forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 31/10/2016 : 19:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Sve ovdje prisutne forumaše koji muku muče s nabavkom - u potpunosti razumijem i suosjećam s njima !

Prije nekoliko mjeseci sam skrušeno objavio kako sam sa Zagor kolorcem prestao na 37oj knjizi - ajmo reći prvih 100 brojeva i osjećam se odlično !

Nathanov svijet sam prestao uzimati još kod Agencije Alfa broj 5 (otprilike) - tu sam valjda uštedio polovnog Golfa 3ojku do sada.

Demian i Nick - prvih par brojeva za probu i ne ide...

Ostao sam samo na Martiju (ali kada kompletiramo talijansku avanturu - i tu slijedi odjeb...)

Mister No (ajmo do broja 200 - i odjeb)

Omiljeni Tex - samo uzimam nikada objavljene i to iz starih vremena, ovo 2010. i više godine nema šanse (doći će kadtad u nekom izdanju, pa ako me i ne bude tada - koga briga!)

Na kraju moram reći, skidam kapu dečkima iz Libellusa i to do poda - ali bojim se da će mnogi od nas prokleti dan kada su krenuli s edicijama koje izdaju od početka...

---

<b></b>
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4092 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 31/10/2016 : 19:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Odličan ovaj popust od 50%! Nekako mi izgleda da ima puno više naslova nego prošlih godina. i to ne samo zbog priljeva novih. Ovako odoka mislim da ih ove godine s whishliste skidam desetak.

I btw: Jesu li to već krenule predizborne kampanje za forumaša godine?!
Poklanjanje Libellusa zvuči uvjerljivo gotovo kao ono sa 1000 € po djetetu.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 31/10/2016 : 19:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Popust 50% na koje stripove????....ili su rasprodani prvi brojevi ili smanjenjem naklade nema teorije da nabavis odredena izdanja osim za neke astronomske cifre i kaj da radim sa 50%..kad nemozes kompletirati nista a ono sto bi mogli to naravno nije na nikakvom popust sve dok se na raspari pa ko voli neka izvoli

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 31/10/2016 : 20:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pogrešna im je računica, jer popust nikako ne može biti 50%. Ako od dvije odabrane knjige JEFTINIJU dobiješ besplatno, onda je to popust u najboljem slučaju od 49%, a realno i niže.

Naime, od 100 kn (recimo 51 + 49) jeftinija ne može prelaziti više od 49% zbirne cijene, i to u najpovoljnijem slučaju. Realno, cijene se razlikuju u desetinama kuna, pa bi popust bio više oko 40-ak %, možda 30-ak ili tu negdje.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 31/10/2016 : 20:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Johnny Difool, da ali ako primjera uzimas Magicni Vjetar i od broja 17 do broja 34 sve su iste cijene 125kuna. Znaci 50% a ima jos takvih knjiga.
Ipak je moguce :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 31/10/2016 20:19:30
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4092 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 31/10/2016 : 20:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
@rizbo: Ovisi kaj te zanima i kaj ti fali. Ja neke početne i rasprodane imam tak da mi nešto od ovoga odgovara.

@johnny: Nema 50%? Meni matematika zaista nije jača strana ali koja knjiga je jeftinija ako uzimam npr 4 Zone X od kojih je svaka po 100 kn?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 31/10/2016 : 20:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Pogrešna im je računica, jer popust nikako ne može biti 50%. Ako od dvije odabrane knjige JEFTINIJU dobiješ besplatno, onda je to popust u najboljem slučaju od 49%, a realno i niže.

