forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2019 : 13:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ha-ha-ha! Hrbati u tri boje? Svakakvoga svijeta ima ovdje, kojeg tište neobični problemi.


Zasto?
Zato sto covjek nastupa s pozicije i stajalista pravog kolekcionara?
To sto ti takav stav ne razumijes, te svoje neznanje pravdas ruganjem prema istome, samo o tebi dovoljno govori.
Pusti ljude na miru.
Znas onu od Boba Dylana; ne kritiziraj ono sto ne razumijes.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2019 : 13:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by ivanl

Zasto prodavati SD/Ludens komplet Dylana, jer sakupljas Libellusov? To bi ti bila greska.


Zašto?
1. Hrbati u tri boje (zelena, žuta i crna)
2. Dvije različite dimenzije izdanja
3. Sjebani brojevi na hrbatu (mislim da u dva navrata imamo ponovljene brojeve različitih naslova što bi značilo da ispada da ti dva broja fale).
4. Numeracija izdanja nema veze sa orginalnim izdanjem
5. (i najvažnije) Prijevod u nekim epizodama nema veze sa talijanskim izvornikom u orginalu, a sveukupno prijevod je toliko loš da dobre epizode čini lošima i kraj priče


Pobogu, slobodan si uraditi kako mislis da treba, ali mozda ti poslje bude zao...Ja ne bi...


Ja jesam. Sad mi je žao i kupujem neke
brojeve ponovo.


Eto vidis. Steta je to. Covjek prenagli malo, pa mu bude zao. Treba razmisliti malo i ne brzati s takvom odlukom. O tome sam govorio.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 03/02/2019 : 13:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by ivanl

Zasto prodavati SD/Ludens komplet Dylana, jer sakupljas Libellusov? To bi ti bila greska.


Zašto?
1. Hrbati u tri boje (zelena, žuta i crna)
2. Dvije različite dimenzije izdanja
3. Sjebani brojevi na hrbatu (mislim da u dva navrata imamo ponovljene brojeve različitih naslova što bi značilo da ispada da ti dva broja fale).
4. Numeracija izdanja nema veze sa orginalnim izdanjem
5. (i najvažnije) Prijevod u nekim epizodama nema veze sa talijanskim izvornikom u orginalu, a sveukupno prijevod je toliko loš da dobre epizode čini lošima i kraj priče




Naravno, Libellus je podigao standarde na najviši nivo, ali pojedinačni brojevi daju dodatni čar kolekciji - brojnost šarenih knjižica, sjećanje na pojedino vrijeme kada je otisnuto, razne reklame na poleđini za druge stripove iz "tog vremena"...

Primjerice, čuvam u podrumu i pola Dnevnikove kolekcije Dylan Doga i MM i žao mi je što sam se jednog dijela riješio... to su bila PRVA izdanja ovog stripa na ovim prostorima... Po meni, sve to vrijedi čuvati




• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 03/02/2019 : 15:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
I ja ponekad sanjam kako u rodnoj kuci trazim neke stare stripove, ponekad cak i nadjem, obicno Blek, Kit Teler ili neke Denis revije.
Al gori su ti snovi gdje ih ne nadjem, a znam da sam ih negdje sakrio.
Pa se probudim i dalje razmisljam gdje bi mogli biti. A Bog dao, na selu i tavana i podruma i sporednih objekata do mile volje.
Tko nije siguran da mu neka izdanja nece nedostajati, mozda je bolje da ih jos zadrzi.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/02/2019 : 20:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC
Ne, za Texa od 300 kuna ne mislim da ima "(...) koji pristaju da budu odrani" nego bas onako kako sam napisao: ima zagrizenih Texovaca i da, ponekad me smeta sto u svakoj LL turi ima Texa napretek, ali uvijek sam i tamo i ovdje postao da mi je drago zbog njih, kao sto je i meni drago kad izadje DD, MNo ili Zagor. O tome koliko je kome vrijedno neko izdanje nikad nisam lupao glavu. Eto postao sam gore da JA ne bih dao te novce za jedan broj, a ne da sam ja pametan, a drugi bedasti.



