forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/10/2016 : 07:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
6 komada za uzet..zao mi martija i never specijala ali sto je previse..previse je...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/10/2016 : 09:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

I ova tura mi izvuče dosta novaca...




Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/10/2016 : 09:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ja ću biti relativno skroman: dva Mr. Noa i dva Nathana, pa kroz dva mjeseca. Podnošljivo.





nadao sam se jednom nathanu kojeg ne kupujem a ono ova dva
mada izgledaju super

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/10/2016 : 11:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by DODSFERD

I ova tura mi izvuče dosta novaca...






Što se čudiš, treba negdje riješiti povećanje plaće.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/10/2016 : 12:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
htio sam reći i meni izvuče :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/10/2016 : 13:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma preživjet ćeš dvije knjige, ja ih imam cijelo čudo u ovoj i prošloj turi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 31/10/2016 : 13:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Žao mi je što smo zbog ovako visokih cijena i malog tiraža došli u poziciju da moramo birati izdanja. Prije bi iz ovakve ture uzeo barem 6 knjiga,ako ne i cijelu turu,a sada Mr No...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 31/10/2016 : 14:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Žao mi je što smo zbog ovako visokih cijena i malog tiraža došli u poziciju da moramo birati izdanja. Prije bi iz ovakve ture uzeo barem 6 knjiga,ako ne i cijelu turu,a sada Mr No...



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/10/2016 : 15:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
zbog čega je Texov kolorac skuplji od Zagorovog za celih 100 kuna,kad su približno istog broja stranica?Zbog različitog tiraža pretpostavljam?
zbog lega je Marti ovoliko skup - 2 sveske za 144/180 kuna? Koji je tiraž - 50 primeraka?Mislim da bi pojedine kupce Libelusovih stripova trebalo poslati na psihijatriski pregled.Detaljan.




Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 31/10/2016 : 15:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Samo

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 31/10/2016 : 15:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Žao mi je što smo zbog ovako visokih cijena i malog tiraža došli u poziciju da moramo birati izdanja. Prije bi iz ovakve ture uzeo barem 6 knjiga,ako ne i cijelu turu,a sada Mr No...


nemoj, rasplakace se ovi iz libellusa.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 31/10/2016 : 15:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

zbog čega je Texov kolorac skuplji od Zagorovog za celih 100 kuna,kad su približno istog broja stranica?Zbog različitog tiraža pretpostavljam?
zbog lega je Marti ovoliko skup - 2 sveske za 144/180 kuna? Koji je tiraž - 50 primeraka?Mislim da bi pojedine kupce Libelusovih stripova trebalo poslati na psihijatriski pregled.Detaljan.






definitivno. a koja li će cijena tek biti kad padne naklada?
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 31/10/2016 : 15:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
pravo pitanje je sto tiraz pada, ako ima kupaca, pogotovo za neobjavljena i retka izdanja.
pa, ako su kupci na prvom mestu i ako se neko izdavanjem bavi iz ljubavi, zasto nema ustupaka?

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 31/10/2016 : 16:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Da je Martinova knjiga 63, odnosno originalni broj 100, tiskan u recimo 100 primjeraka više, sad cijene ne bi bile ovako visoke, a mnogi poput mene ne bi odusta(ja)li.

Isto vrijedi i za Zagora. Da je knjiga 23 išla u recimo 100 a možda i više primjeraka većoj nakladi (a dugo unaprijed se znalo da će "planuti"), također tko zna koliko ljudi ne bi odustalo - u Asteroidu ima još dosta primjeraka posljednjih dvije-tri knjige - sad cijena po knjizi ne bi bila 195 kn.

