forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2020 : 09:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Moraju zato što su za to plaćeni. Oni su glazbeni recenzenti i moraju napisati osvrt na album koji im da njihov urednik. A urednika nije baš uvijek briga za to kakvu glazbu recenzent preferira.


Hja, zavisi gdje rade i za kakve novine, webzinove... Obicno recenzije necega radi netko tko i zna nesto o tome. Ako su nekakve trac novine koje imaju i kutak za recenzije onda je to u stvari nebitno, barem onima koje to i zanima jer znaju da takve novine nemaju nikakve vrijednosti pa ni osvrti u njima.
Radio sam za jedan webzine i sam sam birao sta cu recenzirati i na koji koncert cu ici i napisati reportazu. Ok, mozda te u nekim velikim medijima sef i moze poslati na nesto sto uopste ne poznajes, ali samim time sebi kopa rupu. Dobijes tako i bezbroj promo CD-ova i mozda se nesto preferira "sa vrha" pa se mora napisati recenzija (i to pozitivna), ali opet, obicno se zna gdje je vrijednost a gdje se samo nesto naklapa reda radi. Valjda necu u Story citati recenzije koje bi me trebali uputiti dalje.
Jedini koji mogu ovako biti nasamareni su oni koji nisu upuceni u to podrucje pa ce im takva bezvredna recenzija mozda stvoriti neki sud (nebitno da li su u pitanju muzicki albumi, knjige, stripovi...). Steta je samo ako je u pitanju neki veliki uticajni medij, mada bi tamo trebali vladati strucnost i kompetentnost ako zele da se odrze.

Tebi sigurno nece nesto znaciti recenzija stripa u 24sata ili Vecernjem listu ako je napisana od strane nekog salabajzera koji je prvi put drzao strip u rukama i pisao vise o filmu i trazio veze izmeđi filma i stripa itd.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/05/2020 : 10:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Kruger

E sad, Boneli je oduvijek bolje radio stripove od Amerikanaca.


Oprosti, ali s obzirom na ovu izjavu, čisto sumnjam da si pretjerano načitan po pitanju Amerikanaca.



Naravno da nisam, imam prirodnu odbojnost od američkih stripova od malih nogu. Još dok sam bio klinac bili su mi odbojni, često odvratni, ništa se nije promijenilo tijekom godina. Američki stripovi imaju nekakvu negativnu silu čiji izvor ne znam odgonetnuti. Pročitam ponešto iz navike ali nebitno.


Ok, ti imaš određene afinitete. Ali ne možeš baš donositi tako definitivne i generalizirajuće sudove o stvarima koje uopće ne konzumiraš. Kao kad netko kaže da ne voli špinat, a pojeo ga je možda jednom u životu.



