forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Lukeruk
Junior Member



Serbia
329 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 11/10/2018 : 23:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
Ostali su jos jedino dimni signali i eventualno bar neka skromna doza tolerancije. :)
Mada ova tolerancija izgleda univerzalno manjka.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/10/2018 : 07:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
2 eura poskupljenja na Zagoru po knjigi?
Preživjet ču nekako,... još uvijek je Zagor najjeftinije Zagorovo izdanje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/10/2018 : 11:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma nije, Ludens definitivno ima jeftinije Zagorovo izdanje, a još možeš birati između extra i klasika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/10/2018 : 11:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma nije, Ludens definitivno ima jeftinije Zagorovo izdanje, a još možeš birati između extra i klasika.



ma naravno..mislio sam napisat "najjeftinije Libellusovo izdanje"...pardon...lapsus.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/10/2018 : 11:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne pomažu puno što je najjeftinije kada je nepraktično, Tex i Mister No biblioteke su pokazatelj kako to treba izgledati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 12/10/2018 : 16:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by velka031

Možda ti se samo tako čini, ali ne čitam ja samo Zagora
Čita se puno toga (ne samo Bonelli, naravno), ali eto taj Torgal mi je nekako ispao s radara. Popravit ću se


Ma nemaš se Velka031 što sramiti, mogu oni govorit svašta protiv nas, ali što će oni ako se nađu sami u divljini, kako će preživjet? Mi smo se uz Bonelli junake itekako naučili kako preživjet u divljini, kako napravit logorsku vatru, kako pratit tragove, uhvatit divljač na stari indijanski način, prespavat pod otvorenim nebom u prirodi, koje bobice jesti da se preživi, kako se orijentirat, kako se ponašati kad se sretne medvjed, kako napraviti sjekiru, koje biljke koristit za eventualne povrede da se zaliječe rane.. a što je najvažnije, naučili smo temeljne ljudske vrijednosti, sposobnost da postupamo ispravno te da svojim postupcima nikome ne naštetimo. Naučili smo što je to dobrota, iskrenost, nesebičnost i poštenje. Naučili smo bit ljudi


Još jednom uhvati divljač, i prijavit ću te
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/10/2018 : 19:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Još jednom uhvati divljač, i prijavit ću te


Ma mi to samo kad se nađemo u divljini i kad treba preživjet, i samo lukom i strelicama da se divljači da poštena prednost, a ne ko ovi danas kad im nariktaju sve pred čekom i onda se hvale kako su ulovili nešto

A i išao sam sad potražit svoj index, rasturio prije čak 10 godina taj predmet na Šum.fakultetu, a mogu reći da nije bio lagan ispit.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/10/2018 : 21:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031


Čita se puno toga (ne samo Bonelli, naravno), ali eto taj Torgal mi je nekako ispao s radara. Popravit ću se


dobro,sve ok;ali gledaj da ti se to više ne ponovi.
quote:
Originally posted by ReemCP


Ma nemaš se Velka031 što sramiti, mogu oni govorit svašta protiv nas,


hmmmmm
a koji su to oni?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 12/10/2018 21:57:21
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/10/2018 : 22:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by velka031

Možda ti se samo tako čini, ali ne čitam ja samo Zagora
Čita se puno toga (ne samo Bonelli, naravno), ali eto taj Torgal mi je nekako ispao s radara. Popravit ću se


Ma nemaš se Velka031 što sramiti, mogu oni govorit svašta protiv nas, ali što će oni ako se nađu sami u divljini, kako će preživjet? Mi smo se uz Bonelli junake itekako naučili kako preživjet u divljini, kako napravit logorsku vatru, kako pratit tragove, uhvatit divljač na stari indijanski način, prespavat pod otvorenim nebom u prirodi, koje bobice jesti da se preživi, kako se orijentirat, kako se ponašati kad se sretne medvjed, kako napraviti sjekiru, koje biljke koristit za eventualne povrede da se zaliječe rane.. a što je najvažnije, naučili smo temeljne ljudske vrijednosti, sposobnost da postupamo ispravno te da svojim postupcima nikome ne naštetimo. Naučili smo što je to dobrota, iskrenost, nesebičnost i poštenje. Naučili smo bit ljudi



Tko se srami
Zagor zauvijek
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/10/2018 : 17:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajme koji topik...ovo je još jedna sapunjara u stilu onog nedavno u topicu ''gdje su sada'' ili kako se već zove.

