forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 07/11/2019 : 22:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Antoan ih malo bocnuo na njihovom forumu u vezi ovog stripa i odmah je dobio oštar odgovor, momci iz Makarske nisu za šalu.



Anto (Anta) i zlonamernost ne idu u isti koš. Malo zajebancije koju nisu ukapirali. Anto je big man.

sangue navajo
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/11/2019 : 07:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Svasta nesto dobro ovog puta. Sa velikim zadovoljstvom pozdravljam povratak Magica Venta, ali i ovu Tex mladost. Texa ne sakupljam, ali ovo uzimam. De Angelis. To mora biti dobro.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/11/2019 : 08:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by DODSFERD

Antoan ih malo bocnuo na njihovom forumu u vezi ovog stripa i odmah je dobio oštar odgovor, momci iz Makarske nisu za šalu.



Anto (Anta) i zlonamernost ne idu u isti koš. Malo zajebancije koju nisu ukapirali. Anto je big man.



a mozda se i oni anta zezaju. u svakom slucaju svakih 6 meseci ista prica na ll forumuw
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/11/2019 : 14:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac


hajde priznaj da su ti obecali ovaj strip gratis samo da dignes malo prasine i publiciteta oko ovog izdanja, da se ipak proda koji primjerak vise.


priznajem.

to su inače prekopirali od markosa koji me godinama plaća besplatnim primercima Zekana i Tvrđi.
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by DODSFERD

Antoan ih malo bocnuo na njihovom forumu u vezi ovog stripa i odmah je dobio oštar odgovor, momci iz Makarske nisu za šalu.



Anto (Anta) i zlonamernost ne idu u isti koš. Malo zajebancije koju nisu ukapirali. Anto je big man.



a mozda se i oni anta zezaju. u svakom slucaju svakih 6 meseci ista prica na ll forumuw


ha,ha...možda - to sam i sam pomislio.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 08/11/2019 14:12:57
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/11/2019 : 14:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

To nije način za komunikaciju sa kupcima, nevažno ima li taj kupac jedan ili sto njihovih stripova.
Ako nisi spreman na forumsku interakciju, nemoj pisati po forumu. I točka.


quote:
Originally posted by DODSFERD


Nije stvar u šali već u nečem drugom. Iako ih već dugo nema na forumu oni jako dobro znaju što se ovdje piše, tko ih voli a tko ne voli, tko ih kritizira u vezi cijena i načina izdavanja, tko je odustao od nekog njihovog serijala i prestao ga kupovati, tko koliko piše i ima puno više postova nego stripova u kolekciji. Odatle ona izjava kako oni rade dok drugi palamude, a zaboravljaju da su i oni bili jako aktivni i puno pisali u svoje vrijeme, što se vrlo lako može provjeriti. http://forum.stripovi.com/pop_profile.asp?mode=display&id=444
Ako ih već nije briga za tuđe mišljenje i kako drugi troše svoj novac, zašto onda skaču na svaki upis koji se imalo razlikuje od standardnih hvalospjeva.


na forumima (i šire) imamo dva tipa izdavača - oni koji (manje ili više) redovno komuniciraju sa kupcima ili oni koji se ne oglašavaju (ili je to jaaaaako retko).

Ovi prvi,umeju da budu nekad i neprijatni;i to važi za maltene sve - i nije da ih ne razumem,jer rade posao koji je na staklenim nogama,u koji su uložili mnogo toga,a zarada je često u drugom planu.I kako da ne popizde nekad kad ih konstantno bombardujemo svakakvim glupostima.

I draži su mi takvi, nego oni koji nikad ništa ne kažu ili oni koji ti krajnje ljubazno preko meila saopšte:"Poštovani,nismo u prilici da vam odgovorimo na to pitanje/ne znamo da i ćemo izdati taj i taj strip/..."

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/11/2019 : 09:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa kod izdavanja stripova, na stvari mora biti u pitanju velika strast. A kod velike strasti i emocije su explozivne. Odatle i takvi odgovori nakladnika. A i nije da ih se ne pitaju svakakve pizdarije...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/11/2019 : 12:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
mislim da je krivica obostrana
i kupci su dosadni i nametljivi i 100 puta isto pitanje
a i ljudi koji nemaju vremena u 24 sata
napisati ...ajde na tviteru kratku poruku...

idemo s teksom
idemo sa zagorom...

pa predsjednik amerike ima vremena na tviter
ako ne na forum ili fb

krivica je 50% 50%

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/11/2019 : 12:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Kakvi 50 / 50 . Ti daješ novce za nečiji proizvod. Njemu je u interesu da ga proda. Valjda.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/11/2019 : 14:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Da...postavljanje stotina upita na internwtu je garant da neko kupi izdanje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/11/2019 : 23:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam procitao Texa, Rajka Milosevica Gere, u izdanju LL-a. Kako taj covjek crta... fantazija.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 12/11/2019 : 17:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message  Reply with Quote
Jel kupio tko te vrećice od Libellusa? Zanima me kaj se nalazi unutra.

Ne govori sve što znaš, znaj sve sto govoriš
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/11/2019 : 17:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Stripovi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/11/2019 : 17:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Cekamo prvog pa da vidimo.isplati li se :)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/11/2019 : 18:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Stripovi.

triba si napisat da se nalazi kastracijska štipaljka

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/11/2019 : 18:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Stripovi.





