forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/11/2016 : 19:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

sumohrvat drago mi je da se ti brines za mene i da me stalno prozivas. Ocito sam ti "trn u oku". Licno ja tebe ne bi ni primjetio da me stalno ne komentarises, da ne kazem da ne bi znao ni ko si :)

Ti si nekad cezno za tim da ja tebe pogladim po kosi i na tvoju zalost ne ispuni ti se ta zelja.




sumo hrvat je zensko???
Kojem pravom muskarcu bi odgovaralo gladenje po kosi...a da nije...ljubitelj parada zna se kojih...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 01/11/2016 19:38:32
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 01/11/2016 : 19:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Da nekad,još uvijek čeznem... jednostavno padam na masnu kosu



Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/11/2016 : 19:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

sumohrvat drago mi je da se ti brines za mene i da me stalno prozivas. Ocito sam ti "trn u oku". Licno ja tebe ne bi ni primjetio da me stalno ne komentarises, da ne kazem da ne bi znao ni ko si :)

Ti si nekad cezno za tim da ja tebe pogladim po kosi i na tvoju zalost ne ispuni ti se ta zelja.




sumo hrvat je zensko???
Kojem pravom muskarcu bi odgovaralo gladenje po kosi...a da nije...ljubitelj parada zna se kojih...


Ma to je samo ovaj preprodavač stripova i dizajner polica na glas iznio svoje maštarije prije spavanja...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/11/2016 : 19:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Podsjećaš na one klince koji se uspale kad netko kaže da je Ronaldo bolji od Messija pa krenu ispisivati elaborat zašto je Messi Bog...



http://m.24sata.hr/sport/znanost-je-objasnila-zasto-je-lionel-messi-bolji-od-ronalda-340010
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/11/2016 : 19:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Molim te,uozbilji se :)
http://www.nacional.hr/alex-ferguson-evo-zasto-je-ronaldo-bolji-od-messija/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/11/2016 : 20:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Maradona je Naj. Nabijem mesija i ronaldota:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 01/11/2016 : 20:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Kojem pravom muskarcu bi odgovaralo gladenje po kosi...



Kao da se pravi muškarci okupljaju na forumu stripovi.com
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/11/2016 : 20:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ide li tko od vas alfa mužjaka iz Rijeke na Interliber pa da nešto izorganiziramo ? Ne ide mi se samom kad vidim da bi mi neki preprodavači mrsili kosu :)
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 01/11/2016 : 20:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@teller:
Bit ce uskoro i Texa. Debeljuce od VC, ali vise zbog nostalgije, manje zbog pohlepnog citanja. Ne znam kako da zaobidjem pojam "zbog slaganja na police".
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 01/11/2016 : 21:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ide li tko od vas alfa mužjaka iz Rijeke na Interliber pa da nešto izorganiziramo ? Ne ide mi se samom kad vidim da bi mi neki preprodavači mrsili kosu :)



To da sam alfa mužjak je točno. Evo danas sam gol do pasa preslagivao na policama svoju kolekciju Mikijevog zabavnika. Žene su vani vrištale i padale u nesvijest

Sad bi ti da si grupno mrsimo kosu?
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/11/2016 : 21:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Lako tebi,ti nemaš kosu... tebi Mašić neće ništa :)
Trebamo neki kombi ili auto organizirat,da možemo potrpat ove debeljuce od Libellusa i Fibre jer treba to sve teglit

Edited by - sumohrvat on 01/11/2016 21:14:28
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 01/11/2016 : 21:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Lako tebi,ti nemaš kosu... tebi Mašić neće ništa :)
Trebamo neki kombi ili auto organizirat,da možemo potrpat ove debeljuce od Libellusa i Fibre jer treba to sve teglit



Mogu samo ovo organizirati:
http://www.brioni.hr/hr-hr/prijevozputnika/promotivnacijenazagrebrijeka.aspx
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/11/2016 : 21:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ma to sam ja prošle godine organizirao pa su mi ruke otpale dok sam s vrećicama mlatarao prvo po sajmu,a onda od sajma do autobusnog. A ove godine jos bolji popusti
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 01/11/2016 : 21:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ma to sam ja prošle godine organizirao pa su mi ruke otpale dok sam s vrećicama mlatarao prvo po sajmu,a onda od sajma do autobusnog. A ove godine jos bolji popusti



