forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 21/05/2020 : 17:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Superheroji su "američki Bonelli", samo meni puno lošiji....
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 21/05/2020 : 18:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Onda sam nešto lovio po aukcijama pa su me tu malo i prevarili sa oštećenim izdanjima koja mi nisu prodana po punoj, ali ni po onoj cijeni koju daje LL (prodavač nije nigdje naveo da su to oštećena izdanja).


Wtf? Jesi mu spičio negativni zbog toga?



Nisam, ali ga uopće nisam ocjenio.
Pravdao se da šta ima veze da su stripovi u dobrom stanju.
Ja bi ih vrlo vj svejedno uzeo, ali bilo bi lijepo da je napisao da u lotu ima i takvih stripova.


Zašto ne spičiti negativni komentar? Pa tome i služe ocjene. Da se nagrade dobri članovi, a upozore oni loši. I prodavači i kupci... Ovime... Neću se ja nikom zamjerat radiš štetu budućem kupcu...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/05/2020 : 19:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Onda sam nešto lovio po aukcijama pa su me tu malo i prevarili sa oštećenim izdanjima koja mi nisu prodana po punoj, ali ni po onoj cijeni koju daje LL (prodavač nije nigdje naveo da su to oštećena izdanja).


Wtf? Jesi mu spičio negativni zbog toga?



Nisam, ali ga uopće nisam ocjenio.
Pravdao se da šta ima veze da su stripovi u dobrom stanju.
Ja bi ih vrlo vj svejedno uzeo, ali bilo bi lijepo da je napisao da u lotu ima i takvih stripova.


Zašto ne spičiti negativni komentar? Pa tome i služe ocjene. Da se nagrade dobri članovi, a upozore oni loši. I prodavači i kupci... Ovime... Neću se ja nikom zamjerat radiš štetu budućem kupcu...



+1

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/05/2020 : 20:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
+1
Barem ga stavi na Crnu listu.
Da ljudi znaju tko je.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/05/2020 : 20:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Superheroji su "američki Bonelli", samo meni puno lošiji....



Nekako je Boneli nastao pod utjecajem američkog stripa. E sad, Boneli je oduvijek bolje radio stripove od Amerikanaca. Možda bi se moglo reći da u zadnje vrijeme pada.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/05/2020 : 20:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

E sad, Boneli je oduvijek bolje radio stripove od Amerikanaca.


Oprosti, ali s obzirom na ovu izjavu, čisto sumnjam da si pretjerano načitan po pitanju Amerikanaca.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/05/2020 : 21:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Kruger

E sad, Boneli je oduvijek bolje radio stripove od Amerikanaca.


Oprosti, ali s obzirom na ovu izjavu, čisto sumnjam da si pretjerano načitan po pitanju Amerikanaca.



Naravno da nisam, imam prirodnu odbojnost od američkih stripova od malih nogu. Još dok sam bio klinac bili su mi odbojni, često odvratni, ništa se nije promijenilo tijekom godina. Američki stripovi imaju nekakvu negativnu silu čiji izvor ne znam odgonetnuti. Pročitam ponešto iz navike ali nebitno.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/05/2020 : 21:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Kruger

E sad, Boneli je oduvijek bolje radio stripove od Amerikanaca.


Oprosti, ali s obzirom na ovu izjavu, čisto sumnjam da si pretjerano načitan po pitanju Amerikanaca.



Naravno da nisam, imam prirodnu odbojnost od američkih stripova od malih nogu. Još dok sam bio klinac bili su mi odbojni, često odvratni, ništa se nije promijenilo tijekom godina. Američki stripovi imaju nekakvu negativnu silu čiji izvor ne znam odgonetnuti. Pročitam ponešto iz navike ali nebitno.


Ok, ti imaš određene afinitete. Ali ne možeš baš donositi tako definitivne i generalizirajuće sudove o stvarima koje uopće ne konzumiraš. Kao kad netko kaže da ne voli špinat, a pojeo ga je možda jednom u životu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/05/2020 : 22:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Kruger

E sad, Boneli je oduvijek bolje radio stripove od Amerikanaca.


