forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2019 : 13:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa ja recimo, volim izdanja Libellusa,i jako ih cijenim, a na njihovom forumu u zivotu nisam bio...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/02/2019 : 15:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
oni su gori od nas
tamo je vrhunac posta

smajli smije se
toooooo
svaka čast
konačno

i tome slično

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 02/02/2019 : 16:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

oni su gori od nas
tamo je vrhunac posta

smajli smije se
toooooo
svaka čast
konačno

i tome slično




zaboravio si na postove: kupuje se/uzima se
8/8 i slično
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2019 : 17:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa bez obzira na sve, vjerne klijentele im ne nedostaje. A ni, nece. To je u najmanju mjeru respektabilno. Uostalom to su kolekcionarske knjige. Jednostavno nisu za veliku tirazu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 02/02/2019 : 17:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Momci, ne valja vam to. Uvijek to neko blacenje i omalovazavanje izdavaca koji ovdje ne moze da se izjasni i njegovih forumasa s kojim komunicirate i ovdje na s.com forumu.
Ovaj s.com forum je, na primjer, Fibrin. Kako se komentiraju najave Fibrinih izdanja: tooo, bravo, milina (sto je u redu) ili onako kako ocekujete da se komentira na LL forumu: smece, skupo, glupo...
Nemojte tako. Kako vam se uopce da ici na te forume pa ih ovdje komentirati ako su vam tako odbojni?
Ja tamo ne navratim ni manje ni vise nego ovdje, ali zadnje sto bi mi palo na pamet bilo bi komentirati ponasanje s.com forumasa na njihovom sajtu. I onda izjave tipa da oni brisu negativne komentare ako im se ne dopadnu. Cemu to?
Ponavljam: niti znam te Dade osobno niti pratim vise od tri njihova serijala, ali ovo me smeta. Hvala.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 02/02/2019 : 17:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by DOMI
S web stranice brišu sve negativne komentare na naslovnice. Vidim samo uzbudljiva svjedočanstva i pohvale novim brojevima.
Šteta!

To te čudi? Mene ne. Tu i tamo pokoji novi post. To je ionako forum samo za njih i njihove idolopoklonike.



Njihova izdanja niti ne zaslužuju puno kritike jer su po ocjenama većine - PERFEKTNA i načelno nemam primjedbe na njihove cijene jer takve knjige s takvom nakladom niti ne mogu koštati ispod 120 kn.

Ovo je rijedak slučaj (Dylan Dog) gdje je potrebna kritika nekog njihovog izdanja.
Žao mi je ako netko nije razumio moj post - odnosi se samo na Dylan Doga i samo na nekoliko zadnjih brojeva.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 02/02/2019 : 18:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
DOMI, ne mislim uopce na DD. Kritike po pitanju dizajna su sigurno dobrodosle i za izdavaca. Eto, DD je jedan od ta tri serijala koje skupljam, a cak me ne smetaju naslovnice jer nemam bas mnogo pojma o tome. Da su "praznije" nego Brindisijeve, jesu. Kritika je na mjestu.
Vise mislim na ono opcenito graktanje: SVE je nenormalno, NISTA nije u redu i tako. Vjeruj mi, ja nikada ne bih platio 300 kuna za jednu Texovu knjigu, ali drago mi je sto izlazi i sto ima onih koji se tome raduju.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/02/2019 : 19:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Momci, ne valja vam to. Uvijek to neko blacenje i omalovazavanje izdavaca koji ovdje ne moze da se izjasni i njegovih forumasa s kojim komunicirate i ovdje na s.com forumu.
Ovaj s.com forum je, na primjer, Fibrin. Kako se komentiraju najave Fibrinih izdanja: tooo, bravo, milina (sto je u redu) ili onako kako ocekujete da se komentira na LL forumu: smece, skupo, glupo...
Nemojte tako. Kako vam se uopce da ici na te forume pa ih ovdje komentirati ako su vam tako odbojni?
Ja tamo ne navratim ni manje ni vise nego ovdje, ali zadnje sto bi mi palo na pamet bilo bi komentirati ponasanje s.com forumasa na njihovom sajtu. I onda izjave tipa da oni brisu negativne komentare ako im se ne dopadnu. Cemu to?
Ponavljam: niti znam te Dade osobno niti pratim vise od tri njihova serijala, ali ovo me smeta. Hvala.