Nije mi jasno što tko ima vrijeđat nekog ko kaže da mu je xy strip skup, a još manje da bude ljut i isto tako da se vrijeđa osoba koja za nešto što ga zanima spremna iskrcat novaca koliko treba?

Ja jednostavno ne kupujem ono što mi ne paše i/ili mi je preskupo bez da idem prolijevat žuč.

Pa evo za primjer IMHO najskupljeg stripa ja bi rekao da je to u mom slučaju Metabaron od Hangara 7, ta cijena od 140kn za 60 stranica velikog formata je van zdrave pameti...ali ja npr obožavam Jodoverse i iskrcao sam lovu (doduše na sajmovima je 110kn, i dalje preskupo). BTW USA (Humanoids) izdanje iste veličine je 2u1 i košta 20-ak € na internetima, dakle 50% jeftinije.

Od LL bi volio imat cijeli NN, ali toga ima previše i nema teorije to ni skupit, em zauzima hrpu mjestu, em košta, em baš i nema za kupit.
Zato ima skenova, koji zauzimaju par Gb i vozi Miško

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 13/10/2018 17:12:07
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/10/2018 : 18:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Trenutno citam 28-u knjigu LLZag kolorac. Imam ih 37,do "Kapetan Zmija".

Drzim ih u stanu, procitane stavljam u podrum u kutije gdje je suha klima.
Planiram ih "frknuti" zainteresiranim slijedece godine, ali ako ima kandidata u Njemackoj za dogovor svezi preuzimanja, call me, e-mail me i dolazim (Reinland-Pfalz, Baden-Wütenberg, Saarland) . Za g.o. via Kroazia ne nosim silne kutije u autu.
Samo u kompletu ce ici.
Nazalost, nemam mjesta za sve stripove, radim si jednu maximalno-minimalnu kolekciju.

Ostajem pri nekim LL izdanjima i dalje. NN, Dyd kolorci i eventualno Dragonero ako i kad krene.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/10/2018 : 18:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

hmmmmm
a koji su to oni?


"Oni" koji nas ponekad ugnjetavaju na Bonelli pdf-u i smatraju nas manje vrijednim jer ne čitamo "njihove superiorne" stripove.

quote:
Originally posted by velka031

Tko se srami

Šalimo se malo sa Anto-om, jer i on je veliki zafrkant iako ću pazit, gledat da mi se to više ne ponovi

quote:
Originally posted by velka031

Zagor zauvijek

+1

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/10/2018 : 18:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


"Oni" koji nas ponekad ugnjetavaju na Bonelli pdf-u i smatraju nas manje vrijednim jer ne čitamo "njihove superiorne" stripove.


znači "ti" su u pitanju!
znao sam.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/10/2018 : 22:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
#NIJESKUPO

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/10/2018 : 23:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Je.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/10/2018 : 07:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by velka031

Možda ti se samo tako čini, ali ne čitam ja samo Zagora
Čita se puno toga (ne samo Bonelli, naravno), ali eto taj Torgal mi je nekako ispao s radara. Popravit ću se


Ma nemaš se Velka031 što sramiti, mogu oni govorit svašta protiv nas, ali što će oni ako se nađu sami u divljini, kako će preživjet? Mi smo se uz Bonelli junake itekako naučili kako preživjet u divljini, kako napravit logorsku vatru, kako pratit tragove, uhvatit divljač na stari indijanski način, prespavat pod otvorenim nebom u prirodi, koje bobice jesti da se preživi, kako se orijentirat, kako se ponašati kad se sretne medvjed, kako napraviti sjekiru, koje biljke koristit za eventualne povrede da se zaliječe rane.. a što je najvažnije, naučili smo temeljne ljudske vrijednosti, sposobnost da postupamo ispravno te da svojim postupcima nikome ne naštetimo. Naučili smo što je to dobrota, iskrenost, nesebičnost i poštenje. Naučili smo bit ljudi



