forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 25/05/2017 : 21:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Došljaci sa Aljaske mi je najlipši naslov.Orginalni talijanski su mi lipši ,šteta šta takvi nisu kod nas , da znam talijanski ne bi se mislija sve bi ih redovno pokupova .
Kako će bit efektno i lipo čitat ovu epizodu u boji a unutra sniga , šume, ma općenito zimske idile i kozaci u svojim odorama a o onome zlatu šta će se sjajit da ne govorim.
Sve u svemu i nekad i danas priča za pamćenje , ulazi u TOP 25 .
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/05/2017 : 06:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Meni je ta priča daleko od top 25, nikako mi nije legla, možda jer sam je tek nedvno prvi puta pročitao,a sa skoro 40 na plečima nije mi više Zagor kaj je nekad bio...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/05/2017 : 07:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Došljaci sa Aljaske mi je najlipši naslov.Orginalni talijanski su mi lipši ,šteta šta takvi nisu kod nas , da znam talijanski ne bi se mislija sve bi ih redovno pokupova .
Kako će bit efektno i lipo čitat ovu epizodu u boji a unutra sniga , šume, ma općenito zimske idile i kozaci u svojim odorama a o onome zlatu šta će se sjajit da ne govorim.
Sve u svemu i nekad i danas priča za pamćenje , ulazi u TOP 25 .


ulazi, ulazi..i to glatko.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/05/2017 : 08:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Koliko ima priča koji vama glatko ulaze u Top 25, po slobodnoj procjeni negdje između 70 i 85?

Otprilike svaka druga priča u klasiku i kolorcima, a svaka treća u extra i Odabranim pričama, glatko ulazi u Top 25.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/05/2017 : 09:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Koliko ima priča koji vama glatko ulaze u Top 25, po slobodnoj procjeni negdje između 70 i 85?

Otprilike svaka druga priča u klasiku i kolorcima, a svaka treća u extra i Odabranim pričama, glatko ulazi u Top 25.




možda,... pa Zagor je to...TOP junak svih vremena!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 27/05/2017 09:49:26
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/05/2017 : 14:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sve je dobro dok ulazi glatko, kada krene zapinjati možeš lako poderati kož... ovaj, strip koji te razočarao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/06/2017 : 11:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Najave za ovu našu novu turu polako privodimo kraju predzadnjim izdanjem unutar nje, tj. osamnaestom knjigom Dylanove kolor biblioteke koja je u Italiji premijerno objavljena u kolovozu 2016. godine, a priče koje vas čekaju u njoj su:

“NOVA ZORA ŽIVIH MRTVACA” - Roberto Recchioni / Emiliano Mammucari
“DNEVNIK UBOJICA” - Giovanni Eccher / Bruno Brindisi
“DIABOLO THE GREAT” - Fabrizio Accatino / Valerio Piccioni & Maurizio Di Vincenzo


Naravno, kao što uostalom i sami možete pretpostaviti iz gore navedenih naslova, ove tri priče su svojevrsne nove verzije starih Sclavijevih klasika koje je on 1986. i 1987. godine bio odradio u suradnji s Angelom Stanom (“Zora živih mrtvaca”) i Lucom Dell'Uomom (“Ubojice” i “Veliki Diabolo”), a u našoj redovnoj biblioteci možete ih pronaći u knjigama 1, 2 i 4 (riječ je o talijanskim originalima 1, 5 i 11).

Da sve bude u stilu, naslovnicu ove knjige nacrtao je Claudio Villa, a kao i obično regularna cijena bit će 120 kuna, dok će ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznositi 96 kuna.

Bacite pogled:







Čitam upravo ovaj kolorac i čitanje istog me je natjeralo da isti tren kod najave ovog izdanja na libellusovom sajtu ostavim ovaj post:

Odveo sam kčerku na neku probu za predstavu koju djeca danas popodne izvode u jednom parkiću, a ovu 18. kolor knjigu uzeh da čitanjem prikratim vrijeme dok čekam na klupici da proba završi.
Krenuo ja tako sa čitanjem...
Kad ono nešto smrdi. Provjerih jednu i drugu tenisicu - sve čisto, nisam u ništa ugazio, pa promjenih klupicu za 20-tak metara udaljeniju, a ono i dalje smrdi li ga smrdi...
Počeh šnjofati stranice ovog kolorca, ali nekako nije to to...i na kraju pomirišah unutarnju stranu korica i otkrih uzrok smrada!
Kako nikada u životu nisam pušio vjerujem da imam osjetljiviji njuh od većine vas, al' meni ovaj unutarnji dio korica smrdi kao da su ih ljepili mačjim govnimaCrying


....zanima me jel još nekom ovo ovako smrdi ili sam ja jedini?
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 06/06/2017 : 11:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
vecina stripova dismr, pogotovo ako su cuvani u kesicama... vlaga, boja, nafta, olovo, you name it...

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/06/2017 : 12:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Provjerio taj strip, a usput i broj 17 jer su izašli zajedno, i mogu reći da ne osjećam ništa čudno iako također nisam pušač pa imam dobar nos.
Ova biblioteka inače ima nešto drugačiji miris nego ostala Libellus izdanja, ali nije mi tako neugodan.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 06/06/2017 : 16:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
A tko vam je kriv sto niste ovisni ?
Ja pusim i ne osjetim nista
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 06/06/2017 : 17:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus
Ja pusim i ne osjetim nista



Nema veze, bitno da onaj drugi osjeti.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/06/2017 : 17:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by Otto Kraus
Ja pusim i ne osjetim nista



Nema veze, bitno da onaj drugi osjeti.