Sve si lijepo napisao osim ovog da se izdavač ne može izjasniti ovdje ?????? A tko im brani da se izjasne ovdje ? Nije da nisu registrirani ovdje. A tu je i Mašić koji ih brani više nego mater što bi ih branila 😂😂😂😂 Uostalom, forumaši se malo šale na njihov račun. Ništa strašno .

Edited by - sumohrvat on 02/02/2019 19:32:53
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 02/02/2019 : 19:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
@ZoranC kritikovao si ih i ti ovde pre nekog vremena, pa si se tamo posipao pepelom, nemoj sad

a drugo sto kazes da ne bi nikada dao 300 kuna za strip (ne knjigu) o texu, ali ti je drago sto izlazi - sta to znaci? drago ti je sto ima (...) koji pristaju da budu odrani za strip koji vredi 10 puta manje?

mislim da su zdravorazumske kritike dobre i pokazuju da nisu svi ljubitelji stripa (koji bi nekako od stripa da naprave knjigu i/ili graficku novelu, kako bi dali na tezini i ozbiljnosti svom hobiju) teske promaje vec da ima i nekih sa nesto soli u glavi

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/02/2019 : 19:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
He he, DOMI stvarno pretjeruješ kada kažeš da libellusovci brišu negativne komentare svojih izdanja na njihovom forumu...to stvarno ne radi nitko na libellusovom forumu kao niti što na ovom forumu nitko ne briše negativne komentare fibrinih izdanja.
Ja sam nekada mnogo više komentirao novoizašla libellusova izdanja kao što sam i na ovom sajtu komentirao novoizašla fibrina izdanja i ako bi se radilo o mojim negativnim ili lošim komentarima za neka nova izdanja, bolji dojam za prihvaćanje negativnosti su mi definitivno ostavili libellusovci jer su puno liberalniji, i prihvaćaju svaku mogućnost da nešto nije ispalo kako treba dok naspram njih, dojam koji mi je u nekadašnjim raspravama ostavio Markos za neka fibrina izdanja baš i nije najbolji jer on, kao uvijek zna što je najbolje i svaka daljnja rasprava je uzaludna.
Inače,više me ne zamaraju niti jedni niti drugi jer kupovina svih tih “luksuznih stripova” je sve, samo ne promašaj.
Punu cijenu sa korica ne dajem niti za jedan strip.
Libelusove kupujem na 20% popusta ili preko njih ili u striparnicama gdje skupljam žigove i kartica za 15% popusta uvijek imam ako nešto treba kupiti sa strane. Fibra u toku godine u više navrata zna imati popust 20% (i više %) na svom webshopu, no na interliberu nikada ne fali izdanja iz tekuće godine, a tamo je popust još i veći.
Što mi se nakon čitanja ne svidi-iste novce koje sam dao za stripove uvijek mogu i dobiti jer mi se čini da su i libellusovi i fibrini stripovi sve traženija roba:)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/02/2019 : 20:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Što se konkretno tiče libellusovih Dylana, meni on na prvom mjestu i skupljati ću ga makar od svega ostalog odustao.
Naslovnice nakon Brindisija su očajne i to je bolna istina.
Nevezano za libellus, odlučio sam skupljati retro verziju zlatne serije od veselog četvrtka i moram reći da su me tamo Dylanove naslovnice oduševile!


Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2019 : 20:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by DOMI
S web stranice brišu sve negativne komentare na naslovnice. Vidim samo uzbudljiva svjedočanstva i pohvale novim brojevima.
Šteta!

To te čudi? Mene ne. Tu i tamo pokoji novi post. To je ionako forum samo za njih i njihove idolopoklonike.



Njihova izdanja niti ne zaslužuju puno kritike jer su po ocjenama većine - PERFEKTNA i načelno nemam primjedbe na njihove cijene jer takve knjige s takvom nakladom niti ne mogu koštati ispod 120 kn.

Ovo je rijedak slučaj (Dylan Dog) gdje je potrebna kritika nekog njihovog izdanja.
Žao mi je ako netko nije razumio moj post - odnosi se samo na Dylan Doga i samo na nekoliko zadnjih brojeva.