Meni je pak drago zbog onih kojima je drago zbog onih kojima je drago kad izađe takav Tex.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 03/02/2019 : 20:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 03/02/2019 : 20:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ZoranC
Ne, za Texa od 300 kuna ne mislim da ima "(...) koji pristaju da budu odrani" nego bas onako kako sam napisao: ima zagrizenih Texovaca i da, ponekad me smeta sto u svakoj LL turi ima Texa napretek, ali uvijek sam i tamo i ovdje postao da mi je drago zbog njih, kao sto je i meni drago kad izadje DD, MNo ili Zagor. O tome koliko je kome vrijedno neko izdanje nikad nisam lupao glavu. Eto postao sam gore da JA ne bih dao te novce za jedan broj, a ne da sam ja pametan, a drugi bedasti.



Meni je pak drago zbog onih kojima je drago zbog onih kojima je drago kad izađe takav Tex.

Ajd nek je i tebi jednom nesto drago pa makar bilo i ironicno.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/02/2019 : 23:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Sve si lijepo napisao osim ovog da se izdavač ne može izjasniti ovdje ?????? A tko im brani da se izjasne ovdje ? Nije da nisu registrirani ovdje. A tu je i Mašić koji ih brani više nego mater što bi ih branila 😂😂😂😂 Uostalom, forumaši se malo šale na njihov račun. Ništa strašno .

A možda se zrelim ljudima, koji rade svoj ozbiljan posao, jednostavno samo više ne zalazi po svakom forumu gdje se okuplja i dosta balavurdije koja opet jedva čeka da je neko konačno shvati ozbiljno?
Ako uzmemo u obzir još i pretpostavku da od 10 takvih balavaca najmanje trojica do četvorica njih nikada niti jedan strip Libellusa nisu držali u rukama, a kamoli kupili, nego ih znaju isključivo sa slika po forumima ili na njihovoj stranici, kome bi se ljudi onda trebali pravdati i s kim voditi polemiku?
Lakše je njima nasmješiti se i pustiti te pojedine net gerilce da skakuću 24h po raznim forumima ovamo-onamo, prenoseći svoje hot news s jednog na drugi, treći, deseti.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2019 : 01:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by sumohrvat

Sve si lijepo napisao osim ovog da se izdavač ne može izjasniti ovdje ?????? A tko im brani da se izjasne ovdje ? Nije da nisu registrirani ovdje. A tu je i Mašić koji ih brani više nego mater što bi ih branila 😂😂😂😂 Uostalom, forumaši se malo šale na njihov račun. Ništa strašno .

A možda se zrelim ljudima, koji rade svoj ozbiljan posao, jednostavno samo više ne zalazi po svakom forumu gdje se okuplja i dosta balavurdije koja opet jedva čeka da je neko konačno shvati ozbiljno?
Ako uzmemo u obzir još i pretpostavku da od 10 takvih balavaca najmanje trojica do četvorica njih nikada niti jedan strip Libellusa nisu držali u rukama, a kamoli kupili, nego ih znaju isključivo sa slika po forumima ili na njihovoj stranici, kome bi se ljudi onda trebali pravdati i s kim voditi polemiku?
Lakše je njima nasmješiti se i pustiti te pojedine net gerilce da skakuću 24h po raznim forumima ovamo-onamo, prenoseći svoje hot news s jednog na drugi, treći, deseti.



Susta istina.
Niti se 'oni' vise osmjehuju, niti su duzni sto objasnjavati. Narocito 'ovima' kako si ih lijepo opisao. Rade svoj ozbiljni posao i to je otprilike sva sustina. Krajnje jednostavno. Tko zeli kupiti takvu 'robu' njegova je stvar, osobna, i nicija vise.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/02/2019 : 02:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by sumohrvat

Sve si lijepo napisao osim ovog da se izdavač ne može izjasniti ovdje ?????? A tko im brani da se izjasne ovdje ? Nije da nisu registrirani ovdje. A tu je i Mašić koji ih brani više nego mater što bi ih branila 😂😂😂😂 Uostalom, forumaši se malo šale na njihov račun. Ništa strašno .

