forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/10/2018 : 12:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni primjetio da ih itko proziva da se opravdaju
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/10/2018 : 12:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Mislija san na ovo:
"ne mogu opravdati cijenu "

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 14/10/2018 : 13:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je vec utvrdeno da LL moze s cijenama raditi svakakve korekcije jer ima ljudi koji ce to svejedno kupovati
Valjda i oni sami vide po kojim cijenama se prodaju njihova izdanja na aukcijama

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/10/2018 : 13:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ovce su za šišanje.
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/10/2018 : 13:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Ja imam nekoliko drugara koji kupuju Libellus i stvarno ne vidim nijedan razlog da ih vreðam sa tom pričom o ovcama. Neka kupuje svako šta želi za svoje pare. Meni su njihova izdanja jako skupa, ali možda nekom drugom nisu.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2018 : 14:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by velka031

Možda ti se samo tako čini, ali ne čitam ja samo Zagora
Čita se puno toga (ne samo Bonelli, naravno), ali eto taj Torgal mi je nekako ispao s radara. Popravit ću se


Ma nemaš se Velka031 što sramiti, mogu oni govorit svašta protiv nas, ali što će oni ako se nađu sami u divljini, kako će preživjet? Mi smo se uz Bonelli junake itekako naučili kako preživjet u divljini, kako napravit logorsku vatru, kako pratit tragove, uhvatit divljač na stari indijanski način, prespavat pod otvorenim nebom u prirodi, koje bobice jesti da se preživi, kako se orijentirat, kako se ponašati kad se sretne medvjed, kako napraviti sjekiru, koje biljke koristit za eventualne povrede da se zaliječe rane.. a što je najvažnije, naučili smo temeljne ljudske vrijednosti, sposobnost da postupamo ispravno te da svojim postupcima nikome ne naštetimo. Naučili smo što je to dobrota, iskrenost, nesebičnost i poštenje. Naučili smo bit ljudi



S tim uputama, a naročito onom kako se ponašati kad sretneš medvjeda i kako napraviti sjekiru od oblutka i štapa, nemaš se čega bojati ako se na više dana ili tjedana izgubiš u šumi...


Meni je ovo nekoliko puta spasilo život.
Ljudi se medvida bezveze priplaše jer je rješenje vrlo jednostavno.
Lagano se zađe medvidu iza leđa, provuku ruke ispod njegovih pazuha, prsti spoje u predjelu šije, i laganim trzajem prema naprijed slomije kičma.



Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/10/2018 : 14:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by goksi

Ja imam nekoliko drugara koji kupuju Libellus i stvarno ne vidim nijedan razlog da ih vreðam sa tom pričom o ovcama. Neka kupuje svako šta želi za svoje pare. Meni su njihova izdanja jako skupa, ali možda nekom drugom nisu.


Ma daj nemoj tako to je poluzafrkantski rečeno...nema tu razloga,imaš ljude koji razmišljaju kao ti a imaš ljude koji razmišljaju drugačije, tu nema pomoći to su malo teži slučajevi.



Nisam mislio na upis iznad mene već generalno. I meni je to previše para za stripove, ali neka svako kupuje šta želi.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/10/2018 : 17:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Mislija san na ovo:
"ne mogu opravdati cijenu "


To nije nikakav proziv, to je onako generalno rečeno...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/10/2018 : 18:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Kao što sam ranije pisao 150 kn je gornja granica za bilo koji strip.Sve iznad toga je puno.
To je ono realno,bez subjektivnosti.


baš baš za bilo koji?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/10/2018 : 19:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Pa da ja mislim da je tako, ipak je to strip.
E sada ako je cigletina kao fibrini živi mrtvaci,to vrijedi više.




Ti cijenu stripa ''određuješ'' samo po broju stranica?

Anto, što ćemo sa njim?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 14/10/2018 19:37:02
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 14/10/2018 : 19:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Tonka uopće nije rekao da je broj stranica jedini kriterij, već jedan od kriterija. I tko ste anto i ti da "radite" nešto s nekim?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/10/2018 : 19:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Tonka24

Pa da ja mislim da je tako, ipak je to strip.
E sada ako je cigletina kao fibrini živi mrtvaci,to vrijedi više.