Oprosti, ali s obzirom na ovu izjavu, čisto sumnjam da si pretjerano načitan po pitanju Amerikanaca.



Naravno da nisam, imam prirodnu odbojnost od američkih stripova od malih nogu. Još dok sam bio klinac bili su mi odbojni, često odvratni, ništa se nije promijenilo tijekom godina. Američki stripovi imaju nekakvu negativnu silu čiji izvor ne znam odgonetnuti. Pročitam ponešto iz navike ali nebitno.


I da ne zaboravim - iako sam to na ovom forumu spomenuo već puno puta - pojam "američki strip" je puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno širi od pojma "Bonelli".

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 22:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Naravno. I donio je puno toga dobrog i lijepog. (Americki novinski strip, stari majstori, klasici...) Da sad ne razglabamo. Ali mislim da se Kruger htio dotaci upravo superherojstine, i kostimiranih ludosti, te da uopce nije bio u krivu. Upotrebio je izraz odbojnost, a to se upravo i kod mene razvilo. A procitao sam masu stripova te tematike. Ustvari dobro sam se mucio s tim, godinama sve do otrijeznjenja, kad sam sve takve stripove prodao nizasto i ispoklanjao. Malo toga sam ostavio, Betmena uglavnom, ali diskutabilno je da li je on uopce superheroj?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/05/2020 : 22:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Vjerujem da misli na superjunake i/ili nasilne stripove, kriminalna radnja, opscenosti... mada, i Miki Maus je americki strip, nije li? :D




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 22:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Vjerujem da misli na superjunake i/ili nasilne stripove, kriminalna radnja, opscenosti... mada, i Miki Maus je americki strip, nije li? :D






Naravno da je, samo Miki Maus nije u onim, kako li se zovu? Ah da tajicama...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/05/2020 : 22:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Naravno. I donio je puno toga dobrog i lijepog. (Americki novinski strip, stari majstori, klasici...) Da sad ne razglabamo. Ali mislim da se Kruger htio dotaci upravo superherojstine, i kostimiranih ludosti, te da uopce nije bio u krivu. Upotrebio je izraz odbojnost, a to se upravo i kod mene razvilo. A procitao sam masu stripova te tematike. Ustvari dobro sam se mucio s tim, godinama sve do otrijeznjenja, kad sam sve takve stripove prodao nizasto i ispoklanjao. Malo toga sam ostavio, Betmena uglavnom, ali diskutabilno je da li je on uopce superheroj?


Kao netko tko obožava američke superherojske stripove, nije mi jasno kako Kruger može pojmove "odbojno", "odvratno" i "negativna sila" dovesti u vezu sa spomenutima. Možda da je čitao baš neke konkretne radove koji bi se mogli tako opisati. Ali opet, to bi bila tek kap u moru, jer ipak govorimo o žanru koji pokriva bezbroj naslova, autora i pristupa.

Inače, tvoje mi je sudove o superherojskim stripovima također teško uzeti za ozibljno. Prvo kažeš da si se mučio čitajući i skupljajući superherojske stripove. Mislim, zašto bi se mučio s nečim što te ne zanima? I zašto bih ja nakon toga tvoj sud o istima uopće trebao uvažiti? Nadalje, sve navedeno mi je u potpunoj suprotnosti s činjenicom da veselo pozdravljaš svaki puta kada Fibra objavi nešto od superheroja?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 22:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by ivanl

Naravno. I donio je puno toga dobrog i lijepog. (Americki novinski strip, stari majstori, klasici...) Da sad ne razglabamo. Ali mislim da se Kruger htio dotaci upravo superherojstine, i kostimiranih ludosti, te da uopce nije bio u krivu. Upotrebio je izraz odbojnost, a to se upravo i kod mene razvilo. A procitao sam masu stripova te tematike. Ustvari dobro sam se mucio s tim, godinama sve do otrijeznjenja, kad sam sve takve stripove prodao nizasto i ispoklanjao. Malo toga sam ostavio, Betmena uglavnom, ali diskutabilno je da li je on uopce superheroj?


