forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/07/2019 : 05:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Zato jer ih ne želiš viditi.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/07/2019 : 06:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ili ih ti zelis vidjeti, gdje ih nema?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/07/2019 : 11:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Kupi se na vrijeme, po izlasku iz tiska, i samo prati slijedeca produkcija. Ne vidim probleme...


Problem je Ivanl jedino za nas forumaše koji smo se "kasno" vratili stripovima, kad je LL već debelo odmaknuo sa knjigama. Pa je to postalo teško za nabaviti, brojeve koji su nedostupni iz tog i tog razloga. Inače, da se pratilo ispočetka pomalo, ne bi bilo problema za nas neke, jbg.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/07/2019 : 12:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jbg da ako si strip entuzijast pa si zakasnio, tocno. To i kazem. Ali ako si cinik,mrzitelj,mizantrop, ljubomoran svat, cangrizavac bolesne jetre i zucne kese, ili sve skupa nedajboze onda nastaje pljucacina po ovoj eminentnoj firmi/kuci, koja izdaje Bonelli stripove bas kako su oni htjeli da izgledaju. Evo ja upravo narucio cijelu turu. Jako me zanima ovaj novitet nezgrapnog imena, Pisoizmrtvesume, kao i famozni Zagorov pocetak...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/07/2019 : 16:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Vidis ja se gadim samom sebi sto sam kupovao ista...
Ajd da to ima 100 knjiga ili 300 jedinica
Al jaro nikad zavrseni serijali...bezvremenski...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/07/2019 : 20:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Da, nije mi nitko kriv osim samoga sebe. Ali dobro sam ja toga i skupio u toliko malo vremena. Dosta mi je pomogao ovaj sajt i ljudi ovdje.

@Željko - zeznuto je kod onih serijala kojima nema kraja, ali evo, recimo ja sam presretan zbog Nick Raidera. Stvarno uživam maks. u tom stripu i da nema LL-a, ja ga vjerojatno ne bih nikada čitao, ne bih imao prilike (pročitao bi samo one ep otprije koje su objavljene). Ovako će se kroz neko vrijeme to kompletirat šteta što nema više fanova tog junaka.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 10/07/2019 20:04:45
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/07/2019 : 20:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ali ne može svatko ni pratit serijale redovito. Puno je to novaca, tako da treba i za to imat razumijevanja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/07/2019 : 20:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tako je, ja pratim onoliko koliko mogu, odredio sam si neku granicu i prioritete. Volio bih ja puno toga više, ali ne može se. Evo, bio sam jedan od najglasnijih tamo u temi Dragonero i sve (sad se mogu pokopit ušima), a kupio dosad samo iz prve ture 0-1-2-3. Morao sam na kraju tu stati :( Svaka čast LL-u na ritmu i svemu, ali ipak ja nisam uspio da i to pratim. Tako da je samo Zagor ostao i Nick Raider, Mister No tu i tamo ponekad "ubodem" koju knjigu.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 10/07/2019 20:13:39
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/07/2019 : 20:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Stignes jos 'Dragu' ispratiti...Steta stati ako si poceo kad treba. Preporuka vrhunska za taj serijal odlicnih prica i mahom genijalnog crteza. Ja uzimam jedino dobrog strica Martina, preko neke stvari, jer taj nemusti i pocesto uzasno lose nacrtan kliseiziran serijal pun netocnih i falsificiranih povjesnih i inih drugih podataka, jest; stvarno los. Igrala mi je nostalgija iz djetinjstva na njega, a sad mi ga je glupo stati pratiti. Mozda kad jos za koje vrijeme glupost scenarija i crteza nadjaca ovu moju glupost kolekcioniranja...pa tad stanem. I Zagor, da, tu bi se stosta imalo reci...samo to iziskuje bijes gomile, s kojim mi se trenutno ne nosi. Reci cu samo da su to skupe i glupe lijepo dizajnirane slikovnice za klince, ali nisam im ni ja ostao imum, pa jedem govna s ostalim fanovima, jbg...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/07/2019 : 22:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Zašto misliš da bi te netko sprdao jer si odlučio prestati kupovati Zagora od Libellusa... Pa nismo djeca :)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/07/2019 : 08:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


@Željko - zeznuto je kod onih serijala kojima nema kraja



Zato sam odmah odustao od serijala koje Libellus neće izdati do kraja
Zagor, Nathan, Tex... Skupo, a nikad se neće kompletirati
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/07/2019 : 09:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by ReemCP


@Željko - zeznuto je kod onih serijala kojima nema kraja



Zato sam odmah odustao od serijala koje Libellus neće izdati do kraja
Zagor, Nathan, Tex... Skupo, a nikad se neće kompletirati



Nema mjesta takvim izjavama. Bilo kako bilo, Lubellus to gura i izgurat ce sve. Tu nema mjesta sumnji. Drugo je pitanje sadrzaja knjiga, kao recimo Zagora ili Texa, sro je diskutabilno i podlozno osobnim osjetilnim senzacijama... recimo spomenuti Nathan, bit ce izdavan sve do kraja,(ako ga bude u Italiji), pa makar ga kupovalo 50 kolekcionara. Ruku na srce, ovo dosad sto su izbacili zasluzuje respekt, bez obzira o cijem ukusu se radi, i tko sto o tome mislio. 67 knjiga Zagija, 103 MM-a, sad ce 40-a Dylana, ocekivano spajanje Nathana, novog i starog...masa je to. I bez brige gurat ce se to bez obzira na tiraz, volje/zelje i plateznu moc potrosaca/fanova...ide sve bez obzira na bilo kakve trendove. Na tome im stvarno skidam kapu. Imaju stavove od kojih ne uzmicu, ma sto mi o njima mislili.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/07/2019 : 12:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Da, ti serijali će se gurati sve dok se ne prestanu gurati
Isti kao i Nick, koji izlazi na kapaljku

Nije to kritika libellusa, to je činjenica svih dugih on-going serijala
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/07/2019 : 12:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Stignes jos 'Dragu' ispratiti...Steta stati ako si poceo kad treba. Preporuka vrhunska za taj serijal odlicnih prica i mahom genijalnog crteza.

