forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 26/01/2018 : 14:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Hm, Libellus je skup. Da, skup je. Da li je Libellus kvalitetan? Da, izuzetno je kvalitetan. Da li mogao biti jeftiniji? Da, mogao bi. Da li bi mogao imati veći tiraž i shodno tome i manju cijenu? Da, mogli mi, ali im se to ne isplati zbog njihove politike izdavaštva. Probali su i nije išlo. Ne može se reći da nisu probali. Nitko nikog ne tjera da kupuju njihova izdanja. I ja ih uzimam (sva sreća pa uzimam samo Zagora, NN, MM i MNo-a). Ali, sad dolazimo do nečeg drugog. Da li je normalno dati nekoliko stotina kuna (za neke brojeve i puno više) za stare brojeve Zagora iz LMS i ZS? Po meni normalno da nije. Ja za taj kupus ne bih dao ni 5 kuna a kamoli nekoliko stotina kuna kad to sve imamo u puno boljem izdanju. Osobno znam ljude koji će radije dati velike novce za LMS i ZS nego za Ludensa, Libellusa, VČ itd. Da li ih razumijem? Ne. Ne razumijem ih. Da li ih svaćam? Da, shvaćam ih. Nostalgija je jebena stvar. Ja bih osobno isto više volio da npr. Libellusovi MM i MNo koštaju kao što koštaju Zagor i NN, koji su u biti povoljni u odnosu na ostale, ali je to tako. Ko voli nek izvoli. Zato, gospodo, svaka roba ima svog kupca. Pa kom krivo kom pravo.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 26/01/2018 : 14:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

Hm, Libellus je skup. Da, skup je. Da li je Libellus kvalitetan? Da, izuzetno je kvalitetan. Da li mogao biti jeftiniji? Da, mogao bi. Da li bi mogao imati veći tiraž i shodno tome i manju cijenu? Da, mogli mi, ali im se to ne isplati zbog njihove politike izdavaštva. Probali su i nije išlo. Ne može se reći da nisu probali. Nitko nikog ne tjera da kupuju njihova izdanja. I ja ih uzimam (sva sreća pa uzimam samo Zagora, NN, MM i MNo-a). Ali, sad dolazimo do nečeg drugog. Da li je normalno dati nekoliko stotina kuna (za neke brojeve i puno više) za stare brojeve Zagora iz LMS i ZS? Po meni normalno da nije. Ja za taj kupus ne bih dao ni 5 kuna a kamoli nekoliko stotina kuna kad to sve imamo u puno boljem izdanju. Osobno znam ljude koji će radije dati velike novce za LMS i ZS nego za Ludensa, Libellusa, VČ itd. Da li ih razumijem? Ne. Ne razumijem ih. Da li ih svaćam? Da, shvaćam ih. Nostalgija je jebena stvar. Ja bih osobno isto više volio da npr. Libellusovi MM i MNo koštaju kao što koštaju Zagor i NN, koji su u biti povoljni u odnosu na ostale, ali je to tako. Ko voli nek izvoli. Zato, gospodo, svaka roba ima svog kupca. Pa kom krivo kom pravo.



Fino rečeno i slazem se sa svim sto si napisao :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/01/2018 : 18:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by 1Euro

ne budite naivni, nisu rasprodani!

To je neka njihova fora, da ljudi počnu paničariti i rezervirati stripove, da odmah uzmu strip, jer če kao biti rasprodat, odnosno na njihovoj stranici VEČ j erasprodat,...ali to je samo u mašti.

Imaš puno tih "rasprodatih stripova" svugdje. Npr sječam se kakvu galamu ste digli kada je izašao Mister No Afrika, evo več godinu dana poslije (ili koliko dugo je več vani) još uvijek ga ima na Bolha.com, striparnica Oblaček,...i to po cijeni mislim da 20 eura i nitko ga ne kupuje.
Isto tako ima puno ostalih "rasprodatih" stripova na Bolha.com, to bi barem ti Teller trebao znati, pošto si iz Slovenije.