A možda se zrelim ljudima, koji rade svoj ozbiljan posao, jednostavno samo više ne zalazi po svakom forumu gdje se okuplja i dosta balavurdije koja opet jedva čeka da je neko konačno shvati ozbiljno?
Ako uzmemo u obzir još i pretpostavku da od 10 takvih balavaca najmanje trojica do četvorica njih nikada niti jedan strip Libellusa nisu držali u rukama, a kamoli kupili, nego ih znaju isključivo sa slika po forumima ili na njihovoj stranici, kome bi se ljudi onda trebali pravdati i s kim voditi polemiku?
Lakše je njima nasmješiti se i pustiti te pojedine net gerilce da skakuću 24h po raznim forumima ovamo-onamo, prenoseći svoje hot news s jednog na drugi, treći, deseti.



Dobro... i šta sam ja krivo napisao ??????? Kaže Zoran da se izdavači NE MOGU BRANIT od napada forumaša, a ja mu odgovaram da mogu ako žele , ali je njihov izbor bio da se povuku sa ovog foruma.
I koliko se ja sjećam povukli su se s ovog foruma nakon rasprave s jednim forumašem koji je sve samo ne klinac i sve samo ne netko tko nema niti jedan kupljen strip. Povukli se da bi otvorili svoj forum na kojem piše više od 90 % ljudi koji su registrirani i na ovom forumu. Nekako mi ovaj forum ne djeluje kao forum na kojem komentira pretežno balavurdija nego baš suprotno, većina stalnih forumaša ovdje je blizu četrdesete ili već debelo u četrdesetima. Da stvar bude gora po tvoj komentar baš je njihova facebook grupa mjesto na kojem se skuplja većina tih nadobudnih koji Libellusov strip nisu kupili u životu. Čista matematika... prati ih 1600 ljudi, a naklada im je po 300 primjeraka ☺☺☺☺☺ Tako da ti cijeli komentar pun šupljina ....
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/02/2019 : 06:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
pa branili su se na mnogim forumima...pa i ovdje do onog slucaja sa svercerom...
a s foruma mnogih su se povukli kad su napravili svoj...i kad su se vec etablirali kao respektabilni prodavači i izdavaci

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2019 : 10:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
I to je tocno. Presli su onu granicu kad nekome trebaju nesto objasnjavati, da ne kazem pravdati se. Sa poslovnog aspekta, a i onog aspekta osobnog unutrasnjeg mira i zadovoljstva, to je kums zivota.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/02/2019 : 11:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ilitiga znam te puško kad si pištolj bila

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 04/02/2019 : 11:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
@sumoh.

Nisam ti ja nigdje konstatirao da si ti nešto krivo napisao, ali zapala mi ta tvoja rečenica u oko pa sam, eto, napisao (moguće ) obrazloženje zašto se ljudi ne “pravdaju” baš svakome i svagdje.

A i to zapažanje kako ti ovaj forum “nekako ne djeluje....”, samo je dokaz da ne poznaješ osobno sve i jednog od dotičnih članova - kao, uostalom, ni ja.
A kako bi i mogli, uz toliki broj istih?
A da se redovno kritično oglasi i po koji “zreo” čovjek - i to stoji. I to je ok. No njihova “kritika” ostaje u mjeri, a često je i konstruktivnog oblika, da ne kažem i opravdana, jer upravno i oni kupuju pitaj Boga šta sve od dotičnog izdavača i troše svoje pare na njihova izdanja. A za takve “kritičare” - znam sigurno jer sam kvazi iz prve ruke doživio, izdavač će imati sluha, pogovoto Libellus.
No, isto tako, stoji i činjenica da se pretežno javljaju jedni te isti likovi kojima je jedini cilj pljuvanje po svemu i svačemu.
Danas i ovdje je Libellus, sutra “tamo” negdje na fejsu trn u oku im je Čk ili Vč, prekosutra na nekom DW forumu Fibra, itd. itd.
Dakle, prati se samo (pažljivo!) tko se redovno oglašava kad se krene mlatarati po određenom izdavaču, tj. tko se svaki put javlja i sve će ti biti jasno, a ono šta napiše postati nebitno.