Pa nije ti baš dobra usporedba. Špinat je hrana, nešto što je jako bitno čovjeku u životu. Iako ga baš nisam volio kao klinac, onako imao sam neutralno mišljenje o špinatu ali sam ga jeo. Dakle nije baš bio ukusan ali ni odbojan.
Što se tiče američkog stripa da mislio sam na superjunake. Kao klinac sam volio Mandraka, Fantoma, Flash Gordona, Brik Bredforda, Rip Kirbyja možda ne toliko kao nabrojane jer je ipak nešto ozbiljniji, dok su ovi nabrojani baš za djecu. To nisu klasični superjunaci tipa Spiderman, Batman i Superman su se pojavili 40-ih, 50-ih, u smeće bi svrstao tek ove kasnije s kojima sam se susretao u EKSu, većinu tih junaka nisam volio. Na primjer volio sam čitati Ninđu, ipak si klinac pa ti je to O.K, ali Spiderman, Tora i tog Batman i što ja znam što već ne, bili su mi mrski, nisam ih čitao. Tora sam uvije preskakao u Stripoteci kao i Korta maltezea, ustvari to mi je baš odvratan strip, nikad ga nisam volio, a ni sad. No to nije američki strip. Porodica, tarana, redov bil i ti neki su mi bilo onako, ni vam ni tam, niti sam ih mrzio niti su mi bili nešto što bih čitao, kao i Gaston, iako ni to nije američki strip.
Jednog od tih superjunaka kao klinac sam ipak volio, Konana, no sad kad ga gledam pitam se kako sam ja to mogao čitati, to smeće, dobro klinac si pa ne kužiš neke stvari. A što se tiče Fantoma, Mandraka i nabrojanih bolje je ne čakati po dobroj uspomeni iz djetinjstva. Nek ostane tako kako je. Uostalom ima Boneli puno boljeg gradiva koje treba ponoviti ili obraditi.
A što se tiče Fibre i Feniks presa oni ipak odabiru čitljivo gradivo, te priče su nešto drugačije rađene, to nije ovo klasično štancano serijsko smeće. Ako ćemo o serijskom stripu za štancanje tu je Boneli daleko ispred Amerikanaca.
A opet ameri imaju i Bona i Usagija i tako te neke undergound stripove koji su O.K.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2020 : 10:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ha, klasicni Conan kao smece, sto jos necu cuti. :D :D :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/05/2020 : 11:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Osobne preferencije su jedna stvar, ali sasvim druga etiketiranje kompletnog žanra/podžanra jedne kulture kao "smeće". Mislim, ljudski je i razumljivo da ćeš na ono šta ti ne paše i za šta ne kužiš kako može nekome bit dobro, podleć pod primitivne nagone i popljuvat. Ali ipak, u duhu cjelokupnog strip stvaralaštva unutar kojeg svatko ima osobne favorite (ne znam nikog ko voli baš sve), bitan je rispekt prema onom šta ti je "smeće".

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 22/05/2020 : 11:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Osobne preferencije su jedna stvar, ali sasvim druga etiketiranje kompletnog žanra/podžanra jedne kulture kao "smeće". Mislim, ljudski je i razumljivo da ćeš na ono šta ti ne paše i za šta ne kužiš kako može nekome bit dobro, podleć pod primitivne nagone i popljuvat. Ali ipak, u duhu cjelokupnog strip stvaralaštva unutar kojeg svatko ima osobne favorite (ne znam nikog ko voli baš sve), bitan je rispekt prema onom šta ti je "smeće".



Tu se vraćamo na ono što sam spomenuo objektivnost.

Svi ili barem većina smo subjektivni i guramo/hvalimo ono što volimo iz ovog ili onog razloga.

I ono što nam se ne sviđa i prema čemu smo odbojni smo skloni omalovažiti, proglasiti manje vrijednim ili čak etiketirati smećem. Tu ne amnestiram ni sebe, čovjeka ponesu emocije.

Zato nisam sklon nekom detaljnom (brojčanom) ocjenjivanju, osim nekom opisnom i to ugrubo. To ne radim i dijelom i iz poštovanja na uložen trud autora bez obzira na finalnu kvalitetu njegovog rada.

A ono što me najviše smeta je ocjenjivanje nečega što se ni ne pročita, naslijepo i napamet.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/05/2020 : 12:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by vice

Osobne preferencije su jedna stvar, ali sasvim druga etiketiranje kompletnog žanra/podžanra jedne kulture kao "smeće". Mislim, ljudski je i razumljivo da ćeš na ono šta ti ne paše i za šta ne kužiš kako može nekome bit dobro, podleć pod primitivne nagone i popljuvat. Ali ipak, u duhu cjelokupnog strip stvaralaštva unutar kojeg svatko ima osobne favorite (ne znam nikog ko voli baš sve), bitan je rispekt prema onom šta ti je "smeće".



Tu se vraćamo na ono što sam spomenuo objektivnost.

Svi ili barem većina smo subjektivni i guramo/hvalimo ono što volimo iz ovog ili onog razloga.

I ono što nam se ne sviđa i prema čemu smo odbojni smo skloni omalovažiti, proglasiti manje vrijednim ili čak etiketirati smećem. Tu ne amnestiram ni sebe, čovjeka ponesu emocije.

