forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/08/2019 : 09:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

Da, ali Dylan Dog uopće ne ide.
Idu colori, ali redovni po 3-4 kom godišnje.

Šteta!


Kazu mi da je omjer prodaje oko tri kolorca na jednu regularnu knjigu,(trobroj). Kolorci nikad nisu objavljivani na ovim prostorima i 'planu' zacas. Ljudima su jako zanimljivi. Regularne knjige se prodaju sporije, ali nema brige. Nema odustajanja... da je brze, istina, i ja bi volio.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/08/2019 : 09:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

A opet kad pogledaš, kolekcija ima i svoju novčanu vrijednost pa se tu i nema šta izgubiti


Tocno. Moze samo dobivati na vrijednosti kroz protok vremena.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/08/2019 : 09:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

Odavno sam odustao od Libellus(problem para) ali se na neki nacin kajem jer su jedini izdavac koji ma koliko bio skup postuje hronologiju i grabi napred sa manjim tirazima..Samo napred D-A-D-E


Steta sto si odustao...ali tocno si rekao, oni pak, nece odustati od nijednog serijala ni junaka, makar ih kupovalo 50 kolekcionara.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 10/08/2019 : 10:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DOMI

Da, ali Dylan Dog uopće ne ide.
Idu colori, ali redovni po 3-4 kom godišnje.

Šteta!


Kazu mi da je omjer prodaje oko tri kolorca na jednu regularnu knjigu,(trobroj). Kolorci nikad nisu objavljivani na ovim prostorima i 'planu' zacas. Ljudima su jako zanimljivi. Regularne knjige se prodaju sporije, ali nema brige. Nema odustajanja... da je brze, istina, i ja bi volio.



Da, ali sve "redovne" c/b knjige su, ako se ne varam - rasprodane... (osim onih početnih u većim nakladama)... Dakle, ako ista ekipa kupuje tih 300-tinjak kom naklade, kupovati će i dalje, nebitno kojim tempom - ako se ne rasproda u prvih 10 dana, rasprodati će se u 25 dana, isto je..

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •

Edited by - DOMI on 10/08/2019 11:01:14
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/08/2019 : 12:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Čisto poslovno: targetirana grupa, odredjena cena, limitiran tiraz i to je to. Prost model, plus vrlo dobar osecaj za buducnost medija, za kanale prodaje itd.

I vrlo vazna napomena malo je onih koji su na svim izdanjima. Jos jedan plus pogodjen asortiman.


sangue navajo
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/08/2019 : 12:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DOMI

Da, ali Dylan Dog uopće ne ide.
Idu colori, ali redovni po 3-4 kom godišnje.

Šteta!


Kazu mi da je omjer prodaje oko tri kolorca na jednu regularnu knjigu,(trobroj). Kolorci nikad nisu objavljivani na ovim prostorima i 'planu' zacas. Ljudima su jako zanimljivi. Regularne knjige se prodaju sporije, ali nema brige. Nema odustajanja... da je brze, istina, i ja bi volio.




Isti je tiraž oba izdanja.
I oba tiraža su rasprodana.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/08/2019 : 13:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ako netko zeli knjige Dragonero 0-1-2-3 za upola cijene (mislim na onu cijenu koja je bila na samom pocetku sa popustom).

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/08/2019 : 13:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni je sada najbitniji Teks da se stignu Italijani i onda da sibamo popunjavanje rupa. Kontam da za dve godine stizemo to. Ako daju gas eto nas i ranije. Onda ulecu ZS i LMS epizode spakovane u ovom kvaliteru.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/08/2019 : 13:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ako netko zeli knjige Dragonero 0-1-2-3 za upola cijene (mislim na onu cijenu koja je bila na samom pocetku sa popustom).




http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50662
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/08/2019 : 13:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by ReemCP

Ako netko zeli knjige Dragonero 0-1-2-3 za upola cijene (mislim na onu cijenu koja je bila na samom pocetku sa popustom).