Tocno!
I ,ah, koliko puta vec bezuspjesno spominjano.
Pa pobogu, ili te zanima ili ne. Sto boli ikoga, neka stvar, sto ce biti s tim izdanjen, ako za njega ne mari...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2019 : 20:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Momci, ne valja vam to. Uvijek to neko blacenje i omalovazavanje izdavaca koji ovdje ne moze da se izjasni i njegovih forumasa s kojim komunicirate i ovdje na s.com forumu.
Ovaj s.com forum je, na primjer, Fibrin. Kako se komentiraju najave Fibrinih izdanja: tooo, bravo, milina (sto je u redu) ili onako kako ocekujete da se komentira na LL forumu: smece, skupo, glupo...
Nemojte tako. Kako vam se uopce da ici na te forume pa ih ovdje komentirati ako su vam tako odbojni?
Ja tamo ne navratim ni manje ni vise nego ovdje, ali zadnje sto bi mi palo na pamet bilo bi komentirati ponasanje s.com forumasa na njihovom sajtu. I onda izjave tipa da oni brisu negativne komentare ako im se ne dopadnu. Cemu to?
Ponavljam: niti znam te Dade osobno niti pratim vise od tri njihova serijala, ali ovo me smeta. Hvala.


Pa lijepo i pristojno iskazano. I nadovezuje se na vec spomenuto, (trebalo bi biti tako), sto te ne zanima, to te ni opterecuje...
Ako, 'seres' po takvom cemu, zapitaj se gdje si...
Zasto te to iritira?
Cemu?
I kakav 'generator negativne energije' postajes, sa takvim opterecenjima...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2019 : 20:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

@ZoranC kritikovao si ih i ti ovde pre nekog vremena, pa si se tamo posipao pepelom, nemoj sad

a drugo sto kazes da ne bi nikada dao 300 kuna za strip (ne knjigu) o texu, ali ti je drago sto izlazi - sta to znaci? drago ti je sto ima (...) koji pristaju da budu odrani za strip koji vredi 10 puta manje?

mislim da su zdravorazumske kritike dobre i pokazuju da nisu svi ljubitelji stripa (koji bi nekako od stripa da naprave knjigu i/ili graficku novelu, kako bi dali na tezini i ozbiljnosti svom hobiju) teske promaje vec da ima i nekih sa nesto soli u glavi


Strip u knjizi.
Ili,
Knjiga s stripom...
Zasto nr bi bili ljudi radosni, sto su docekali takvog Texa?
Da me Tex zanima, ja bi prvi 'pljunuo' kintu za takvo sto. 300 'stoje' kn, pa sto ?
Sta mene briga tko ce to dati?
Isto kao i za Zagora no 13, 4000 kuna.
Pa sto?
To nema nikakve veze s tezinom ovog hobija/promajom u glavi ili dersnjem/sisanjem ikakvih ovaca, makar oni/one bile i stripovske.
Opusteno!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 02/02/2019 : 20:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

@ZoranC kritikovao si ih i ti ovde pre nekog vremena, pa si se tamo posipao pepelom, nemoj sad

a drugo sto kazes da ne bi nikada dao 300 kuna za strip (ne knjigu) o texu, ali ti je drago sto izlazi - sta to znaci? drago ti je sto ima (...) koji pristaju da budu odrani za strip koji vredi 10 puta manje?

mislim da su zdravorazumske kritike dobre i pokazuju da nisu svi ljubitelji stripa (koji bi nekako od stripa da naprave knjigu i/ili graficku novelu, kako bi dali na tezini i ozbiljnosti svom hobiju) teske promaje vec da ima i nekih sa nesto soli u glavi

Daleko sam ja od toga da branim sve Libellusovo. Kad je krenuo Zagor kupio sam prve cetiri knjige i stavljao ih na aukcije, govoreci da mi ne odgovara format i boja. Poslije sam se navikao i sve u redu. Ova tvoja prva recenica ima veze sa raspravom koja se nije odnosila na stripove nego na opasku iznesenu na LL forumu, a rasprava je isla i preko ovog foruma jer sam, mojom greskom, pobrkao loncice, za sto sam se ispricao.
Ne, za Texa od 300 kuna ne mislim da ima "(...) koji pristaju da budu odrani" nego bas onako kako sam napisao: ima zagrizenih Texovaca i da, ponekad me smeta sto u svakoj LL turi ima Texa napretek, ali uvijek sam i tamo i ovdje postao da mi je drago zbog njih, kao sto je i meni drago kad izadje DD, MNo ili Zagor. O tome koliko je kome vrijedno neko izdanje nikad nisam lupao glavu. Eto postao sam gore da JA ne bih dao te novce za jedan broj, a ne da sam ja pametan, a drugi bedasti.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 02/02/2019 : 21:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

He he, DOMI stvarno pretjeruješ kada kažeš da libellusovci brišu negativne komentare svojih izdanja na njihovom forumu...to stvarno ne radi nitko na libellusovom forumu kao niti što na ovom forumu nitko ne briše negativne komentare fibrinih izdanja.