Kao netko tko obožava američke superherojske stripove, nije mi jasno kako Kruger može pojmove "odbojno", "odvratno" i "negativna sila" dovesti u vezu sa spomenutima. Možda da je čitao baš neke konkretne radove koji bi se mogli tako opisati. Ali opet, to bi bila tek kap u moru, jer ipak govorimo o žanru koji pokriva bezbroj naslova, autora i pristupa.

Inače, tvoje mi je sudove o superherojskim stripovima također teško uzeti za ozibljno. Prvo kažeš da si se mučio čitajući i skupljajući superherojske stripove. Mislim, zašto bi se mučio s nečim što te ne zanima? I zašto bih ja nakon toga tvoj sud o istima uopće trebao uvažiti? Nadalje, sve navedeno mi je u potpunoj suprotnosti s činjenicom da veselo pozdravljaš svaki puta kada Fibra objavi nešto od superheroja?


Pozdravljam objavljivanje raznih stripova od strane Fibre. Ne superheroje. Velika je to razlika, molim lijepo. Najvise sam muke recimo imao sa onim Daredevilom. Ubio me dok ga nisam procitao. A procitao sam masu takvih stripova upravo zato da bi mogao reci da ne valjaju, kad budem raspravljao s nekim tko kao ti brani taj stil.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/05/2020 : 23:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
I da ne zaboravim - iako sam to na ovom forumu spomenuo već puno puta - pojam "američki strip" je puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno širi od pojma "Bonelli".



Ako sam dobro izbrojio manjka ti jedno u .

Nije da je velika pogreška, ali ...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/05/2020 : 23:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Pozdravljam objavljivanje raznih stripova od strane Fibre. Ne superheroje. Velika je to razlika, molim lijepo. Najvise sam muke recimo imao sa onim Daredevilom. Ubio me dok ga nisam procitao. A procitao sam masu takvih stripova upravo zato da bi mogao reci da ne valjaju, kad budem raspravljao s nekim tko kao ti brani taj stil.


Opet, zašto bih uvažio tvoje mišljenje o nečemu što te uopće ne zanima i što nimalo ne voliš?

Evo ti jedan primjer. U avataru imaš simbol Motörheada. Hoćeš da ti nabrojim koliko sam puta čitao negativne recenzije metal albuma, od strane ljudi koji metal slušaju samo zato što moraju?

Po meni, da bi određeno mišljenje imalo težinu, mora postojati određeni afinitet prema onome o čemu donosiš sud.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/05/2020 : 23:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Po meni, da bi određeno mišljenje imalo težinu, mora postojati određeni afinitet prema onome o čemu donosiš sud.



Po meni ni afinitet ni odbojnost, nego objektivnost.

A tko je od nas ima, pitanje je sad.

I tko i kako će procijeniti/zaključiti tko je objektivan.

Odgovor se sam po sebi nameće.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/05/2020 : 23:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Evo ti jedan primjer. U avataru imaš simbol Motörheada. Hoćeš da ti nabrojim koliko sam puta čitao negativne recenzije metal albuma, od strane ljudi koji metal slušaju samo zato što moraju?



Mada je offt., ovo me zanima jer ne razumijem - kako moraju?? To im sef na poslu pusta ili ljubavnica??



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/05/2020 : 23:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Po meni, da bi određeno mišljenje imalo težinu, mora postojati određeni afinitet prema onome o čemu donosiš sud.



Po meni ni afinitet ni odbojnost, nego objektivnost.

A tko je od nas ima, pitanje je sad.

I tko i kako će procijeniti/zaključiti tko je objektivan.

