forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 14/04/2019 : 00:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto





Meni ovo nema smisla jer im je svako novo izdanje RASPRODANO
u roku par dana, zašto bi se naklada smanjivala?
Primjerice, 2 nova DD Color festa i 2 ZAGORA rasprodani su nakon 24 sata od puštanja u prodaju... Isto tako, 3 nova MISTER NOA rasprodana su za 24 sata - sada će se naklade smanjivati jer su rasprodani ?!?!?
DRAGONERO - sve rasprodano, TEKS - stanje "nula"...

Mislim da je ipak riječ o nečemu drugome i da je riječ o jednoj novoj shemi...




• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •

Edited by - DOMI on 14/04/2019 00:12:33
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 14/04/2019 : 00:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
Da nije to bila šala za prvi april??
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 14/04/2019 : 01:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddjuro

Da nije to bila šala za prvi april??



Mislim da je...

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/04/2019 : 07:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Šala ili ne - glupa je, a prije ili poslije će tako i biti...

Edited by - mpavin on 14/04/2019 07:28:44
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/04/2019 : 07:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by El Morisco

Danas sam kupio u SNK. Primjedba za promjenu tiskare (više nije Kerchofset nego neka nova), kako su i Mister No i Dylan kolor uglavnom na 100 stanica vrlo su tanke knjige, ok, ali sam se namučio izabrati primjerak koji ima potpuno ravan hrbat. U nekim se primjercima ne podudaraju širinom glavna i stražnja korica (obično je stražnja par milimetara izbočenija). Napominjem, nije strašno, ali može se bolje, svi znamo da kupujemo samo mi kolekcionari po visokim cijenama i tražimo pa mogu slobodno reći "savršeni" primjerak.



Čekamo što imati kazati ivanl.


Da li si ikad slusao Buldozder? Napose, pjesmu 'ko jebe Buldozder'?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/04/2019 : 12:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Šala ili ne - glupa je, a prije ili poslije će tako i biti...


Samo što neće biti onog zadnjeg dijela koji kaže ''nadamo se da ćete i dalje ostati vjerni Libellusovi čitatelji'' jer bi zvučao previše optimistično.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/04/2019 : 13:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tko pre(o)zivi, pricat ce...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/04/2019 : 14:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by anto





Meni ovo nema smisla jer im je svako novo izdanje RASPRODANO
u roku par dana, zašto bi se naklada smanjivala?
Primjerice, 2 nova DD Color festa i 2 ZAGORA rasprodani su nakon 24 sata od puštanja u prodaju... Isto tako, 3 nova MISTER NOA rasprodana su za 24 sata - sada će se naklade smanjivati jer su rasprodani ?!?!?
DRAGONERO - sve rasprodano, TEKS - stanje "nula"...

Mislim da je ipak riječ o nečemu drugome i da je riječ o jednoj novoj shemi...







Možda uskoro prednarudžbe godinu dana unaprid.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/04/2019 : 14:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Ne valja kad je skupo
Ne valja kad je jeftino
Ne valja kad rasprodaju tiraz
Ne valja kad su neprodati na lageru
Ludilo


To je 'srce' ljudske prirode. U sam 'centar' pogoden upis.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/04/2019 : 15:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Znam jednog čovjeka, ali mu neću reč ime, iz principijelnih i diskrecijskih razloga koji će likovati i veseliti se razvoju događaja u svezi glede libelusa,
te će od sreće paliti prvomajske krijesove


Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/04/2019 : 15:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Znam jednog čovjeka, ali mu neću reč ime, iz principijelnih i diskrecijskih razloga koji će likovati i veseliti se razvoju događaja u svezi glede libelusa,
te će od sreće paliti prvomajske krijesove





Ma bez brige, prvotravanjska zajebancija. Samo opusteno.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/04/2019 : 11:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
dal će biti Torgala za Mafest,zna li (t)ko?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/04/2019 : 15:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pitaj ih na njihovom forumu, otvorio King temu u kojoj dosta ažurno odgovaraju.
BTW ja sad nestrpljivo čekam Orfane :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/04/2019 : 15:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
postavio sam pitanje i tamo - al znam da ovde ima nekih koji su informisaniji i od samih dadota.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 01/05/2019 : 21:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

dal će biti Torgala za Mafest,zna li (t)ko?