http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50662


Hvala ti, kontaktirat cu ga ako zeli

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/08/2019 : 14:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ako netko zeli knjige Dragonero 0-1-2-3 za upola cijene (mislim na onu cijenu koja je bila na samom pocetku sa popustom).


nije ti se dopao?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/08/2019 : 15:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Razočarao se odmah na početku, a kako se veselio kada su bile najavljene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/08/2019 : 15:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nije razocarenje tu u pitanju.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/08/2019 : 15:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Meni je sada najbitniji Teks da se stignu Italijani i onda da sibamo popunjavanje rupa. Kontam da za dve godine stizemo to. Ako daju gas eto nas i ranije. Onda ulecu ZS i LMS epizode spakovane u ovom kvaliteru.


Kao da sam ja ovo pisao, da se mene pita gurao bih 15-ak kniga redovne serije godišnje, a kada se uhvati priključak onda krenuti sa starim epizodama iz vremena Dnevnika.
Znam da će mnoge izaći u onoj best of biblioteci, ali meni to nije to jer mnogim epizodama ne paše boja i nedostaju originalne naslovnice unutra, iako nisam izdržao pa uzimam i tu verziju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/08/2019 : 15:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam batalio taj kolor. Ne volim boju. Cim sam saxnao da ce biti popunjavanja rupa adios.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/08/2019 : 15:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako koja epizoda izađe u c/b verziji i ja ću se rješavati kolor izdanja, nisam htio to raditi unaprijed jer danas ništa nije 100% sigurno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/08/2019 : 17:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nije ti se dopao?

Pročitao samo nulti broj u koloru i meni se jako svidjelo Nego sam se jednostavno precijenio, precijenio svoje mogućnosti da ću ja to uspijevat kupovat. Financijski mi je previše i odlučio sam da prestanem sa ovim serijalom.

Pročitao sam i onaj specijal od Veselog (Prva misija), isto mi odličan bio. Kupovat ću Dragonera samo u sklopu tog obojenog programa kod Veselog, to će mi bit dovoljno. MIslim da je čak jedan novi specijal u obojenom programu već najavljen. A i imam još onaj jedan team-up sa Zagorom.

quote:
Originally posted by DODSFERD

Razočarao se odmah na početku, a kako se veselio kada su bile najavljene.

Evo, kako Ivanl napisao poslije tebe, nije razočarenje u pitanju Ali da sam u Dragonero temi na sav glas najavljivao kako jedva čekam, od daa, bio sam najglasniji u vezi toga tamo ali mi je tek sad došlo u glavu da sam precijenio svoje mogućnosti i da ću stati s ovim na vrijeme.

Odlučio sam što više Mister No knjiga si nabaviti, njega jako obožavam, a i kako vidim LL je opasno stisnuo tempom, tako da će brzo doći i do onih neobjavljenih epizoda koje ću isto uzimati. Tako da sam si složio nekakav plan da Dragonero otpada iz priče (iako je vjerujem i dalje sjajan serijal, epizode koje nisam čitao), pa ću se skoncentirat na ovo drugo. A i ostalih stripova je dosta još na policama koji samo čekaju na čitanje, tako da ću se i tu više ostalima moći posvetit.

Dvojica su mi se već javila na p.m. za ove knjige, a ti novci idu odmah na neku od sljedećih Mister No knjiga koju uhvatim na aukciji

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/08/2019 : 17:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Izvrstan potez, Mister No je puno bolja opcija od tamo nekog fantasyja, ipak se iz pilota nešto može i naučiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/08/2019 : 18:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A Mister Noa mi je velika zelja kompletirat kolekciju, a kako Veseli sa bibliotekama i ne daje neke "znakove zivota", nastojim nabavit sto vise LL knjiga i s njima pokrit price koje fale Mister No je svakako junak cije cu neke price ponovno citati sa gustom. Jer sto se tice Veselog i tempa njihove biblioteke, morao bi se zivot drasticno produzit sto je eto, velika steta, jer meni su bas dobre.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/08/2019 : 19:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

