forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 11/02/2017 : 15:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Valjda misli na Vannini izdanje iz 2001.g...

---

<b></b>
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/02/2017 : 16:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


ajde ovaj kec mi i nije loš + Serpierijev crtež.
ali Frontera mi je totalno neteksovska.

jedva čekam sledeći VČ dvobroj!



Ima li VC naslovnice unutra? Ili bar onu koja nije na korici?
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/02/2017 : 16:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ima.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/02/2017 : 16:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Valjda misli na Vannini izdanje iz 2001.g...



Tocno

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/02/2017 : 16:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
mm #84, 96 strana 120kn

Ovo je fascinantno!
Znači svaka stranica košta 1, 25 kn!



Zapravo puna cijena je 150 kn

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 11/02/2017 : 16:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
to je zato jer su ljudi voljni toliko platiti
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/02/2017 : 16:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Ima.



Hvala delboj
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/02/2017 : 18:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by solar

quote:
mm #84, 96 strana 120kn

Ovo je fascinantno!
Znači svaka stranica košta 1, 25 kn!



Zapravo puna cijena je 150 kn


Stvarno, ovo nisam znao!?

Inače, što se mene tiče, cijena može biti i dupla... zakon ponude i potražnje, ako mogu na taj način poslovati - samo naprijed. Nitko nikoga ne tjera da kupuje i suprotno uvriježenom balkanskom mentalitetu izdavač vam nije ništa dužan.

Ali cijena je stvarno svjetska!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 11/02/2017 : 19:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
malo se (popularno receno) spinuje prica oko slobodnog izbora.
gde je slobodan izbor meni kao kupcu i potrosacu ako postoji monopol?
kazu, "ne moras kupovati". naravno, nista osim hleba (ili barem brasna) ne mora da se kupi. ali, ovde govorimo o drugoj vrsti potrebe koju zelimo da zadovoljimo.

ako, u ovom slucaju, izdavac stripa/knjige ima jedini pravo da to izdaje i to cini po bezobraznoj ceni, sa bezobraznim tirazom, onda kada se njemu nahodi (bez predvidjenog i predocenog plana), kupac/citalac/kolekcionar nema drugu opciju i ima svo moguce ljudsko/moralno/pravo kupca da kritikuje, proziva, bude nezadovoljan itd.

drugacije bi bilo kada bi, ako ne kupi sada, mogao to da nabavi onda kada to njemu odgovara (kao kupcu!). mozda i od nekog drugog izdavaca, u drugacijem formatu, po drugacijoj ceni, i uopste uslovima.

znaci, ta prica "kupi ako hoces, ako neces niko te ne tera" je zaista smesna u odnosu na ovo sto se ovde desava. a sve se radi pod firmom ljubavi prema stripu. ili samoljublja, mozda? jer osnovno pravilo svake trgovine, oduvek je bilo: "musterija je uvek u pravu."

p.s. ovo se ne odnosi (samo i iskljucivo) na izdavaca ciji naziv je u temi, vec na sve balkanske koji ovako delaju.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 11/02/2017 : 19:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Naravno da je sloboda izbora i nista drugo. Ja bi svoju potrebu zadovoljio sa Bugatti, ali ne mogu i Bugatti je los, zato sto ga ja smatram skupim ?
A to bezobrazna cijena i tiraz ... Pa jel probano sa vecim tirazom i manjom cijenom ? I to svakog junaka su probali, ali nije islo. 7-8 godina poslije nekog junaka jos ima na skladistu i to je put za propast. Probaj ti nesto izdati pa vidi kako bi ti islo ako ti ostane pola tiraza na skladistu i to nakon 7-8 godina ....

Bilo je i drugih izdavaca sto su izdavali skoro sve ovo, kroz kiosk i slicno, ali ocito nije bilo dovoljno zainteresiranih, pa su ugasili izdanje. Znaci probalo je bar 3-4 izdavaca izdavati i propali radi nas kupaca jer nas nije bilo i trebao je Libellus pratiti isti trend ?

Ne kontam ? Probas sa tirazom od 1200 ne ide, pa sa 800 ne ide, pa sa 500 ... Prvi brojevi Zagora na MaFestu su bili po 110 kuna, ali i to je bilo ljudima skupo ili im nije odgovaralo, a primjera Ludens i VC su bili skuplji ali se nisu prozivali. Ovo je ista prica kao i sa reprintima. Puno buke oko toga i kad su napokon uradili reprint. 7-8 godina poslije jos pola tiraza stoji na lageru ...

Jedno je ljubav prema stripu a drugo je zasto bi neko isao u minus radi ljubavi prema stripu. Sigurno bi svaki izdavac najvise volio da izdaje 10 000 primjeraka nekog stripa i proda 9 000, sa nekom ekstra cijenom, ali to na zalost ne moze proci, pa se snalaze kako znaju.