Odgovor se sam po sebi nameće.


Jednostavno, kada je u pitanju umjetnost, objektivnost ne postoji.

Zato moraju postojati drugi kriteriji, koji ovise od pojedinca do pojedinca.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/05/2020 : 23:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Evo ti jedan primjer. U avataru imaš simbol Motörheada. Hoćeš da ti nabrojim koliko sam puta čitao negativne recenzije metal albuma, od strane ljudi koji metal slušaju samo zato što moraju?



Mada je offt., ovo me zanima jer ne razumijem - kako moraju?? To im sef na poslu pusta ili ljubavnica??





Moraju zato što su za to plaćeni. Oni su glazbeni recenzenti i moraju napisati osvrt na album koji im da njihov urednik. A urednika nije baš uvijek briga za to kakvu glazbu recenzent preferira.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2020 : 00:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by ivanl

Pozdravljam objavljivanje raznih stripova od strane Fibre. Ne superheroje. Velika je to razlika, molim lijepo. Najvise sam muke recimo imao sa onim Daredevilom. Ubio me dok ga nisam procitao. A procitao sam masu takvih stripova upravo zato da bi mogao reci da ne valjaju, kad budem raspravljao s nekim tko kao ti brani taj stil.


Opet, zašto bih uvažio tvoje mišljenje o nečemu što te uopće ne zanima i što nimalo ne voliš?

Evo ti jedan primjer. U avataru imaš simbol Motörheada. Hoćeš da ti nabrojim koliko sam puta čitao negativne recenzije metal albuma, od strane ljudi koji metal slušaju samo zato što moraju?

Po meni, da bi određeno mišljenje imalo težinu, mora postojati određeni afinitet prema onome o čemu donosiš sud.


Pa ja te nisam ni trazio nikakvo uvazavanje. Zar jesam?
Donosim sud nakon mukotrpnog osobnog proucavanja likova koji u tajicama, (gegama?), maskama, plastevima lete unaokolo, skacu i pricaju pizdarije...
Meni je to bezveze, maloumno itd. Ali zasto tebi ne bi bilo dobro? To shvacam i uvazavam. Nekako ofrlje, meni se cini da ti ovdje nesto groznicavo branis. Ispada da je to tvoj problem. Ja ih nemam. Narocito od kad sam se rijesio tog sarenog suludog svijeta koji mi osobno ne treba.

I jedna veoma vazna obavijest; Motorhead su ti rock'n roll band. Niposto heavy metal...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2020 : 00:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Evo ti jedan primjer. U avataru imaš simbol Motörheada. Hoćeš da ti nabrojim koliko sam puta čitao negativne recenzije metal albuma, od strane ljudi koji metal slušaju samo zato što moraju?



Mada je offt., ovo me zanima jer ne razumijem - kako moraju?? To im sef na poslu pusta ili ljubavnica??





Moraju zato što su za to plaćeni. Oni su glazbeni recenzenti i moraju napisati osvrt na album koji im da njihov urednik. A urednika nije baš uvijek briga za to kakvu glazbu recenzent preferira.


Ti su mi najdrazi. 'Kriticari' Sto oni kritiziraju? Kakva bedastoca, muko i....

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2020 : 00:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Po meni, da bi određeno mišljenje imalo težinu, mora postojati određeni afinitet prema onome o čemu donosiš sud.



Po meni ni afinitet ni odbojnost, nego objektivnost.

A tko je od nas ima, pitanje je sad.

I tko i kako će procijeniti/zaključiti tko je objektivan.

Odgovor se sam po sebi nameće.


