forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 25/12/2016 : 08:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@VALTER:
Izgledat ce kao prozivanje, no to mi nije direktna namjera. Naravno da je na forumu dozvoljeno i hvaljenje i kritiziranje pojedinih izdanja ili izdavaca, ali ti ga bas pretjeras. Nema posta ni recenice ni rijeci da ne popljujes ovog izdavaca. Vise mi se ne svraca na ovaj topic. Ne znam i ne zelim znati sto je razlog tome.
Ja, npr. za neku lijepu zenu nikad ne bih rekao da je rugoba samo zato sto je svima dala samo meni ne.
Neka vam se mnogima ne svidjaju krecave, drecave boje, ok, svakom svaciji ukus, ali radovati se propasti nekog izdavaca i SVE sto radi omalovazavati i grditi...
Otvori novu temu "Zasto mi se povraca na LL izdanja" pa kom se svraca nek povraca...
Meni su, kao i mnogi drugi izdavaci uljepsali zivot, sigurno i zbog toga sto konzekventno uzimam samo ono sto zaista citam.
Ovaj post nije provokacija, mozda povod na razmisljanje.
Go to Top of Page

zovko
New Member

200 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 25/12/2016 : 08:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
Libellus je de facto i propao. Bemti ja tu politiku kada mora da se zapljuješ za izdanje. Po principu "Ko zadnji rog u dupe"

Edited by - zovko on 25/12/2016 08:56:42
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 25/12/2016 : 11:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

@VALTER:
Izgledat ce kao prozivanje, no to mi nije direktna namjera. Naravno da je na forumu dozvoljeno i hvaljenje i kritiziranje pojedinih izdanja ili izdavaca, ali ti ga bas pretjeras. Nema posta ni recenice ni rijeci da ne popljujes ovog izdavaca. Vise mi se ne svraca na ovaj topic. Ne znam i ne zelim znati sto je razlog tome.
Ja, npr. za neku lijepu zenu nikad ne bih rekao da je rugoba samo zato sto je svima dala samo meni ne.
Neka vam se mnogima ne svidjaju krecave, drecave boje, ok, svakom svaciji ukus, ali radovati se propasti nekog izdavaca i SVE sto radi omalovazavati i grditi...
Otvori novu temu "Zasto mi se povraca na LL izdanja" pa kom se svraca nek povraca...
Meni su, kao i mnogi drugi izdavaci uljepsali zivot, sigurno i zbog toga sto konzekventno uzimam samo ono sto zaista citam.
Ovaj post nije provokacija, mozda povod na razmisljanje.


svi koji malo vise prate, znaju da je ovaj post tvoje pranje od onog koji si "greskom" ostavio na njihovom forumu.
zaista ne shvatam cemu taj ulizivacki stav, ne samo tvoj (da me ne shvatis pogresno ovo nema veze sa tobom - sve sto se napise je podlozno komentaru, cemu drugo sluzi forum?), evo i ovaj kitoljubac prvo napada u jednoj temi, a onda ga prodje ludilo, pa lize popljuvano.
kao da ne kupujete za svoje pare vec dobijate na poklon. sta je sa onom "musterija je uvek u pravu"? ja za svoje pare imam pravo na bilo kakav stav koji mi se prohte, a ne kada ga iznesem da ga peglaju "drugacijim ukusom" i cime vec sve ne, redovni dusebriznici.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/12/2016 : 11:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
daj link
obožavam te ulizivačke upise u stilu "naši dade" i "čime će nas obradovati u sljedećoj turi"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/12/2016 : 12:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
Sad je kaj je,idemo dalje..ovo se mora kupit jer u Dnevniku je kupus a na normalan nacin to necu docekati za zivota...
A da sam lud dokaz je da uzimamni kolor gigante iako imam sve od SA...
Tu ponekad boja bar popravi los crtez...u redovnom tex serijalu bas losih crtaca i nema ili bar ne puno...