Sasvim logično, uskoro će uslijediti nova smanjivanja naklada i nova poskupljenja. Ali za to im nitko nije kriv.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 31/10/2016 : 16:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Izdavačka kuća Libellus, kao što smo i najavili, imat će svoj štand i na ovogodišnjem Interliberu
koji će se u Zagrebu održati od 8. do 13.11.2016., a moći ćete nas pronaći u paviljonu 6 - štand 2b (od glavnog ulaza drugi štand desno), odnosno na istom mjestu kao i prošlih godina!
Naravno, tim povodom pripremili smo za vas posebne ponude i akcije, a evo o čemu je riječ:


POPUST DO 50%
Ove godine pripremili smo uistinu poseban popust!!! Već kupovinom samo jedne knjige možete ostvariti popust do čak 50%!!! Naime, za svaku kupljenu knjigu iz popisa drugu knjigu iste ili niže vrijednosti dobijate GRATIS!!! Dakle ako uzmete 2 knjige ona s nižom cijenom je gratis. Ako uzmete 4 knjige 2 jeftinije su gratis, kod 6 knjiga 3 jefitnije su gratis i tako redom... Naravno, izbor knjiga je isključivo vaš! Oko 260 naših knjiga nalazi se u ovoj ponudi a dio naslova ograničen je malim količinama jer su pred rasprodajom (količine se mogu provjeriti na našoj web stranici). Točan popis izdanja za koje vrijedi ova akcija možete pronaći ovdje...Popis - Popust do 50%!
Ovaj popust vrijedi isključivo za naslove iz navedenog popisa!


POPUST 20%
Kao što već znate, svaka naša nova knjiga ima popust od 20% na regularnu cijenu tijekom prva dva mjeseca prodaje.
Nakon isteka te akcije svaka knjiga prodaje se isključivo po normalnim cijenama bez mogućnosti bilo kakvih drugih akcija i popusta.
Stoga sugeriramo da bacite pogled na ovaj popis izdanja u kojem možete pronaći sve naslove za koje još i tijekom Interlibera vrijedi popust od 20%. Popis - Popust 20%!
U ovom popisu nalaze se i najavljena, nova izdanja koja će se tek pojaviti u vrijeme trajanja Interlibera i koja će se do 13.11. moći nabaviti isključivo na našem štandu.



LIBELLUS KOLEKCIJA
I naša Libellus kolekcija bit će u posebnoj ponudi. Po dvije različite knjige bit će skupa u jednom paketu i koštat će 49,00 kn.
Na ovaj način četiri knjige iz ove edicije moći će se dobiti za samo 98,00 kn!


VAŽNA NAPOMENA:
Nažalost, zbog količinske brojnosti naših izdanja jasno je da nećemo biti u mogućnosti izložiti sve svoje stripove koji se nalaze u ovim ponudama te stoga ako želite biti sigurni da ćete na štandu pronaći upravo ono što vam treba savjetujemo vam da napravite prednarudžbe kako bismo mi to mogli pripremiti i Vašu rezervaciju pravovremeno donijeti na štand.

Rezervirati se može na e-mail: info@libellus.hr

Najljepše vas molimo da u mailu napišete svoje ime i prezime, broj mobilnog telefona i dan kad želite pokupiti izdanja. Rezervacije vrijede od danas pa najkasnije do 12.11.2016.
Naravno, rezervirati se treba barem jedan dan prije nego što želite pokupiti izdanja.


EXTRA PONUDA
I ove ćemo godine po cijenama od 9.90, 19.90, 29.90, 39.90, 49.90 itd. kuna ponuditi manju količinu stripova koji zbog ovoga ili onoga razloga ne zadovoljavaju naše kriterije da budu pušteni u redovnu prodaju (ili su ispali nekome pa su natučeni, ili su krivo uvezani, ili im nedostaje kolorni list itd.). Uglavnom, riječ je o stripovima koji u sebi sadrže apsolutno sve stranice, no imaju neki (manji ili veći) fizički nedostatak. Takvih stripova nema puno, a o kojima je točno riječ moći ćete vidjeti na našemu štandu. Kao i uvijek dosad, i ovaj put ćemo ta izdanja rasporediti na način da će svaki dan biti nešto u ponudi tako da se svaki dan isplati "zaviriti" u kutije s tim stripovima.
Rezervacija i prednarudžba oštećenih izdanja nije moguća te se ista mogu samo osobno izabrati na štandu.