Da ne pričam dalje kako znam za čovjeka koji je otvorio striparnicu (slično ko striparnica, nekakva trgovina, gdje među drugim ima i stripova, a ima i društvene igre, knjige, figurice,..) prije par godina, p aj edobio od Libellusa dosta tih "rasprodatih stripova" i to su mu dali na konsignaciju, da privuče nove kolekcionare, koji če se kasnije navuči na njihove stripove, a ljudi če doči od daleko jer su se kod njega pojavili "rasprodata izdanja" i to j ebila dobra reklama za njega, kao početnika u tom poslu, a i za Libellus, da dobiju novu krv, nove kolekcionare.

Problem koji je nastao je bio taj, da su ove stripove kupovali PREPRODAVAČI, pa i oni nisu uzimali sve, pa mu se dosta dugo valjala roba,...a novih kupaca nij ebilo jer su one najinteresantnije brojeve več pokupovala preprodavači.

Ovakvih priča ima još dosta ali mi se ne da o tome.

Zato ponavljam, ne dižite galamu za bezveze, ne podupirajte preprodavače, jer ako nečete nitko platiti 40+ eura za strip koji košta 20 ( a i to je previše) , onda če i oni sniziti cijenu ili idite na Bolha.com ili tako neke stranice pa čete to moči kupiti za 20+ eura sva ova rasprodata izdanja.

Ja samo zbog ovakvih mahinacija sam odustao od Libellusa. Strip vrijedi 2,4 eura (18 kuna) i to je previše. Kiosk izdanje. Svi koji plačate više za stripove ste luđaci ili puno ko brod. Pa ako ste puni ko brod onda ne pizdite kako je skupo a ako niste onda čuvajte novac za pametnije stvari.
Za 120 eura možete kupiti 3 Libellus Mister No, ili Nike airmax koje čete nositi 10+ godina-SVAKI DAN!




Da li je tebi jasno da ovde iznosiš veoma ozbiljne optužbe?
Toliko ozbiljne da bi ih morao dokazivati na sudu kad bi ljudi iz Libellusa imali volje i vremena da te ganjaju.





u čemu je problem?

Ja sam napisao da se na bolha.com može dobiti sve ove RASPRODATE stripove po povoljnjim cjenama a eto i dokaza:

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/ostali-stripi/mister-no-87-knjiga-libellus-1332896032.html?aclct=1516031822&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/libellus-mister-no-1-73-1313426068.html?aclct=1515142476&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/ostali-stripi/mister-no-86-knjiga-libellus-1332895957.html?aclct=1516031789&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/ostali-stripi/zagor-kolor-biblioteka-1-knjiga-libellus-1309461524.html?aclct=1516032129&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/dylan-dog-color-biblioteka-6stevilkzalozba-libellus-1331827882.html?aclct=1515075585&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/prodam-strip-album-kalahari-zalozbe-libellus-1311195647.html?aclct=1515087349&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/westerni/prodam-strip-album-o-texu-willerju-st-76-zalozbe-libellus-1311313903.html?aclct=1514974767&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/westerni/tex-sest-odora-u-prasinizalozba-libellusbiblioteka-st-78-1332232689.html?aclct=1516039243&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/prodam-strip-album-martyn-mystere-st-76zalozbe-libellus-1312002944.html?aclct=1516616214&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/prodam-strip-album1-4-nick-raider-zalozbe-libellus-1304469261.html?aclct=1515174361&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/prodam-strip-album-afrika-mr-no-st-75-zalozbe-libellus-1311287087.html?aclct=1515087292&kw=libellus

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/na-prodaj-je-strip-album-mr-no-diazovi-naslednici-st-74-1311288255.html?aclct=1514974786&kw=libellus


dovoljno?

