forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/09/2019 : 12:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Zagor relativno rano počinje sa dobrim epizodama, tako da itekako vrijedi vratiti se serijalu od samog početka. Opet i opet...



Zagorove epizode znam napamet
A čitati Texa od početka, e za to mi već treba debeli višak vremena.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/09/2019 : 15:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Zagor relativno rano počinje sa dobrim epizodama, tako da itekako vrijedi vratiti se serijalu od samog početka. Opet i opet...



Jedino tako ga se i treba čitati. Svaki put će ti biti sve bolji!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 04/09/2019 : 16:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Isuse boze, lose li naslovnice De Angelisa...Sta je njemu? Na sto lici ovaj Nathan, na sebe sigurno ne...Bezveze. Kako li je samo usao u fus. a taman mi se cinilo da se malo popravio na one dvije nove radene za LL.

Očajna naslovnica . Apsolutno se slažem sa tobom. Meni su sve 3 original Castellinijeve bolje od De Angelisovih a za ovu je Castellinijeva svijet izmislila za ovo sranje .
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 04/09/2019 : 17:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Konačno mi stigla nova LL izdanja pojačana s Novom Zlatnom serijom!

[url=https://ibb.co/hFCM5dq][/url]

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •

Edited by - DOMI on 04/09/2019 17:32:34
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/09/2019 : 17:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

citam i dodjem do pojave jednog neprijatelja (cak 3.pojavljivanje), a ja u tom trenutku nisam niti drugo pojavljivanje procitao.
Inace, sto se tice Zagora, meni vec od "Strvinara" pocinje ono pravo. A i prije toga je bilo par respektabilnih protivnika koji su vazni za neki kontinuitet.


Onda zamisli kako je nama bilo 80-tih kad smo citali "Zagor protiv barona" i onda flashbackovi iz prvog susreta, pa trazimo po trznicama to prvo pojavljivanje, pa se razocaras kad ti stariji citaoc kaze da je kod nas neobjavljeno, onda kao zemlja sunce docekas slobodnu dalmaciju i ludens sa ovim izdanjima. A trebalo je nekih dvadeset godina.

Sto se tice NN 13 idemo dalje, kupujem naravno, jedva cekam da skupim te NN knjige sto nedostaju do spajanja sa kompozicijom. 'Ajde lokomotiva, ubrzaj!
P.S.
Vampy je nalik Dampyru, a sumu u stripu ja nigdje nisam vidio. Umjetnicka sloboda, al' hajd'…

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 04/09/2019 17:45:00
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12348 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/09/2019 : 20:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bome zeznuto, Emirem :( tako je slicno i meni bilo, sa nekim epizodama gdje nikad nisam imao kraj, pocetak ili sredinu price, pa nakon toliko godina napokon dolazim na svoje ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/09/2019 : 22:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bio je luksuz pročitati kompletnu priču... A gle nas danas, cmizdrimo zbog pizdarija :)
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

384 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 05/09/2019 : 08:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Jedni cmidrice,druge ne...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12348 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/09/2019 : 08:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Dobro zboriš Velka ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 05/09/2019 : 13:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Uz skori izlazak četiriju albuma iz Thorgalova svijeta (Thorgal 12, Kriss 4, Vučica 3 i Mladost 3), vrijeme je da podsjetimo kojim biste redom sve to trebali čitati od 30. albuma redovne serije (“Ja, Jolan”) pa konačno do 36. redovnog albuma (“Aniel”) u koji se stapaju usporedni serijali “Kriss od Valnora” i “Vučica” koji su se nakon 30. albuma bili odvojili kao posebne narativne linije, odnosno posebni miniserijali.🙂

Inače, kad su Kriss, Vučica i Mladost pokrenuti (naravno, Mladost možete čitati potpuno neovisno) plan je bio da u konačnici budu 4 albuma Kriss, 3 albuma Vučice i 4 albuma Mladosti, ali nakon fantastičnog uspjeha autori su odlučili produbiti priču i u konačnici doći do 8 albuma Kriss, 7 albuma Vučice, a koliko će u konačnici biti albuma Mladosti to se još uvijek ne zna (dosad ih je izašlo 7).😉

Naravno, još detaljniji prikaz svega ovog (s naslovima svih albuma i svim ostalim informacijama) očekujte u službenoj najavi koju ćemo objaviti u drugoj polovini ovog mjeseca.😎

Evo kako to kronološki izgleda:

1. Thorgal 30 (T LIB 10)
2. Thorgal 31 (T LIB 11)
3. Thorgal 32 (T LIB 11)
4. Kriss od Valnora 1 (KOV LIB 1)
5. Thorgal 33 (T LIB 11)
6. Vučica 1 (V LIB 1)
7. Kriss od Valnora 2 (KOV LIB 1)
8. Vučica 2 (V LIB 1)
9. Kriss od Valnora 3 (KOV LIB 2)
10. Vučica 3 (V LIB 1)
11. Kriss od Valnora 4 (KOV LIB 2)
12. Thorgal 34 (T LIB 12)
13. Vučica 4 (V LIB 2)
14. Kriss od Valnora 5 (KOV LIB 3)
15. Vučica 5 (V LIB 2)
16. Kriss od Valnora 6 (KOV LIB 3)
17. Vučica 6 (V LIB 2)
18. Thorgal 35 (T LIB 12)
19. Vučica 7 (V LIB 3)
20. Kriss od Valnora 7 (KOV LIB 4)
21. Kriss od Valnora 8 (KOV LIB 4)
22. Thorgal 36 (T LIB 12)

[url=https://ibb.co/b7m1KNb][/url]
[url=https://statewideinventory.org/porsche-0-60-times]porsche cayman 0 60[/url]

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1049 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 05/09/2019 : 14:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Što jes jes. Libellus je majstor u navlačenju korisnika na kupnju svih mogućih izdanja i spin-offova pojedinih junaka. Kao narko. Tu im skidam kapu. Thorgal 4 biblioteke, NN 10, Tex 6. I kad se kupovina svega toga zbroji, navodno za prave kolekcionare, dođe se do iznosa manjeg stana. Al velim koga to veseli nemam ništa protiv.

Edited by - petarStripovi10 on 05/09/2019 16:49:41
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/09/2019 : 21:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I to što kažeš, čak i da nekim čudom kupujem sva njihova izdanja jednostavno ih ne bi imao gdje staviti.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 06/09/2019 : 00:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Bio je luksuz pročitati kompletnu priču... A gle nas danas, cmizdrimo zbog pizdarija :)



+1
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 06/09/2019 : 11:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

Što jes jes. Libellus je majstor u navlačenju korisnika na kupnju svih mogućih izdanja i spin-offova pojedinih junaka. Kao narko. Tu im skidam kapu. Thorgal 4 biblioteke, NN 10, Tex 6. I kad se kupovina svega toga zbroji, navodno za prave kolekcionare, dođe se do iznosa manjeg stana. Al velim koga to veseli nemam ništa protiv.


Navlačenje na kupnju? Libellusu se zaista može štošta zamjeriti ali predbacivati zbog uputa za čitanje ili izdavanja spinoffova je u najmanju ruku nekorektno.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 06/09/2019 : 13:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s gore navedenim! Ako je netko od izdavača profesionalan i precizan u izdavanju onda je to Libellus. A moram dodati na osobnom primjeru - zbog njih sam sebi priznao da ne mogu imati baš sve, da ne trebam imati baš sve i da mi svijet neće propasti ako nemam baš sve...Libellus je kao Klinika za odvikavanje hrčkomanije..

Ako bih sve od njih uzimao, bojim se bankrota i doslovno rastave braka, a na kraju mogu završiti sam u nekom kontejneru okružen "ultimativnom" kolekcijom i "uživati".