S tim uputama, a naročito onom kako se ponašati kad sretneš medvjeda i kako napraviti sjekiru od oblutka i štapa, nemaš se čega bojati ako se na više dana ili tjedana izgubiš u šumi...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/10/2018 : 09:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by velka031

Možda ti se samo tako čini, ali ne čitam ja samo Zagora
Čita se puno toga (ne samo Bonelli, naravno), ali eto taj Torgal mi je nekako ispao s radara. Popravit ću se


Ma nemaš se Velka031 što sramiti, mogu oni govorit svašta protiv nas, ali što će oni ako se nađu sami u divljini, kako će preživjet? Mi smo se uz Bonelli junake itekako naučili kako preživjet u divljini, kako napravit logorsku vatru, kako pratit tragove, uhvatit divljač na stari indijanski način, prespavat pod otvorenim nebom u prirodi, koje bobice jesti da se preživi, kako se orijentirat, kako se ponašati kad se sretne medvjed, kako napraviti sjekiru, koje biljke koristit za eventualne povrede da se zaliječe rane.. a što je najvažnije, naučili smo temeljne ljudske vrijednosti, sposobnost da postupamo ispravno te da svojim postupcima nikome ne naštetimo. Naučili smo što je to dobrota, iskrenost, nesebičnost i poštenje. Naučili smo bit ljudi



S tim uputama, a naročito onom kako se ponašati kad sretneš medvjeda i kako napraviti sjekiru od oblutka i štapa, nemaš se čega bojati ako se na više dana ili tjedana izgubiš u šumi...


A ako i zapne sa preživljavanjem po Bonelliju uvijek može uskočiti dobri stari Bear Grylls 😁😁😁😁😁
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/10/2018 : 09:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by velka031

Možda ti se samo tako čini, ali ne čitam ja samo Zagora
Čita se puno toga (ne samo Bonelli, naravno), ali eto taj Torgal mi je nekako ispao s radara. Popravit ću se


Ma nemaš se Velka031 što sramiti, mogu oni govorit svašta protiv nas, ali što će oni ako se nađu sami u divljini, kako će preživjet? Mi smo se uz Bonelli junake itekako naučili kako preživjet u divljini, kako napravit logorsku vatru, kako pratit tragove, uhvatit divljač na stari indijanski način, prespavat pod otvorenim nebom u prirodi, koje bobice jesti da se preživi, kako se orijentirat, kako se ponašati kad se sretne medvjed, kako napraviti sjekiru, koje biljke koristit za eventualne povrede da se zaliječe rane.. a što je najvažnije, naučili smo temeljne ljudske vrijednosti, sposobnost da postupamo ispravno te da svojim postupcima nikome ne naštetimo. Naučili smo što je to dobrota, iskrenost, nesebičnost i poštenje. Naučili smo bit ljudi



S tim uputama, a naročito onom kako se ponašati kad sretneš medvjeda i kako napraviti sjekiru od oblutka i štapa, nemaš se čega bojati ako se na više dana ili tjedana izgubiš u šumi...


Meni je ovo nekoliko puta spasilo život.
Ljudi se medvida bezveze priplaše jer je rješenje vrlo jednostavno.
Lagano se zađe medvidu iza leđa, provuku ruke ispod njegovih pazuha, prsti spoje u predjelu šije, i laganim trzajem prema naprijed slomije kičma.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 14/10/2018 : 10:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
kad sam bio mlađan lovac ja...


Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/10/2018 : 10:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by velka031

Možda ti se samo tako čini, ali ne čitam ja samo Zagora
Čita se puno toga (ne samo Bonelli, naravno), ali eto taj Torgal mi je nekako ispao s radara. Popravit ću se


Ma nemaš se Velka031 što sramiti, mogu oni govorit svašta protiv nas, ali što će oni ako se nađu sami u divljini, kako će preživjet? Mi smo se uz Bonelli junake itekako naučili kako preživjet u divljini, kako napravit logorsku vatru, kako pratit tragove, uhvatit divljač na stari indijanski način, prespavat pod otvorenim nebom u prirodi, koje bobice jesti da se preživi, kako se orijentirat, kako se ponašati kad se sretne medvjed, kako napraviti sjekiru, koje biljke koristit za eventualne povrede da se zaliječe rane.. a što je najvažnije, naučili smo temeljne ljudske vrijednosti, sposobnost da postupamo ispravno te da svojim postupcima nikome ne naštetimo. Naučili smo što je to dobrota, iskrenost, nesebičnost i poštenje. Naučili smo bit ljudi



S tim uputama, a naročito onom kako se ponašati kad sretneš medvjeda i kako napraviti sjekiru od oblutka i štapa, nemaš se čega bojati ako se na više dana ili tjedana izgubiš u šumi...