Zato nisam sklon nekom detaljnom (brojčanom) ocjenjivanju, osim nekom opisnom i to ugrubo. To ne radim i dijelom i iz poštovanja na uložen trud autora bez obzira na finalnu kvalitetu njegovog rada.

A ono što me najviše smeta je ocjenjivanje nečega što se ni ne pročita, naslijepo i napamet.



Ni ja ne volin ocjene, a kad ih dajem, svjestan sam da to znači meni i eventualno nekome ko većinski dijeli moj ukus.

I onda se sjetim kako me Vitez popljuva kad san na FAK-u da Johnu Wicku ocjenu 10, a on taj film nije ni pogleda nego ga prozva "akcićem" i mene "debilom koji čim vidi lika s pištoljem na naslovnici da desetku". Baš ljudski i profesionalno.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 22/05/2020 : 12:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by vice

Osobne preferencije su jedna stvar, ali sasvim druga etiketiranje kompletnog žanra/podžanra jedne kulture kao "smeće". Mislim, ljudski je i razumljivo da ćeš na ono šta ti ne paše i za šta ne kužiš kako može nekome bit dobro, podleć pod primitivne nagone i popljuvat. Ali ipak, u duhu cjelokupnog strip stvaralaštva unutar kojeg svatko ima osobne favorite (ne znam nikog ko voli baš sve), bitan je rispekt prema onom šta ti je "smeće".



Tu se vraćamo na ono što sam spomenuo objektivnost.

Svi ili barem većina smo subjektivni i guramo/hvalimo ono što volimo iz ovog ili onog razloga.

I ono što nam se ne sviđa i prema čemu smo odbojni smo skloni omalovažiti, proglasiti manje vrijednim ili čak etiketirati smećem. Tu ne amnestiram ni sebe, čovjeka ponesu emocije.

Zato nisam sklon nekom detaljnom (brojčanom) ocjenjivanju, osim nekom opisnom i to ugrubo. To ne radim i dijelom i iz poštovanja na uložen trud autora bez obzira na finalnu kvalitetu njegovog rada.

A ono što me najviše smeta je ocjenjivanje nečega što se ni ne pročita, naslijepo i napamet.


Vidiš Peyo, to ti je pogrešno kanalizirano živciranje. Što ti znači ako neki bedak pročita strip, a kurca nije razumio? S druge strane, inteligentan i pronicav pojedinac može dati vrijedan sud i bez da pročita neki glupi strip, jer posjeduje intuiciju, a pažnju fokusira na analizu odjeka javnosti, značaj koji strip ostavlja u bitnim krugovima i slič.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 22/05/2020 : 12:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Prije svega ne živciram se nego iznosim svoje razmišljanje.

Što se tiče ovog što si napisao:
quote:
Originally posted by Dexters
Što ti znači ako neki bedak pročita strip, a kurca nije razumio?



Ne bih procjenjivao tko je bedak, a tko nije, ali različitu mogućnost/sposobnost procjene pokrio sam ovim niže boldanim bez detaljnije specifikacije i bez diskvalifikacija drugih.


quote:
Originally posted by Peyo
Svi ili barem većina smo subjektivni i guramo/hvalimo ono što volimo iz ovog ili onog razloga.



A i ovo što si u nastavku napisao:
quote:
Originally posted by Dexters
S druge strane, inteligentan i pronicav pojedinac može dati vrijedan sud i bez da pročita neki glupi strip, jer posjeduje intuiciju, a pažnju fokusira na analizu odjeka javnosti, značaj koji strip ostavlja u bitnim krugovima i slič.



Također je povezano s istim sposobnostima i razinom poznavanja materije o kojoj se piše.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/05/2020 : 13:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kakva smaracina od topica. Dajte slike novih izdanja, informacije o cenama i turama, itd. Ovo prepucanje ubija.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2020 : 13:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Kakva smaracina od topica. Dajte slike novih izdanja, informacije o cenama i turama, itd. Ovo prepucanje ubija.