To kao da ja ja svakog dana mlataram po Porsche-u: “Preskup je! Ne valja mu amortizacija u krivini! Neudobna sjedišta, ovo, ono, peto, deseto...” a u životu nisam sjeo u ništa treće osim u Stojadina i Fiata Pandu.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2019 : 11:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Heh, nema dugo da sam i ja iznio takvu usporedbu sa automobilima, ruganju i neshvacanju nekolicine, unatoc...
A i kako si rekao, simptomaticno je, kako se uvjek, i isti odredeni clanovi, nadu pozvani dijeliti lekcije tko ce sto kupovati za svoj novac. Ili jos gore, sto vrijedi a sto ne, o Libellusu govoreci.
Takva uvjek ista imena nadu za shodno uvjek iste demagogije i floskule iznositi.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/02/2019 : 12:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ne ne poredba s kolima je pogrešna

ovdje se prodaje fićo ili yugo u opremi poršea... to je problem :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/02/2019 : 12:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

@sumoh.

Nisam ti ja nigdje konstatirao da si ti nešto krivo napisao, ali zapala mi ta tvoja rečenica u oko pa sam, eto, napisao (moguće ) obrazloženje zašto se ljudi ne “pravdaju” baš svakome i svagdje.

A i to zapažanje kako ti ovaj forum “nekako ne djeluje....”, samo je dokaz da ne poznaješ osobno sve i jednog od dotičnih članova - kao, uostalom, ni ja.
A kako bi i mogli, uz toliki broj istih?
A da se redovno kritično oglasi i po koji “zreo” čovjek - i to stoji. I to je ok. No njihova “kritika” ostaje u mjeri, a često je i konstruktivnog oblika, da ne kažem i opravdana, jer upravno i oni kupuju pitaj Boga šta sve od dotičnog izdavača i troše svoje pare na njihova izdanja. A za takve “kritičare” - znam sigurno jer sam kvazi iz prve ruke doživio, izdavač će imati sluha, pogovoto Libellus.
No, isto tako, stoji i činjenica da se pretežno javljaju jedni te isti likovi kojima je jedini cilj pljuvanje po svemu i svačemu.
Danas i ovdje je Libellus, sutra “tamo” negdje na fejsu trn u oku im je Čk ili Vč, prekosutra na nekom DW forumu Fibra, itd. itd.
Dakle, prati se samo (pažljivo!) tko se redovno oglašava kad se krene mlatarati po određenom izdavaču, tj. tko se svaki put javlja i sve će ti biti jasno, a ono šta napiše postati nebitno.

To kao da ja ja svakog dana mlataram po Porsche-u: “Preskup je! Ne valja mu amortizacija u krivini! Neudobna sjedišta, ovo, ono, peto, deseto...” a u životu nisam sjeo u ništa treće osim u Stojadina i Fiata Pandu.



Sve stoji Dukidule šta si napisao. Živ mi bio ljudino. Ja sam krivo razumio zašto moj post komentiraš jer stvarno nisam ništa loše mislio u tom komentaru nego sam samo napisao kako se oni mogu braniti ako žele, ali njihov izbor je da se više ne pojavljuju na ovom forumu. Razumijem ja njih u potpunosti jer da se krenu ovdje opravdavat svakom forumašu vjerovatno ne bi imali vremena izdati niti jedan strip 😂😂😂😂 Dobri su oni ljudi. Ne samo Dade nego i ekipa oko njih. Dok je ljudina na kvadrat...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2019 : 13:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
No dobro, sad vec mozemo ocekivati dezurne dusebriznike, spasitelje dusa, ispirace mozga i vode rulje koji predvode linc ili potpaljivace lomaca, kako ce nam eto, nesto objasniti...cudi me da vec nisu reagirali.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 04/02/2019 : 13:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

No dobro, sad vec mozemo ocekivati dezurne dusebriznike, spasitelje dusa, ispirace mozga i vode rulje koji predvode linc ili potpaljivace lomaca, kako ce nam eto, nesto objasniti...cudi me da vec nisu reagirali.