Nadam se da sam krivo konstatirao, i dalje mi je nejasno da tamo nema niti jedne primjedbe na izgled novih DD knjiga, a ovdje sve vrvi komentarima, no nema veze...
U pitanju je moje mišljenje a ne provjerena konstatacija, sorry jer sam se krivo izrazio.

Nije mi bila namjera niti povrijediti nekog admina a kamoli izdavače čija brojna izdanja, uostalom, redovno kupujem.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/02/2019 : 21:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nemaju mudiju
I nece se zamjerqti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 03/02/2019 : 01:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Oki

He he, DOMI stvarno pretjeruješ kada kažeš da libellusovci brišu negativne komentare svojih izdanja na njihovom forumu...to stvarno ne radi nitko na libellusovom forumu kao niti što na ovom forumu nitko ne briše negativne komentare fibrinih izdanja.




Nadam se da sam krivo konstatirao, i dalje mi je nejasno da tamo nema niti jedne primjedbe na izgled novih DD knjiga, a ovdje sve vrvi komentarima, no nema veze...
U pitanju je moje mišljenje a ne provjerena konstatacija, sorry jer sam se krivo izrazio.

Nije mi bila namjera niti povrijediti nekog admina a kamoli izdavače čija brojna izdanja, uostalom, redovno kupujem.


Ma nije to...stvar je u tome da na libellusovom forumu nema gotovo nikakvih rasprava o stripu...npr ja sam u prošloj godini više puta posjetio njihov webshop nego što sam otvorio njihov forum jer za tim niti nemam potrebe kada nekolicina ljudi sve njihove najave prenosi ovdje na stripovi.com.
Ista je stvar i na darkwoodovom forumu-tamo stripovski dio foruma niti ne otvaram kada o svim njihovim novitetima ima više rasprave ovdje nego tamo.

Što se tiče libellusovog Dylana, evo i ja sam rekao da su sadašnje naslovnice očajne.
Baš sam večeras pročitao 97. epizodu u 33. knjizi i bitno mi je da unutra ništa ne fušare, čitanje takvog izdanja ostaje pravi užitak.
Ni sam ne znam zašto do sada nisam prodao sd/ludens komplet redovnog Dylana...morati ću to ispraviti ovih dana i sve poslikati za prodaju.
Također, budem ja Libellusovce priupitao kada misle promjeniti naslovničara kada nitko neće
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2019 : 03:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zasto prodavati SD/Ludens komplet Dylana, jer sakupljas Libellusov? To bi ti bila greska. Ne pita te jesti, ni piti. Cuvaj te kiosk knjizice, bit ce ti jednom drago. Ja ih imam sve. I Dnevnikove, Abatonove, Systemove, VC, pirate, sve...i nek stoje. Jest da je Libellusov Dylan stvarno uzitak za citati, kako kazes, ali nek stoje i ovi drugi. Prvo su relikt nekakve proslosti i povjesti, a drugo to su bas kiosk izdanja u pravom smislu rijeci. Strip koji si birao u tete na trafici sto i jest pravo zadovoljstvo. Pusti ti njih doma, neka ti stoje. Bit ce ti drago...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 03/02/2019 : 08:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Zasto prodavati SD/Ludens komplet Dylana, jer sakupljas Libellusov? To bi ti bila greska. Ne pita te jesti, ni piti. Cuvaj te kiosk knjizice, bit ce ti jednom drago. Ja ih imam sve. I Dnevnikove, Abatonove, Systemove, VC, pirate, sve...i nek stoje. Jest da je Libellusov Dylan stvarno uzitak za citati, kako kazes, ali nek stoje i ovi drugi. Prvo su relikt nekakve proslosti i povjesti, a drugo to su bas kiosk izdanja u pravom smislu rijeci. Strip koji si birao u tete na trafici sto i jest pravo zadovoljstvo. Pusti ti njih doma, neka ti stoje. Bit ce ti drago...



I sam si govorio da ti fali prostora za stripove, ako ovako nastaviš nećeš ga nikad osloboditi :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2019 : 09:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by ivanl

Zasto prodavati SD/Ludens komplet Dylana, jer sakupljas Libellusov? To bi ti bila greska. Ne pita te jesti, ni piti. Cuvaj te kiosk knjizice, bit ce ti jednom drago. Ja ih imam sve. I Dnevnikove, Abatonove, Systemove, VC, pirate, sve...i nek stoje. Jest da je Libellusov Dylan stvarno uzitak za citati, kako kazes, ali nek stoje i ovi drugi. Prvo su relikt nekakve proslosti i povjesti, a drugo to su bas kiosk izdanja u pravom smislu rijeci. Strip koji si birao u tete na trafici sto i jest pravo zadovoljstvo. Pusti ti njih doma, neka ti stoje. Bit ce ti drago...