Eto:


Nathan Never maxi 5 sljedeća je knjiga koju najavljujemo iz ove naše četvrte ovogodišnje ture koja će uskoro biti u prodaji, a cjelovita priča na 286 stranica koja vas čeka unutra nosi naslov “Zarobljenici svemira”!Smile

Autori ove napete pustolovine u kojoj nam se ponovno vraća Legs sa svojim Fantomskim timom su Bepi Vigna (scenarij) i Maurizio Gradin (crtež), a u Italiji je izvorno objavljena u travnju 2009. godine. Autor naslovnice je naš dragi prijatelj, maestralni Roberto De Angelis.Smile

Na kraju još samo informacija da će regularna cijena petoga Nathanovog maxija biti 175 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za 140 kuna.

Bacite pogled:











73. knjiga Nathana Nevera četvrto je izdanje u našoj četvrtoj ovogodišnjoj turi koja bi do kraja mjeseca trebala biti u prodaji, a epizode (216, 217 i 218) koje vas čekaju u njoj su:

NESTALA DJEVOJČICA (Gigi Simeoni / Gigi Simeoni)
TVORNICA SNOVA (Gigi Simeoni / Gigi Simeoni)
LEDENI ČOVJEK (Davide Rigamonti / Roberto De Angelis)

Navedene priče u Italiji su izvorno objavljene u razdoblju od svibnja do srpnja 2009. godine, a autor svih naslovnica je kao i obično naš dragi prijatelj Roberto De Angelis!Smile

Inače, ova će knjiga zasigurno biti prava poslastica za sve Nathanove obožavatelje jer u njoj nas prvo čeka sjajna dvodijelna priča Gigija Simeonija koji potpisuje i scenarij i crtež, te u kojoj značajne uloge imaju malena Alice i njezina mama Caroline kojih se jako dobro sjećamo iz epizoda “Kad grad umire” (NN 66), “Osveta” (NN 67) i “Žrtve i krvnici” (NN 71), a potom će nas u “Ledenom čovjeku” maestralni Roberto De Angelis još jednom oduševiti u napetom Rigamontijevom špijunskom trileru.Smile

Na kraju još samo informacija da će regularna cijena 73. Nathanove biti 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 156 HRK.

Bacite pogled:







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2020 : 13:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

“TRAŽI SE ŽIV ILI MRTAV!” naslov je trećeg izdanja u našoj četvrtoj ovogodišnjoj turi i riječ je već o 109. knjizi redovne biblioteke Texa Willera!Smile

Scenarist ove pustolovine na 112 stranica je Mauro Boselli, crtač Giacomo Danubio, autor naslovnice je tradicionalno Claudio Villa, a u Italiji je izvorno objavljena u broju 661 redovnog serijala koji je izašao u studenome 2015. godine.

Što se radnje tiče, Tex i Carson će ovog puta na poziv svog prijatelja Willa Rogersa krenuti tragom njegova kauboja Jeffa Cartlanda čija je glava zbog počinjenog ubojstva ucijenjena na 3.000 $. Naravno, naši junaci nisu jedini koji žele pronaći Cartlanda, a kako će se sve na kraju rasplesti otkrit ćete već krajem ovog mjeseca kad se ova nova Texova knjiga nađe u prodaji.Smile

Na kraju još samo informacija da će regularna cijena Texove 109. knjige biti 150 kuna dok će ona posebna, tijekom prva dva mjeseca, iznositi 120 kn.

Bacite pogled:







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2020 : 13:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dado A.:

"Bilo je već razgovora i o serijalu “Le storie” i o Gigiju, ali uvijek dobro dođu ovakva pitanja za podsjetiti se.

Dakle, čim je taj serijal krenuo u Italiji spomenuli smo da u budućnosti postoji mogućnost da neke priče objavimo i mi, ali nemamo nikakav precizan termin oko toga. Zasad smo koncentrirani na ovo što objavljujemo, a kad će i što od toga doći na red - o tom potom. Generalno isto vrijedi i za eventualne naslove našega dragog prijatelja Gigija. “Oči i tama” i “Vještica” su nam tematikom i izvedbom bili strava i zato smo ih i objavili, a “La corsa del Lupo” nisam čitao no ne sumnjam da je riječ o još jednoj dobroj priči."