Nevjerujem. Mislim da ce u iduce 2 ture biti samo Bonelli :)

Znaci samo kvalitet

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 01/05/2019 21:10:19
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/05/2019 : 23:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

quote:
Originally posted by anto

dal će biti Torgala za Mafest,zna li (t)ko?



Nevjerujem. Mislim da ce u iduce 2 ture biti samo Bonelli :)

Znaci samo kvalitet


znam;odgovoriše mi na njihovom forumu - nikakav problem sa obzirom da je potrebno brdo para za sve što je Fibra najavila u maju i junu + Usagiji + ako Tarzan bude imao popust u Srbiji.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 03/05/2019 : 14:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Prvo izdanje u našoj novoj turi koja bi uskoro trebala biti vani nosi naslov “EL SUPREMO” i riječ je već o 99. knjizi regularne serije Texa Willera u kojoj nas ponovno čekaju Montales, Tom Devlin, Lefty i ekipa.

Mauro Boselli autor je scenarija ove sjajne priče koja se proteže na gotovo 400 stranica, crtež potpisuje Maurizio Dotti, naslovnice Claudio Villa, a u Italiji je izvorno objavljena u brojevima 637-640 redovnog serijala koji su izašli u razdoblju između studenog 2013. i veljače 2014. godine.

Regularna cijena Texa 99 bit će 285 kuna dok će ona posebna, tijekom prva dva mjeseca, iznositi 228 kn.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/rkvJbbP][/url]
[url=https://aluminumsulfate.net/aluminum]who discovered aluminum[/url]


U ovoj novoj turi koja bi uskoro trebala biti u prodaji bit će i 99. knjiga Mister Noa, a naslov joj je “CASABLANCA CAFÉ”.

Scenarij ove priče potpisuje Luigi Mignacco, crtež Fabio Valdambrini, naslovnica je djelo Roberta Disa, a u Italiji je izvorno objavljena u kolovozu i rujnu 1993. godine u brojevima 219 i 220 redovnog serijala.

Na kraju još samo podatak da će tijekom prva dva mjeseca Mister No 99 koštati 120 kuna, a potom će mu cijena biti regularnih 150 kn.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/2M5V4VH][/url]
[url=https://aluminumsulfate.net/aluminum]who discovered aluminum[/url]


U sljedećoj turi koja bi uskoro trebala biti vani bit će i 102. knjiga našega Detektiva Nemogućega, a naslov joj je “POVRATAK MUDRACA”.

Scenarij za ovu epizodu koja je u Italiji izvorno objavljena u kolovozu i rujnu 1994. godine u brojevima 149 i 150 redovnog serijala potpisuje Giuseppe Pederiali, crtež Enrico Bagnoli (Henry), a naslovnica je djelo Giancarla Alessandrinija.

Svima onima koji imaju želje, volje i vremena predlažemo da prije čitanja “Povratka mudraca” bace malo pogled na sljedeće epizode:

“Čudo od djeteta” (MM 49)
“Jasparov povratak” (MM 93)
“Mozartova tajna” (MM SP 8)

Za kraj još samo podatak da će regularna cijena ove nove knjige Martina Mystèrea biti 180 HRK, a ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznosit će 144 kune.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/9vyvYXf][/url]
[url=https://aluminumsulfate.net/aluminum]who discovered aluminum[/url]


Četvrto izdanje (od ukupno osam) koje ćemo najaviti u sklopu ove naše četvrte ovogodišnje ture koja bi uskoro trebala biti u prodaji je 70. knjiga Nathana Nevera, a epizode (207-209) koje vas čekaju u njoj su:

“POTPUNA KONTROLA” (Stefano Piani / Andrea Cascioli)
“NESTALI SIN” (Stefano Piani / Paolo Di Clemente)
“ILUZIONISTIČKI TRIKOVI” (Alberto Ostini / Mario Atzori & Oskar)

Navedene priče u Italiji su izvorno objavljene u razdoblju od kolovoza do listopada 2008., a autor svih naslovnica je spektakularni Roberto De Angelis!