O tome se radi, mnoge epizode nećemo nikad dočekati u drugačijem obliku pa ih ''moraš'' uzeti takve kakve jesu. Što se tiče giganata ja sam zakasnio sa Strip Agent izdanjem i zato uzimam Libellusovo.
A boje ne pašu baš za svaki crtež, o tome sam već ranije govorio. Npr. Ticciju, Galepu, Letteriju i Fuscu boja nije potrebna, dok Giolittiju, Capitaniju ili Magnusu tako dobro sjedaju. Neke će boja još dodatno pokvariti, kao onog nesretnika Zanibonija.
I meni je najdraža Texova c/b biblioteka (a ima i originalne naslovnice unutar knjige), i ne znači da uzdižem u nebesa kolor izdanja ako sam pohvalio određenu epizodu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 25/12/2016 12:07:00
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 25/12/2016 : 15:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

O tome se radi, mnoge epizode nećemo nikad dočekati u drugačijem obliku pa ih ''moraš'' uzeti takve kakve jesu.




A da se malo potrudite i naucite italijanski? Onako pocetnicki, sasvim dovoljno za vecinu Bonelli izdanja. Onda bi sva izdanja bila dostupna za 3-6 eura, a bonus znas jos jedan svjetski jezik...

PS Repubblica-color je uzasan! I na Zagoru, i na Texu, i na Dylanu i zadnje na Martinu. Steta za inace fantasticne Libellus edicije sto nisu u B/W kao sto su originalno izdane. Tako bi to bilo savrseno izdanje (kao sto je MM i Mister No i redovni Tex na primer, trobroje Dylan i Nathan ne priznajem ).
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 25/12/2016 : 15:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@morski:
Nisam ja nikakvom greskom (sa ili bez navodnika) ostavio post na LL forumu, nego sam bio dobrog raspolozenja pa napisao nesto u stilu "ako Dade ne riknu sto rece 1Euro". Na njihov komentar "zanimljivo", ucinilo mi se da sam ih uvrijedio, a to mi nije bila namjera. Da sam se nakon toga izvinio nije ulizivanje nego uljudnost. Kad imadnem osjecaj da sam tebe uvrijedio, izvinit cu se i tebi.
U mom prethodnom postu sam napisao da je u redu kritizirati izdanja i izdavace, ali konstantno pljuvati po istom moze i drugacije.
Teller je u redu, ali i njegovo pljuvanje po Fibri me smeta iako nemam NIJEDNO Fibrino izdanje osim par knjiga Ken Parkera. I to je sad ulizivanje Markosu?
Jos jednom: ja ne tezim kompletiranju necega i stoga me ne bi ubila cinjenica da svi izdavaci (ne samo LL) propadnu. Hvala im na svemu sto se dosad naslo i proslo kroz moje prste.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/12/2016 : 15:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Talijanski jezik bi mi ovdje gdje živim bio koristan isto kao i lanjski snijeg, a samo zbog stripova se ne želim zamarati njime.
Što se tiče boje, ona može pomoći da se lakše progutaju ove početne Texove priče iz naivnijeg perioda, a za kasnije brojeve je c/b biblioteka najidealnija.
Problem je u tome što je kolor biblioteka prvenstveno bila zamišljena da u njoj idu kronološki samo te prastare priče. Kasnije je to promijenjeno i počelo se sa nekakvim best of preskok varijantama. Možda će jednog dana ponovo izbaciti te priče u c/b verziji, ali tko će čekati toliko da vidi hoće li stvarno tako biti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/12/2016 : 18:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ako pohvalis si ulizivac,ako pokritiziras brezvezno gundalo..
Na tom forumu nema nesto izmedu..il je crno il je bijel...pardon kolor...
Steta sto su Dade toliki perfekcionisti i traze i hoce sve najbolje...evo sad Suzanjstvo
ponovo tiskaju zbog minorne greskice...
Mozda je ta Tex kolor biblioteka i jedini njihov veci promasaj...
Krenut Texa naiva od prvog broja u koloru je malo suluda ideja pa sad spasavaju ediciju u nastavku sa tim the best epizodama koje nisu obavezno bolje u koloru....
A zabarski se ucit je malo optimisticno ....bar za nas preko 40..
Mladi ste pa ucite...teller skoro 40 godina cita stripove na jezicima ex juge regiona pa ni u sni ne mijenja navike...


CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/12/2016 : 21:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

@morski:
Nisam ja nikakvom greskom (sa ili bez navodnika) ostavio post na LL forumu, nego sam bio dobrog raspolozenja pa napisao nesto u stilu "ako Dade ne riknu sto rece 1Euro". Na njihov komentar "zanimljivo", ucinilo mi se da sam ih uvrijedio, a to mi nije bila namjera. Da sam se nakon toga izvinio nije ulizivanje nego uljudnost. Kad imadnem osjecaj da sam tebe uvrijedio, izvinit cu se i tebi.
U mom prethodnom postu sam napisao da je u redu kritizirati izdanja i izdavace, ali konstantno pljuvati po istom moze i drugacije.
Teller je u redu, ali i njegovo pljuvanje po Fibri me smeta iako nemam NIJEDNO Fibrino izdanje osim par knjiga Ken Parkera. I to je sad ulizivanje Markosu?
Jos jednom: ja ne tezim kompletiranju necega i stoga me ne bi ubila cinjenica da svi izdavaci (ne samo LL) propadnu. Hvala im na svemu sto se dosad naslo i proslo kroz moje prste.



ha?

O čemu ti pričaš čovječe?
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 25/12/2016 : 23:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Na tvoj saljivi post od poprilicno vremena. Da tad je jos bilo humora na forumu. Mozda je cak bio tellerov post, ne mijenja stvar je je bio saljiv, a ne zlonamjeran.
Iako je tema topica Libellus, smatram ove zadnje postove, ukljucujuci i moje, spamanjem pa zavrsavam raspravu u tom toku.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/12/2016 : 08:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Na tvoj saljivi post od poprilicno vremena. Da tad je jos bilo humora na forumu. Mozda je cak bio tellerov post, ne mijenja stvar je je bio saljiv, a ne zlonamjeran.
Iako je tema topica Libellus, smatram ove zadnje postove, ukljucujuci i moje, spamanjem pa zavrsavam raspravu u tom toku.




ako se pod "riknuti" smatra "umrijeti", onda to sigurno nije bio moj post bio napisan na šaljiv ili ne, način.
Ja nikada nisam napisao riječ "riknuti" jer moj hrvatski nije baš najbolji i ta riječ nije u mom vokabularu i koliko je meni poznato, ona znači "umrijeti" a ja nikada nikome nisam želio tako nešto.
Sigurno nigdje ne postoji post u kojem sam ja tako nešto napisao.
A to, da mi Dade nisu simpatični, to stoji, ali to je onda drugi par cipela, meni nisu simpatični jer smatram da su pohlepni,a to smatram na osnovi cijene njihovih izdanja. No svejedno ja nikome ne želim, da če "riknuti", tako da je ovo dezinformacija.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/12/2016 : 13:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
medijski rat protiv €ura

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/12/2016 : 14:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

@morski:
Nisam ja nikakvom greskom (sa ili bez navodnika) ostavio post na LL forumu, nego sam bio dobrog raspolozenja pa napisao nesto u stilu "ako Dade ne riknu sto rece 1Euro". Na njihov komentar "zanimljivo", ucinilo mi se da sam ih uvrijedio, a to mi nije bila namjera. Da sam se nakon toga izvinio nije ulizivanje nego uljudnost. Kad imadnem osjecaj da sam tebe uvrijedio, izvinit cu se i tebi.
U mom prethodnom postu sam napisao da je u redu kritizirati izdanja i izdavace, ali konstantno pljuvati po istom moze i drugacije.
Teller je u redu, ali i njegovo pljuvanje po Fibri me smeta iako nemam NIJEDNO Fibrino izdanje osim par knjiga Ken Parkera. I to je sad ulizivanje Markosu?
Jos jednom: ja ne tezim kompletiranju necega i stoga me ne bi ubila cinjenica da svi izdavaci (ne samo LL) propadnu. Hvala im na svemu sto se dosad naslo i proslo kroz moje prste.