Mogu malome ukrasti kolica pa ćemo stripove voziti u njima

Edited by - Dr. Westax on 01/11/2016 21:33:39
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 01/11/2016 : 22:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
sumohrvat sva sreca da na facebook ostaju poruke pa se lako moze utvrditi cije su to mastarije ...
Od tvojih silnih poziva da dodjek kod tebe i kako se ljutis sto odbijam i one djecije kako mozes na MaFest a ne mozes kod mene :)
A i to tvoje silno znanje u vezi svega, pa si nerjetko mene pitao stvari koje nisi znao ... Ali sad si ti veliki znalac.

Nego nemoj se ti sekirati. Mozda se vidimo na Interliberu pa popijemo pice.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/11/2016 : 22:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
a kad ja kazem da su to gej okupljanja mene napadaju

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/11/2016 : 22:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Kao što sam već objasnio nitko nije zvao isključivo tebe na to ljetovanje... To bi možda ti želio u svojim mokrim snovima,ali činjenica je da su na ta ljetovanja pozivani svi koje sam imao za prijatelje na facebooku. Točnije,svi koji su izvan Rijeke jer nema smisla da zovem na ljetovanje susjeda iz zgrade :) Tom logikom možeš zaključiti i da si ti jedini pozvan na Interliber ili na Mafest da organizatorima mrsiš kosu. Isto tako se možeš zapitati zašto si ti pozvan samo jednom,a neki su dobrodošli i više od deset godina za redom...Na to se mogu nadovezati i u vezi pitanja... Da si se pokazao tolikim stručnjakom za stripove kao što si umišljao da jesi pitao bih te i dalje... Ali ti jedino imaš veze s pravljenjem polica i hvaljenjem slikama jer da znaš nešto o stripovima pohvalio bi se i time na ovom forumu,ali na 29 stranica tvog historya nema uopće komentara o stripu,o crtežu,scenariju,tušu... ičemu osim beskonačnog branjenja Libellusa i hvaljenja slikama punih polica kolekcije. Tako da bi tebi puno više odgovarala stranica Dom i interijeri nego stripovi.com. A sigurno da tamo imaš i više momaka koji bi da si gladite kose...
I sad još jednom.... kakve pobogu ima veze pozivanje na ljetovanje ili pitanje u vezi stripa sa time da ti imaš nevjerovatnu potrebu da do iznemoglosti iznova hvališ Libellus ? Iskreno,da ja imam firmu koja je spala na to da je opravdava i hvali osoba poput tebe rasformirao bi je u sekundi... Voliš Libellus, ali brate mili koliko pišeš o njima još od 2009.godine shvatili bi i da smo retardirani... Eto,zato te komentiram. Jer si smiješan lik,a ne zato jer si ti imalo bitan ili ne daj Bože jer ti ikome možeš biti trn u oku...

Edited by - sumohrvat on 01/11/2016 22:48:13
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 01/11/2016 : 23:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Uredu je sumohrvat.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/11/2016 : 23:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Naravno da je u redu.... A na to ću te i podsjećati svaki puta kad budeš ovdje nešto objavio :) Jer i nisi za ništa drugo nego za ismijavanje dekorateru interijera i preprodavaču...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/11/2016 : 23:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
http://archive.is/HFDA2

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 01/11/2016 : 23:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Povrijedices mi osjecaje ako tako nastavis :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/11/2016 : 00:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Pa naravno da ti neću povrijediti osjećaje kad si i sam svjestan da je tvoj plafon komentiranja ovdje prekopirati objavu s libellus.hr ili uslikati svoje police pune nepročitanih stripova
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 02/11/2016 : 00:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Smijesan si :) Ne znam sto si tako ogorcen? Nego ako dolazio na Interliber javi se da popijemo pice.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 02/11/2016 00:58:31
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/11/2016 : 01:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ajmo sad stati sa tom raspravom između vas dvoje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/11/2016 : 01:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Pa da te uz kavu još jednom pozovem na more ? :)Neka hvala, ako budem dolazio na kakav sajam namještaja možemo popričati o policama,a na Interliberu bi radije popričao s pravim ljubiteljima knjige nego gubio vrijeme na preprodavače.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000