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 22/05/2020 : 13:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@Peyo Dobro, ne živciraš se, ali ti "najviše smeta". Ako si u postupku skupljanja znanja, onda je ključno diferencirati tko je znalac, a tko bedak. Upravo je znanje neophodno za formiranje mišljenja koje onda može postati subjektivan ukus.


Edited by - Dexters on 22/05/2020 13:54:58
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/05/2020 : 14:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Bravo Poli. Ovo je vec korisno i tice se topica.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 22/05/2020 : 14:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
@Dexters

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51297#2331189
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2020 : 15:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Bravo Poli. Ovo je vec korisno i tice se topica.


U sta se LL topic pretvori...
Al, ajde ima bas pametnih svatova ovdje i rasprava kao rasprava nije losa.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
942 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 22/05/2020 : 19:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message  Reply with Quote
112 stranica, znaci jedna sveska Texa, kosta 150 kuna ili 38 KM u redovnoj prodaji, 120 kuna na popustu. I onda neki kazu da je to normalno :(

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

dombac
Starting Member

28 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 22/05/2020 : 21:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dombac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSM

112 stranica, znaci jedna sveska Texa, kosta 150 kuna ili 38 KM u redovnoj prodaji, 120 kuna na popustu. I onda neki kazu da je to normalno :(


Najneisplativije je kad je jedan svezak u epizodi... tri Nathanove koštaju 156 kn a jedna Texova 120 kn...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/05/2020 : 21:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSM

112 stranica, znaci jedna sveska Texa, kosta 150 kuna ili 38 KM u redovnoj prodaji, 120 kuna na popustu. I onda neki kazu da je to normalno :(


ma za 10 godina to izda ludens

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/05/2020 : 21:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ha, klasicni Conan kao smece, sto jos necu cuti. :D :D :D






Uvijek možeš pokušati pronaći argument kako nisam u pravu ili kako loše mislim. A ne ovako s visoka drap, kao trebao bi gmizati i klanjati se nečemu.
Konan je izvrstan primjer bezidejnog i lošeg stripa. Što se tiče crteža ima on dobrih crtača, ali ima i katastrofalnih, ali sve u svemu to je loš strip.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/05/2020 : 21:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poli


Ha, klasicni Conan kao smece, sto jos necu cuti. :D :D :D






Uvijek možeš pokušati pronaći argument kako nisam u pravu ili kako loše mislim. A ne ovako s visoka drap, kao trebao bi gmizati i klanjati se nečemu.
Konan je izvrstan primjer bezidejnog i lošeg stripa. Što se tiče crteža ima on dobrih crtača, ali ima i katastrofalnih, ali sve u svemu to je loš strip.




+ 1
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/05/2020 : 22:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Slažem se za Conana, crtački često impresivno, ali priče nemaju nikakav kvalitet.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2020 : 22:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSM

112 stranica, znaci jedna sveska Texa, kosta 150 kuna ili 38 KM u redovnoj prodaji, 120 kuna na popustu. I onda neki kazu da je to normalno :(


Neki?
Ne vidim sto je sporno...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2020 : 22:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Slažem se za Conana, crtački često impresivno, ali priče nemaju nikakav kvalitet.


Whoouuu...
Ajd' da kazemo da je crtez primarna stvar vizualnog dozivljaja strip industrije. I nek to bude podloga, fundament. Ako je Konan pizdarija ? Pa sto su onda dosadni mastodonti Bonellijevci,?
Zagi, zuta kosulja sa sudruzima, te napose covjek s djetelinom na ramenu...
Za njih je barbar tv u boji.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 22/05/2020 22:58:17
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/05/2020 : 23:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Što ne spomeneš malo Dylana, Nathana i Martina, a ne samo one koje ne uzimaš.
Čovjek s djetelinom ima prvih 200 epizode na takvoj razini koju mnogi mogu samo sanjati, kako unutar tako i izvan Bonellija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000