A Mister Noa mi je velika zelja kompletirat kolekciju, a kako Veseli sa bibliotekama i ne daje neke "znakove zivota", nastojim nabavit sto vise LL knjiga i s njima pokrit price koje fale Mister No je svakako junak cije cu neke price ponovno citati sa gustom. Jer sto se tice Veselog i tempa njihove biblioteke, morao bi se zivot drasticno produzit


Pa... ne treba se baš toliko drastično produžit, dovoljno ga je malo navući onako kako to rade profesionalci u takvim stvarima. https://postimg.cc/KR7XCb6S

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/08/2019 : 21:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ako netko zeli knjige Dragonero 0-1-2-3 za upola cijene (mislim na onu cijenu koja je bila na samom pocetku sa popustom).


Rješavaš se?
Čudi me, baš si bio euforičan kada si mi pričao.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/08/2019 : 21:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by ReemCP

Ako netko zeli knjige Dragonero 0-1-2-3 za upola cijene (mislim na onu cijenu koja je bila na samom pocetku sa popustom).




http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50662


Hvala ti, kontaktirat cu ga ako zeli


Uzmi si Dylane.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/08/2019 : 21:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by anto

nije ti se dopao?

Pročitao samo nulti broj u koloru i meni se jako svidjelo Nego sam se jednostavno precijenio, precijenio svoje mogućnosti da ću ja to uspijevat kupovat. Financijski mi je previše i odlučio sam da prestanem sa ovim serijalom.

Pročitao sam i onaj specijal od Veselog (Prva misija), isto mi odličan bio. Kupovat ću Dragonera samo u sklopu tog obojenog programa kod Veselog, to će mi bit dovoljno. MIslim da je čak jedan novi specijal u obojenom programu već najavljen. A i imam još onaj jedan team-up sa Zagorom.

quote:
Originally posted by DODSFERD

Razočarao se odmah na početku, a kako se veselio kada su bile najavljene.

Evo, kako Ivanl napisao poslije tebe, nije razočarenje u pitanju Ali da sam u Dragonero temi na sav glas najavljivao kako jedva čekam, od daa, bio sam najglasniji u vezi toga tamo ali mi je tek sad došlo u glavu da sam precijenio svoje mogućnosti i da ću stati s ovim na vrijeme.

Odlučio sam što više Mister No knjiga si nabaviti, njega jako obožavam, a i kako vidim LL je opasno stisnuo tempom, tako da će brzo doći i do onih neobjavljenih epizoda koje ću isto uzimati. Tako da sam si složio nekakav plan da Dragonero otpada iz priče (iako je vjerujem i dalje sjajan serijal, epizode koje nisam čitao), pa ću se skoncentirat na ovo drugo. A i ostalih stripova je dosta još na policama koji samo čekaju na čitanje, tako da ću se i tu više ostalima moći posvetit.

Dvojica su mi se već javila na p.m. za ove knjige, a ti novci idu odmah na neku od sljedećih Mister No knjiga koju uhvatim na aukciji


Nagovarao sam te još prije na pilota, ali gotovo je sada.
Najbolje da odmah pratiš serijal a ostalo pomalo na aukcijama.
Ima ti par ljudi koji imaju dosta brojeva, COLUMBO, javi mu se i dogovori s njim na par dijelova ili nešto.
Ove teške brojeve u financijskom smislu, skupi jedan mjesec za jedan, pa drugi i tako redom...
Mislim da ti je to najbolja opcija, uzimati komplet, doslovno moraš kredit uzimati.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 10/08/2019 : 22:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Evo, nastavljamo i dalje s vijestima vezano za našu novu turu koja će biti vani krajem ovog mjeseca, a današnja glasi da će u njoj biti i MM 105. pod naslovom “Pješčana knjiga”!Smile

Detaljna najava stiže u drugoj polovini mjeseca, a dotad - guštajte u ljetu!Cool

[url=https://ibb.co/gPsRYd0][/url]

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/08/2019 : 03:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Izvrstan potez, Mister No je puno bolja opcija od tamo nekog fantasyja, ipak se iz pilota nešto može i naučiti.


Khm. Teske rijeci...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000