Snishodljivo i nedostojanstveno ponašanje, nakon što se izdavačka primadona našla uvrijeđena nevinom šalom.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 26/12/2016 : 15:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Napisah "ucinilo mi se da sam ih uvrijedio", ne mora znaciti da jesam.
Posto nisam svadljiv tip lakse mi se od srca izviniti nego razmisljati o tome jesam li nekom ucinio nesto nazao.
Ovo o 1 Euru, kazem da bas nisam siguran je l to on postao ili teller, ali bilo je otprilike u nekom postu od prije 6-12 mjeseci gdje je pomenuta izdavacka politika LL pa je doticni postao nesto u smislu:" A i Dade, ko zna, jedan moze da krene s necim drugim, a onaj deblji moze svakog casa da dobije srcani udar..."
Jos jednom: nije bilo postano u smislu da se nekom zeli zlo ili smrt, nego onako usput u tom postu koji, kad se procita u cjelosti odise humorom, a ne zlonamjernoscu.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/12/2016 : 15:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ne znam za tellera ali ja sigurno nisam napisao ništa takvoga, niti ovo što si napisao sada u vezi srčanog udara.
Ne volim kada mi se pripisavaju neke stvari za koje ili nisam rekao, ili ih nisam učinio itd,...jedan forumaš me je upozorio, da si isto takve stvari napisao na LL forumu (kojeg ja ne pratim) a to nije u redu, jer ja tako nešto nisam nikada napisao.
Drugi put ako več spominješ, pa čak i kvotaš nekog forumaša najprije PROVJERI (još bolje okači link) da li je to zaista taj forumaš rekao to šta si napisao a ne da se priča na pamet, pa ne znaš ni kada je tačno bilo, niti tko je rekao, niti šta tačno je rekao itd,...a sve to još na forumu na kojem ja niti nisam prisutan, pa da se mogu ograditi od toga ili odbraniti ili pojasniti itd,...u biti ne volim kada se o meni priča izza leđa.
A sada:

-ili nađeš taj post za kojeg smatraš da sam ga ja napisao (ne trebaš ga tražiti, jer ga nisam napisao)

-ili ideš na taj LL forum (pošto ja nisam tamo registriran) i napišeš kako si pogriješio i da 1Euro NIJE napisao one stvari za koje si ti mislio da sam ih ja napisao.


Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 26/12/2016 : 16:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by ZoranC

@VALTER:
Izgledat ce kao prozivanje, no to mi nije direktna namjera. Naravno da je na forumu dozvoljeno i hvaljenje i kritiziranje pojedinih izdanja ili izdavaca, ali ti ga bas pretjeras. Nema posta ni recenice ni rijeci da ne popljujes ovog izdavaca. Vise mi se ne svraca na ovaj topic. Ne znam i ne zelim znati sto je razlog tome.
Ja, npr. za neku lijepu zenu nikad ne bih rekao da je rugoba samo zato sto je svima dala samo meni ne.
Neka vam se mnogima ne svidjaju krecave, drecave boje, ok, svakom svaciji ukus, ali radovati se propasti nekog izdavaca i SVE sto radi omalovazavati i grditi...
Otvori novu temu "Zasto mi se povraca na LL izdanja" pa kom se svraca nek povraca...
Meni su, kao i mnogi drugi izdavaci uljepsali zivot, sigurno i zbog toga sto konzekventno uzimam samo ono sto zaista citam.
Ovaj post nije provokacija, mozda povod na razmisljanje.


svi koji malo vise prate, znaju da je ovaj post tvoje pranje od onog koji si "greskom" ostavio na njihovom forumu.
zaista ne shvatam cemu taj ulizivacki stav, ne samo tvoj (da me ne shvatis pogresno ovo nema veze sa tobom - sve sto se napise je podlozno komentaru, cemu drugo sluzi forum?), evo i ovaj kitoljubac prvo napada u jednoj temi, a onda ga prodje ludilo, pa lize popljuvano.
kao da ne kupujete za svoje pare vec dobijate na poklon. sta je sa onom "musterija je uvek u pravu"? ja za svoje pare imam pravo na bilo kakav stav koji mi se prohte, a ne kada ga iznesem da ga peglaju "drugacijim ukusom" i cime vec sve ne, redovni dusebriznici.


Uopste ne vidim potrebu za tim ulizivanjem niti izvinjavanjem,pa ispada da im covek ne sme prigovoriti nista.Koliko su samo ljudi odande najurili zbog slicnih sitnica,za koje ovde ne bi dobili ni 48 sati ladjenja.