Ti cijenu stripa ''određuješ'' samo po broju stranica?

Anto, što ćemo sa njim?


zna se - katran i perje!!

quote:
Originally posted by Dexters

I tko ste anto i ti da "radite" nešto s nekim?


forumaške siledžije!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 14/10/2018 19:52:00
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/10/2018 : 19:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
bolje 98 stranica dobrog stripa u mekom uvezu..
nego 500 stranica sranja u kutiji drvenoj!
to ili je debeo ili mrsav, crno bijel ili kolor, SC ili HC, jeftin ili skup...ne pokazuje ništa...
Pokazuje samo kakve apetite imaju čitatelji i kako si je strip zamislio izdavač izdati da pokrije troške i još nešto zasluži...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/10/2018 : 19:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Zašto bi se uopće netko nekome treba opravdavat?
Stripovi su roba kao i sve drugo.Kupiš ako ti odgovara a ako ne ne kupiš.



Dobro, ali kupac zaslužuje znat zašto nešto košta koliko košta, ili barem zašto poskupljuje kad poskupljuje. Ne mora, ali bilo bi fer. Nema ovo sad ni veze s Libellusom, ali to o čemu ti pričaš je u stilu "ko te jebe, ako nećeš, nemoj platit i odjebi, ima ko oće".

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/10/2018 : 20:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa u suštini je tako.
ko da mi je važno zašto nešto poskupljuje?
važno je da poskupljuje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/10/2018 : 20:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Pa u suštini je tako.
ko da mi je važno zašto nešto poskupljuje?
važno je da poskupljuje.



+1
Meni osobno npr nijedan razlog za poskupljenje nije opravdan, pa me ni ne zanima zašto je nešto poskupilo.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/10/2018 : 20:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by jaki

Pa u suštini je tako.
ko da mi je važno zašto nešto poskupljuje?
važno je da poskupljuje.



+1
Meni osobno npr nijedan razlog za poskupljenje nije opravdan, pa me ni ne zanima zašto je nešto poskupilo.



Nije riječ o tome da ćeš, ako ti je razlog dobar, prijeć preko poskupljenja i ipak nešto kupit. Stvar je u informaciji, a ona je uvijek poželjna (mene itekako zanima zašto se nešto mijenja, pa tako i negativno po kupca - poskupljenje).

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 14/10/2018 20:15:21
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2018 : 21:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Vidjeli su po koliko se njihova izdanja prodaju po aukcijama, pa što da ne?!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 14/10/2018 : 22:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49426&whichpage=2&SearchTerms=a

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 16/10/2018 : 16:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Vidjeli su po koliko se njihova izdanja prodaju po aukcijama, pa što da ne?!



Tako je...
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 23/10/2018 : 23:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Nova tura u prodaji.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/10/2018 : 08:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pričaš gluposti, pa nek objavljuju
Tomu valjda služi forum
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2018 : 09:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
svako jutro se zahvaljujem nebesima što sam napustio ovaj materijalistički kult

neki dan prerovim stare ZS kako bih našao zagorovu odiseju... jer mi fali u ekstra seriji koju čitam otpočetka
jaro otpadaju stranice, umašćeni stripovi od pašteta...i opet su mi dragi kako je nekoć život bio lijep i jednostavan...
vidiš strip bez naslovnice... kupiš ga na pijaci za pola marke onda ganjaš isti kojemu fale stranice da spojiš

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 24/10/2018 : 10:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Vidim da ti se nešto zamjerio LL. Znam ljude koji su se razveli, a njihov stvar je bio "o pokojnima sve najbolje" i nisu ni riječ spominjali o dosadašnjoj vezi, a ti vidim da imaš potrebe iznova i iznova spominjati LL. Ovako obično reagiraju oni koje je ostavila neka ženska

Btw, i opet ništa za mene, nema NN.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/10/2018 : 10:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Tonka tonka...ti nikada nećeš odrasti i uozbiljiti se🤔
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.76 seconds. Snitz Forums 2000