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/06/2017 : 17:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
nijedan strip ne smrdi..čak meni poneka fibrica ugodno miriši.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 06/06/2017 : 18:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/06/2017 : 21:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

nijedan strip ne smrdi..čak meni poneka fibrica ugodno miriši.


Kažu da se i Che Guevara bio polako pomirivao s nekima protiv kojih se dugo borio.
A nedugo posilje toga izdaše i ukokaše ga.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/06/2017 : 21:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ja potaknut Okijevim postom u AB612 pošnjofao nekoliko primjeraka iz nove ture, i stvarno, svima predlisti i zadlisti (kaže li se tako) jako neugodno zaudaraju.

Ne samo kolor Dylanima, nego i Mister Nou.

Ne znam da li po mačjem govnu, njega nikad nisam mirisao, ali fakat gadno smrde.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 06/06/2017 : 21:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Prvo mi pada na pamet ljepilo , ko zna koje koriste i odakle im
Možda je i papir u rolama bija kontaminiran i izložen nekim mirisima(smradovima) pa je to pokupija
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/06/2017 : 23:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ja potaknut Okijevim postom u AB612 pošnjofao nekoliko primjeraka iz nove ture, i stvarno, svima predlisti i zadlisti (kaže li se tako) jako neugodno zaudaraju.

Ne samo kolor Dylanima, nego i Mister Nou.

Ne znam da li po mačjem govnu, njega nikad nisam mirisao, ali fakat gadno smrde.




Ja imam doma par mačaka pa ako osvojim ova 3 Mister Noa prekosutra na aukcijama Vam usporedim :)
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/06/2017 : 07:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by teller

nijedan strip ne smrdi..čak meni poneka fibrica ugodno miriši.


Kažu da se i Che Guevara bio polako pomirivao s nekima protiv kojih se dugo borio.
A nedugo posilje toga izdaše i ukokaše ga.


možda...no bradati kubanac nije bio Teller nit če bit Teller ikad
Che Guevara...mene nema ko izdat, ja radim solo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/06/2017 : 19:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

je, i ovi gore pomenuti kao i neke nove Fibrice ... uzasno smrde (recimo Skalpirani ... ali ok, do danas su se vec dobro ... odsmradili, a najvaznije je to da su odlicne stripcine u pitanju ... uprkos smrdezu)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 07/06/2017 19:19:39
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/06/2017 : 19:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa meni stripovi ne smrde bas po govnima nego na neku tesku kemiju, ali da vecina ih tako gadno smrdi da mi se osjeti u cijeloj spajzi (tamo su mi ormari sa stripovima, cca 15ak kvadrata).

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/06/2017 : 21:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

svima predlisti i zadlisti (kaže li se tako) jako neugodno zaudaraju.


Stražnjice?
Možda zato...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 12/06/2017 : 10:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Martin Mystère 87 - “SPACE SHUTTLE”

Kako bismo dovršili turu koju smo započeli za MaFest, preostalo nam je najaviti još četiri knjige, a prva od njih nosi naslov “SPACE SHUTTLE”!

Naravno, riječ je već o 87. knjizi Martina Mystèrea, a autori su Alfredo Castelli (scenarij) i Angelo Maria Ricci (crtež).

Inače, radi se o petoj BIS epizodi (od ukupno njih sedam) koju ćemo mi u sklopu MM biblioteke premijerno objaviti na ovim prostorima, a ona je izvorno objavljena u Italiji u veljači 1993. godine kao broj 131bis.

Kao što svi pravi Martinovi ljubitelji znaju, BIS brojevi nastali su s ciljem da se neke nedovršene epizode iz povijesti DSSM-a konačno zaokruže tako da ni SS nije iznimka po tom pitanju. Stoga, ovom prilikom savjetujemo vam da prije čitanja SS-a bacite pogled na sljedeće dvije priče:

MM 12 - “Babilonska kula”
MM 52 - “Sirenin pjev”

Na kraju još samo informacija da će cijena MM 87 biti 170 kuna, a ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznosit će 136 kuna.

Bacite pogled:



Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 12/06/2017 : 10:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Martin Mystère 88 - “LETEĆI HOLANDEZ”

Šesto izdanje u ovoj turi nosi naslov “LETEĆI HOLANDEZ” i riječ je o još jednoj, 88. po redu knjizi iz redovne biblioteke Martina Mystèrea.

Autori koji potpisuju ovu priču su Sauro Pennacchioli & Alfredo Castelli (scenarij) te Alessandro Chiarolla & Michele Pepe (crtež), a treba naglasiti kako, baš kao ni prethodna, ni ova epizoda nikad dosad nije bila objavljena na ovim prostorima.

Što se originalne numeracije tiče, ovdje se radi o izvornom broju 132 koji je u Italiji izašao u ožujku 1993. godine, a na kraju još samo podatak da će redovna cijena 88. Martinove knjige biti 150 kuna, a ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznosit će 120 kuna.

Bacite pogled:




Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 12/06/2017 : 10:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
A broj stranica piše li igdje?

loading...
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.98 seconds. Snitz Forums 2000