Regularna cijena Nathanove knjige broj 70 bit će 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 156 HRK.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/n3676WV][/url]


Agencija Alfa 18 peto je izdanje u ovoj našoj novoj turi koja će uskoro biti vani, a epizode koje vas čekaju u njoj su:

“NA KROVU SVIJETA” (Lucio Sammartino / Francesco Rizzato)
“DVOSTRUKA PRIJETNJA” (Stefano Piani / Andrea Bormida)
“STROJ ZA SNOVE” (Bepi Vigna / Romeo Toffanetti)
“ASTEROID SMRTI” (Lucio Sammartino / Fabio Jacomelli)

Na kraju još samo informacija da će cijena AA 16 tijekom prva dva mjeseca biti 140 kuna, a potom regularnih 175 HRK.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/CmCczdL][/url]


Šesto izdanje u ovoj našoj novoj turi bit će 2. knjiga Univerzuma Alfa, a riječ je o premijernom predstavljanju Fantomskog tima unutar ovoga spin-offa i epizodi pod naslovom “Androidska prijetnja”.

Inače, ekipu iz Fantomskog tima na čelu s Legs Weaver upoznali smo u 16. Nathanovom specijalcu pod naslovom “Povratak Legs Weaver”, a ovu priču na 170+ stranica scenaristički potpisuje Stefano Vietti; za crtež je bila zadužena Patrizia Mandanici dok naslovnicu, baš kao i u UA 1, potpisuje Max Bertolini.

Na kraju još samo informacija da će regularna cijena “Androidske prijetnje” biti 160 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 128 kuna.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/hCfSbTT][/url]


Predzadnje izdanje u ovoj našoj novoj turi koju ćemo uskoro objaviti je šesta knjiga Dragonera, a pustolovine koje vas čekaju unutra su:

“SILAZAK U INFRASVIJET” (Luca Enoch / Giancarlo Olivares & Gianluigi Gregorini)
“TRGOVAC ROBINJAMA” (Stefano Vietti / Francesco Rizzato)
“U ZEMLJI GHOULA” (Stefano Vietti / Gianluca Pagliarani)

Naslovnice za ove epizode potpisao je Giuseppe Matteoni, a u Italiji su objavljene između rujna i studenog 2014. u originalnim brojevima 16-18.

Redovna cijena Dragonera 6 bit će uobičajenih 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za promotivnih 156 HRK.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/986HV5m][/url]


Zadnje izdanje u ovoj našoj novoj turi koja će uskoro ugledati svjetlo dana nosi naslov “Prvi zadatak” i riječ je o premijernom, prvom specijalcu Dragonera koji je u Italiji na 130 stranica izvorno objavljen u srpnju 2014. godine.

Autori ove pustolovine su Luca Enoch i Stefano Vietti (scenarij) te Cristiano Cucina i Manolo Morrone (crtež), kolor potpisuje Paolo Francescutto, a naslovnicu sjajni Mario Alberti.

Regularna cijena 1. specijalca Dragonera bit će 170 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za 136 kn.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/Bn8m17L][/url]

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 03/05/2019 14:40:44
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 03/05/2019 : 14:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Znači ona poskupljenja su ipak bile zajebancija...

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 03/05/2019 15:02:29
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/05/2019 : 15:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
3 Nevera :(, novačnik se jadan sav stisnuo.
Gledam tu naslovnicu 2 Univerzuma, odličan je, a i skinuta je ili iz Aliena ili Aliens Vs Predator, nisam siguran.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/05/2019 : 16:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nijedan u ovoj turi :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/05/2019 : 16:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I ja. :P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2019 : 16:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Za mene dva Crna Dragana
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/05/2019 : 16:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Tex i pilot

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 03/05/2019 : 18:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
večeras ću napraviti pred-narudžbu za MM & Mr.No

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/05/2019 : 18:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Samo Tex

sangue navajo
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000