I uvek mi je bilo simpaticno kako vesto izbegavaju odgovore na vruca pitanja.Koliko puta sam video da se neko zacudi zbog cene od 150 kuna za 96 strana bonelija i nikom nista.Kao nisu primetili.bas jadno.
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 26/12/2016 : 16:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

ne znam za tellera ali ja sigurno nisam napisao ništa takvoga, niti ovo što si napisao sada u vezi srčanog udara.
Ne volim kada mi se pripisavaju neke stvari za koje ili nisam rekao, ili ih nisam učinio itd,...jedan forumaš me je upozorio, da si isto takve stvari napisao na LL forumu (kojeg ja ne pratim) a to nije u redu, jer ja tako nešto nisam nikada napisao.
Drugi put ako več spominješ, pa čak i kvotaš nekog forumaša najprije PROVJERI (još bolje okači link) da li je to zaista taj forumaš rekao to šta si napisao a ne da se priča na pamet, pa ne znaš ni kada je tačno bilo, niti tko je rekao, niti šta tačno je rekao itd,...a sve to još na forumu na kojem ja niti nisam prisutan, pa da se mogu ograditi od toga ili odbraniti ili pojasniti itd,...u biti ne volim kada se o meni priča izza leđa.
A sada:

-ili nađeš taj post za kojeg smatraš da sam ga ja napisao (ne trebaš ga tražiti, jer ga nisam napisao)

-ili ideš na taj LL forum (pošto ja nisam tamo registriran) i napišeš kako si pogriješio i da 1Euro NIJE napisao one stvari za koje si ti mislio da sam ih ja napisao.





Naravno da ga nisi ti napisao.koliko se secam to je bio Timber Bil,bas je pomenuo svoju zabrinutost da ce debeli da rikne pre nego sto kompletira Zagora.99% sam siguran da je bio on.Mozda bi mogao Dobrica da nam potvrdi da l je to stvarno kazao.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 26/12/2016 : 16:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Jos nisam siguran da nisi napisao, a i varas se ako mislis da mi je ova djetinjarija vrijedna truda da cesljam sve topice foruma.
Tema je izdanja Libellusa, a ne tko i sto i kakvi su njegovi izdavaci.
Kad se vratimo temi topica mozda svratim ponovo.
Sad imate sansu da se "ispucate" na sve i svasta, vasi odgovori nece biti komentirani s moje strane.
Izvinjavam se Libellusu, ako sam ih uvukao u raspravu, a nisu ovdje prisutni na forumu.
Svako dobro (bez ironije).
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 26/12/2016 : 16:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DollarBill

quote:
Originally posted by 1Euro

ne znam za tellera ali ja sigurno nisam napisao ništa takvoga, niti ovo što si napisao sada u vezi srčanog udara.
Ne volim kada mi se pripisavaju neke stvari za koje ili nisam rekao, ili ih nisam učinio itd,...jedan forumaš me je upozorio, da si isto takve stvari napisao na LL forumu (kojeg ja ne pratim) a to nije u redu, jer ja tako nešto nisam nikada napisao.
Drugi put ako več spominješ, pa čak i kvotaš nekog forumaša najprije PROVJERI (još bolje okači link) da li je to zaista taj forumaš rekao to šta si napisao a ne da se priča na pamet, pa ne znaš ni kada je tačno bilo, niti tko je rekao, niti šta tačno je rekao itd,...a sve to još na forumu na kojem ja niti nisam prisutan, pa da se mogu ograditi od toga ili odbraniti ili pojasniti itd,...u biti ne volim kada se o meni priča izza leđa.
A sada:

-ili nađeš taj post za kojeg smatraš da sam ga ja napisao (ne trebaš ga tražiti, jer ga nisam napisao)

-ili ideš na taj LL forum (pošto ja nisam tamo registriran) i napišeš kako si pogriješio i da 1Euro NIJE napisao one stvari za koje si ti mislio da sam ih ja napisao.





Naravno da ga nisi ti napisao.koliko se secam to je bio Timber Bil,bas je pomenuo svoju zabrinutost da ce debeli da rikne pre nego sto kompletira Zagora.99% sam siguran da je bio on.Mozda bi mogao Dobrica da nam potvrdi da l je to stvarno kazao.