Ima toga još puno ali eto i ovo je dovoljno, da se vidi da nisam lagao u vezi sa cijenom "rasprodatih" izdanja, za koje znam, da ovi prodavači što ih prodavaju nisu kolecionari, jer znam neke od ovih prodavača, a može ih i svatko kontaktirati, to nije nikakva tajna, to su oglasi na internetu na koje svatko može naiči, samo što ja neke od ovih ljudi znam osobno i oni su mi i dosta toga rekli. Neču sada javno da stavljam njihove podatke, postoji mogučnost da su mi se i slagali, ali zašto bi,....no nema veze, stripovi su ovdje, a možete ih kupiti oko 20 eura, to se naravno ne sviđa PREPRODAVAČIMA SA OVOG SAJTA, jer neče moči preprodavati stripove po 30,40,...kada ih se može nabaviti za 20.

Ne znam gdje je problem? Ovi oglasi su javno dostupni na internetu na bolha.com koju sam ja spomenuo ali ovakvih sajtova ima još.

Tužba!???


hahahaha, samo slobodno!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/01/2018 : 19:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
ne budite naivni, nisu rasprodani!

To je neka njihova fora, da ljudi počnu paničariti i rezervirati stripove, da odmah uzmu strip, jer če kao biti rasprodat, odnosno na njihovoj stranici VEČ j erasprodat,...ali to je samo u mašti.

----------------

Da ne pričam dalje kako znam za čovjeka koji je otvorio striparnicu (slično ko striparnica, nekakva trgovina, gdje među drugim ima i stripova, a ima i društvene igre, knjige, figurice,..) prije par godina, p aj edobio od Libellusa dosta tih "rasprodatih stripova" i to su mu dali na konsignaciju, da privuče nove kolekcionare

-------------

Ja samo zbog ovakvih mahinacija sam odustao od Libellusa.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/01/2018 : 22:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

ne budite naivni, nisu rasprodani!

To je neka njihova fora, da ljudi počnu paničariti i rezervirati stripove, da odmah uzmu strip, jer če kao biti rasprodat, odnosno na njihovoj stranici VEČ j erasprodat,...ali to je samo u mašti.

----------------

Da ne pričam dalje kako znam za čovjeka koji je otvorio striparnicu (slično ko striparnica, nekakva trgovina, gdje među drugim ima i stripova, a ima i društvene igre, knjige, figurice,..) prije par godina, p aj edobio od Libellusa dosta tih "rasprodatih stripova" i to su mu dali na konsignaciju, da privuče nove kolekcionare

-------------

Ja samo zbog ovakvih mahinacija sam odustao od Libellusa.




i što sa tim?

Jesi li kliknuo na linkove koje sam stavio?

Ja znam tko je prodavač KingArtur, koji prodava Libelus stripove na Bolha.com.
Čak sam od njega kupovao Libellus stripove, a mi se znamo i ionako iz Grada i to, a znaju ga i neki članovi sa ovog foruma, koje sada neču spominjati, ali znaju oni tko su.

E pazi sad:

-ovaj KingArtur, ne prodava stripove iz vlastite kolekcije, jer on ne sakuplja Mister Noa. Kako možeš vidjeti, tu so stripovi od Mister Noja-iz aktualne afričke sage, koje odmah nakon što su "rasprodate" svanu kod njega. Zar nije to čudno? Šta če njemu, kada ih ne sakuplja za vlastitu kolekciju? Odakle mu? Zašto ih prodava po 20+ eura? Ako bi bio preprodavač, onda bi ih preprodavao po 30+, pa da zaradi na njima. kakva je to zarada, kada se prodavaju po tako niskoj cijeni?
A uz to on je iz Slovenije, zašto bi on kupovao putem Libelusa i plačao skupu poštarinu? Zašto bi on išao svojim kolima u Hrvatsku, trošio novac za benzin, svoje vrijeme, da bi nakon toga strip koji košta 20 eura u Hrvatskoj, prodavao za 20 eura - u Sloveniji?

E sad, ja dobro znam zašto ih on prodava za 20+ eura i isplati mu se, ali neču reči.

Što se tiče Libelusa, pa ja sam njima napravio reklamu! U čemu je problem?
Stavio sam linkove NJIHOVIH izdanja, pa da ljudi mogu kupiti, pa da KingArtur može opet u nabavku.

