2016 : 12:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by DODSFERD
A jutros sam došao iz noćne smjene pa na neke stvari reagiram burnije nego inače.



ispada da si ceo zivot u nocnoj smeni


Noćna smjena uopće nije loša ako radiš sa mladim kolegicama
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/10/2016 : 13:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne otvara se ništa, lik mene naziva sirotinjom a ne zna ni odakle sam, ni kolika su mi primanja, a kada me baš vuče za jezik neka mu je na znanje da uskoro prelazim na prilično bolje plaćeno radno mjesto.
Što god me zanima od stripova mogu si to priuštiti, nitko mi ništa ne treba poklanjati niti bih od ikoga išta uzeo.


Čestitam na napredovanju !
Nadam se da će to i izdavači osjetiti , pogotovo Ludens


Hvala, nakon 16 godina staža bio je red na mene umjesto da se ugura neki klinac s debelom vezom koji je jučer završio školovanje.
Što se tiče Ludensa, već godinama uzimam gotovo sve što objavljuje tako da više od toga ni ne može, a duplirati ipak neću.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/10/2016 : 14:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne otvara se ništa, lik mene naziva sirotinjom a ne zna ni odakle sam, ni kolika su mi primanja, a kada me baš vuče za jezik neka mu je na znanje da uskoro prelazim na prilično bolje plaćeno radno mjesto.
Što god me zanima od stripova mogu si to priuštiti, nitko mi ništa ne treba poklanjati niti bih od ikoga išta uzeo.


Čestitam na napredovanju !
Nadam se da će to i izdavači osjetiti , pogotovo Ludens


Hvala, nakon 16 godina staža bio je red na mene umjesto da se ugura neki klinac s debelom vezom koji je jučer završio školovanje.
Što se tiče Ludensa, već godinama uzimam gotovo sve što objavljuje tako da više od toga ni ne može, a duplirati ipak neću.





da te slučajno teller ne čuje!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/10/2016 : 20:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ajde dečki bez svađe...
kasper nije loš forumaš iako malo opštrije retorike...žao mi je što je malo zastranio sa Fibrom...
Dodo mi je drag i raduje me da se uspinje u karijeri...
a dupliranje? ...to glupost sam zaštitio i samo ja imam autorska prava to radit..
dozvolu morate dobit od tellera osobno.
a da bi bili meni dragi duplirajte bar Malog Rendžera.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 13/10/2016 20:10:40
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/10/2016 : 20:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
teler, tebe i zagor-te-neja pitah nesto danas

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=34006&REPLY_ID=2009171


da li si nabavio pogrebnika?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/10/2016 : 20:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

teler, tebe i zagor-te-neja pitah nesto danas

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=34006&REPLY_ID=2009171


da li si nabavio pogrebnika?


odgovorih ti tamo sad... a Pogrebnika čekam da stigne za par dana.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/10/2016 : 20:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
odgovorih ti tamo sad... a Pogrebnika čekam da stigne za par dana.



odlican strip
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/10/2016 : 23:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
na libellusovoj stranici objavljeno da je zadnja tura izašla iz štamparije..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.07 seconds. Snitz Forums 2000