Naravno, sve ove ponude dostupne su isključivo na našem štandu u vrijeme trajanja Interlibera.

Ako sve bude kako planiramo i ove godine na našem standu moći će se plaćati i karticama (Maestro, Visa i Mastercard).

I za kraj, da izbjegnemo bilo kakve zabune, evo i popis izdanja koja ne ulaze ni u jednu od navedenih akcija... Popis - Izdanja bez popusta!

Vidimo se!

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 31/10/2016 : 16:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ček sad malo,znači ova nova tura,konkrertno pilot,moći će se isključivo na interliberu nabaviti i neće biti puštena u prodaju preko njihove web stranice?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 31/10/2016 : 16:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerujem da ce prije Interlibera biti pustena u prodaju. Tek je ova prosla pustena, a pretpostavljam da se moci kupiti preko njihovog web shopa, samo mislim da ne bi bilo lose rezervisati. Da se ne bi rasporadali.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/10/2016 : 16:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
zašto to ovdi pitaš?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/10/2016 : 17:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Da je Martinova knjiga 63, odnosno originalni broj 100, tiskan u recimo 100 primjeraka više, sad cijene ne bi bile ovako visoke, a mnogi poput mene ne bi odusta(ja)li.

Isto vrijedi i za Zagora. Da je knjiga 23 išla u recimo 100 a možda i više primjeraka većoj nakladi (a dugo unaprijed se znalo da će "planuti"), također tko zna koliko ljudi ne bi odustalo - u Asteroidu ima još dosta primjeraka posljednjih dvije-tri knjige - sad cijena po knjizi ne bi bila 195 kn.

Sasvim logično, uskoro će uslijediti nova smanjivanja naklada i nova poskupljenja. Ali za to im nitko nije kriv.




Za Martina 63 je Dado R. rekao u ono vreme da se zeznuo i da je trebao da ga odradi u 400, ali se plašio obrnute reakcije kupaca - da će biti prozivki za uvećavanje tiraža. Posle toga je bilo kasno za sve ostale. Jer ko je tu odustao sigurno se neće naprasno vratiti na broju 68 (prvi sledeći neobjavljen).

Ja još nekako guram gomilu serijala, ali sam pri kraju snaga. Ako ne padne kinta sa neba, u narednih godinu-dve se povlačim iz 3 serijala:
DD na broju 34 (da zaokružim stotku u koloru); MM 94 (da se spojim sa SD/LUD/SA) i MrNo 87 (prvih 200 i opet spajanje sa SD/SA).

Zagor se nastavlja dok je po ovoj ceni a Nathan se piči do kraja života.

Voleo bih sve da guram do kraja, ali postaje finansijski neizdrživo, jer treba trećinu bedne plate davati na stripove.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 31/10/2016 : 17:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kod mene vrlo slično: MM još knjiga 80, Mr. No do kraja afričke sage, Nathan do broja 200, DD do 100 (i ranije počinju sranja od priča, ali hajde), a kod Texa samo odabrani crtači (Ortiz, Font, Mastantuono, Villa).

I kod Martina su priče iznad stotke već slabe, loše ili vrlo loše, ali računam prvih 10 godina, pa kvragu.

I to je to - Bio pro!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 31/10/2016 : 17:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Kod mene vrlo slično: MM još knjiga 80, Mr. No do kraja afričke sage, Nathan do broja 200, DD do 100 (i ranije počinju sranja od priča, ali hajde), a kod Texa samo odabrani crtači (Ortiz, Font, Mastantuono, Villa).

I kod Martina su priče iznad stotke već slabe, loše ili vrlo loše, ali računam prvih 10 godina, pa kvragu.