---

<b></b>
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 06/09/2019 : 13:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Mnogo je onih koji kupe Zagora na kiosku za 18 kn, istog takvog uzmu i u nekom izdanju Veselog četvrtka da bi ga zatim ponovili u Klasik izdanju, potvrdivši ga naposljetku u 10 do čak i 30 puta skupljoj Libellus varijanti (ako im promakne). Bez daljnjeg će ga kupiti i u Zlatnom klasiku, a podrazumijeva se da ga već imaju i u Zlatnoj seriji. A tu je i Nova zlatna serija.
Znam ljude koji potroše mjesečno i po nekoliko tisuća kuna na nakit koji ni ne stignu nositi.
Znam jednog koji je sebi kupio prsten za 2500 kn (SEBI), dok mu je plaća tada bila malo iznad 3000 kn.
Onda je kupio auto za kojih 100 000 kn i zadužio se otplatom preko glave sljedećih 7 godina.
Ima i onih koji kupuju prestižne marke kauča za 20-30 tisuća kuna.
Itd. itd. itd.
Ljudi su većinom bedasti/bahati/bolesni kad se radi o novcu i treba ih pljačkati, kada već to tako lijepo dozvole. Čak i to, u pobrojanim slučajevima, sami traže.
Mada zamislite da neko kupuje isti roman u 5,6 i više izdanja. Naravno, to je većinom nemoguće jer romani kod nas danas vrlo rijetko dobe 2. izdanje. Ali strip, koji pročitaš neka bude u roku sat vremena, se svako malo pojavi na kiosku ili u knjižari. A priča bude nerijetko ni po čemu posebna. No ipak se (ras)prodaje. Očito se radi o slikicama. Romani nemaju slikice, iziskuju puno više vremena i mašte za čitanje. I koncentracije, naravno. Uopće je zastrašujuće razmišljati o tome na što su ljudi spali u posljednjih stotinjak godina. Jedino za što ti stripovi na kraju posluže jest za pokazivanje. Za ego ili kog već vraga. Isto kao prsten, kauč, auto. Ali sve to zapravo nema apsolutno nikakve vrijednosti. To je ko da se non-stop sprešetavaš po jednom te istom plićaku, a uvjerio si sebe da ploviš pučinom.
Ljudi to ne razumiju i zato izdavačima poput Libellusa prolaze ovakve cijene. I prodavačima nakita, autiju, nekretnina.
Fascinantno je to u svakom slučaju.
Još malo pa ću na gemišt.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/09/2019 : 13:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kupujem samo ono što mi treba u datom trenutku
skupi stripovi nisu na toj listi eto... to je sva priča

mada evo razmišljam o kupovini knjige o umjetnosti koja je velika kao stol i košta 450 maraka
svak ima nešto

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/09/2019 : 14:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
@bonjovi4ever...koja glupost od posta. Ja od Zagora kupujem sve što si naveo, a usput kupim i Zagor na finskom, njemačkom, nizozemskom, portugalskom, grčkom... I uopće mi nije za pokazivanje jer nikada nisam kačio svoje kolekcije igdje. Niti se smatram bahatim niti smatram da me itko iz Libellusa opljačkao. Čak štoviše, ljudi su prema meni uvijek bili više nego korektni.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2019 : 17:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

@bonjovi4ever...koja glupost od posta. Ja od Zagora kupujem sve što si naveo, a usput kupim i Zagor na finskom, njemačkom, nizozemskom, portugalskom, grčkom... I uopće mi nije za pokazivanje jer nikada nisam kačio svoje kolekcije igdje. Niti se smatram bahatim niti smatram da me itko iz Libellusa opljačkao. Čak štoviše, ljudi su prema meni uvijek bili više nego korektni.




















































































































Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/09/2019 : 17:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Mnogo je onih koji kupe Zagora na kiosku za 18 kn, istog takvog uzmu i u nekom izdanju Veselog četvrtka da bi ga zatim ponovili u Klasik izdanju, potvrdivši ga naposljetku u 10 do čak i 30 puta skupljoj Libellus varijanti (ako im promakne). Bez daljnjeg će ga kupiti i u Zlatnom klasiku, a podrazumijeva se da ga već imaju i u Zlatnoj seriji. A tu je i Nova zlatna serija.
Znam ljude koji potroše mjesečno i po nekoliko tisuća kuna na nakit koji ni ne stignu nositi.
Znam jednog koji je sebi kupio prsten za 2500 kn (SEBI), dok mu je plaća tada bila malo iznad 3000 kn.
Onda je kupio auto za kojih 100 000 kn i zadužio se otplatom preko glave sljedećih 7 godina.
Ima i onih koji kupuju prestižne marke kauča za 20-30 tisuća kuna.
Itd. itd. itd.
Ljudi su većinom bedasti/bahati/bolesni kad se radi o novcu i treba ih pljačkati, kada već to tako lijepo dozvole. Čak i to, u pobrojanim slučajevima, sami traže.
Mada zamislite da neko kupuje isti roman u 5,6 i više izdanja. Naravno, to je većinom nemoguće jer romani kod nas danas vrlo rijetko dobe 2. izdanje. Ali strip, koji pročitaš neka bude u roku sat vremena, se svako malo pojavi na kiosku ili u knjižari. A priča bude nerijetko ni po čemu posebna. No ipak se (ras)prodaje. Očito se radi o slikicama. Romani nemaju slikice, iziskuju puno više vremena i mašte za čitanje. I koncentracije, naravno. Uopće je zastrašujuće razmišljati o tome na što su ljudi spali u posljednjih stotinjak godina. Jedino za što ti stripovi na kraju posluže jest za pokazivanje. Za ego ili kog već vraga. Isto kao prsten, kauč, auto. Ali sve to zapravo nema apsolutno nikakve vrijednosti. To je ko da se non-stop sprešetavaš po jednom te istom plićaku, a uvjerio si sebe da ploviš pučinom.
Ljudi to ne razumiju i zato izdavačima poput Libellusa prolaze ovakve cijene. I prodavačima nakita, autiju, nekretnina.
Fascinantno je to u svakom slučaju.
Još malo pa ću na gemišt.