Ako mislis da bi ti bolje pa sto ne probas pa da vidis prolazi li ta tvoja prica. Uradi tiraz par hiljada stavi ekstra cijenu pa da vidimo kako to prolazi :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 11/02/2017 19:59:30
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/02/2017 : 20:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
@Garfield_Mo
Svaka ti na mjestu.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

zovko
New Member

200 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 11/02/2017 : 20:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
Po čemu? Praznim floskulama?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/02/2017 : 20:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
malo se (popularno receno) spinuje prica oko slobodnog izbora.
gde je slobodan izbor meni kao kupcu i potrosacu ako postoji monopol?
kazu, "ne moras kupovati". naravno, nista osim hleba (ili barem brasna) ne mora da se kupi. ali, ovde govorimo o drugoj vrsti potrebe koju zelimo da zadovoljimo.

quote:
znaci, ta prica "kupi ako hoces, ako neces niko te ne tera" je zaista smesna u odnosu na ovo sto se ovde desava. a sve se radi pod firmom ljubavi prema stripu. ili samoljublja, mozda? jer osnovno pravilo svake trgovine, oduvek je bilo: "musterija je uvek u pravu."

Ne slažem se nimalo, ovo je za mene balkanski način razmišljanja.
Zašto bi ikome privatna firma bila išta dužna?
Jedino su dužni poštovati zakone zemlje u kojoj posluju, ostalo su priče za malu djecu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/02/2017 : 20:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

malo se (popularno receno) spinuje prica oko slobodnog izbora.
gde je slobodan izbor meni kao kupcu i potrosacu ako postoji monopol?
kazu, "ne moras kupovati". naravno, nista osim hleba (ili barem brasna) ne mora da se kupi. ali, ovde govorimo o drugoj vrsti potrebe koju zelimo da zadovoljimo.

ako, u ovom slucaju, izdavac stripa/knjige ima jedini pravo da to izdaje i to cini po bezobraznoj ceni, sa bezobraznim tirazom, onda kada se njemu nahodi (bez predvidjenog i predocenog plana), kupac/citalac/kolekcionar nema drugu opciju i ima svo moguce ljudsko/moralno/pravo kupca da kritikuje, proziva, bude nezadovoljan itd.

drugacije bi bilo kada bi, ako ne kupi sada, mogao to da nabavi onda kada to njemu odgovara (kao kupcu!). mozda i od nekog drugog izdavaca, u drugacijem formatu, po drugacijoj ceni, i uopste uslovima.

znaci, ta prica "kupi ako hoces, ako neces niko te ne tera" je zaista smesna u odnosu na ovo sto se ovde desava. a sve se radi pod firmom ljubavi prema stripu. ili samoljublja, mozda? jer osnovno pravilo svake trgovine, oduvek je bilo: "musterija je uvek u pravu."

p.s. ovo se ne odnosi (samo i iskljucivo) na izdavaca ciji naziv je u temi, vec na sve balkanske koji ovako delaju.


pa jesi li ti kupac ili potencijalni kupac ako izdavač zadovolji tvoje uvjete?prvo bi trebao kupiti da bi bio mušterija.
prava se i kupuju da bi imao monopol na određenom tržištu za određeno djelo/proizvod.
hoćeš li kazati da dade manje vole strip od tebe ako imaju(za tebe) skupe stripove?
napisao si gomilu gluposti.
svak svoj novac može trošiti kako hoće i niko drugi im nema prava se miješati se u to.
kao što sam rekao:kupi ili nemoj kupiti!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 11/02/2017 : 20:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
malo se (popularno receno) spinuje prica oko slobodnog izbora.
gde je slobodan izbor meni kao kupcu i potrosacu ako postoji monopol?
kazu, "ne moras kupovati". naravno, nista osim hleba (ili barem brasna) ne mora da se kupi. ali, ovde govorimo o drugoj vrsti potrebe koju zelimo da zadovoljimo.

quote:
znaci, ta prica "kupi ako hoces, ako neces niko te ne tera" je zaista smesna u odnosu na ovo sto se ovde desava. a sve se radi pod firmom ljubavi prema stripu. ili samoljublja, mozda? jer osnovno pravilo svake trgovine, oduvek je bilo: "musterija je uvek u pravu."