A znaš gdje je največa ironija!????


U Sloveniji KingArtur ne može prodati ove Mister No-je po 20 eura, iako rasprodati, jer se valjaju po toj Bolha.com mijesecima, čak sam ja došao u iskušenje, pa da kupim neke od njih, dok u Hrvatskoj ljudi plačaju 30+ za te iste stripove koje on ne može prodati za 20+.

Ja u svemu tome ne vidim ništa loše:

-reklama za Libellus izdanja
-reklama za KingArtura
-linkovi RASPRODATIH brojeva, koji su uz to NEČITANI po povoljnim cijenama za kolege forumaše sa ovog foruma


Koja tužba? Zašto? Čemu? Šta ti pričaš čovječe?

A sad stanimo na tome, jer znaš da imam kratak fitilj pa kad podivljam, jebem svima sve po spisku, e tek onda čemo imati materiala za tužbu. Inače znam ja puno toga što ti možda ne znaš. Što nebi? Forumaš sam od 2004, a stripove čitam 30+ godina, poslovao sam sa desetinama ljudi, obišao dosta striparnica, znam ljude i ljudi pričaju, kažu svašta i dosta toga sam čuo i izbrojio 1+1 i stvorio svoju sliku o svemu tome. Zar je to zabranjeno? Trebamo se svi diviti i klanjati Libelusu?

Za kraj još ovo:

-hrvatski nije moj jezik i meni nije baš lako razmišljati na slovenskom a pisati na hrvatskom, jer ja van tog foruma nemam prilike sa nikim pričati i vježbati Hrvatski. Nisam ja mislio kako Libellus laže, da su izdanja rasprodata, nego sam mislio na to, da ta rasprodata izdanja su svugdje dostupna ODMAH NAKON što su rasprodata, pa mi je to smiješno ili čudno, kako su rasprodata, kada se mogu kupiti svudgdje, eto na Bolha.com po 20+ eura, na stripovi.com po 30+ eura. Tko to onda kupuje? Kolekcionari? Ja tipujem na preprodavače....a u kakvoj vezi ako uopšte su u nekoj vezi Libelus i preprodavači, e to je več drugo pitanje. Ja imam svoje mišljenje koje ti neču reči haha. Ali nema veze. Sve je to dozvoljeno, neka rade kako žele da rade, njihovi stripovi, njihova posla. ja sam tu da im pravim reklamu, pošto sam veliki fan Mister Noja, isto kao je forumaš teller fan Kita Tellera pa hvali Kiosk izdanja + Van Gogh.

Tu smo da pričamo, zar ne?
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 26/01/2018 : 23:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Prpa ahahahhahaha brte tvorza za klevete

sangue navajo
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/01/2018 : 23:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
dajte ba ne tuze sajtove koji im skeniraju wtripove a tuzice foeumas

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/01/2018 : 23:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Prpa ahahahhahaha brte tvorza za klevete



jel ovo kosovski jezik?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/01/2018 : 23:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

dajte ba ne tuze sajtove koji im skeniraju wtripove a tuzice foeumas



pa kakva tužba ljudi? haha, WTF!

Zar čovjek nema pravo na svoje vlastito mišljenje? Šta je ovo? America first hahaha?

Jel netko tužio Trumpa npr šta čovjek sve piše putem twitera.

Uuuuuuuu, tužiče me, da vidiš kako sam se posrao, neču moči da spavam.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/01/2018 : 23:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@ 1 euro
Ajde ti meni u PM napiši tko još posjeduje mister noa LL po Sloveniji da ima ovako korektne cijene

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/01/2018 : 00:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

@ 1 euro
Ajde ti meni u PM napiši tko još posjeduje mister noa LL po Sloveniji da ima ovako korektne cijene



ne treba PM, stavio sam linkove, odi na web stranicu BOLHA.com upiši Libellus u tražilicu pa odaberi šta želiš, pošalji mi novac pa ču u tvoje ime kupiti sve stripove koje budeš tamo odabrao.