Mozda samozvani ali opce prihvaceni 'kriticari'. U afan padnem kad cujem naziv tog izmisljenog, isforsiranog, bezobraznog zanimanja. Cek u p.m. pa tko se tu uopce zanima. Taj i taj neki ce meni reci sto da slusam, gledam, citam...pa cak i sto da obucem, ne daj Boze jedem...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/05/2020 : 00:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Pa ja te nisam ni trazio nikakvo uvazavanje. Zar jesam?
Donosim sud nakon mukotrpnog osobnog proucavanja likova koji u tajicama, (gegama?), maskama, plastevima lete unaokolo, skacu i pricaju pizdarije...
Meni je to bezveze, maloumno itd. Ali zasto tebi ne bi bilo dobro? To shvacam i uvazavam. Nekako ofrlje, meni se cini da ti ovdje nesto groznicavo branis. Ispada da je to tvoj problem. Ja ih nemam. Narocito od kad sam se rijesio tog sarenog suludog svijeta koji mi osobno ne treba.



Općenito imam problem kada se o određenim stvarima koje volim iznose negativni sudovi, od strane ljudi koje takve stvari uopće ne zanimaju.

Ono, ok, shvaćam da ne voliš nešto, to je u redu. Ali ne moraš to onda dodatno omalovažavati. A pogotovo ne toliko dramatično.
quote:
Originally posted by ivanl

I jedna veoma vazna obavijest; Motorhead su ti rock'n roll band. Niposto heavy metal...


To je bilo samo radi usporedbe. Nisam nekakav naročiti audiofil.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2020 : 00:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by ivanl

Pa ja te nisam ni trazio nikakvo uvazavanje. Zar jesam?
Donosim sud nakon mukotrpnog osobnog proucavanja likova koji u tajicama, (gegama?), maskama, plastevima lete unaokolo, skacu i pricaju pizdarije...
Meni je to bezveze, maloumno itd. Ali zasto tebi ne bi bilo dobro? To shvacam i uvazavam. Nekako ofrlje, meni se cini da ti ovdje nesto groznicavo branis. Ispada da je to tvoj problem. Ja ih nemam. Narocito od kad sam se rijesio tog sarenog suludog svijeta koji mi osobno ne treba.



Općenito imam problem kada se o određenim stvarima koje volim iznose negativni sudovi, od strane ljudi koje takve stvari uopće ne zanimaju.

Ono, ok, shvaćam da ne voliš nešto, to je u redu. Ali ne moraš to onda dodatno omalovažavati. A pogotovo ne toliko dramatično.
quote:
Originally posted by ivanl

I jedna veoma vazna obavijest; Motorhead su ti rock'n roll band. Niposto heavy metal...


To je bilo samo radi usporedbe. Nisam nekakav naročiti audiofil.


Znas, kad se neko dugo necim zanima sto mu je narocito priraslo srcu onda postane malo neprijemciv prema opozitnim stavovima. No unatoc tome ti stavovi postoje, a kad se o njima civilizirano diskutira problema ne vidim osobno. Ne mislim da omalovazavam, napose ne vidim tu dramatiku, a opet mozda i jest takvo sto na stvari. Kako rekoh, dugogodisnjim studioznim proucavateljima neceg, tastine ne bi trebalo nedostajati. Takvi smo svi. Nismo izuzeti ni ja ni ti. No, ono sto ti otvoreno zelim kazati ovako preko ove glupe tipkovnice, jer ne mogu uzivo, sto smatram jedinim ispravnim komuniciranjem oko necega vaznog, jest; da si ti uz jos nekolicinu na ovom siteu zaista poznavatelj stripa kojeg cijenim. I cija misljenja i informacije rado citam i koristim. Kako takvim entuzijastom smatram i sebe nema potrebe nikakvoj srditosti. Bar kod strip fanova tog ne bi trebalo biti. Ja te dozivljavam bas kao branitelja 'superherojstine' sto si visekratno dokazao i to razumijem i prihvacam. Meni se taj stil stvarno ne svida, a zaista sam ga dosta proucio kroz protok vremena. Mozda ni dio kao ti ili bar ne tako studiozno i srcano, ali dok ne budemo mogli mozebitno jednom procakulati uzivo o tom, pustimo to na miru...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000