Ne slažem se nimalo, ovo je za mene balkanski način razmišljanja.
Zašto bi ikome privatna firma bila išta dužna?
Jedino su dužni poštovati zakone zemlje u kojoj posluju, ostalo su priče za malu djecu.


nisi pazljivo citao. ja ne govorim da je bilo ko kome ista duzan.
ali, dobro. nije lako ni objasniti nekome ko istinski i zdusno podrzava kapitalizam u najgorem obliku.

eto, ko (ih) brani: preprodavci na aukcijama:

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Naravno da je sloboda izbora i nista drugo. Ja bi svoju potrebu zadovoljio sa Bugatti, ali ne mogu i Bugatti je los, zato sto ga ja smatram skupim ?
A to bezobrazna cijena i tiraz ... Pa jel probano sa vecim tirazom i manjom cijenom ? I to svakog junaka su probali, ali nije islo. 7-8 godina poslije nekog junaka jos ima na skladistu i to je put za propast. Probaj ti nesto izdati pa vidi kako bi ti islo ako ti ostane pola tiraza na skladistu i to nakon 7-8 godina ....

Bilo je i drugih izdavaca sto su izdavali skoro sve ovo, kroz kiosk i slicno, ali ocito nije bilo dovoljno zainteresiranih, pa su ugasili izdanje. Znaci probalo je bar 3-4 izdavaca izdavati i propali radi nas kupaca jer nas nije bilo i trebao je Libellus pratiti isti trend ?

Ne kontam ? Probas sa tirazom od 1200 ne ide, pa sa 800 ne ide, pa sa 500 ... Prvi brojevi Zagora na MaFestu su bili po 110 kuna, ali i to je bilo ljudima skupo ili im nije odgovaralo, a primjera Ludens i VC su bili skuplji ali se nisu prozivali. Ovo je ista prica kao i sa reprintima. Puno buke oko toga i kad su napokon uradili reprint. 7-8 godina poslije jos pola tiraza stoji na lageru ...

Jedno je ljubav prema stripu a drugo je zasto bi neko isao u minus radi ljubavi prema stripu. Sigurno bi svaki izdavac najvise volio da izdaje 10 000 primjeraka nekog stripa i proda 9 000, sa nekom ekstra cijenom, ali to na zalost ne moze proci, pa se snalaze kako znaju.

Ako mislis da bi ti bolje pa sto ne probas pa da vidis prolazi li ta tvoja prica. Uradi tiraz par hiljada stavi ekstra cijenu pa da vidimo kako to prolazi :)


neko je pomenuo jos odavno, parafraziram, "nista dok se ne pomene auto u ovakvoj raspravi". i evo ga, ni manje ni vise nego bugatti
ostalo su fraze milion puta napisane.
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by morski

malo se (popularno receno) spinuje prica oko slobodnog izbora.
gde je slobodan izbor meni kao kupcu i potrosacu ako postoji monopol?
kazu, "ne moras kupovati". naravno, nista osim hleba (ili barem brasna) ne mora da se kupi. ali, ovde govorimo o drugoj vrsti potrebe koju zelimo da zadovoljimo.

ako, u ovom slucaju, izdavac stripa/knjige ima jedini pravo da to izdaje i to cini po bezobraznoj ceni, sa bezobraznim tirazom, onda kada se njemu nahodi (bez predvidjenog i predocenog plana), kupac/citalac/kolekcionar nema drugu opciju i ima svo moguce ljudsko/moralno/pravo kupca da kritikuje, proziva, bude nezadovoljan itd.

drugacije bi bilo kada bi, ako ne kupi sada, mogao to da nabavi onda kada to njemu odgovara (kao kupcu!). mozda i od nekog drugog izdavaca, u drugacijem formatu, po drugacijoj ceni, i uopste uslovima.

znaci, ta prica "kupi ako hoces, ako neces niko te ne tera" je zaista smesna u odnosu na ovo sto se ovde desava. a sve se radi pod firmom ljubavi prema stripu. ili samoljublja, mozda? jer osnovno pravilo svake trgovine, oduvek je bilo: "musterija je uvek u pravu."

p.s. ovo se ne odnosi (samo i iskljucivo) na izdavaca ciji naziv je u temi, vec na sve balkanske koji ovako delaju.


pa jesi li ti kupac ili potencijalni kupac ako izdavač zadovolji tvoje uvjete?prvo bi trebao kupiti da bi bio mušterija.
prava se i kupuju da bi imao monopol na određenom tržištu za određeno djelo/proizvod.
hoćeš li kazati da dade manje vole strip od tebe ako imaju(za tebe) skupe stripove?
napisao si gomilu gluposti.
svak svoj novac može trošiti kako hoće i niko drugi im nema prava se miješati se u to.
kao što sam rekao:kupi ili nemoj kupiti!


najlakse je, kad nemas sta, reci: "to je gomila gluposti".

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu

Edited by - morski on 11/02/2017 20:53:15
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 11/02/2017 : 20:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Dobro je gore napisano "Balkanski mentalitet". Ne valja kad neko izdaje stripove, kad pravi festivale, skolu crtanje, humanitarne aukcije, a obicno taj sto to prica nikad nista nije ni pokusao ni uradio za strip osim sto stalno prica kako sve to sto rade drugi u svijetu stripa ne valja.