Kontaktiraj člana iz Slovenije sa ovog foruma Tomdar, on često ima neke aukcije na stripovi.com od 1 kune, ja sam isto tako kupio nekoliko puta od njega, često ti dođe Mister No libellus oko 13 eura na njegovim aukcijama! Mislim da priprema neke aukcije upravo sada, tako je bar napisao u forumu AUKCIJE na ovom sajtu

napiši u google Striparna Oblaček, kod Boštjana (vlasnik striparnice) često se nađe Libellus, čak su neki forumaši sa ovog sajta kupovali kod njega, znam, jer sam im ja pokazao gdje je ova striparnica.

nabrojio sam ti tri najbolja prodavača gdje nečeš plačati za Mister No libellus više od 20 eura! i to u Sloveniji!

Za Hrvatsku nemam pojma, gdje se tamo može jeftinije doči do tih brojeva,...jer ne živim u Hrvatskoj. Najbolje ti je pratiti aukcije na stripovi.com i to od prodavača koji stavljaju cijenu od 1 kune, tamo sam ja često stavljao svoje libellus Mister no lotove koji su otišli po smiješno nizkim cijenama, jer sam ih stavio od 1 kune. Kada sam računao otišli su po oko 10 eura po komadu, samo ja ti nisam preprodavač....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/01/2018 : 00:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
evo po kojim cijenama sam ja prodavao moje stripove:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=1Euro&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=12&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=1&submit=Tra%9Ei

tako da ti savetujem da si strpljiv, i moči češ jeftino doči do takvih stripova, jer oni koji žele prodati stavljaju od 1 kune i ide za mali novac, oni koji stavljaju 30+ eura ne mogu prodati, osim ako nalete na nekog amatera, koji počne paničariti nakon što vidi da se "rasprodalo".

Ako imaš novca i nemaš vremena, kupi neki čitav komplet, tamo su ti preračunano oko 15 eura po komadu, ali nije gušt kupiti sve o djednom,...bolje tražiti pojedinačno, upoznaš zanimljive ljude itd....tako sam i ja radio i čuo sve te priče, za koje mi se sada prijeti tužbom haha
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 27/01/2018 : 00:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Jeste kosovski je, jel imas nesto protiv. Osim sto klevetas nedostaje ti da siris mrznju i nacionalnu netrpeljivost. E za to ide tuzba.

sangue navajo
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/01/2018 : 13:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Jeste kosovski je, jel imas nesto protiv. Osim sto klevetas nedostaje ti da siris mrznju i nacionalnu netrpeljivost. E za to ide tuzba.





hm, pa da, Kosovo se oduvijek poštivalo na ovom forumu, a da ne pričam koliko ga volimo u Sloveniji, pogotovo kosovske albance.

Ja imam demokratičko pravo da mrzim bilo koga želim.

Nisam nigdje ni rekao da mrzim albance, kosovare ili bilo koga,ali ako želim da ih mrzim to je moje demokratičko pravo.

Sad prestani sa tom tužbom jer češ me polako iznervirati i vjeruj mi, da nitko ne voli kada sam ja iznerviran, pogotovo onima neče biti u interesu na čiju stranu si ti stupio i samo češ im pogoršavati situaciju.

Recimo to ovako:

-da bi se dokazalo, da su stripovi rasprodati, treba dokazati i kome su prodati, kamo su otišli, tko ih je kupio,....a to se može dokazati jedino tako - sa papirima, na kojim piše tko je kupio sve ove stripove, da li je bio izstavljen originalni račun, da li se platio porez itd,....i ako se nema sve račune, onda je nemoguče dokazati, da su stripovi rasprodati i kao tako nema osnove za tužbu, za klevetanje ili šta god si ti ovdje pričao. Ako je naklada 300 primjeraka, treba računima dokazati gdje je svih 300 otišlo i vjeruj mi, da nikome nije u interesu da se priča dalje.