Eto vidis, sad sam prilicno siguran da je to bio Timber Bil.
Zbog toga: isprika s moje strane sto sam te uvukao u raspravu.
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 26/12/2016 : 16:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Eno i u Asteroidu hrpa Mister Noova, počev od Afrike, na izvol'te (a donedavno se moglo samo po rezervaciji). Odustala ekipica od rezervacija.

Balon je konacno pukao.prica o rekordno brzim prodajama je zavrsena.Poslednji broj koji je planuo je bila prva Afrika.U Beogradu isto ima da se nadje sve najnovije.Nema vise ogranicenih kolicina,sve je lako dostupno.Zadnjih 10 Martija svi do jednog poredjani u striparnicama po 'normalnim' ( kod ove reci ni navodnici ne pomazu) cenama.

Ako je situacija takva usred africke sage i usred gomile nikad objavljenih MM-a,pa sta ce biti kada za godinu dana sustignu Slobodnu dalmaciju?
Naklada na 200 a cena na 300?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/12/2016 : 16:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by DollarBill

quote:
Originally posted by 1Euro

ne znam za tellera ali ja sigurno nisam napisao ništa takvoga, niti ovo što si napisao sada u vezi srčanog udara.
Ne volim kada mi se pripisavaju neke stvari za koje ili nisam rekao, ili ih nisam učinio itd,...jedan forumaš me je upozorio, da si isto takve stvari napisao na LL forumu (kojeg ja ne pratim) a to nije u redu, jer ja tako nešto nisam nikada napisao.
Drugi put ako več spominješ, pa čak i kvotaš nekog forumaša najprije PROVJERI (još bolje okači link) da li je to zaista taj forumaš rekao to šta si napisao a ne da se priča na pamet, pa ne znaš ni kada je tačno bilo, niti tko je rekao, niti šta tačno je rekao itd,...a sve to još na forumu na kojem ja niti nisam prisutan, pa da se mogu ograditi od toga ili odbraniti ili pojasniti itd,...u biti ne volim kada se o meni priča izza leđa.
A sada:

-ili nađeš taj post za kojeg smatraš da sam ga ja napisao (ne trebaš ga tražiti, jer ga nisam napisao)

-ili ideš na taj LL forum (pošto ja nisam tamo registriran) i napišeš kako si pogriješio i da 1Euro NIJE napisao one stvari za koje si ti mislio da sam ih ja napisao.





Naravno da ga nisi ti napisao.koliko se secam to je bio Timber Bil,bas je pomenuo svoju zabrinutost da ce debeli da rikne pre nego sto kompletira Zagora.99% sam siguran da je bio on.Mozda bi mogao Dobrica da nam potvrdi da l je to stvarno kazao.

Eto vidis, sad sam prilicno siguran da je to bio Timber Bil.
Zbog toga: isprika s moje strane sto sam te uvukao u raspravu.



nema problema, sada još da napišeš na LL forumu, kako si pogriješio i da nisam ja to napisao i stvar je završena.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 26/12/2016 : 16:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Korigirao sam se na LL forumu, posto vidim da te smeta, 1Euro.
Sad sam siguran da je to bio TB.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/12/2016 : 17:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Jos nisam siguran da nisi napisao, a i varas se ako mislis da mi je ova djetinjarija vrijedna truda da cesljam sve topice foruma.
Tema je izdanja Libellusa, a ne tko i sto i kakvi su njegovi izdavaci.
Kad se vratimo temi topica mozda svratim ponovo.
Sad imate sansu da se "ispucate" na sve i svasta, vasi odgovori nece biti komentirani s moje strane.
Izvinjavam se Libellusu, ako sam ih uvukao u raspravu, a nisu ovdje prisutni na forumu.
Svako dobro (bez ironije).




Go kneel and weep
Go to Top of Page

CheddarBob
Starting Member



74 Posts

Member since 12/05/2015

Posted - 26/12/2016 : 19:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send CheddarBob a Private Message  Reply with Quote
Nego, čime će nas naši Dade obradovati u sljedećoj turi?
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.35 seconds. Snitz Forums 2000