Slažem se da je genijalno i vrhunski strip, ali već su izašle još sigurno 3-4 knjige (nisam provjerovao pa nisam siguran) i kojima je već istekao onaj promo period. Zadovoljit ću se kupnjom pokojeg specijalca u boji.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 11/07/2019 12:47:01
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/07/2019 : 13:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Da, ti serijali će se gurati sve dok se ne prestanu gurati
Isti kao i Nick, koji izlazi na kapaljku

Nije to kritika libellusa, to je činjenica svih dugih on-going serijala



Ima nešto u ovome, tj ima puno.
Zato ja zasada uzimam samo NeverendingNevera (slab na njega ; ali vj ću jedan dan podvuć crtu i bok) i Siročad koji su završeni u ITA i nema ih puno.
Razmišljao sam i o Dragoneru, ali sam odustao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 11/07/2019 13:36:16
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/07/2019 : 13:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja pratim Dragu, Texa tu i tamo (kako mi se koja epka svidi po sinopsisu i autorima), vijetnamskog Jerryja i sad mladog jebača Pata i tvrdu k*****u. Dosta je i to, brale.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/07/2019 : 13:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Da, ti serijali će se gurati sve dok se ne prestanu gurati
Isti kao i Nick, koji izlazi na kapaljku

Nije to kritika libellusa, to je činjenica svih dugih on-going serijala

i za 10 godina neš ga moć ni poklonit.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/07/2019 : 13:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Ja sam osobno prestao sa svim izdanjima osim NN-a i Dragonera. I makar izgleda kao samo dva izdanja i nije puno , vraga...
NN-a sa popratnim izdanjima ima (za nepovjerovat) čak 9!!!! + kratki serijali ala. Godina nulta i ostalo..
Dragonera za sad 2.. a ostala još nisu krenula.
Tako da sve u svemu kao pratiš dva draga stripa ,a ispadne da ih je 11+
Koma....financiska ..ostalo super

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/07/2019 : 15:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Samo Tex i to pročitam i prodam

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/07/2019 : 15:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ja pratim Dragu, Texa tu i tamo (kako mi se koja epka svidi po sinopsisu i autorima), vijetnamskog Jerryja i sad mladog jebača Pata i tvrdu k*****u. Dosta je i to, brale.



A uzeo sam i ja vjetnamskog Jerrya, ali njega ne računam pošto su to samo 3 knjige tj zasebna priča.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/07/2019 : 15:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by vice

Ja pratim Dragu, Texa tu i tamo (kako mi se koja epka svidi po sinopsisu i autorima), vijetnamskog Jerryja i sad mladog jebača Pata i tvrdu k*****u. Dosta je i to, brale.



A uzeo sam i ja vjetnamskog Jerrya, ali njega ne računam pošto su to samo 3 knjige tj zasebna priča.



Ja računam sve za šta ispljunem nemali iznos lovice.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/07/2019 : 16:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by supermark

Da, ti serijali će se gurati sve dok se ne prestanu gurati
Isti kao i Nick, koji izlazi na kapaljku

Nije to kritika libellusa, to je činjenica svih dugih on-going serijala

i za 10 godina neš ga moć ni poklonit.


Nes moc poklonit?
Mislin da se ljuto varas, bas ce opozitno bit, vridit ce ljute novce...ali nije u tome stvar, bitno je koliko to nekome vridi. Meni masu, nekom drugon gomilu kartusune...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/07/2019 : 16:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Da, ti serijali će se gurati sve dok se ne prestanu gurati
Isti kao i Nick, koji izlazi na kapaljku

Nije to kritika libellusa, to je činjenica svih dugih on-going serijala


Je Nick je spor, ali nece stati. Uostalom i nema ga puno. Bit ce jednom. Njega nisam uzimao, sad mi je pomalo zao, ali njega se uz malo truda i ne previse novaca moze sakupiti cijeloga.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/07/2019 : 16:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by ivanl

Stignes jos 'Dragu' ispratiti...Steta stati ako si poceo kad treba. Preporuka vrhunska za taj serijal odlicnih prica i mahom genijalnog crteza.

Slažem se da je genijalno i vrhunski strip, ali već su izašle još sigurno 3-4 knjige (nisam provjerovao pa nisam siguran) i kojima je već istekao onaj promo period. Zadovoljit ću se kupnjom pokojeg specijalca u boji.


6 knjiga i jedan specijal. Nije puno, uzmi dok mozes...bit ce ti zao jednom...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/07/2019 : 17:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ja sam jednom računao ovako oko 75 ću imati kad završe...pa sam odustao i rasprodao
Opovrgnite me s racunicom da ce kompletirati za 30 godina

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000