Sad lijepo začepi, pokrij se ušima i zaboravimo na sve skupa, dok se stvarno ne napravi neka šteta
Nemoj me terati, da počnem ovdje pričati o nekim stvarima za koje ja znam, pa neka ostane na tome "čula-kazala".
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/01/2018 : 14:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro


Sad lijepo začepi, pokrij se ušima i zaboravimo na sve skupa, dok se stvarno ne napravi neka šteta
Nemoj me terati, da počnem ovdje pričati o nekim stvarima za koje ja znam, pa neka ostane na tome "čula-kazala".



znači istina je da je combatrock simpatizer OVK

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 27/01/2018 14:40:07
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/01/2018 : 14:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
1Euro, smiri se.
Poslednje upozorenje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 27/01/2018 : 16:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
logoreja, vratimo se na temu uz ignorisanje hejta i hejtera Libellus je kuca za svaki respekt sa svojom ciljnom grupom, sve ostalo puko laprdanje i tlapnja

sangue navajo
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/01/2018 : 17:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kum mi ima 3000 maraka pa je skupljao libeluse 1 mjesec i skontao što je to i kako je to

vadili mu u striparnici nake rasprodate po 100 maraka...

frajer samo reko hvala nakon mjesec dana

lik je inače imao sve petice u školi :D dok sam ja četvorke :D
meni je trebalo 10 godina da skontam kako je to skupo i kako ne vodi nigdje

bilo bi bolje da sam magicnog vjetra ganjao

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 27/01/2018 : 17:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
1Euro ocito nisi u tome poslu sto se vidi iz pisanja. Prikazali su da su radili 300 komada, a na lageru im stoji 0 ? Moraju imati pravdanje za tih 300 sto su prodali jer im na lageru stoji 0, znaci racune za prodatih 300 komada.
I to da moraju znati kome su prodali je jos jedan dokaz o tome kolko znas o ovome poslu. Ako je firma uzimala i placala preko racuna, onda se ima uvid ko je i kolko uzeo, a kad obicni korisnici uzimaju ne vidi se evidencija ko je to kupio, nego samo dobijes racun. Zamisli da kupujes strip na kiosku pa te zena pita ime i prezime da zna ko je kupio strip

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 27/01/2018 17:43:40
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11582 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 27/01/2018 : 17:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

1Euro, smiri se.
Poslednje upozorenje.


Čemu upozoravati 1Eura? Ne vidim razloga.

Moj bi savjet 1Euru bio da stane na loptu i ne da se isprovocirati kako ne bi rekao nešto za čim bi poslije žalio.

Have mercy
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/01/2018 : 09:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by manhunter

1Euro, smiri se.
Poslednje upozorenje.


Čemu upozoravati 1Eura? Ne vidim razloga.

Moj bi savjet 1Euru bio da stane na loptu i ne da se isprovocirati kako ne bi rekao nešto za čim bi poslije žalio.


kako si kontradiktoran..
Kazes cemu opomena pa mu onda jos ti odrzis bukvice...

Ps...novi Texone br 10 tek poslje dobre godinu dana..zadnji Magnusov je izaso u 10 mjesecu 2016-te...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 28/01/2018 11:26:04
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 28/01/2018 : 23:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

logoreja, vratimo se na temu uz ignorisanje hejta i hejtera Libellus je kuca za svaki respekt sa svojom ciljnom grupom, sve ostalo puko laprdanje i tlapnja


E i ti si podetinjio
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 29/01/2018 : 14:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
jesam bro, procitao si me... podetinjio pravi izraz... veceras cu tek da podetinjim hahaha na plus 35 u grotlu pionira

sangue navajo
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 29/01/2018 : 16:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

jesam bro, procitao si me... podetinjio pravi izraz... veceras cu tek da podetinjim hahaha na plus 35 u grotlu pionira


Lako ti je sad kad nema ovih Calebivih huligana
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
593 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 31/01/2018 : 09:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro


Za 120 eura možete kupiti 3 Libellus Mister No, ili Nike airmax koje čete nositi 10+ godina-SVAKI DAN!



volio bih vidjeti bilo kakvu obuću koju ćeš nositi 10+ godina svaki dan...

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000