I to je to - Bio pro!





nebi se složio...širiš dezinformacije

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 31/10/2016 17:23:54
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/10/2016 : 17:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kod mene je jedino sigurno da ću pratiti Texa do kraja (barem neobjavljene i priče iz ZS perioda koje ionako nemam), sve ostalo je promjenjivo i ovisi o mnogim drugim faktorima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/10/2016 : 17:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Kod mene vrlo slično: MM još knjiga 80, Mr. No do kraja afričke sage, Nathan do broja 200, DD do 100 (i ranije počinju sranja od priča, ali hajde), a kod Texa samo odabrani crtači (Ortiz, Font, Mastantuono, Villa).

I kod Martina su priče iznad stotke već slabe, loše ili vrlo loše, ali računam prvih 10 godina, pa kvragu.

I to je to - Bio pro!




U pravu si za Dylana. Evo sad vrtim knjigu 28, tu je moja najomiljenija epizoda "Zed" i najlošija "Doktor Teror" koju za života prelistati neću, a kamoli čitati. Al ajd da izguramo do stotke pa razlaz.

Što se tiče Mister Noa, nemoj slučajno da odustaješ posle Afrike, pa dve priče (trobrojke) te dele od broja 200 i onda si sa SD/SA zaokružio 260 komada, prelepa kolekcija.
Ovih dana sam prodao MrNo LMS kolekciju. Ode 200 komada koje sam čuvao 30 i kusur godina. Taman će biti kinte za skok do Interlibera i par knjiga iz Afričke sage.

Texa se nisam ni usudio da krenem, tačno bi bankrotirao.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/10/2016 : 17:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Secam se vremena od pre par godina kada sam se zanosio kao djak u visim razredima osnovne skole da cu uspeti da izdvojim dovoljno novca da redovno kupujem Libellusovog Texa i da nabavim sve prethodne brojeve, Zagora i da nabavim celog Magicnog vetra.
Kako sam tad bio naivan.
SVe se zavrsilo na 15ak Teksovih knjiga i prvih 7 Zagorovih u boji i dve knjige MVa.
Posle toga je Libellus samo poskupljivao i poskupljivao i bilo je nemoguce pratiti ih vise, pogotovu sto sam jos tad otkrio i francusko belgijsku i americku skolu stripa preko Darkvuda i Fibre. I sad bih svaki put pre dao pare na neki njihov album nego na Libellusovog bezobrazno skupog Teksa. Jedino mi je neispunjeni san kompletan Magicni vetar ali se nadam da ce njega jednog dana objaviti ili Veseli cetrvrak ili neki drugi izdavac i da ce ga dogurati do kraja.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 31/10/2016 : 18:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Secam se vremena od pre par godina kada sam se zanosio kao djak u visim razredima osnovne skole da cu uspeti da izdvojim dovoljno novca da redovno kupujem Libellusovog Texa i da nabavim sve prethodne brojeve, Zagora i da nabavim celog Magicnog vetra.
Kako sam tad bio naivan.
SVe se zavrsilo na 15ak Teksovih knjiga i prvih 7 Zagorovih u boji i dve knjige MVa.
Posle toga je Libellus samo poskupljivao i poskupljivao i bilo je nemoguce pratiti ih vise, pogotovu sto sam jos tad otkrio i francusko belgijsku i americku skolu stripa preko Darkvuda i Fibre. I sad bih svaki put pre dao pare na neki njihov album nego na Libellusovog bezobrazno skupog Teksa. Jedino mi je neispunjeni san kompletan Magicni vetar ali se nadam da ce njega jednog dana objaviti ili Veseli cetrvrak ili neki drugi izdavac i da ce ga dogurati do kraja.


Ako mi jednog dana pukne film i odlučim se sve te Libelluse zveknuti do vraga, poklanjam ih tebi, budi siguran!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.89 seconds. Snitz Forums 2000