Naime, od 100 kn (recimo 51 + 49) jeftinija ne može prelaziti više od 49% zbirne cijene, i to u najpovoljnijem slučaju. Realno, cijene se razlikuju u desetinama kuna, pa bi popust bio više oko 40-ak %, možda 30-ak ili tu negdje.



na popisu izdanja za popust od 50% piše da popust dobiješ na knjigu iste ili niže vrijednosti. Dakle, uzmeš npr. NR knjge 18, 19, 20, a 21, 22, 23 dobiješ gratis, ili platiš 375 kn za tri knjige, a tri knjige od 375 kn dobiješ đabe. Valjda.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 31/10/2016 : 21:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ajd dobro, ovo s jednom bestplatnom na svaku kupljenu je u svakom slucaju povoljnije nego ono s 30% na 6+ knjiga proteklih godina.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 31/10/2016 21:43:50
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 31/10/2016 : 22:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Svaku drugu knjigu dobiješ džabe,a svaku rasprodanu platiš 200% od cijene i opet dođeš na isto :)
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 31/10/2016 : 22:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ako su knjige iste vrijednosti onda popust jest 50%, ali u tom slučaju ne vrijedi "jeftiniju knjigu" nego jednu knjigu. Računica ne vrijedi u slučaju skuplje i jeftinije knjige.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/10/2016 : 22:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Meni je popust do 50% odlican.

Jack the Black.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 31/10/2016 : 23:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ako kupujem 6 knjiga onda dobijem 4,5 i 6.knjigu gratis.... Karikirano,ako kupim 6 knjiga od 100,90,80,70,60 i 50 kn onda 180 kn dobijem gratis. Ako kupim odvojeno 1.i 2.knjigu,3.i 4.i 5.i 6.onda ustedim 210 kn :)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25760 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/11/2016 : 06:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da jos ima pametnih:)
Samo ja to ne bi podijelio sa svima.Bolji si covjek od mene:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 01/11/2016 : 10:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
''LIBELLUS KOLEKCIJA
I naša Libellus kolekcija bit će u posebnoj ponudi. Po dvije različite knjige bit će skupa u jednom paketu i koštat će 49,00 kn.
Na ovaj način četiri knjige iz ove edicije moći će se dobiti za samo 98,00 kn!''

Koja je to LIBELLUS KOLEKCIJA?


Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 01/11/2016 : 10:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

''LIBELLUS KOLEKCIJA
I naša Libellus kolekcija bit će u posebnoj ponudi. Po dvije različite knjige bit će skupa u jednom paketu i koštat će 49,00 kn.
Na ovaj način četiri knjige iz ove edicije moći će se dobiti za samo 98,00 kn!''

Koja je to LIBELLUS KOLEKCIJA?


Jedina Libellus izdanja što su se na kioscima prodavala


"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 01/11/2016 : 13:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

zbog čega je Texov kolorac skuplji od Zagorovog za celih 100 kuna,kad su približno istog broja stranica?Zbog različitog tiraža pretpostavljam?
zbog lega je Marti ovoliko skup - 2 sveske za 144/180 kuna? Koji je tiraž - 50 primeraka?Mislim da bi pojedine kupce Libelusovih stripova trebalo poslati na psihijatriski pregled.Detaljan.






E moj anto,evo da ti objasni bivsi psihijatrijski slucaj posto sam odustao od MM u prosloj turi.

Da je ta cena od 144 kune za dva broja i da tako stalno izlazi dva po dva. svi bi MM fanovi pevali od srece. Evo cak stavise i ja bi se vrati martinu bez obzira na svezu izlecenost.

Problem je sto Martin najcesce ide jedna prica jedan svezak a cena je urnebesna i iznosi 120/150 kuna za 96 strana bonelijane i to vec objavljivane.

Pa samo sa pravom shizofrenom dijagnozom bi mogao da kupujem ono sto vec imam u odlicnom dalmacijinom izdanju.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/11/2016 : 15:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma.. nije da pacijente ima samo Libellus...Marti je bar strip,ponekad i dobar..
Ali kad vidim za sto citatelji Fibre ponekad daju novce...odmah mi je lakse...
Ima ludaka svih vrsta...na radost izdavaca naravno...
Ja sam od martija odustao na 100 originala i nije mi zao...
Ipak mi je dosadni profesor druga liga bonellijeva.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 01/11/2016 15:37:45
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 01/11/2016 : 16:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Stavno ovi sto uzimaju Libellus nisu dobro. Ne mogu skontati te ljude ...