A što bi se nalazilo, stara neprodana izdanja, igra na sreću loto, ajmo još malo pa nestalo.

Dobiješ dobar popust, ali kupuješ na sreću.
Od birača nema *ebača.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/11/2019 : 20:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Imal koji Zagor Libellus 23 unutra? :)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/11/2019 : 20:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda kakav oštećeni koji bi se mogao ''utopiti'' u pola cijene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/11/2019 : 21:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ima,ja san vidija kad je Pero ubaciva u srećicu vreçicu jedan primjerak:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/11/2019 : 22:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Sad će biti bunarenja po vrećicama :)

Sad ozbiljno, da imam nekome pokloniti stripove, a da ujedno znam da bi ga razveselila takva izdanja, nema dvojbe da bi takva vrećica bila dobar izbor.Ali nemam. Za mene to nije jer od Libellusa imam sve što mi treba i pratim redovito.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 13/11/2019 : 22:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Jel se pojavila nova tura
danas na Interliberu?
Zna li netko?
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/11/2019 : 07:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by altair

Jel kupio tko te vrećice od Libellusa? Zanima me kaj se nalazi unutra.



Evo, copy-paste s Libellus foruma:

Puno nas je stripofila putem maila pitalo možemo li biti malo precizniji što se sadržaja “sretnih vrećica” tiče i stoga, držeći se one da jedna slika govori više od tisuću riječi, odlučili smo večeras nakon kraja radnog vremena otvoriti 4 nasumične vrećice koje su se nalazile na našemu štandu i otkriti što se nalazi u svakoj od njih, čisto da se dobije okvir što se prilikom njihove kupovine može očekivati.

Dakle:

- u “sretnoj vrećici” od 100 kuna nalazile su se tri (3) knjige: Martin Mystere 81, ZS 2 i Tex 32

- u “sretnoj vrećici” od 200 kuna nalazilo se pet (5) knjiga: Spirou & Fantasio 16, Nathan Never 29, Riđobradi 7, Zagor 9 i Dylan Dog 9

- u “sretnoj vrećici” od 300 kuna nalazilo se sedam (7) knjiga: Martin Mystere 74, I.R.$. 1, Thorgal 7, Zagor 10, Nick Raider 15, Magični Vjetar 38 i Mister No 27

- u “sretnoj vrećici” od 400 kuna nalazilo se devet (9) knjiga: Thorgal 9, Riđobradi 13, I.R.$. 6, Zagor 8, Martin Mystere 89, Nathan Never 62, Agencija Alfa 7, Mister No 67 i Tex 40

Naravno, ovom prilikom još jednom naglašavamo da se u svim vrećicama ne nalaze iste knjige, ali putem ovih fotografija vjerujemo da sad već malo bolje možete dobiti uvid o kolikoj je zapravo vrijednosti izdanja u njima riječ.[smile]

Kao što smo već spomenuli, vrećica od 400 kn ostalo je još samo nekoliko, a ovih drugih ima još određena količina i one će ići po onome klasičnom sistemu “tko prvi djevojci – njegova”![smile]

I za kraju samo još kratki info da bi izdanja iz naše interliberske ture sutra trebala biti na štandu, a čim nam se dostave objavit ćemo to i ovdje i na našemu forumu.

Vidimo se i sutra od 10 do 20 sati na Zagrebačkom velesajmu u paviljonu broj 6 na štandu 1b (od glavnog ulaza drugi štand desno)![cool]

Bacite pogled na večerašnje fotografije sa štanda:

“Sretna vrećica” od 100 kuna (Martin Mystere 81, ZS 2 i Tex 32):

[url=https://ibb.co/hV11TY3][/url]

“Sretna vrećica” od 200 kuna (Spirou & Fantasio 16, Nathan Never 29, Riđobradi 7, Zagor 9 i Dylan Dog 9):

[url=https://ibb.co/d5FY3gP][/url]

“Sretna vrećica” od 300 kuna (Martin Mystere 74, I.R.$. 1, Thorgal 7, Zagor 10, Nick Raider 15, Magični Vjetar 38 i Mister No 27):

[url=https://ibb.co/YBpQmsv][/url]

“Sretna vrećica” od 400 kuna (Thorgal 9, Riđobradi 13, I.R.$. 6, Zagor 8, Martin Mystere 89, Nathan Never 62, Agencija Alfa 7, Mister No 67 i Tex 40):

[url=https://ibb.co/GvB2Ftp][/url]

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/11/2019 : 07:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Tribali su stavit i vrećice od 500,700 i 1000 kn.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2019 : 08:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sretne vrecice sa uvidom u sadrzaj. Fair enough. U svakom slucaju kupac ne kupuje macka u vreci...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/11/2019 : 08:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Definitivno ok cijena za taj sadržaj.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/11/2019 : 11:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ove vrečice su super ideja!!!!! Ako imate sreče, dobivate nešto za vašu kolekciju, ako ne, onda još uvijek možete razmijeniti sa nekim, pokloniti ili staviti na aukcije.
Očekivam, da če svanuti nekoliko avkcija Libellus Mister no od jedne kune.......(ili texa, zagora, Marty,...)
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000