forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 28/10/2018 : 17:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Treba pročitati sa razumijevanjem i moj post kako je baš lijepo čitati na forumu i na temi o stripovima offtopic gdje po nekima spadam u ljude bez savjesti.

I slažem se, ovdje su ljudi tako agresivni da sam sad postao i jebeni kultist.


Diši duboko, i pređi na mediteransku prehranu
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 28/10/2018 : 18:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ah, ako vi to imate neke interne fore koje ne kužim, sorry, ali da, ostao sam začuđen generalizacijom koja se ovdje ocrtava. Ok, nek bude, ja sam kultist, a vi bokci patite 😛
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 28/10/2018 : 18:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

http://www.stripovi.com/aukcije/nathan-never-libellus-46/15197494/

http://www.stripovi.com/aukcije/nathan-never-libellus-46/15202215/

http://www.stripovi.com/aukcije/nathan-never-knjiga-46/15196894/

evo famozna rasprodana epizoda drzavni neprijatelj tri price u nastavcima u jednoj
tiraz 300
i niko ih nece opet ispod cijene
ako dobaci do 87 kuna...




Ahahhahaha, odavno se nisi javio s Nathanovom prodajom, neka smo u toku, neka...
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 28/10/2018 : 18:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
Kada su se zadnji put na aukcijama pojavila izdanja "zarobljenik budućnosti" i "tajna baze drugdje"???
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/10/2018 : 18:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddjuro

Kada su se zadnji put na aukcijama pojavila izdanja "zarobljenik budućnosti" i "tajna baze drugdje"???



Ja san ih prodava ima pola godine. Kako vidiš, i nije otišlo za neke velike novce.

http://www.stripovi.com/aukcije/superbook-br-1-zarobljenik-buducnosti/14591191/

http://www.stripovi.com/aukcije/superbook-2-povoljno/14624094/

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/10/2018 : 18:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja u bih libeluse maeti dajem za 12.5 marki
a nathane za 20
i nece ih niko
za pare...
daju kapetana mikija
evo citam ga nije nesto necu vise pristajati na razmjene

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 28/10/2018 : 21:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by maddjuro

Kada su se zadnji put na aukcijama pojavila izdanja "zarobljenik budućnosti" i "tajna baze drugdje"???



Ja san ih prodava ima pola godine. Kako vidiš, i nije otišlo za neke velike novce.

http://www.stripovi.com/aukcije/superbook-br-1-zarobljenik-buducnosti/14591191/

http://www.stripovi.com/aukcije/superbook-2-povoljno/14624094/



Jbga; stvar srece i dali se nađu bar 2 osobe koje "moraju" imati te brojeve. Onda se cijene znaju popesti u nerealne visine.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 30/10/2018 : 09:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ja san ih prodava ima pola godine. Kako vidiš, i nije otišlo za neke velike novce.

http://www.stripovi.com/aukcije/superbook-br-1-zarobljenik-buducnosti/14591191/

http://www.stripovi.com/aukcije/superbook-2-povoljno/14624094/


Šaren ti taj stolnjak-podloga nešto pa valjda se ljudi zbog toga izgubili. Ne vide jesu li glanc pa se ne usude.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 05/11/2018 : 21:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Nova tura u prodaji

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/11/2018 : 14:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
uffffff,kakva tenzija pre IL - kad li će se objaviti nova tura i šta će biti sve u njoj???
mogu da zamislim kako Dragonerovci grizu nokte - momci,jel vam ostalo još šta za grickanje??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/11/2018 : 14:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kad god izađe neka tura ja izmolim krunicu što nisam više u tom kultu :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/11/2018 : 15:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

kad god izađe neka tura ja izmolim krunicu što nisam više u tom kultu :D





Ovo nam je sad šok!
Pa što nisi prije rekao?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/11/2018 : 15:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 09/11/2018 : 16:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

uffffff,kakva tenzija pre IL - kad li će se objaviti nova tura i šta će biti sve u njoj???
mogu da zamislim kako Dragonerovci grizu nokte - momci,jel vam ostalo još šta za grickanje??