Psihijatrijski slucajevi su cudo :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/11/2016 : 16:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Neka svatko kupuje ono što ga veseli ako si to može priuštiti.
Nema smisla gledati na druge, pogotovo kada je u pitanju stvar koja te ionako ne zanima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/11/2016 : 16:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ti se Mašiću ne računaš jer ionako Libellus kupuješ u dekorativne svrhe,a ne da bi čitao... Ali nek si ti po milionti put stao u njihovu obranu, poklonit će ti Dade čokoladu i pogladit po kosi kad dođeš na Interliber ;)
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 01/11/2016 : 16:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Sto se lijepo cita ovaj topic, kad drugi muku muce i to pocesto tudju muku. Ja sam sretan sto nikad nisam citao ni Martija, ni Nathana ni Texa pa mi je 80% problema oduzeto prije nego sam ih i imao. I ne stoji mi da komentiram ili kritikujem ta izdanja ili njihove kupce.
Kupujem Zagora, DD i MNo. I milina je izlazak svake od pomenutih knjiga, neka mala svecanost kad krenu najave. Hvala izdavacu.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/11/2016 : 16:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ja sam optimist sto se stripovaa i libellusa tice...
Kiosk strip se oporavlja, cijene bar Ludens ne dize vec ohoho godina,bar one od 18 kuna,Fibra se dobro prodaje,Libellus je stabilan sa ubitacnim tempom,Veseli nikad ozbiljniji, Darkvud se siri,ostali izdavaci osim Colta dosta sigurni...
Kad se dignu tirazi mozda i cijena malo padne...bar nadam se...
Kriza posustaje,bar tako se hvale politicari..a kad su ljudi sigurniji lakse si priuste luxus..a strip je to nazalost postao vec davno..a trebao bi bilti ko kruh, u svakoj kuci....svaki dan,svima dostupan.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/11/2016 : 16:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Sto se lijepo cita ovaj topic, kad drugi muku muce i to pocesto tudju muku. Ja sam sretan sto nikad nisam citao ni Martija, ni Nathana ni Texa pa mi je 80% problema oduzeto prije nego sam ih i imao. I ne stoji mi da komentiram ili kritikujem ta izdanja ili njihove kupce.
Kupujem Zagora, DD i MNo. I milina je izlazak svake od pomenutih knjiga, neka mala svecanost kad krenu najave. Hvala izdavacu.


ali sam stvarno zacuden..ne citas Texa?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 01/11/2016 : 18:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
sumohrvat drago mi je da se ti brines za mene i da me stalno prozivas. Ocito sam ti "trn u oku". Licno ja tebe ne bi ni primjetio da me stalno ne komentarises, da ne kazem da ne bi znao ni ko si :)

Ti si nekad cezno za tim da ja tebe pogladim po kosi, i na tvoju zalost ne ispuni ti se ta zelja.


http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/11/2016 : 19:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ma ne možeš ti trn u oku biti nikome nego si jednostavno presmješan više sa tim konstantnim branjenjem Libellusa... Strah me više spomenut Libellus i na kavi da mi ti ne bi iskočio iz nekog kutka kafića... Libellus je dovoljno ozbiljna firma koja se dokazuje već godinama da bi joj trebao netko poput tebe da ih brani. Podsjećaš na one klince koji se uspale kad netko kaže da je Ronaldo bolji od Messija pa krenu ispisivati elaborat zašto je Messi Bog...
Daj odrasti više i pokušaj stripove ponekad i čitati,a ne ih samo preprodavati i slagati po policama

Edited by - sumohrvat on 01/11/2016 19:43:13
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. Snitz Forums 2000