Najvise sto je uradio za strip je napisao komentar na stripovima.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

zovko
New Member

200 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 11/02/2017 : 20:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
A zamisli tek onaj balkanski mentalitet čoveka koji spinuje, ispaljuje prazne floskule, a pritom je direktno povezan s Libellusom.

Šta si ti, bot?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/02/2017 : 21:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
ali, dobro. nije lako ni objasniti nekome ko istinski i zdusno podrzava kapitalizam u najgorem obliku.

Prodavanje stripova u niskom tiražu je kapitalizam u najgorem obliku?
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 11/02/2017 : 21:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zovko

A zamisli tek onaj balkanski mentalitet čoveka koji spinuje, ispaljuje prazne floskule, a pritom je direktno povezan s Libellusom.

Šta si ti, bot?



Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/02/2017 : 21:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
ali, dobro. nije lako ni objasniti nekome ko istinski i zdusno podrzava kapitalizam u najgorem obliku.

Prodavanje stripova u niskom tiražu je kapitalizam u najgorem obliku?


Najbolje bi bilo nacionalizirati Libellus i da nam država izdaje stripove.
To onda neće biti kapitalizam u najgorem obliku.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 11/02/2017 : 21:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by risbozg

mm 84, 96 strana 120kn i to plagijatorski broj (broj koji je već izdan ) ...kad sam vidio za kaj dajem 120 kn tlak mi je skočio na 1000-- da ne skupljam kolekciju mm tj da nije dio izašle kolekcije ne da ga ne bi kupio ni ja niti itko drugi nego ga ne bi ni pogledao..pravo guljenje kupaca od izdavača ----strašno i tragično



Još tragičnije će biti kada ga pokušaš prodati za desetak godina. Nećeš dobiti ni 20 kn jer ga nećeš imati kome prodati. Nema nove generacije koja guta Bonelli. Tako da bacamo lovu kroz prozor.



ja ga sigurno neću prodavati ali moji nasljednici bu umrli od smijeha kad vide kolko im je tata ili dida (zavisi kod koga će završiti) platio papir koji budu prodavali na kile na nekom eko-otpadu..komentar bu im bio--bio je lud 100%



Neću ni ja svoje prodavati za života, ali kad prdnem na rosu, moji će morati nekoga platiti da iznese taj silan smrdljivi papir iz kuće. Bude li to za desetak godina možda dobiju koju kunu u obližnjem antikvarijatu, a za dvadeset godina dobit će kaznu jer ugrožavaju susjede smećem
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/02/2017 : 21:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Evo mog iskustva s Libellusom...

- Kupio sam 5-6 Zagor koloraca, vidio da mi je preskupo, pa odustao.
- Želio sam kupovati autorskog Teksa, pa se rasprodao u jednom danu sa cijenom koja mi je bila previsoka pa sam odlučio kupiti talijansko izdanje, ali je u međuvremenu VČ počeo s njime tako da sad imam njihovu ediciju.
- Imam namjeru kupovati Libellus biblioteku Magičnog Vjetra ali u malo sporijem ritmu zbog cijene.

Poanta je, ako ti se proizvod ili njegova cijena ne sviđaju - jednostavno nemoj kupovat.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 11/02/2017 : 21:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Poanta je, ako ti se proizvod ili njegova cijena ne sviđaju - jednostavno nemoj kupovat.



Potpuno si u pravu, ali to govoriti narkomanima ili kolekcionarima je potpuno uzaludno
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 11/02/2017 : 21:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Druga knjiga od ukupno osam koliko će ih biti u ovoj našoj novoj turi je Dylan Dog kolor 16, a priče koje vas čekaju unutra su:

“SIR BONE - ODJEĆA PO MJERI” - Ausonia (scenarij i crtež)
“GRICK GRICK” - Marco Galli (scenarij i crtež)
“KLAUSTROFOBIJA” - Aka B (scenarij i crtež)

Autor naslovnice ove knjige je Arturo Lauria, regularna cijena bit će uobičajenih 120 kuna, dok će ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznositi 96 kuna.

Bacite oko:

[url=https://postimg.org/image/5ink63qir/][/url][url=https://postimage.org/]photo host[/url]


ontopic: ovo izdanje ce da bude (tj. vec jeste) ludilo u izvedbi libellusa. to zaista mislim.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 11/02/2017 : 21:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
ali, dobro. nije lako ni objasniti nekome ko istinski i zdusno podrzava kapitalizam u najgorem obliku.

Prodavanje stripova u niskom tiražu je kapitalizam u najgorem obliku?


opet spin.
ovo je:
quote:
Originally posted by solar

[quote]
Ne slažem se nimalo, ovo je za mene balkanski način razmišljanja.
Zašto bi ikome privatna firma bila išta dužna?
Jedino su dužni poštovati zakone zemlje u kojoj posluju, ostalo su priče za malu djecu.



Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000