I sam si govorio da ti fali prostora za stripove, ako ovako nastaviš nećeš ga nikad osloboditi :)


Istina. Tezak sindrom Martina Mysterea i njegov kronicni nedostatak prostora. Uredio sam prije 8 godina prostor/prostore po stanu i bilo je stani-pani, katalogizirano, uredno, oku ugodno...ali gabariti su se opet 'overloadirali'... sad za neko vrijeme, radim kucicu u dvoristu, koje na srecu imam, pa ce biti dosta do kraja ovog mog ovozemaljskog bitisanja.
A istinu govoreci, oslobodio sam nesto prostora. Nisam nikad pomislio da cu nesto prodavati, ali i to se desilo pretprosle godine. Prodao sam komplete; Giganta, Superstripa, Striparta, Biserstripa, Caka, Zova... Dosao je jedan clan u dvoriste, i trpaj u auto kutije i kutije...zena je slavila i nazdravljala. Ali brzo su ispraznjena mjesta zauzeli drugi albumi.
Ove kiosk revije sam i prodao jer su skoro svi ti stripovi iz njih danas objsvljeni kao albumi i razni integrali, pa nije vise bilo potrebe da ih cuvam.
Zao mi jest malo, sto su otisli, ali prelomio sam.
Bice to sve dobro, bitno je imati ideju ili jis bolje viziju. A ja vidim u dvoru jednu kucicu za stripove...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 03/02/2019 : 11:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Zasto prodavati SD/Ludens komplet Dylana, jer sakupljas Libellusov? To bi ti bila greska.


Zašto?
1. Hrbati u tri boje (zelena, žuta i crna)
2. Dvije različite dimenzije izdanja
3. Sjebani brojevi na hrbatu (mislim da u dva navrata imamo ponovljene brojeve različitih naslova što bi značilo da ispada da ti dva broja fale).
4. Numeracija izdanja nema veze sa orginalnim izdanjem
5. (i najvažnije) Prijevod u nekim epizodama nema veze sa talijanskim izvornikom u orginalu, a sveukupno prijevod je toliko loš da dobre epizode čini lošima i kraj priče
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/02/2019 : 11:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ha-ha-ha! Hrbati u tri boje? Svakakvoga svijeta ima ovdje, kojeg tište neobični problemi.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2019 : 12:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by ivanl

Zasto prodavati SD/Ludens komplet Dylana, jer sakupljas Libellusov? To bi ti bila greska.


Zašto?
1. Hrbati u tri boje (zelena, žuta i crna)
2. Dvije različite dimenzije izdanja
3. Sjebani brojevi na hrbatu (mislim da u dva navrata imamo ponovljene brojeve različitih naslova što bi značilo da ispada da ti dva broja fale).
4. Numeracija izdanja nema veze sa orginalnim izdanjem
5. (i najvažnije) Prijevod u nekim epizodama nema veze sa talijanskim izvornikom u orginalu, a sveukupno prijevod je toliko loš da dobre epizode čini lošima i kraj priče


Pobogu, slobodan si uraditi kako mislis da treba, ali mozda ti poslje bude zao...Ja ne bi...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1038 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 03/02/2019 : 13:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by ivanl

Zasto prodavati SD/Ludens komplet Dylana, jer sakupljas Libellusov? To bi ti bila greska.


Zašto?
1. Hrbati u tri boje (zelena, žuta i crna)
2. Dvije različite dimenzije izdanja
3. Sjebani brojevi na hrbatu (mislim da u dva navrata imamo ponovljene brojeve različitih naslova što bi značilo da ispada da ti dva broja fale).
4. Numeracija izdanja nema veze sa orginalnim izdanjem
5. (i najvažnije) Prijevod u nekim epizodama nema veze sa talijanskim izvornikom u orginalu, a sveukupno prijevod je toliko loš da dobre epizode čini lošima i kraj priče


Pobogu, slobodan si uraditi kako mislis da treba, ali mozda ti poslje bude zao...Ja ne bi...


Ja jesam. Sad mi je žao i kupujem neke
brojeve ponovo.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000