Imam ti ja takvih i na poslu. Kad stojis naspram covjeka, lakse je. Takve na poslu obavezno posaljem do prvog stabla i kazem:"Idi do stabla i zagrli ga ili se izgalami na njega ili se popisaj uz njega. Uradi sto hoces, ali ima da se vratis uravnotezen i da se normalno ophodis prema svojim kolegama." Al forum je druga stvar.
Nezrelost nije opravdanje. Osobno smatram da je to u najmanju ruku neukusno jer znam desetine ili vise LJUDINA s ove scene kojima bih bubreg dao, a ova sica stalno nesto pucketa i kvari dojam. Meni bi dosadilo, ali eto...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2019 : 14:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by ivanl

No dobro, sad vec mozemo ocekivati dezurne dusebriznike, spasitelje dusa, ispirace mozga i vode rulje koji predvode linc ili potpaljivace lomaca, kako ce nam eto, nesto objasniti...cudi me da vec nisu reagirali.

Imam ti ja takvih i na poslu. Kad stojis naspram covjeka, lakse je. Takve na poslu obavezno posaljem do prvog stabla i kazem:"Idi do stabla i zagrli ga ili se izgalami na njega ili se popisaj uz njega. Uradi sto hoces, ali ima da se vratis uravnotezen i da se normalno ophodis prema svojim kolegama." Al forum je druga stvar.
Nezrelost nije opravdanje. Osobno smatram da je to u najmanju ruku neukusno jer znam desetine ili vise LJUDINA s ove scene kojima bih bubreg dao, a ova sica stalno nesto pucketa i kvari dojam. Meni bi dosadilo, ali eto...


Ima zbilja krasnih ljudi ovdje koji su 'uzgredbudireceno', i vrsni poznavatelji te entuzijasti strip scene. Osobno poznam njih dosta s ovog foruma, kolekcionara, izdavaca, vlasnika striparnica ili prodavaca,pa do pisaca i crtaca , autora ovog nama dragog medija. Jako kvalitetni i osebujni ljudi. Dugo sam pratio ovaj site, prije nego sto sam prelomio da se prijavim, a dosta puta mi je i dozlogrdilo nabacivanje drvlja i kamenja analfabeta, kojima je bitno sve osim stripa. To je nazalost posast i losa strana tehnologije novog doba i prokletstva 'drustvenih' mreza... ali radi najdrazeg nam hobija koji je prerastao tu rijec i pojam, izdrzavam i zlonamjernike, te se uvjek rado vracam raspravi o stripu i na raspolaganju sam svakom kolegi kolekcionaru na pomoci ili savjetu. Zato ovaj forum i site sluzi. I zato mi je drag. Ustvari jedini na kojeg zalazim. Bas zbog masu dobrih i entuzijasticnih strip poklonika. Nemam i ne zalazim na nijednu drugu 'drustvenu' mrezu.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 04/02/2019 : 15:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@ivanl: Kod mene isto. Nikakve druge drustvene mreze ni forumi, osim tu i tamo par postova na Darkwoodovom KIZ od VC-a ili na LL kad nesto novo izadje. Na teme o izdanjima koje ne kupujem ne zalazim.Ili se bar trudim.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 04/02/2019 : 21:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Nova tura od veceras u prodaji

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 04/02/2019 21:02:49
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/02/2019 : 04:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Moram priznat da mi je dojadilo i komentiranje njihovih produkata :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/02/2019 : 09:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Moram priznat da mi je dojadilo i komentiranje njihovih produkata :D


Toliko su dobri, da vise i ne moras...👍

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 05/02/2019 : 12:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Moram priznat da mi je dojadilo i komentiranje njihovih produkata :D


E to im je sad definitivno k.o. udarac!
Gotovo sve su preživjeli i skoro svemu odoljeli, ali ovo...?
Ne znam stvarno kako dalje i zabrinut sam maksimalno.
Možda bi ljudi trebali pod hitno pokupovati sva njihova još raspoloživa izdanja, dok ih kao izdavača još ima?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000