+1
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 06/09/2019 : 20:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Mnogo je onih koji kupe Zagora na kiosku za 18 kn, istog takvog uzmu i u nekom izdanju Veselog četvrtka da bi ga zatim ponovili u Klasik izdanju, potvrdivši ga naposljetku u 10 do čak i 30 puta skupljoj Libellus varijanti (ako im promakne). Bez daljnjeg će ga kupiti i u Zlatnom klasiku, a podrazumijeva se da ga već imaju i u Zlatnoj seriji. A tu je i Nova zlatna serija.
Znam ljude koji potroše mjesečno i po nekoliko tisuća kuna na nakit koji ni ne stignu nositi.
Znam jednog koji je sebi kupio prsten za 2500 kn (SEBI), dok mu je plaća tada bila malo iznad 3000 kn.
Onda je kupio auto za kojih 100 000 kn i zadužio se otplatom preko glave sljedećih 7 godina.
Ima i onih koji kupuju prestižne marke kauča za 20-30 tisuća kuna.
Itd. itd. itd.
Ljudi su većinom bedasti/bahati/bolesni kad se radi o novcu i treba ih pljačkati, kada već to tako lijepo dozvole. Čak i to, u pobrojanim slučajevima, sami traže.
Mada zamislite da neko kupuje isti roman u 5,6 i više izdanja. Naravno, to je većinom nemoguće jer romani kod nas danas vrlo rijetko dobe 2. izdanje. Ali strip, koji pročitaš neka bude u roku sat vremena, se svako malo pojavi na kiosku ili u knjižari. A priča bude nerijetko ni po čemu posebna. No ipak se (ras)prodaje. Očito se radi o slikicama. Romani nemaju slikice, iziskuju puno više vremena i mašte za čitanje. I koncentracije, naravno. Uopće je zastrašujuće razmišljati o tome na što su ljudi spali u posljednjih stotinjak godina. Jedino za što ti stripovi na kraju posluže jest za pokazivanje. Za ego ili kog već vraga. Isto kao prsten, kauč, auto. Ali sve to zapravo nema apsolutno nikakve vrijednosti. To je ko da se non-stop sprešetavaš po jednom te istom plićaku, a uvjerio si sebe da ploviš pučinom.
Ljudi to ne razumiju i zato izdavačima poput Libellusa prolaze ovakve cijene. I prodavačima nakita, autiju, nekretnina.
Fascinantno je to u svakom slučaju.
Još malo pa ću na gemišt.




+1


+2

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/09/2019 : 20:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

@bonjovi4ever...koja glupost od posta. Ja od Zagora kupujem sve što si naveo, a usput kupim i Zagor na finskom, njemačkom, nizozemskom, portugalskom, grčkom... I uopće mi nije za pokazivanje jer nikada nisam kačio svoje kolekcije igdje. Niti se smatram bahatim niti smatram da me itko iz Libellusa opljačkao. Čak štoviše, ljudi su prema meni uvijek bili više nego korektni.


Ljudi previše guraju noseve gdje im nije mjesto, i to je sve.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/09/2019 : 20:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ako nekog ispunjava i čini sretnijim skupljanje čega god pa makar to bilo i govno za analizu šta bi to tebe, ovog +1 i ovog +2 trebalo opterećivati. Dokle god ne troši vaše pare što vas zabole ona prosta stvar iz gaća na šta troše.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/09/2019 : 20:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Jednom se živi.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/09/2019 : 21:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by sumohrvat

@bonjovi4ever...koja glupost od posta. Ja od Zagora kupujem sve što si naveo, a usput kupim i Zagor na finskom, njemačkom, nizozemskom, portugalskom, grčkom... I uopće mi nije za pokazivanje jer nikada nisam kačio svoje kolekcije igdje. Niti se smatram bahatim niti smatram da me itko iz Libellusa opljačkao. Čak štoviše, ljudi su prema meni uvijek bili više nego korektni.


Ljudi previše guraju noseve gdje im nije mjesto, i to je sve.



Čuj, guraju noseve. Pa nije nitko išao istraživati što ti kupuješ, niti ti ulazio u kuću i fotografirao. Ovo je forum, sve napisano podliježe debati i kritici.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000