Meni je ovo nekoliko puta spasilo život.
Ljudi se medvida bezveze priplaše jer je rješenje vrlo jednostavno.
Lagano se zađe medvidu iza leđa, provuku ruke ispod njegovih pazuha, prsti spoje u predjelu šije, i laganim trzajem prema naprijed slomije kičma.



Logično, to bi trebali znati svi koji idu po šumama!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/10/2018 : 10:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Meni je ovo nekoliko puta spasilo život.
Ljudi se medvida bezveze priplaše jer je rješenje vrlo jednostavno.
Lagano se zađe medvidu iza leđa, provuku ruke ispod njegovih pazuha, prsti spoje u predjelu šije, i laganim trzajem prema naprijed slomije kičma.


Sjećam se ja kad smo kao klinci padali s bicikla ili na nogometu pa znali oderat koljena, laktove... od kad smo Bonellija krenuli čitat nitko više nije išao doma materi plakat da mu bivacinom pošprica rane... kakvi flasteri, kakvi bakrači. Nego trk u obližnji šumarak, pa preskačući kese s ljepilom od starijih iz ulice traži ljekovite trave iz Darkwooda. Ubereš malo Darkwoodske degenije ili sjevernoameričke bunike, omotaš oko koljena i trkom natrag na teren. AAAAAAAAJJJAAAAAAAAAAK !!!!!!! Svi u napad, jedan je Hase....
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/10/2018 : 10:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Meni je ovo nekoliko puta spasilo život.
Ljudi se medvida bezveze priplaše jer je rješenje vrlo jednostavno.
Lagano se zađe medvidu iza leđa, provuku ruke ispod njegovih pazuha, prsti spoje u predjelu šije, i laganim trzajem prema naprijed slomije kičma.


Sjećam se ja kad smo kao klinci padali s bicikla ili na nogometu pa znali oderat koljena, laktove... od kad smo Bonellija krenuli čitat nitko više nije išao doma materi plakat da mu bivacinom pošprica rane... kakvi flasteri, kakvi bakrači. Nego trk u obližnji šumarak, pa preskačući kese s ljepilom od starijih iz ulice traži ljekovite trave iz Darkwooda. Ubereš malo Darkwoodske degenije ili sjevernoameričke bunike, omotaš oko koljena i trkom natrag na teren. AAAAAAAAJJJAAAAAAAAAAK !!!!!!! Svi u napad, jedan je Hase....


Od bunike ti je bolje napravit čaj.
Od toga letiš po terenu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 14/10/2018 10:54:19
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/10/2018 : 11:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ne bojte se medvjeda..bojte se ljudi.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/10/2018 : 11:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by darkwoodaxe

s lib foruma:
"Nije se smanjila naklada kod Zagora, nitko ne treba brinuti za svoje rezervacije ali smo morali malo korigirati cijene koje su odavno bile nuzne za neka izdanja medju kojima je i Zagor a sve sukladno povecanju ulaznih troskova, tiska, prava itd...




Onda uskoro očekujemo i povećanje cijena Ludensovih izdanja


Po ovoj logici svi izdavači bi tribali poskupiti. Nekako nisan siguran u to...
Ostaje činjenica da su im stripovi najskuplji na ovim prostorima i nikakva "kvaliteta" izdanja i troškovi ne moru opravdati cijenu c/b texa od 275 kuna.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/10/2018 : 11:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zašto bi se uopće netko nekome treba opravdavat?
Stripovi su roba kao i sve drugo.Kupiš ako ti odgovara a ako ne ne kupiš.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000