forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/09/2019 : 08:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Imas p.m.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/09/2019 : 09:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Imas p.m.


Nemam 😊
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/09/2019 : 10:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Dosta je bilo offtopica i sličnih sranja.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/09/2019 : 12:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

1R gotova.





Vraćaš se?!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/09/2019 : 13:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Tonka24, jel ovo možda ontopic?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/09/2019 : 13:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
(@Tonka - mislim da da, vidim da je ovaj vikend Khabib i Poirier, a to se ne smije propustit. Evo, vise necemo ovdje u off).

OT - jedva cekam da Garfield najavi Nick Raidera ovdje, njegove najave me uvijek vesele. Sjajan strip, pocnite skupljat ko nije, da poslije ne bude kasno.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/09/2019 : 13:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ima nas par pacijenata koji se radujemo novom Nicku. Eto, iz posljednje ture mi stoji jos jedna knjiga za procitati, ali sve nekako odgađam pocetak, da mi sto duze ostane. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/09/2019 : 14:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja se svakako radujem novim knjigama jer sam Nick Raidera čitao kao klinac i sad se opet priključio nakon čitanja vaših komentara.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/09/2019 : 14:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Tonka24, jel ovo možda ontopic?


Kompa relaks.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 03/09/2019 : 14:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Nick Raider je vrhunski strip.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/09/2019 : 15:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by njofra32

Nick Raider je vrhunski strip.


Mislim da ssm jednom čitao, bilo je dovoljno 5 stranica ds zauvijek odustanem.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/09/2019 : 15:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nelos je Nick, skroz...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 03/09/2019 : 15:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by njofra32

Nick Raider je vrhunski strip.


Mislim da ssm jednom čitao, bilo je dovoljno 5 stranica ds zauvijek odustanem.



Čestitam
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/09/2019 : 15:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by njofra32

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by njofra32

Nick Raider je vrhunski strip.


Mislim da ssm jednom čitao, bilo je dovoljno 5 stranica ds zauvijek odustanem.



Čestitam


Hvala

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/09/2019 : 18:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by njofra32

Nick Raider je vrhunski strip.



Slazem se. Citao sam 10ak brojeva u zlatnoj seriji i svi su mi bili vrlo zabavni do odlicni!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/09/2019 : 19:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ima nas par pacijenata koji se radujemo novom Nicku. Eto, iz posljednje ture mi stoji jos jedna knjiga za procitati, ali sve nekako odgađam pocetak, da mi sto duze ostane. :D

Dobro što je izdavač Libellus, pa što god neko mislio o njima, ali oni neće odustat i bit će i Nicka, možda na kapaljku, ali bit će ga

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja se svakako radujem novim knjigama jer sam Nick Raidera čitao kao klinac i sad se opet priključio nakon čitanja vaših komentara.


Kod mene čak ne postoji nostalgija, a izvrstan mi je, znači prvi put čitam te priče imao sam (mislim da su još negdje) one priče iz SD-a, svega par ih je izašlo. Ali to se ne može nazvat nostalgijom, jer sam možda 2 broja svega pročitao tih 90-tih. Danas mi je super Nick i baš mi drago da ide bilo bi dobro da ga imamo kao kiosk izdanje, ali očito nije isplativ.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 03/09/2019 : 20:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
za sjajnu, mračnu Nathanovu epizodu “Djeca noći” (originalni broj 38) koja će zaključiti našu 13. knjigu redovnog serijala specijalnog agenta Alfe, Roberto De Angelis je nacrtao ekskluzivnu naslovnicu koju ćete uskoro moći vidjeti uživo u našemu izdanju koje bi, zajedno s cijelom rujanskom turom, trebalo biti vani krajem ovog mjeseca.😉

Naravno, detaljnu najavu cijele ture očekujte za otprilike petnaestak dana...🙂

[url=https://ibb.co/pfhQKpM][/url]
[url=https://freeonlinedice.com/]multiple dice[/url]

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/09/2019 : 20:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja se poveselio da Libellus izdaje "30 days of night"


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/09/2019 : 20:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dečki da zaključim off temu Fibre.
Hvala vam na savjetima, ali nisam niti pomislio da se upustim u to, prije svega jer me Fibra ne zanima toliko, ono što mi se čini korisno i da bi me moglo zanimati, provjerim na njihovim stranicama, pitam vas i odlučim.
Dečko jedan me pitao da stavim pitanje, on ima i prodaje, zato sam pitao.
Još jednom hvala svima.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/09/2019 : 23:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Isuse boze, lose li naslovnice De Angelisa...Sta je njemu? Na sto lici ovaj Nathan, na sebe sigurno ne...Bezveze. Kako li je samo usao u fus. a taman mi se cinilo da se malo popravio na one dvije nove radene za LL.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/09/2019 : 06:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Baš je loša. I ovaj vampir ima krive zube.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/09/2019 : 08:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Kakva je to pomama za tzv. kronološkim čitanjem Bonellija? To ima smisla kod određenih serijala - Nathana Nevera, Magičnog Vjetra, Kena Parkera, PSDZ... Kod Zagora, Texa, Mister Noa, to uglavnom nema smisla..

Valtere, ako dopustas, samo jos jedan dodatak vezano uz Mister Noa..

Meni itekako ima smisla i kod njega.. Evo jos jedan primjer - kad sam citao pricu "Dobrodosli u Meksiko", pa kad se ponovno pojavio iznenada i neocekivano za mene Tango Martinez, u meni je bilo ono "daj, nemoj me je...!", onaj neki "wow" efekt i to jako dobro i kvalitetno drugo pojavljivanje tog negativca. Da sam citao prvo tu pricu (bez kronoloskog poretka i bilo kakvog znanja od Tangu Martinezu), potpuno bi izostao taj spomenuti efekt. Ovako sam ja vec imao neko predznanje o tom liku, bio sam vec upoznat sa odnosom njega i Mister Noa, pa mi je i njegovo neocekivano pojavljivanje jos bolje sjelo u toj prici koja je ionako imala odlican start sa onim aero mitingom i komedijom sa Deborah (koja se btw, isto kasnije ponovno pojavljuje u jos jednoj prici).

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/09/2019 : 10:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Naravno da ima smisla čitati Mister Noa otpočetka... Slažem se da Zagora i Texa nema smisla, ni potrebe, to su toliko loše epizode da je šteta izgubljenog vremena. Pogotovo Tex.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/09/2019 : 11:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zagor relativno rano počinje sa dobrim epizodama, tako da itekako vrijedi vratiti se serijalu od samog početka. Opet i opet...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/09/2019 : 11:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ma Valter je mislio kako nema smisla kronoloski citat ove neke Bonelli junake, kao sto smo mi neki zapeli za to, da citamo epizode po redu kako su izlazile. Meni je tako jedino ispravno, koliko se eto razocaram kad uzmem neki Maxi, npr. "Ledene zemlje" kako sam bio napravio, citam i dodjem do pojave jednog neprijatelja (cak 3.pojavljivanje), a ja u tom trenutku nisam niti drugo pojavljivanje procitao. Zbunilo me potpuno jer sam mislio da je taj lik gotov i zavrsio u onoj hladnoj rijeci, kad oni nesto pricaju da je drugacije zavrsio i skuzim da je to jos jedno pojavljivanje bilo u medjuvremenu zato se ja drzim tog citanja po redu epizoda.

Inace, sto se tice Zagora, meni vec od "Strvinara" pocinje ono pravo. A i prije toga je bilo par respektabilnih protivnika koji su vazni za neki kontinuitet.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000