ako izađe, dobro. Ako ne, opet dobro.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 09/11/2018 : 17:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
jebo dragonera, dajte spisak ostecenih izdanja za nas sirotinju da i mi kojeg libelusa uzmemo...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/11/2018 : 17:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nego ta oštećena izdanja, čuo sam da je to skoro pa kao i da nije oštećeno.
Zanima me ako netko može bacit koju slikicu sa tako nečim ako ima.
Zašto? Pikiram neki lot NN gdje frajer kaže da je kupljeno pod oštećeno, a da je zapravo sve u top stanju.
Nije u mom gradu, ali često putujem pa bi to naravno pregledao, ali iskreno ne gubi mi se vrijeme ni moje ni njegovo ako su to ipak primjetna oštećenja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/11/2018 : 17:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

kad god izađe neka tura ja izmolim krunicu što nisam više u tom kultu :D




Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/11/2018 : 17:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

jebo dragonera, dajte spisak ostecenih izdanja za nas sirotinju da i mi kojeg libelusa uzmemo...



Pfffff.... nećemo tako...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/11/2018 : 17:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Isto nedostaje @valter, pogotovo na ovakvim temama...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/11/2018 : 17:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Isto nedostaje @valter, pogotovo na ovakvim temama...



I on čeka Dragonera
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/11/2018 : 17:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Isto nedostaje @valter, pogotovo na ovakvim temama...



I on čeka Dragonera



Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/11/2018 : 18:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nego ta oštećena izdanja, čuo sam da je to skoro pa kao i da nije oštećeno.
Zanima me ako netko može bacit koju slikicu sa tako nečim ako ima.
Zašto? Pikiram neki lot NN gdje frajer kaže da je kupljeno pod oštećeno, a da je zapravo sve u top stanju.
Nije u mom gradu, ali često putujem pa bi to naravno pregledao, ali iskreno ne gubi mi se vrijeme ni moje ni njegovo ako su to ipak primjetna oštećenja.



Ma laže
tako i ja
Kupi za 175
Pa ne moze preprodati
Stid ga prodati za 105
Pa kaže lafo osteceno

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/11/2018 : 18:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nego ta oštećena izdanja, čuo sam da je to skoro pa kao i da nije oštećeno.
Zanima me ako netko može bacit koju slikicu sa tako nečim ako ima.
Zašto? Pikiram neki lot NN gdje frajer kaže da je kupljeno pod oštećeno, a da je zapravo sve u top stanju.
Nije u mom gradu, ali često putujem pa bi to naravno pregledao, ali iskreno ne gubi mi se vrijeme ni moje ni njegovo ako su to ipak primjetna oštećenja.



Često ti jedino oštećenje zna biti baš taj pečat na predlistu 😂😂😂😂
Uzmi slobodno. Stvarno nema apsolutno nikakvih oštećenja. Negdje možeš tražit satima oa nećeš ništa naći. Negdje su ta oštećenja više nego zanemariva. Pošalji mi broj na pm pa ću ti poslati par slika ako imaš viber
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 09/11/2018 : 19:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Kad krene Dragonero bit će hype u početku, a onda će ljudi lagano odustajati jer:

1. Tipičan bonelli serijal koji nema kraja.
2. Kupac u početku gura glavu u pijesak, zanemaruje gore spomenutu činjenicu, vodi se mantrom "kompletirat ću ovo za svog života", ali kumulativni troškovi mu izguraju glavu iz pijeska.
3. Kupac shvata da troškovi nisu osnovni razlog, već je protivno zdravom razumu izdavati/kupovati ovaj strip u datom obliku.
4. Kupac shvata da ovaj strip i nije tako dobar, kao što je u početku mislio.

Valter vas sve voli i pozdravlja
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 09/11/2018 : 20:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nego ta oštećena izdanja, čuo sam da je to skoro pa kao i da nije oštećeno.
Zanima me ako netko može bacit koju slikicu sa tako nečim ako ima.
Zašto? Pikiram neki lot NN gdje frajer kaže da je kupljeno pod oštećeno, a da je zapravo sve u top stanju.
Nije u mom gradu, ali često putujem pa bi to naravno pregledao, ali iskreno ne gubi mi se vrijeme ni moje ni njegovo ako su to ipak primjetna oštećenja.



Često ti jedino oštećenje zna biti baš taj pečat na predlistu 😂😂😂😂
Uzmi slobodno. Stvarno nema apsolutno nikakvih oštećenja. Negdje možeš tražit satima oa nećeš ništa naći. Negdje su ta oštećenja više nego zanemariva. Pošalji mi broj na pm pa ću ti poslati par slika ako imaš viber



Osim pečata korice znaju biti na jednom ili dva mjesta malo nabijene, neki put vidljivije, a neki put jedva primjetno.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000